http://kariera.mk

Sistemi i kanalizimit në Komunën e Tearcës tregon mosrealizimin e premtimeve të Isen Asanit

para 9 muajve - Gazeta Express

Projekti për ndërtimin e “Sistemit për kanalizim”, të premtuar si prioritet i dytë në programin zgjedhor “Bashkë ndërtojmë”, të kryetarit të Komunës nga BDI për Komunën e Tearcës, Isen Asani, tani kandidat...

Nuk është ndërtuar sistemi i kanalizimit në Komunën e Tearcës

para 9 muajve - Portalb

Projekti për ndërtimin e “Sistemit për kanalizim”, të premtuar si prioritet i dytë në programin zgjedhor “Bashkë ndërtojmë” , të kryetarit të Komunës nga BDI për Komunën e Tearcës, Isen Asani, tani kandidat...

DILEMA MES KRIJIMIT TË ZONËS TURISTIKE MBI TEARCË APO ULJES SË TATIMIT PËR QYTETARËT

para 9 muajve - Tetova1

Të qenit çdo ditë në mesin e qytetarëve, prekja e temave që tangojnë qytetarët, futja në program realizimi, përmirësimin e jetës së qytetarëve, duke ndjerë vet këto mungesa si pjesë e kësaj komune, ka...

Sistemi i kanalizimit në Komunën e Tearcës tregon mosrealizimin e premtimeve të Isen Asanit

para 9 muajve - Lajm

Projekti për ndërtimin e “Sistemit për kanalizim”, të premtuar si prioritet i dytë në programin zgjedhor “Bashkë ndërtojmë”, të kryetarit të Komunës nga BDI për Komunën e Tearcës, Isen Asani, tani kandidat...

Amiri i Besës me tubimin e tij në Nerasht, do ia jep “goditjen” e fundit Isen Asanit dhe BDI-së

para 9 muajve - AlbPortali

Lëvizja Besa në komunën e Tearcës fton gjithë banorët e kësaj komune se nesër me fillim në ora 19:00 do të mbaj tubimin përfundimtar në vendlindjen e tij në Nerasht. Ky do të jetë tubimi përmbyllës dhe...

Amir Elezi, doktori që do ta shërojë Tearcën nga sëmundja e korrupsionit

para 9 muajve - Ina

Një fushatë moderne dhe me një përkrahje të parezervë është duke e zhvilluar kandidati i Lëvizjes BESA, Dr. Amir Elezi në komunën e Tearcës e cila përgjatë 10 viteve sa u udhëhoq nga BDI ishte një prej...

Amir Elezi, doktori që do ta shërojë Tearcën nga sëmundja e korrupsionit

para 9 muajve - AlbPortali

Një fushatë moderne dhe me një përkrahje të parezervë është duke e zhvilluar kandidati i Lëvizjes BESA, Dr. Amir Elezi në komunën e Tearcës e cila përgjatë 10 viteve sa u udhëhoq nga BDI ishte një prej...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK