http://kariera.mk

E dashura s’e kishte mendjen, burri…Shqiptari sheh tradhtinë “live”

para 9 muajve - GazetaBlic

Skenat që shohim në lokale, ku protagonistë janë të rinjtë shpeshherë na bëjmë të shpërthejmë në të qeshura nga mënyra si i shprehin ndjenjat e tyre. Këto hormone janë tipike zakonisht tek adoleshentët...

E dashura s’e kishte mendjen, burri…Shqiptari sheh tradhtinë “live”

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Skenat që shohim në lokale, ku protagonistë janë të rinjtë shpeshherë na bëjmë të shpërthejmë në të qeshura nga mënyra si i shprehin ndjenjat e tyre. Këto hormone janë tipike zakonisht tek adoleshentët...

E dashura s’e kishte mendjen, burri...Shqiptari sheh tradhtinë “live”

para 9 muajve - Gazeta Express

Skenat që shohim në lokale, ku protagonistë janë të rinjtë shpeshherë na bëjmë të shpërthejmë në të qeshura nga mënyra si i shprehin ndjenjat e tyre. Këto hormone janë tipike zakonisht tek adoleshentët...

E dashura s’e kishte mendjen, burri…Shqiptari sheh tradhtinë “live”

para 9 muajve - Tetova Sot

Skenat që shohim në lokale, ku protagonistë janë të rinjtë shpeshherë na bëjmë të shpërthejmë në të qeshura nga mënyra si i shprehin ndjenjat e tyre. Këto hormone janë tipike zakonisht tek adoleshentët...

E dashura s’e kishte mendjen, burri…Shqiptari sheh tradhtinë “live”

para 9 muajve - Infokusi

Skenat që shohim në lokale, ku protagonistë janë të rinjtë shpeshherë na bëjmë të shpërthejmë në të qeshura nga mënyra si i shprehin ndjenjat e tyre. Këto hormone janë tipike zakonisht tek adoleshentët...

“E dashura s’e kishte mendjen, burri i fut duart shoqes së saj”, shqiptari sheh tradhtinë “live”

para 9 muajve - Periskopi

Skenat që shohim në lokale, ku protagonistë janë të rinjtë shpeshherë na bëjmë të shpërthejmë në të qeshura nga mënyra si i shprehin ndjenjat e tyre. Këto hormone janë tipike zakonisht tek adoleshentët...

“E dashura s’e kishte mendjen, burri i fut duart shoqes së saj”, shqiptari sheh tradhtinë “live”

para 9 muajve - Periskopi

Skenat që shohim në lokale, ku protagonistë janë të rinjtë shpeshherë na bëjmë të shpërthejmë në të qeshura nga mënyra si i shprehin ndjenjat e tyre. Këto hormone janë tipike zakonisht tek adoleshentët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK