http://kariera.mk

Vietnam, shkon në 54 numri i viktimave nga përmbytjet

para 9 muajve - GazetaBlic

Vazhdon të rritet bilanci i viktimave nga përmbytjet në Vietnam. Numri i të vdekurve ka shkuar të paktën 54, ndërsa janë regjistruar deri tani 39 të humbur. Përmbytjet kanë shkatërruar mijëra shtëpi dhe...

Rritet numri i viktimave nga përmbytjet

para 9 muajve - Indeks online

Vazhdon të rritet bilanci i viktimave nga përmbytjet në Vietnam. Numri i të vdekurve ka shkuar të paktën 54, ndërsa janë regjistruar deri tani 39 të humbur. Përmbytjet kanë shkatërruar mijëra shtëpi dhe...

Vietnam, shkon në 54 numri i viktimave nga përmbytjet

para 9 muajve - Gazeta Express

Vazhdon të rritet bilanci i viktimave nga përmbytjet në Vietnam. Numri i të vdekurve ka shkuar të paktën 54, ndërsa janë regjistruar deri tani 39 të humbur. Përmbytjet kanë shkatërruar mijëra shtëpi dhe...

Gjithsej 54 viktima në vërshimet dhe rrëshqitjet e dheut në Vietnam

para 9 muajve - Zhurnal

Të paktën 54 persona e kanë humbur jetën, ndërsa 39 llogariten të zhdukur në vërshimet dhe rrëshqitjet e dheut të shkaktuara nga reshjet e rrëmbyeshme, që nga fundi i javës së kaluar e kanë goditur pjesën...

Vietnam, shkon në 54 numri i viktimave nga përmbytjet

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Vazhdon të rritet bilanci i viktimave nga përmbytjet në Vietnam. Numri i të vdekurve ka shkuar të paktën 54, ndërsa janë regjistruar deri tani 39 të humbur. Përmbytjet kanë shkatërruar mijëra shtëpi dhe...

Moti i keq në Vietnam

para 9 muajve - ABC News

Rëndohet edhe më shumë bilanci i viktimave të përmbytjeve në Vietnam, 54 persona kanë humbur jetën dhe 39 të tjerë rezultojnë të zhdukur. Përmbytjet kanë shkatërruar me mijëra banesa dhe rrugë. Provinca...

Rritet në 54 numri i viktimave nga përmbytjet në Vietnam

para 9 muajve - Shenja

Vazhdon të rritet bilanci i viktimave nga përmbytjet në Vietnam. Numri i të vdekurve ka shkuar të paktën 54, ndërsa janë regjistruar deri tani 39 të humbur. Përmbytjet kanë shkatërruar mijëra shtëpi dhe...

Gjithsej 54 viktima në vërshimet dhe rrëshqitjet e dheut në Vietnam

para 9 muajve - Medial

Të paktën 54 persona e kanë humbur jetën, ndërsa 39 llogariten të zhdukur në vërshimet dhe rrëshqitjet e dheut të shkaktuara nga reshjet e rrëmbyeshme, që nga fundi i javës së kaluar e kanë goditur pjesën...

54 viktima nga përmbytjet në Vietnam

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Vazhdon të rritet bilanci i viktimave nga përmbytjet në Vietnam. Numri i të vdekurve ka shkuar të paktën 54, ndërsa janë regjistruar deri tani 39 të humbur. Përmbytjet kanë shkatërruar mijëra shtëpi dhe...

Gjithsej 54 viktima në vërshimet dhe rrëshqitjet e dheut në Vietnam

para 9 muajve - Infokusi

Të paktën 54 persona e kanë humbur jetën, ndërsa 39 llogariten të zhdukur në vërshimet dhe rrëshqitjet e dheut të shkaktuara nga reshjet e rrëmbyeshme, që nga fundi i javës së kaluar e kanë goditur pjesën...

Shkon në 54 numri i viktimave nga përmbytjet në Vietnam

para 9 muajve - Arbresh

Vazhdon të rritet bilanci i viktimave nga përmbytjet në Vietnam. Numri i të vdekurve ka shkuar të paktën 54, ndërsa janë regjistruar deri tani 39 të humbur. Përmbytjet kanë shkatërruar mijëra shtëpi dhe...

Rritet në 54 numri i viktimave nga përmbytjet në Vietnam

para 9 muajve - AlbPortali

Vazhdon të rritet bilanci i viktimave nga përmbytjet në Vietnam. Numri i të vdekurve ka shkuar të paktën 54, ndërsa janë regjistruar deri tani 39 të humbur. Loading... Përmbytjet kanë shkatërruar mijëra...

Vietnam: 37 viktima e 40 të zhdukur nga moti i keq

para 9 muajve - Arbresh

Përmbytjet nga moti i keq në Vietnam  ka shkaktuar të paktën 37 të vdekur. Mediat raportojnë se gjithashtu numërohen edhe 40 persona të zhdukur dhe 21 të tjerë të plagosur. Përveç jetëve të njerëzve, përmbytjet...

Mijëra të evakuuar në Vietnam, 46 të vdekur nga vërshimet

para 9 muajve - Alsat-M

Shira të fuqishme që kanë përfshirë pjesën veriore dhe qendrore të Vietnamit kanë shkaktuar vërshime dhe rrëshqitje dheu si pasojë e të cilave 46 persona kanë humbur jetën dhe 33 të tjerë konsiderohen...

46 të vdekur e 33 të zhdukur si pasojë e vërshimeve në Vietnam

para 9 muajve - Koha.net

Shira të fuqishme që kanë përfshirë pjesën veriore dhe qendrore të Vietnamit kanë shkaktuar vërshime dhe rrëshqitje dheu si pasojë e të cilave 46 persona kanë humbur jetën dhe 33 të tjerë konsiderohen...

Moti i keq në Vietnam shkakton 37 viktima e 40 të zhdukur

para 9 muajve - Zhurnal

Përmbytjet nga moti i keq në Vietnam ka shkaktuar të paktën 37 të vdekur. Mediat raportojnë se gjithashtu numërohen edhe 40 persona të zhdukur dhe 21 të tjerë të plagosur. Përveç jetëve të njerëzve, përmbytjet...

Mijëra të evakuuar në Vietnam, 46 të vdekur nga vërshimet

para 9 muajve - Indeks online

Shira të fuqishme që kanë përfshirë pjesën veriore dhe qendrore të Vietnamit kanë shkaktuar vërshime dhe rrëshqitje dheu si pasojë e të cilave 46 persona kanë humbur jetën dhe 33 të tjerë konsiderohen...

Moti i keq në Vietnam shkakton 37 viktima e 40 të zhdukur

para 9 muajve - Koha.net

Përmbytjet nga moti i keq në Vietnam ka shkaktuar të paktën 37 të vdekur. Mediat raportojnë se gjithashtu numërohen edhe 40 persona të zhdukur dhe 21 të tjerë të plagosur. Përveç jetëve të njerëzve, përmbytjet...

Moti i keq në Vietnam shkakton 37 viktima e 40 të zhdukur

para 9 muajve - Tetova1

Përmbytjet nga moti i keq në Vietnam ka shkaktuar të paktën 37 të vdekur. Mediat raportojnë se gjithashtu numërohen edhe 40 persona të zhdukur dhe 21 të tjerë të plagosur. Përveç jetëve të njerëzve, përmbytjet...

Moti i keq në Vietnam shkakton 37 viktima e 40 të zhdukur

para 9 muajve - Shenja

Përmbytjet nga moti i keq në Vietnam ka shkaktuar të paktën 37 të vdekur. Mediat raportojnë se gjithashtu numërohen edhe 40 persona të zhdukur dhe 21 të tjerë të plagosur. Përveç jetëve të njerëzve, përmbytjet...

Moti i keq në Vietnam shkakton 37 viktima e 40 të zhdukur

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Përmbytjet nga moti i keq në Vietnam  ka shkaktuar të paktën 37 të vdekur.  Mediat raportojnë se gjithashtu numërohen edhe 40 persona të zhdukur dhe 21 të tjerë të plagosur. Përveç jetëve të njerëzve,...

Mijëra të evakuuar në Vietnam, 46 të vdekur nga vërshimet

para 9 muajve - Gazeta e re

Shira të fuqishme që kanë përfshirë pjesën veriore dhe qendrore të Vietnamit kanë shkaktuar vërshime dhe rrëshqitje dheu si pasojë e të cilave 46 persona kanë humbur jetën dhe 33 të tjerë konsiderohen...

Moti i keq në Vietnam shkakton 37 viktima e 40 të zhdukur

para 9 muajve - AlbPortali

Përmbytjet nga moti i keq në Vietnam ka shkaktuar të paktën 37 të vdekur. Mediat raportojnë se gjithashtu numërohen edhe 40 persona të zhdukur dhe 21 të tjerë të plagosur. Loading... Përveç jetëve të njerëzve,...

Mijëra të evakuuar në Vietnam, 46 të vdekur nga vërshimet

para 9 muajve - KosovaPress

Mbi 300 shtëpi janë shkatërruar dhe 34,000 shtëpi të tjera janë dëmtuar si pasojë e vërshimeve. Raportimet e mëhershme kanë bërë të ditura se mbi 8,000 hektarë me oriz janë dëmtuar dhe rreth 40,000 kafshë...

Rreth 40 të vdekur në vërshime dhe rrëshqitje të dheut në Vietnam

para 9 muajve - Gazeta Express

Autoritetet vietnameze thonë se 37 persona kanë vdekur në vërshime dhe rrëshqitje të dheut që u shkaktuan nga shirat e mëdha. Ndërsa, 40 persona të tjerë raportohet të jenë zhdukur dhe mijëra të tjerë...

Gjithsej 37 viktima në vërshimet dhe rrëshqitjet e dheut në Vietnam

para 9 muajve - Portalb

Të paktën 37 persona e kanë humbur jetën, ndërsa 40 llogariten të zhdukur pas vërshimeve dhe rrëshqitjeve të dheut në pjesën veriore dhe qendrore të Vietnamit, kumtoi Shërbimi për raste urgjente në vend....

Përmbytjet shkaktojnë 37 viktima e 40 të zhdukur

para 9 muajve - Insajderi

Përmbytjet  nga moti i keq në Vietnam ka shkaktuar të paktën 37 të vdekur. Mediat raportojnë se gjithashtu numërohen edhe 40 persona të zhdukur dhe 21 të tjerë të plagosur. Përveç jetëve të njerëzve, përmbytjet...

Vietnam, 37 viktima nga rrëshqitjet e dheut

para 9 muajve - Alsat-M

Të paktën 37 persona e kanë humbur jetën, ndërsa 40 llogariten të zhdukur pas vërshimeve dhe rrëshqitjeve të dheut në pjesën veriore dhe qendrore të Vietnamit, kumtoi Shërbimi për raste urgjente në vend....

Gjithsej 37 viktima në vërshimet dhe rrëshqitjet e dheut në Vietnam

para 9 muajve - Medial

Të paktën 37 persona e kanë humbur jetën, ndërsa 40 llogariten të zhdukur pas vërshimeve dhe rrëshqitjeve të dheut në pjesën veriore dhe qendrore të Vietnamit, kumtoi Shërbimi për raste urgjente në vend....

Stuhitë dhe rrëshqitjet e tokës në Vietnam vranë 37 vetë, mijëra u evakuuan

para 9 muajve - Indeks online

Përmbytjet e shkaktuara në Vietnam vranë 37 vetë, një nga shifrat më të larta të vdekjeve të regjistruara në vend nga përmbytjet, tha agjensia për parandalimin e katastrofave të enjte, shkruan Reuters,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK