http://kariera.mk

Tuna i jep pije të gazuar djalit të saj 5 muajsh!

para 9 muajve - RTV 21

Tiani i vogël e provon shijen e kokakolës! Ka mbi pesë muaj që  Tuna u bë nënë, por edhe më gjatë që ajo është distancuar nga muzika. Gjithë kohën këngëtarja po ia dedikon djalit të saj Tianit, kjo vërehet...

Tuna i jep djalit të pijë Coca Cola?

para 9 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdi-Tuna gjithmonë befason fansat e saj. Këngëtarja seksi e estradës para disa muajve është bërë nënë për herë të parë dhe shihet shumë  e përkushtuar ndaj djalit të saj Tianit,...

Tuna i jep djalit të pijë Coca Cola?

para 9 muajve - Tetova1

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdi-Tuna gjithmonë befason fansat e saj. Këngëtarja seksi e estradës para disa muajve është bërë nënë për herë të parë dhe shihet shumë  e përkushtuar ndaj djalit të saj Tianit,...

Tension te mami Tuna, eskalon situata

para 9 muajve - Ina

Këngëtarja e mirënjohur Tuna po shijon shuëm kohën e të qenit nënë duke u përkushtuar maksimalisht në djalin e saj mirëpo kjo gjë duket se edhe e ka lodhur. Në një postim në Insta story këngëtarja ka postuar...

E tepron Tuna, ja çka i jep djalit të pijë

para 9 muajve - Periskopi

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdi-Tuna gjithmonë befason fansat e saj. Këngëtarja seksi e estradës para disa muajve është bërë nënë për herë të parë dhe shihet shumë e përkushtuar ndaj djalit të saj Tianit...

Tuna i jep 'Coca cole' djalit

para 9 muajve - AlbPortali

Këto pesë muaj Tuna ka treguar se është një nënë shumë e kujdesshme. Loading... Por një veprim mjaft të çuditshëm e ka bërë së fundmi, duke postuar një foto në rrjetet sociale ku Tian shihet me një shishe...

Tuna i jep 'Coca cole' djalit

para 9 muajve - 10minuta

Këto pesë muaj Tuna ka treguar se është një nënë shumë e kujdesshme. Por një veprim mjaft të çuditshëm e ka bërë së fundmi, duke postuar një foto në rrjetet sociale ku Tian shihet me një shishe të coca...

Pija e parë e Tianit të Tunës, aspak e shëndetshme!

para 9 muajve - Sovrani

Tuna dhe Patrisi ka disa që janë bërë prindër të një djali të cilin çifti e pagëzuan me emrin Tian, shkruan Sovrani.info E ajo është shumë aktive në rrjete sociale duke publikuar foto e video të ndryshme...

Tension te mami Tuna, eskalon situata

para 9 muajve - AlbPortali

Këngëtarja e mirënjohur Tuna po shijon shuëm kohën e të qenit nënë duke u përkushtuar maksimalisht në djalin e saj mirëpo kjo gjë duket se edhe e ka lodhur. Loading... Në një postim në Insta story këngëtarja...

Tuna e lodhur nga të qenit nënë: A ka rrezik të eskalojë situata?

para 9 muajve - Ina

Këngëtarja Tuna është bërë nënë për herë të parë para disa muajve. E të qenit prindër, duket se është një gjë e lodhshme për këngëtaren, shkruan lajmi.net Kjo përshtypje është fituar nga një fotografi...

Të qenit nënë po e lodhë kaq shumë Tunën

para 9 muajve - 10minuta

Tuna është bërë nënë për herë të parë para disa muajve. Por duket që nga kujdesi që ka ndaj të birit Tian, e ka lodhur atë. Këtë e tregon vet Tuna në një postim të bërë së fundmi në Instastory duke na...

Tension te mami Tuna, eskalon situata

para 9 muajve - 10minuta

Këngëtarja e mirënjohur Tuna po shijon shuëm kohën e të qenit nënë duke u përkushtuar maksimalisht në djalin e saj mirëpo kjo gjë duket se edhe e ka lodhur. Në një postim në Insta story këngëtarja ka postuar...

Tuna e lodhur nga të qenit nënë: A ka rrezik të eskalojë situata?

para 9 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja Tuna është bërë nënë për herë të parë para disa muajve. E të qenit prindër, duket se është një gjë e lodhshme për këngëtaren, shkruan lajmi.net Kjo përshtypje është fituar nga një fotografi...

Tuna e lodhur nga të qenit nënë: A ka rrezik të eskalojë situata?

para 9 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja Tuna është bërë nënë për herë të parë para disa muajve. E të qenit prindër, duket se është një gjë  e lodhshme për këngëtaren, shkruan lajmi.net Kjo përshtypje është fituar nga një fotografi...

Një kujdes kaq i madh i Tunës ndaj djalit të saj, Tianit

para 9 muajve - Sovrani

Tuna dhe Patrisi ka disa muaj që janë bërë prindër. Tuna solli në jetë një djalë të cilin çifti e pagëzuan me emrin Tian, shkruan Sovrani.info Nga fotot e shumta që publikojnë në rrjetet sociale ajo duket...

Kënga e Tianit të Tunës prek milionin e parë

para 9 muajve - Sovrani

Muajve të fundit kur dëgjojmë lajme për Tunën të gjitha sillen rreth Tianit të vogël, shkruan Sovrani.info Këngëtarja nga Shkupi për pak kohë ka lënë anash edhe muzikën për të qenë sa më pranë djalit të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK