http://kariera.mk

MINI nxjerr në treg makinën e re

para 9 muajve - Tetova Sot

MINI ka lançuar një version të limituar që quhet 1499 GT me një çmim prej rreth 20 mijë eurosh. Edicioni i ri special ka dalë në treg për të kujtuar klasiken 1275 GT, që u prezantua në vitin e largët 1969....

MINI nxjerr në treg makinën e re

para 9 muajve - Lajmi.net

MINI ka lançuar një version të limituar që quhet 1499 GT me një çmim prej rreth 20 mijë eurosh. Edicioni i ri special ka dalë në treg për të kujtuar klasiken 1275 GT, që u prezantua në vitin e largët 1969....

MINI nxjerr në treg makinën e re

para 9 muajve - Arbresh

MINI ka lançuar një version të limituar që quhet 1499 GT me një çmim prej rreth 20 mijë eurosh. Edicioni i ri special ka dalë në treg për të kujtuar klasiken 1275 GT, që u prezantua në vitin e largët 1969....

Prezantohet versioni i limituar i MINI-t

para 9 muajve - Ina

MINI ka lansuar një version të limituar të modelit 1499 GT, i cili do të kushtojë 20 mijë euro. Edicioni i limituar është version i veturës klasike 1275 GT që u prezantua në vitin 1969. Shkaku i kësaj...

MINI nxjerr në treg makinën e re

para 9 muajve - KosovaPress

Edicioni i ri special ka dalë në treg për të kujtuar klasiken 1275 GT, që u prezantua në vitin e largët 1969. 1499 GT e merr emrin nga numri i njësive të prodhuara, që janë vetëm 1499. Kjo makinë ka një...

MINI nxjerr në treg makinën e re, a e dini për sa sekonda i arrinë 100km?

para 9 muajve - Gazeta e re

MINI ka lançuar një version të limituar që quhet 1499 GT me një çmim prej rreth 20 mijë eurosh. Edicioni i ri special ka dalë në treg për të kujtuar klasiken 1275 GT, që u prezantua në vitin e largët 1969....

Mini Cooper ka lansuar versionin e limituar

para 9 muajve - Sovrani

MINI ka lançuar një version të limituar që quhet 1499 GT me një çmim prej rreth 20 mijë eurosh. Edicioni i ri special ka dalë në treg për të kujtuar klasiken 1275 GT, që u prezantua në vitin e largët 1969....

Prezantohet versioni i limituar i MINI-t

para 9 muajve - Gazeta Express

MINI ka lansuar një version të limituar të modelit 1499 GT, i cili do të kushtojë 20 mijë euro. Edicioni i limituar është version i veturës klasike 1275 GT që u prezantua në vitin 1969. Shkaku i kësaj...

Prezantohet versioni i limituar i MINI-t

para 9 muajve - Zhurnal

MINI ka lansuar një version të limituar të modelit 1499 GT, i cili do të kushtojë 20 mijë euro. Edicioni i limituar është version i veturës klasike 1275 GT që u prezantua në vitin 1969. Shkaku i kësaj...

Prezantohet versioni i limituar i MINI-t

para 9 muajve - Infokusi

MINI ka lansuar një version të limituar të modelit 1499 GT, i cili do të kushtojë 20 mijë euro. Edicioni i limituar është version i veturës klasike 1275 GT që u prezantua në vitin 1969. Shkaku i kësaj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK