http://kariera.mk

14 anëtarët e kësaj familjeje kanë gjashtë gishta

para 9 muajve - Indeks online

Një rast i rrallë ky i famljes Da Silva nga Brazili… Familja me 14 anëtarë, të cilët kanë lindur me gjashtë gishta në duar e këmbë kanë mirëpritur foshnjen e prekur nga e njëjta sindromë gjenetike. Alessandro...

Familjarët që kanë nga gjashtë gishta

para 9 muajve - Zhurnal

Familja Da Silva nga Brazili, 14 pjesëtarët e së cilës kanë nga gjashtë gishta në duar dhe shputa të këmbëve, mirëpritën ardhjen në jetë të vogëlushit Vinicius, që ka të njëjtën ngjashmëri. Ata shpresojnë...

Kjo është familja e çuditshme që kanë nga 6 gishtërinj në të dyja duart

para 9 muajve - Periskopi

Katër anëtarë të së njëjtës familje kanë lindur me një karakteristikë dalluese – të gjithë kanë 20 gishtërinj dhe shputa me maj. Dhe tani De Silva nga Brasilia të Brazilit, ka mirëpritur një anëtar të...

E pazakontë, 14 anëtarët e familjes kanë gjashtë gishta

para 9 muajve - Gazeta Express

Familja me 14 anëtarë, të cilët kanë lindur me gjashtë gishta në duar e këmbë kanë mirëpritur foshnjen e prekur nga e njëjta sindromë gjenetike. Rasti i pazakontë i familjes Da Silva nga Brazili i ka ndihmuar...

E pazakontë, 14 anëtarët e familjes kanë gjashtë gishta

para 9 muajve - Infokusi

Familja me 14 anëtarë, të cilët kanë lindur me gjashtë gishta në duar e këmbë kanë mirëpritur foshnjen e prekur nga e njëjta sindromë gjenetike. Rasti i pazakontë i familjes Da Silva nga Brazili i ka ndihmuar...

E pazakontë, 14 anëtarët e familjes kanë gjashtë gishta

para 9 muajve - Tetova1

Familja me 14 anëtarë, të cilët kanë lindur me gjashtë gishta në duar e këmbë kanë mirëpritur foshnjen e prekur nga e njëjta sindromë gjenetike. Rasti i pazakontë i familjes Da Silva nga Brazili i ka ndihmuar...

Familja braziliane ku çdo anëtar i ka nga 6 gishta në secilën dorë e secilën këmbë

para 9 muajve - Arbresh

Për shumë njerëz, lajmi se foshnja e tyre është duke vuajtur nga ndonjë deformim trupor do të ishte i tmerrshëm. Por për familjen Da Silva nga Brazili, nuk është kështu. Kjo familje është krenare madje...

Familjarët që kanë nga gjashtë gishta

para 9 muajve - Telegrafi

Familja Da Silva nga Brazili, 14 pjesëtarët e së cilës kanë nga gjashtë gishta në duar dhe shputa të këmbëve, mirëpritën ardhjen në jetë të vogëlushit Vinicius, që ka të njëjtën ngjashmëri. Ata shpresojnë...

Njihuni me familjarët që kanë nga gjashtë gishta

para 9 muajve - GazetaBlic

Familja Da Silva nga Brazili, 14 pjesëtarët e së cilës kanë nga gjashtë gishta në duar dhe shputa të këmbëve, mirëpritën ardhjen në jetë të vogëlushit Vinicius, që ka të njëjtën ngjashmëri. Ata shpresojnë...

Yllka Gashi publikon një kolesion të imazheve të para nëntë vjetëve

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Kjo ka bërë që Yllka Gashi të jetë një prej aktoreve më të pëlqyera në shtetin tonë dhe të jetë në qendër të vëmendjes së rubrikave rozë. Së fundi, ajo ka publikuar disa imazhe të realizuara...

Yllka Gashi publikon një kolesion të imazheve të para nëntë vjetëve

para 9 muajve - Telegrafi

Aktorja u bë e njohur në saje të rolit të Zanës në serialin “Familja Moderne”. Kjo ka bërë që Yllka Gashi të jetë një prej aktoreve më të pëlqyera në shtetin tonë dhe të jetë në qendër të vëmendjes së...

E pazakontë, 14 anëtarët e familjes kanë gjashtë gishta

para 9 muajve - Indeks online

Familja me 14 anëtarë, të cilët kanë lindur me gjashtë gishta në duar e këmbë kanë mirëpritur foshnjen e prekur nga e njëjta sindromë gjenetike. Rasti i pazakontë i familjes Da Silva nga Brazili i ka ndihmuar...

Familjarët që kanë nga gjashtë gishta

para 9 muajve - Almakos

Familja Da Silva nga Brazili, 14 pjesëtarët e së cilës kanë nga gjashtë gishta në duar dhe shputa të këmbëve, mirëpritën ardhjen në jetë të vogëlushit Vinicius, që ka të njëjtën ngjashmëri. Ata shpresojnë...

E pazakontë, 14 anëtarët e familjes kanë gjashtë gishta

para 9 muajve - Ora news

Familja me 14 anëtarë, të cilët kanë lindur me gjashtë gishta në duar e këmbë kanë mirëpritur foshnjen e prekur nga e njëjta sindromë gjenetike. Rasti i pazakontë i familjes Da Silva nga Brazili i ka ndihmuar...

Yllka Gashi publikon kujtime të vjetra familjare

para 9 muajve - RTV 21

Vërehet se për 9 vjet aktorja shumë pak ka ndryshuar Yllka Gashi njihet si aktorja e cila fitoi simpatinë me rolin e saj të Zanës në serialin vendor “Familja Moderne”. Së fundmi, ajo ka publikuar disa...

Yllka Gashi publikon një kolesion të imazheve të para nëntë vjetëve

para 9 muajve - Almakos

Aktorja u bë e njohur në saje të rolit të Zanës në serialin “Familja Moderne”. Kjo ka bërë që Yllka Gashi të jetë një prej aktoreve më të pëlqyera në shtetin tonë dhe të jetë në qendër të vëmendjes së...

Familja 14 anëtarëshe që ka nga gjashtë gishta, i urojnë mirëseardhje në këtë botë anëtarit më të ri të familjes që ka të njëjtin sindromë gjenetike (Foto/Video)

para 9 muajve - Telegrafi

Një familje 14 anëtarëshe ku secili prej tyre ka lindur me nga gjashtë gishta në duar e këmbë, i kanë uruar mirëseardhjen në këtë botë anëtarit më të ri të familjes, i cili ka trashëguar të njëjtin “çrregullim”...

14 anëtarët e familjes kanë gjashtë gishta

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Familja me 14 anëtarë, të cilët kanë lindur me gjashtë gishta në duar e këmbë kanë mirëpritur foshnjen e prekur nga e njëjta sindromë gjenetike. Rasti i pazakontë i familjes Da Silva nga Brazili i ka ndihmuar...

Familja 14 anëtarëshe që ka nga gjashtë gishta, i urojnë mirëseardhje në këtë botë anëtarit më të ri të familjes që ka të njëjtin sindromë gjenetike (Foto/Video)

para 9 muajve - Tetova1

Një familje 14 anëtarëshe ku secili prej tyre ka lindur me nga gjashtë gishta në duar e këmbë, i kanë uruar mirëseardhjen në këtë botë anëtarit më të ri të familjes, i cili ka trashëguar të njëjtin “çrregullim”...

Familja 14 anëtarëshe që ka nga gjashtë gishta, i urojnë mirëseardhje në këtë botë anëtarit më të ri të familjes që ka të njëjtin sindromë gjenetike (Foto/Video)

para 9 muajve - Almakos

Një familje 14 anëtarëshe ku secili prej tyre ka lindur me nga gjashtë gishta në duar e këmbë, i kanë uruar mirëseardhjen në këtë botë anëtarit më të ri të familjes, i cili ka trashëguar të njëjtin “çrregullim”...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK