http://kariera.mk

Erdoğan: Forcat e armatosura turke me ULS-në në Idlib

para 9 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv ANKARA (AA) - Presidenti turk Recep Tayyip Erdoğan sot në Ankara deklaroi se ata të cilët me vite e kanë akuzuar Turqinë se lufta e saj kundër terrorizmit nuk është mjaftueshëm e fuqishme,...

Erdogani SHBA-së: Nuk kemi nevojë për ju

para 9 muajve - Medial

Presidenti turk Rexhep Taip Erdogan në takim me guvernatorët e qarqeve në Ankara dërgoi kritika të ashpra drejt SHBA-së, duke i akuzuar për komplote kundër Turqisë. “Nuk kemi nevojë për ju. Qëndrojmë mjaftueshëm...

Erdogan akuzon: SHBA po armatos grupet terroriste

para 9 muajve - Syri

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan sulmoi sërish Shtetet e Bashkuara, duke i kritikuar për mbështetjen e luftëtarëve kurdë në Siri, e një seri tjetër çështjesh problematike mes dy vendeve. Erdogan akuzoi...

Erdogan: SHBA po i armatos grupet terroriste

para 9 muajve - Gazeta Express

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan sulmoi sërish Shtetet e Bashkuara, duke i kritikuar për mbështetjen e luftëtarëve kurdë në Siri, e një seri tjetër çështjesh problematike mes dy vendeve. Erdogan akuzoi...

Erdogan akuzon: SHBA po i armatos grupet terroriste

para 9 muajve - Telegrafi

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan sulmoi sërish Shtetet e Bashkuara, duke i kritikuar për mbështetjen e luftëtarëve kurdë në Siri, e një seri tjetër çështjesh problematike mes dy vendeve. Erdogan akuzoi...

Erdogan “hedh raketa të reja” kundër SHBA-ve

para 9 muajve - Arbresh

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan, ka nisur një “luftë” të re kundër Shteteve të Bashkuara, duke kritikuar për mbështetjen për luftarët kurdë në Siri dhe duke akuzuar vendin për “strehimin e një terroristi”....

Erdogan: SHBA po i armatos grupet terroriste

para 9 muajve - Tetova Sot

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan sulmoi sërish Shtetet e Bashkuara, duke i kritikuar për mbështetjen e luftëtarëve kurdë në Siri, e një seri tjetër çështjesh problematike mes dy vendeve. Erdogan akuzoi...

Erdogan: SHBA po i armatos grupet terroriste

para 9 muajve - Infokusi

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan sulmoi sërish Shtetet e Bashkuara, duke i kritikuar për mbështetjen e luftëtarëve kurdë në Siri, e një seri tjetër çështjesh problematike mes dy vendeve. Erdogan akuzoi...

Erdogan akuzon Amerikën: Po armatos grupet terroriste

para 9 muajve - Top Channel

Presidenti turk Recep Tayyip Erdogan sulmoi sërish Shtetet e Bashkuara, duke i kritikuar për mbështetjen e luftëtarëve kurdë në Siri, e një seri tjetër çështjesh problematike mes dy vendeve. Erdogan akuzoi...

Erdogan akuzon SHBA-të

para 9 muajve - Vizion Plus

Presidenti turk Erdogan ka sulmuar sërish Shtetet e Bashkuara, duke thëne se i kane dhëne mbështetje luftëtarëve kurdë në Siri. Në një fjalim të ashpër drejtuar guvernatorëve rajonalë në Ankara, Erdogan...

Erdogan akuzon: SHBA po i armatos grupet terroriste

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan sulmoi sërish Shtetet e Bashkuara, duke i kritikuar për mbështetjen e luftëtarëve kurdë në Siri, e një seri tjetër çështjesh problematike mes dy vendeve. Erdogan akuzoi...

Erdogan godet SHBA-në: Po i armatos…

para 9 muajve - Periskopi

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan sulmoi sërish Shtetet e Bashkuara, duke i kritikuar për mbështetjen e luftëtarëve kurdë në Siri, e një seri tjetër çështjesh problematike mes dy vendeve. Erdogan akuzoi...

Erdogan: Po bëhen përpjekje për të rrethuar Turqinë nga brenda dhe jashtë

para 9 muajve - Almakos

Presidenti i Turqisë, Recep Taiyyip Erdoğan, në një fjalim të mbajtur në takimin me prefektët në rezidencën presidenciale në Ankara është shprehur se “Po bëhen përpjekje për të rrethuar Turqinë nga brenda...

Erdogan: Po bëhen përpjekje për të rrethuar Turqinë nga brenda dhe jashtë

para 9 muajve - Shenja

Presidenti i Turqisë, Recep Taiyyip Erdoğan, në një fjalim të mbajtur në takimin me prefektët në rezidencën presidenciale në Ankara është shprehur se “Po bëhen përpjekje për të rrethuar Turqinë nga brenda...

"Po bëhen përpjekje për të rrethuar Turqinë nga brenda dhe jashtë"

para 9 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv ANKARA (AA) - Presidenti i Turqisë, Recep Taiyyip Erdoğan, në një fjalim të mbajtur në takimin me prefektët në rezidencën presidenciale në Ankara është shprehur se "Po bëhen përpjekje për...

Erdogan: Po bëhen përpjekje për të rrethuar Turqinë nga brenda dhe jashtë

para 9 muajve - AlbPortali

Presidenti i Turqisë, Recep Taiyyip Erdoğan, në një fjalim të mbajtur në takimin me prefektët në rezidencën presidenciale në Ankara është shprehur se “Po bëhen përpjekje për të rrethuar Turqinë nga brenda...

Erdoğan: Po bëhen përpjekje për të rrethuar Turqinë nga brenda dhe jashtë

para 9 muajve - AlbPortali

Loading... Presidenti i Turqisë, Recep Taiyyip Erdoğan në një fjalim të mbajtur në takimin me prefektët në rezidencën presidenciale në Ankara tha se po bëhen përpjekje për të rrethuar Turqinë nga brenda...

Befason Erdogan: Ka përpjekje për të rrethuar Turqinë nga brenda dhe jashtë

para 9 muajve - Indeks online

Presidenti i Turqisë, Recep Taiyyip Erdogan në një fjalim të mbajtur në takimin me prefektët në rezidencën presidenciale në Ankara tha se po bëhen përpjekje për të rrethuar Turqinë nga brenda dhe jashtë,...

Befason Erdogan: Ka përpjekje për të rrethuar Turqinë nga brenda dhe jashtë

para 9 muajve - BalkanWeb

TURQI -Presidenti i Turqisë, Recep Taiyyip Erdoğan në një fjalim të mbajtur në takimin me prefektët në rezidencën presidenciale në Ankara tha se po bëhen përpjekje për të rrethuar Turqinë nga brenda dhe...

Erdoğan: Po bëhen përpjekje për të rrethuar Turqinë nga brenda dhe jashtë

para 9 muajve - Fakti Ditor

Presidenti i Turqisë, Recep Taiyyip Erdoğan në një fjalim të mbajtur në takimin me prefektët në rezidencën presidenciale në Ankara tha se po bëhen përpjekje për të rrethuar Turqinë nga brenda dhe jashtë,...

"Po bëhen përpjekje për të rrethuar Turqinë nga brenda dhe jashtë"

para 9 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv ANKARA (AA) - Presidenti i Turqisë, Recep Taiyyip Erdoğan, në një fjalim të mbajtur në takimin me prefektët në rezidencën presidenciale në Ankara është shprehur se "Po bëhen përpjekje për...

Erdoğan: Po bëhen përpjekje për të rrethuar Turqinë nga brenda dhe jashtë

para 9 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv ANKARA (AA) - Presidenti i Turqisë, Recep Taiyyip Erdoğan në një fjalim të mbajtur në takimin me prefektët në rezidencën presidenciale në Ankara tha se po bëhen përpjekje për të rrethuar...

“Po bëhen përpjekje për të rrethuar Turqinë nga brenda dhe jashtë”

para 9 muajve - Tetova Sot

Presidenti i Turqisë, Recep Taiyyip Erdoğan, në një fjalim të mbajtur në takimin me prefektët në rezidencën presidenciale në Ankara është shprehur se “Po bëhen përpjekje për të rrethuar Turqinë nga brenda...

Erdoğan: Po bëhen përpjekje për të rrethuar Turqinë nga brenda dhe jashtë

para 9 muajve - Gazeta e re

Presidenti i Turqisë, Recep Taiyyip Erdoğan në një fjalim të mbajtur në takimin me prefektët në rezidencën presidenciale në Ankara tha se po bëhen përpjekje për të rrethuar Turqinë nga brenda dhe jashtë,...

Canikli: Armët që SHBA ia ofroi YPG-së do t'i drejtohen Turqisë kur të përfundojë DEASH-i

para 9 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK