http://kariera.mk

Kandidati i BDI-së harron të flasë shqip, votuesve u drejtohet në gjuhën maqedone

para 10 muajve - Gazeta Express

BDI po dëshmon se është në gjendje edhe të gjunjëzohet në tentim për të shpëtuar në 48 orët e fundit para ditës së votimit, transmeton Express. Se deri ku mund të shkojë nënshtrimi i BDI-së dëshmon postimi...

Kandidatit të BDI-së i vjen turp të flasë shqip, votuesve u drejtohet në maqedonisht

para 10 muajve - Almakos

BDI po dëshmon se është në gjendje edhe të gjunjëzohet në tentim për të shpëtuar në 48 orët e fundit para ditës së votimit. Se deri ku mund të shkojë nënshtrimi i BDI-së dëshmon postimi i fundit i kandidatit...

Kandidatit të BDI-së i vjen turp të flasë shqip, votuesve u drejtohet në maqedonisht

para 10 muajve - InfoShqip

BDI po dëshmon se është në gjendje edhe të gjunjëzohet në tentim për të shpëtuar në 48 orët e fundit para ditës së votimit. Se deri ku mund të shkojë nënshtrimi i BDI-së dëshmon postimi i fundit i kandidatit...

Komunat shqiptare në qytetin e Shkupit dhe domosdoshmëria e decentralizimit të pushtetit vendor në Maqedoni

para 10 muajve - Lajm

Nuk besoj të jenë kaq naivë qytetarët e Maqedonisë, sidomos drejtuesit e partive politike të shqiptarëve, të mendojnë vërtet se, në bazë të ligjeve aktuale për pushtetin vendor në Maqedoni, dhjetë komunat...

Zaev në Prilep: Qeveria ka plan për zhvillim ekonomik

para 10 muajve - Aktuale

LSDM-ja mbajti tubimin e radhës në Prilep. Socialdemokratët kërkojnë mandat në këtë komunë për siç shprehen, zhvillimin e ekonomisë, krijimin e vendeve të reja të punë dhe urbanizimin e qytetit. Kryetari...

Zaev në Prilep: Qeveria ka plan për zhvillim ekonomik

para 10 muajve - Alsat-M

LSDM-ja mbajti tubimin e radhës në Prilep. Socialdemokratët kërkojnë mandat në këtë komunë për siç shprehen, zhvillimin e ekonomisë, krijimin e vendeve të reja të punë dhe urbanizimin e qytetit. Kryetari...

Zaev në Prilep: Qeveria ka plan për zhvillim ekonomik

para 10 muajve - Ina

LSDM-ja mbajti tubimin e radhës në Prilep. Socialdemokratët kërkojnë mandat në këtë komunë për siç shprehen, zhvillimin e ekonomisë, krijimin e vendeve të reja të punë dhe urbanizimin e qytetit. Kryetari...

Zaev në Prilep: Qeveria ka plan për zhvillim ekonomik

para 10 muajve - Tetova Sot

LSDM-ja mbajti tubimin e radhës në Prilep. Socialdemokratët kërkojnë mandat në këtë komunë për siç shprehen, zhvillimin e ekonomisë, krijimin e vendeve të reja të punë dhe urbanizimin e qytetit. Kryetari...

Zaev në Prilep: Qeveria ka plan për zhvillim ekonomik

para 10 muajve - Almakos

12 October LSDM-ja mbajti tubimin e radhës në Prilep. Socialdemokratët kërkojnë mandat në këtë komunë për siç shprehen, zhvillimin e ekonomisë, krijimin e vendeve të reja të punë dhe urbanizimin e qytetit....

Gjykata vendos: Katër vite burg për sulmuesin e Sheqerinskës

para 10 muajve - Almakos

Me katër vite burg është denuar Pançe Angelov, personi i cili në ngjarjet e 27 prillit tërhoqi për flokë deputeten e LSDM-së, Radmilla Shqerinska, raporton SHENJA. Gjykatësja Xheneta Bektoviç tha se mbi...

Gjykata vendos: Katër vite burg për sulmuesin e Sheqerisnkës

para 10 muajve - Almakos

Me katër vite burg është denuar Pançe Angelov, personi i cili në ngjarjet e 27 prillit tërhoqi për flokë deputeten e LSDM-së, Radmilla Shqerinska, raporton SHENJA. Gjykatësja Xheneta Bektoviç tha se mbi...

Pasi u afrua me BDI-në edhe LSDM dëshiron të përgjojë si VMRO-ja?

para 10 muajve - Almakos

BDI pa dyshim ka ndikim të madh te partnerët e saj të koalicionit, mirëpo ai ndikim si duket më tepër është negativ dhe i mbrapshtë për shqiptarët, se sa pozitiv. Edhe pse LSDM deri sa ishte në opozitë...

Pasi u afrua me BDI-në edhe LSDM dëshiron të përgjojë si VMRO-ja?

para 10 muajve - Lajm

BDI pa dyshim ka ndikim të madh te partnerët e saj të koalicionit, mirëpo ai ndikim si duket më tepër është negativ dhe i mbrapshtë për shqiptarët, se sa pozitiv. Edhe pse LSDM deri sa ishte në opozitë...

Njeriu që i quajti shqiptarët majmunë, vazhdon të kërkojë votën e tyre

para 10 muajve - InfoShqip

Partneri i koalicionit të Zaevit, Stojançe Angelov, kryetar i partisë Dinjiteti, vazhdon të kërkojë votën e shqiptarëve, pavarësisht se këta të fundit i pati quajtur “majmunë”. Angelov po vazhdon të marrë...

Njeriu që i quajti shqiptarët majmunë, vazhdon të kërkojë votën e tyre

para 10 muajve - Ina

Partneri i koalicionit të Zaevit, Stojançe Angelov, kryetar i partisë Dinjiteti, vazhdon të kërkojë votën e shqiptarëve, pavarësisht se këta të fundit i pati quajtur “majmunë”. Angelov po vazhdon të marrë...

Njeriu që i quajti shqiptarët majmunë, vazhdon të kërkojë votën e tyre

para 10 muajve - Gazeta Express

Partneri i koalicionit të Zaevit, Stojançe Angelov, kryetar i partisë Dinjiteti, vazhdon të kërkojë votën e shqiptarëve, pavarësisht se këta të fundit i pati quajtur “majmunë”. Angelov po vazhdon të marrë...

Njeriu që i quajti shqiptarët majmunë, vazhdon të kërkojë votën e tyre

para 10 muajve - Tetova1

Partneri i koalicionit të Zaevit, Stojançe Angelov, kryetar i partisë Dinjiteti, vazhdon të kërkojë votën e shqiptarëve, pavarësisht se këta të fundit i pati quajtur “majmunë”. Angelov po vazhdon të marrë...

Njeriu që i quajti shqiptarët majmunë, vazhdon të kërkojë votën e tyre

para 10 muajve - Almakos

Partneri i koalicionit të Zaevit, Stojançe Angelov, kryetar i partisë Dinjiteti, vazhdon të kërkojë votën e shqiptarëve, pavarësisht se këta të fundit i pati quajtur “majmunë”. Angelov po vazhdon të marrë...

Mehmeti: Partitë politike dhe pushteti vendor

para 10 muajve - Almakos

(Partitë politike, kreatore të dështimeve dhe kaosit në pushtetin vendor, apo projektuese të zhvillimit e progresit?) Përveç pengesave dhe kufizimeve ligjore nga pushteti qendror në Maqedoni (jo vetëm...

Mehmeti: Partitë politike dhe pushteti vendor

para 10 muajve - Tetova Sot

(Partitë politike, kreatore të dështimeve dhe kaosit në pushtetin vendor, apo projektuese të zhvillimit e progresit?) Përveç pengesave dhe kufizimeve ligjore nga pushteti qendror në Maqedoni (jo vetëm...

PARTITË POLITIKE DHE PUSHTETI VENDOR

para 10 muajve - Fol

(Partitë politike, kreatore të dështimeve dhe kaosit në pushtetin vendor, apo projektuese të zhvillimit e progresit?) Përveç pengesave dhe kufizimeve ligjore nga pushteti qendror në Maqedoni (jo vetëm...

Të votojmë për komunën që e duam ne, e jo për komunën që e don BDI-ja. Ta lëmë BDI-në vetëm me Kërçovën!

para 10 muajve - Lajm

IDRIZ SINANI Po zhvillohet një fushatë e nxehtë politike në taborin shqiptar. Kandidatët e partive politike në çdo komunë shqiptare po i përmendin gati se problemet e njëjta si ujësjellësi, kanalizimi,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK