http://kariera.mk

Detajet/ Hajdutët u futën nga ballkoni, policia: Si u grabit banesa e nënës së ministrit Gjiknuri

para 9 muajve - Koha Jone

Banesa e nënës së ministrit Damian Gjiknuri është bastisur mesditën e së martës nga persona ende të paidentifikuar. Autorët e dyshuar të ngjarjes dyshohet se kanë vjedhur 300 mijë lekë të rinj dhe disa...

Zbardhet ngjarja, si hajdutët vodhën ?thasët? me lek nga banesa e ministrit

para 9 muajve - Albeu

Banesa e nënës së ministrit Gjiknuri është grabitur mesditën e së martës nga persona ende të paidentifikuar. Pavarësisht se ngjarja u njoftua fillimisht nga gazeta demokrate RD, policia reagoi zyrtarisht...

Vjedhja e banesës së nënës së Gjiknurit, si u futën hajdutët

para 9 muajve - NOA

Dalin detaje të reja lidhur me vjedhjen e banesës së nënës së ministrit Damian Gjiknuri, Lirie Gjiknuri. Vjedhja ndodhi mesditën e së martës, nga persona ende të paidentifikuar ku u vodhën 3 milionë lekë...

Vjedhje "skifterësh" në shtëpinë e nënës së ministrit Gjiknuri, si u futën hajdutët

para 9 muajve - Gazeta Express

Banesa e nënës së ministrit së Energjetikës Damian Gjiknuri është bastisur mesditën e së martës nga persona ende të paidentifikuar. Autorët e dyshuar të ngjarjes dyshohet se kanë vjedhur 300 mijë lekë...

Vjedhja në banesën e familjes Gjiknuri, si u futën hajdutët nga ballkoni

para 9 muajve - Java News

Banesa e nënës së ministrit së Energjetikës Damian Gjiknuri është bastisur mesditën e së martës nga persona ende të paidentifikuar. Autorët e dyshuar të ngjarjes dyshohet se kanë vjedhur 300 mijë lekë...

Detajet/ Hajdutët u futën nga ballkoni, policia: Si u grabit banesa e nënës së ministrit Gjiknuri

para 9 muajve - BalkanWeb

Banesa e nënës së ministrit Damian Gjiknuri është bastisur mesditën e së martës nga persona ende të paidentifikuar. Autorët e dyshuar të ngjarjes dyshohet se kanë vjedhur 300 mijë lekë të rinj dhe disa...

“Hajdutët u futën nga ballkoni”. Si u grabit banesa e nënës së Gjiknurit

para 9 muajve - Lajme.al

Banesa e nënës së ministrit Damian Gjiknuri është bastisur mesditën e së martës nga persona ende të paidentifikuar. Autorët e dyshuar të ngjarjes dyshohet se kanë vjedhur 300 mijë lekë të rinj dhe disa...

Dëshmitarët: Hajdutët dolën me dy thasë me para nga shtëpia e nënës së Gjiknurit

para 9 muajve - Albeu

RD këmbëngul në versionin e saj se nga shtëpia e nënës së ministrit Gjiknuri nuk u vodhën 300 mijë lekë, por plot dy thasë me para, të cilat sipas saj janë të barabartë me rreth 1 milion euro. Në numrin...

Zbulohet shuma e grabitur në banesën e nënës së ministrit Gjiknuri

para 9 muajve - InfoShqip

Pas grabitjes së ndodhur në banesën e nënës së ministrit Gjiknuri ka reaguar nëna e tij Lirie Gjiknuri. “Paratë i kisha kursyer nga pensioni i katër muajve. Më kanë vjedhur 1.6 milion lekë. Hera e dytë...

Grabitet banesa e nënës së ministrit Damian Gjiknuri,zbardhet dëshmia e Lirie Gjiknurit në polici

para 9 muajve - Sot News

Grabitet shtëpia e nënës së ministrit të Infrastrukturës dhe Energjisë, Damian Gjiknuri. Mësohet se ngjarja ka ndodhur dy ditë më parë, ku grabitësit kanë marrë disa sende me vlerë dhe një shumë të konsiderueshme...

Grabitet banesa e nënës së ministrit shqiptar

para 9 muajve - Albinfo

Një grabitje ka ndodhur në banesën e nënës së ministrit të Energjisë dhe Industrisë, Damian Gjiknuri. Në lidhje me këtë rast ka reaguar nëna e tij, Lirie Gjiknuri, shkruajnë mediat shqiptare. “Paratë i...

Vidhet shtëpia e ministrit shqiptar, zbulohet se sa para janë grabitur

para 9 muajve - InfoShqip

Pas grabitjes së ndodhur në banesën e nënës së ministrit Gjiknuri ka reaguar nëna e tij Lirie Gjiknuri. “Paratë i kisha kursyer nga pensioni i katër muajve. Më kanë vjedhur 1.6 milion lekë. Hera e dytë...

Tiranë/ Grabitet shtëpia e nënës së ministrit Gjiknuri, ja sa para i kanë marrë…

para 9 muajve - Mapo

Policia e nxorri njoftimin për grabitjen në Tiranë, pasi lajmi u dha nga organi zyrtar i PD-së, gazeta Rilindja Demokratike. Në njoftimin e policisë sakëtsohet se, shtëpia është në pronësi të 76-vjeçares...

Flet nëna e ministrit Gjiknuri: Më vodhën paratë e 4 muajve, i kisha nga pensioni

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Banesa e nënës së ministrit të Energjisë, Damian Gjiknuri ka rënë pre e grabitësve mbrëmjen e djeshme. Vetë nëna e tij Liri Gjiknuri, dhe vëllai i ministrit, kanë depozituar në polici një kallëzim...

Flet nëna e ministrit Gjiknuri: Shuma e parave që më vodhën, i kisha kursime nga pensioni

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Banesa e nënës së ministrit të Energjisë, Damian Gjiknuri ka rënë pre e grabitësve mbrëmjen e djeshme. Vetë nëna e tij Liri Gjiknuri, dhe vëllai i ministrit, kanë depozituar në polici një kallëzim...

Tiranë, policia: Nënës së Gjiknurit iu grabitën 300 mijë lekë dhe bizhuteri

para 9 muajve - Shqiptarja

Policia e Tiranës në një deklaratë për mediat sqaron se në banesën e nënës së Damian Gjiknurit janë vjedhur 300 mijë lekë dhe disa bizhuteri. Policia thekson se banesa nuk është rezidencë e ministrit Gjiknuri,...

Vidhet shtëpia e një ish ministri shqiptar, hajdutët marin disa thasë me para?!

para 9 muajve - Lajm

Mediumet raportojnë për një ngjarje të rëndë kriminale, por që sipas saj po fshihet nga policia. Sipas RD-së: “Një nga shtëpitë e ministrit të afërt të Ramës, Damian Gjiknuri është vjedhur në orët e mesditës...

Vidhet banesa e familjarëve të Ministrit Gjiknuri

para 9 muajve - ABC News

Mbrëmjen e djeshme është vjedhur banesa ku jetojnë vëllai dhe nëna e ministrit të Energjetikës Damian Gjiknuri. Sipas burimeve nga prokuroria në banesën e Panajot Gjiknurit, e cila gjendet në rrugën “Maliq...

Merren në Polici 2 persona, dyshohet se vodhën shtëpinë e ministrit

para 9 muajve - Indeks online

Dy persona janë shoqëruar nga Policia për t'u pyetur lidhur me vjedhjen e shtëpisë së mamasë së ministrit Damian Gjiknuri. Denoncimi në Polici u bë nga Liri Gjiknuri, e ëma e ministrit, e cila banonte...

Iu grabit banesa, flet nëna e ministrit: Ja sa para më morën

para 9 muajve - Shqiptarja

TIRANE- Ka reaguar për herë të parë pas grabitjes së banesës nëna e ministrit Damian Gjiknuri. Lirije Gjiknuri ka deklaruar se autorët i kanë marrë 300 mijë lekë, të cilat i kishte mbledhur nga pensioni....

Grabitet banesa e nënës së ministrit Damian Gjiknuri, Policia arreston dy persona

para 9 muajve - Sot News

Mmbrëmjen e djeshme është raportuar se banesa e nënës së ministrit të Energjisë dhe Industrisë, Damian Gjiknuri. Policia e Tiranes ka shoqeruar sot dy persona, si autore te dyshuar te grabitjes se baneses...

Grabitja e shtëpisë së nënës së Gjiknurit, dy persona përfundojnë në polici

para 9 muajve - Syri

Policia ka shoqëruar dy persona për t'i marrë në pyetje lidhur me vjedhjen e shtëpisë së mamasë së ministrit Damian Gjiknuri. Denoncimi në Polici u bë nga Liri Gjiknuri, e ëma e ministrit, e cila banonte...

POLICIA SHOQËRON DY PERSONA PËR GRABITJEN E BANESËS, FLET NËNA E GJIKNURIT

para 9 muajve - NOA

Dy persona janë shoqëruar në polici, si të dyshuar për grabitjen e ndodhur në banesën e nënës së ministrit të Infrastrukturës dhe Energjisë, Damian Gjiknuri. Të shoqëruarit dyshohet të jenë autorët e grabitjes...

Grabitja e banesës/ Nëna e Gjiknurit: Më morën lekët e pensionit, s’kisha miliona

para 9 muajve - Opinion

Është grabitur banesa e ministrit të Energjisë dhe Infrastrukturës, Damian Gjiknuri. Bëhet fjalë për shtëpinë e vjetër, aty ku është rritur ministri dhe ku sot jeton nëna e tij, Lirie Gjiknuri, ndërsa...

Vidhet shtëpia e nënës së Gjiknurit

para 9 muajve - Vizion Plus

Banesa e nënës dhe vëllait të ministrit Damian Gjiknuri  ra pre e një vjedhjeje. Mësohet se 67-vjeçarja Lirije Gjiknuri, bëri një kallëzim në polici, ku  deklaroi se në banesë i rrëmbyen sende personale,...

Merren në polici 2 persona, dyshohet se vodhën shtëpinë e Gjiknurit

para 9 muajve - Syri

Dy persona janë shqoëruar nga Policia për t'u pyetur lidhur me vjedhjen e shtëpisë së mamasë së ministrit Damian Gjiknuri. Denoncimi në Polici u bë nga Liri Gjiknuri, e ëma e ministrit, e cila banonte...

Grabitja e shtëpisë së nënës së Gjiknurit, dy persona përfundojnë në polici

para 9 muajve - Koha Jone

Policia ka shoqëruar dy persona për t’i marrë në pyetje lidhur me vjedhjen e shtëpisë së mamasë së ministrit Damian Gjiknuri. Denoncimi në Polici u bë nga Liri Gjiknuri, e ëma e ministrit, e cila banonte...

Flet nëna e ministrit Gjiknuri: Ja sa para më vodhën nga banesa

para 9 muajve - Gazeta Express

Lirie Gjiknuri, nëna e ministrit Damian Gjiknuri ka reaguar për mediat në lidhje me vjedhjen e banesës ku ajo jeton me të birin, gjatë natës së mbrëmshme. Shqiptarja.com shkruan se Lirie Gjiknuri ka deklaruar...

Policia kap dy persona, dyshohet se vodhën shtëpinë e ministrit

para 9 muajve - GazetaBlic

Dy persona janë shoqëruar nga Policia për t’u pyetur lidhur me vjedhjen e shtëpisë së mamasë së ministrit Damian Gjiknuri. Denoncimi në Polici u bë nga Liri Gjiknuri, e ëma e ministrit, e cila banonte...

E FUNDIT/ Zbulohet shuma e grabitur në banesën e nënës së ministrit Gjiknuri

para 9 muajve - Albeu

Pas grabitjes së ndodhur në banesën e nënës së ministrit Gjiknuri ka reaguar nëna e tij Lirie Gjiknuri . “Paratë i kisha kursyer nga pensioni i katër muajve. Më kanë vjedhur 1.6 milion lekë. Hera e dytë...

Policia konfirmon grabitjen në Tiranë

para 9 muajve - Indeks online

Policia e nxorri njoftimin për grabitjen në Tiranë, pasi lajmi u dha nga organi zyrtar i PD-së, gazeta Rilindja Demokratike. Në njoftimin e policisë sakëtsohet se shtëpia është në pronësi të 76 vjeçares...

Vjedhja, flet nëna e ministrit Gjiknuri: Më morën 3 milionë lekë, i mblodha nga pensioni

para 9 muajve - Syri

Ka reaguar për herë të parë pas grabitjes së banesës nëna e ministrit Damian Gjiknuri. Lirije Gjiknuri ka deklaruar se autorët i kanë marrë 300 mijë lekë, të cilat i kishte mbledhur nga pensioni, sipas...

Grabitja e banesës së nënës së ministrit, shoqërohen dy persona

para 9 muajve - Java News

Policia e Tiranës ka shoqëruar dy persona lidhur me grabitjen e banesës së nënës së Ministrit të Energjisë dhe Infrastrukturës Damian Gjiknuri. Nuk bëhet ende i ditur idnetiteti i personave të shoqëruar....

Policia kap dy persona, dyshohet se vodhën shtëpinë e ministrit

para 9 muajve - Infokusi

Dy persona janë shoqëruar nga Policia për t’u pyetur lidhur me vjedhjen e shtëpisë së mamasë së ministrit Damian Gjiknuri. Denoncimi në Polici u bë nga Liri Gjiknuri, e ëma e ministrit, e cila banonte...

Grabitet shtëpia e nënës së ministrit , vidhet një shumë e madhe parash

para 9 muajve - Blitz

Banesa ku jeton vëllai dhe motra e ministrit të Energjitikës, Damian Gjiknuri  është grabitur nga disa përsona të paidentifikuar.  Ka qënë vetë nëna e tij që ka depozituar në polici një kallëzim penal....

Grabitja në banesën e nënës së ministrit Gjiknuri, ja si qëndron e vërteta

para 9 muajve - Java News

Në orët e para të mëngjesit, gazeta zyrtare e Partisë Demokratike publikoi një artikull në të cilin thuhej “Vidhet shtëpia e Gjiknurit, dalin thasët, policia e mban të fshehtë. Shtëpia është vjedhur në...

Nëna e ministrit Gjiknuri zbulon shumën: Ja sa para më grabitën

para 9 muajve - Java News

Ka reaguar për herë të parë pas grabitjes së banesës nëna e ministrit Damian Gjiknuri. Lirije Gjiknuri ka deklaruar se autorët i kanë marrë 300 mijë lekë, të cilat i kishte mbledhur nga pensioni. “ Nuk...

Nëna e ministrit Gjiknuri: ja e vërteta e grabitjes dhe sa para vodhën autorët…

para 9 muajve - AlbPress

Lirije Gjiknuri, është nëna e ministrit të Infrastrukturës dhe Energjisë, Damian Gjiknuri. Ajo jeton me djalin e saj, vëllain e ministrit, ndërsa reagoi sot në lidhje me vjedhjen e banesës. Gazeta zyrtare...

Nëna e ministrit Gjiknuri: ja e vërteta e grabitjes dhe sa para vodhën autorët…

para 9 muajve - Te Sheshi

Lirije Gjiknuri, është nëna e ministrit të Infrastrukturës dhe Energjisë, Damian Gjiknuri. Ajo jeton me djalin e saj, vëllain e ministrit, ndërsa reagoi sot në lidhje me vjedhjen e banesës. Gazeta zyrtare...

Policia kap dy persona, dyshohet se vodhën shtëpinë e ministrit

para 9 muajve - Periskopi

Dy persona janë shoqëruar nga Policia për t’u pyetur lidhur me vjedhjen e shtëpisë së mamasë së ministrit Damian Gjiknuri. Denoncimi në Polici u bë nga Liri Gjiknuri, e ëma e ministrit, e cila banonte...

Zbulohet shuma e grabitur në banesën e nënës së ministrit Gjiknuri

para 9 muajve - Arbresh

Pas grabitjes së ndodhur në banesën e nënës së ministrit Gjiknuri ka reaguar nëna e tij Lirie Gjiknuri. “Paratë i kisha kursyer nga pensioni i katër muajve. Më kanë vjedhur 1.6 milion lekë. Hera e dytë...

Vjedhja, flet nëna e ministrit Gjiknuri: Më morën 3 milionë lekë, i mblodha nga pensioni

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Ka reaguar për herë të parë pas grabitjes së banesës nëna e ministrit Damian Gjiknuri. Lirije Gjiknuri ka deklaruar se autorët i kanë marrë 300 mijë lekë, të cilat i kishte mbledhur nga pensioni, sipas...

Policia kap dy persona, dyshohet se vodhën shtëpinë e ministrit

para 9 muajve - Sovrani

Dy persona janë shoqëruar nga Policia për t’u pyetur lidhur me vjedhjen e shtëpisë së mamasë së ministrit Damian Gjiknuri. Denoncimi në Polici u bë nga Liri Gjiknuri, e ëma e ministrit, e cila banonte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK