http://kariera.mk

Erdogan: Turqia e interesuar për raketat ruse S-500

para 9 muajve - Lajmi.net

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se vendi i tij, që aktualisht ka shpallur plane për blerjen e sistemeve raketore tokë-ajër të prodhimit rus të tipit, S-400, është i interesuar edhe për...

Erdogan: Turqia e interesuar për raketat ruse S-500

para 9 muajve - Evropa e Lirë

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se vendi i tij, që aktualisht ka shpallur plane për blerjen e sistemeve raketore tokë-ajër të prodhimit rus të tipit, S-400, është i interesuar edhe për...

Erdogan: Bashkë me Rusinë do të prodhojmë S-400

para 9 muajve - Portalb

Kryetari i Turqisë Recep Tayyip Erdoğan ka dekaluar se nuk ka kurrfarë problemesh lidhur me blerjen e planifikuar të sistemit raketor rus tokë-ajër S-400 dhe se me Rusinë është biseduar edhe për sistemin...

Erdogan: Bashkë me Rusinë do të prodhojmë S-400

para 9 muajve - Koha.net

Kryetari i Turqisë Recep Tayyip Erdoğan ka dekaluar se nuk ka kurrfarë problemesh lidhur me blerjen e planifikuar të sistemit raketor rus tokë-ajër S-400 dhe se me Rusinë është biseduar edhe për sistemin...

Erdogan: Bashkë me Rusinë do të prodhojmë S-400

para 9 muajve - Tetova1

Kryetari i Turqisë Recep Tayyip Erdoğan ka dekaluar se nuk ka kurrfarë problemesh lidhur me blerjen e planifikuar të sistemit raketor rus tokë-ajër S-400 dhe se me Rusinë është biseduar edhe për sistemin...

Erdogan: Turqia e interesuar për raketat ruse S-500

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se vendi i tij, që aktualisht ka shpallur plane për blerjen e sistemeve raketore tokë-ajër të prodhimit rus të tipit, S-400, është i interesuar edhe për...

Putini dhe Erdogani – miq të vërtetë në këtë kohë antiperëndimore

para 9 muajve - Gazeta 55

Turqia është anëtare e NATO-s. Megjithatë ajo blen armë ruse dhe po përvijon një miqësi të re me Moskën? Rrënjët e aleancës duhet të kërkohen tek halli i përkohshëm dhe jo tek interesat afatgjata dhe strategjike...

Vladimir Putin dhe Rexhep Tayyip Erdogan – miq të vërtetë?

para 9 muajve - Vizion Plus

Të dy e ndiejnë veten se i kanë trajtuar në mënyrë të padrejtë. Me të dy Perëndimi sillet rregullisht ftohtë. Të dyve u pëlqen që të paraqiten si burra të fortë dhe në publik e quajnë veten “miq”. Ata...

Vladimir Putin dhe Rexhep Tayyip Erdogan – miq të vërtetë?

para 9 muajve - Koha Jone

Turqia është anëtare e NATO-s. Që megjithë këtë ajo blen armë ruse, kjo është më se e pazakontë. A po përvijohet një miqësi e re midis Ankarasë dhe Moskës? Të dy e ndiejnë veten se i kanë trajtuar në mënyrë...

Putin dhe Erdogan miq të vërtetë?

para 9 muajve - Ora news

Turqia është anëtare e NATO-s. Që megjithë këtë ajo blen armë ruse, kjo është më se e pazakontë. A po përvijohet një miqësi e re midis Ankarasë dhe Moskës? Të dy e ndiejnë veten se i kanë trajtuar në mënyrë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK