http://kariera.mk

Sot, ditëlindja e parë pa Dritëro Agollin, botohen dy libra të rinj

para 9 muajve - Koha Jone

Ditëlindja e Dritëro Agollit do të festohet në këtë 13 tetor për herë të parë pa praninë e tij fizike. Shkrimtari ndërroi jetë në 3 shkurtin e këtij viti nga një sëmundje e rëndë në mushkëri.  Ditëlindja...

Sot, ditëlindja e parë pa Dritrëro Agollin, botohen dy libra të rinj

para 9 muajve - Gazeta Express

Ditëlindja e Dritëro Agollit do të festohet në këtë 13 tetor për herë të parë pa praninë e tij fizike. Shkrimtari ndërroi jetë në 3 shkurtin e këtij viti nga një sëmundje e rëndë në mushkëri.  Ditëlindja...

Sot, ditëlindja e parë pa Agollin, botohen dy libra të rinj

para 9 muajve - Java News

Ditëlindja e Dritëro Agollit do të festohet në këtë 13 tetor për herë të parë pa praninë e tij fizike. Shkrimtari ndërroi jetë në 3 shkurtin e këtij viti nga një sëmundje e rëndë në mushkëri.  Ditëlindja...

Ditëlindja e parë pa Dritëro Agollin, botohen dy libra të rinj

para 9 muajve - Insajderi

Ditëlindja e Dritëro Agollit do të festohet sot për herë të parë pa praninë e tij fizike. Shkrimtari ndërroi jetë në 3 shkurtin e këtij viti nga një sëmundje e rëndë në mushkëri. Ditëlindja e shkrimtarit...

Sot, ditëlindja e parë pa Dritëroin, botohen dy libra të rinj

para 9 muajve - Lajme.al

Ditëlindja e Dritëro Agollit do të festohet në këtë 13 tetor për herë të parë pa praninë e tij fizike. Shkrimtari ndërroi jetë në 3 shkurtin e këtij viti nga një sëmundje e rëndë në mushkëri. Ditëlindja...

Ditëlindja e parë pa Dritëro Agollin, botohen dy libra të rinj

para 9 muajve - Shqiptarja

Ditëlindja e Dritëro Agollit do të festohet në këtë 13 tetor për herë të parë pa praninë e tij fizike. Shkrimtari ndërroi jetë në 3 shkurtin e këtij viti nga një sëmundje e rëndë në mushkëri.  Ditëlindja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK