http://kariera.mk

Austri: Atmosferë kundër myslimanëve

para 9 muajve - Klan

Fushata elektorale në Austri po i afrohet finishit. Si rrallë më parë ajo është e përqendruar në temat e imigrimit, të islamizimit dhe të refugjatëve – një garë e populistëve nga e djathta dhe fare nga...

Austri: Atmosferë kundër myslimanëve

para 9 muajve - Lajmi.net

Temat e imigrimit, islamizimit, refugjatëve dhe mbrojtjes së kufirit janë temat më të diskutuara këto ditë në Austri. Kjo në një kohë kur kundër njëra-tjetrës luftojnë në radhë të parë Partia Popullore...

Austri: Atmosferë kundër myslimanëve

para 9 muajve - DW

Fushata elektorale në Austri po i afrohet finishit. Si rrallë më parë ajo është e përqendruar në temat e imigrimit, të islamizimit dhe të refugjatëve - një garë e populistëve nga e djathta dhe fare nga...

Fushata zgjedhore në Austri e përqendruar kundër myslimanëve

para 9 muajve - Insajderi

Fushata elektorale në Austri po i afrohet finishit. Si rrallë më parë ajo është e përqendruar në temat e imigrimit, të islamizimit dhe të refugjatëve - një garë e populistëve nga e djathta dhe fare nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK