http://kariera.mk

Qeveria, 5 milionë lekë për kurimin e Xhepës

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Një fond prej 5 milionë lekësh është dhënë me vendim të qeverisë për kurimin e aktorit të njohur Ndriçim Xhepa, i cili prej kohësh vuan nga një sëmundje e rëndë. Sipas vendimit të qeverisë, shpenzimet...

Ndriçim Xhepa, lajmi për sëmundjen e aktorit përlot fansat

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Ndriçim Xhepa një prej emrave të njohur të kinematografisë shqiptare prej kohësh është në një gjendje jo të mirë shëndetësore. Në mbledhjen e fundit qeveria shqiptare vendosi ti akordonte një fond financiar...

Aktori i njohur Ndriçim Xhepa i sëmurë/ Qeveria i jep 50 milionë lekë për kurim

para 9 muajve - Medial

Ndriçim Xhepa prej vitesh vuan nga një sëmundje, e cila ka nevojë për kura të vazhdueshme. Kjo ka qenë arsyeja pse qeveria ka miratuar vendimin për t’i akorduar një fond prej 5 milionë lekësh (të rinj),...

Ndriçim Xhepa i sëmurë, qeveria jep 5 milionë lek fonde për kurim

para 9 muajve - Opinion

Aktori i njohur Ndriçim Xhepa prej vitesh vuan nga një sëmundje e cila kërkon kurim të vazhueshëm. Për këtë arsye, qeveria ka vendosur ti akordojë një fond prej 5 milion lekësh në mënyrë që të mbulojë...

Aktori i njohur Ndriçim Xhepa i sëmurë/ Qeveria i jep 50 milionë lekë për kurim

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Ndriçim Xhepa prej vitesh vuan nga një sëmundje, e cila ka nevojë për kura të vazhdueshme. Kjo ka qenë arsyeja pse qeveria ka miratuar vendimin për t’i akorduar një fond prej 5 milionë lekësh...

Aktori i madh Ndriçim Xhepa në gjendje të rëndë shëndetësore

para 9 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Sot i jepet lamtumira ish-ministrit Dritan Prifti 3 hours ago Trondit gazetari Artan Hoxha: Masakra në Lushnjë sapo ka nisur 13 hours ago Lame ka një kërkesë të pazakontë për drejtuesit...

Aktori i madh Ndriçim Xhepa në gjendje të rëndë shëndetësore

para 9 muajve - Albeu

Ai është padyshim një ndër ikonat e skenës shqiptare, me qindra role të spikatura në film dhe në teatër, ai është i madhi Ndriçim Xhepa . Por aktori i madh i skenës gjendet në gjendje të rëndë shëndetësore....

Aktori i njihur Ndriçim Xhepa i sëmurë/ Qeveria i jep 50 milionë lekë për kurim

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Ndriçim Xhepa prej vitesh vuan nga një sëmundje, e cila ka nevojë për kura të vazhdueshme. Kjo ka qenë arsyeja pse qeveria ka miratuar vendimin për t’i akorduar një fond prej 5 milionë lekësh...

Aktori Ndriçim Xhepa i sëmurë/ Qeveria i jep 50 milionë lekë për kurim

para 9 muajve - Koha Jone

Ndriçim Xhepa prej vitesh vuan nga një sëmundje, e cila ka nevojë për kura të vazhdueshme. Kjo ka qenë arsyeja pse qeveria ka miratuar vendimin për t’i akorduar një fond prej 5 milionë lekësh (të rinj),...

Aktori i njohur i sëmurë, qeveria jep 50 milionë për mjekimin e tij

para 9 muajve - InfoShqip

Aktori i njohur Ndriçim Xhepa vuan nga një sëmundje e rëndë. Në mbledhjen e kësaj të mërkure, Këshilli i Ministrave ka miratuar vendimin që i akordon një fond financiar prej 5 milionë lekësh të reja aktorit,...

Aktori Ndriçim Xhepa i sëmurë/ Qeveria i jep 50 milion lekë për kurim

para 9 muajve - Sot News

Shëndeti e aktorit Ndriçim Xhepa, vazhdimisht, gjatë viteve të fundit, është prekur nga një sëmundje aspak e lehtë për t’u ndjekur e përmirësuar. Kjo ka qenë arsyeja pse qeveria ka miratuar vendimin për...

VENDIMI/ Qeveria jep 50 milionë lekë për kurimin e aktorit të njohur Ndriçim Xhepa

para 9 muajve - Java News

Ndriçim Xhepa prej vitesh vuan nga një sëmundje, e cila ka nevojë për kura të vazhdueshme. Kjo ka qenë arsyeja pse qeveria ka miratuar vendimin për t’i akorduar një fond prej 5 milionë lekësh (të rinj),...

QEVERIA AKORDOI 50 MILIONË LEKË PËR KURIMIN E TIJ, FLET NDRIÇIM XHEPA

para 9 muajve - NOA

Lajmi që qarkulloi se aktori Ndriçim Xhepa është i sëmurë duhet të ketë mërzitur shumë adhurues të tij. Lidhur me këtë lajm reagoi edhe vetë aktori, i cili u shpreh se gjendja nuk është kaq e rëndë por...

Kombëtarja e Futbollit u pagua sa investimet anti-përmbytje

para 9 muajve - Shqiptarja

Sa i përket fondeve të tjera në dispozicion të qeverisë, gjatë vitit 2016, nga fondi rezervë i buxhetit të shtetit, me vlerë 1.6 miliardë lekë, që menaxhohet prej Ekzekutivit, janë dhënë dy herë më shumë...

Viti 2016, shteti pagoi për gjyqet e Strasburgut 15.3 mln €

para 9 muajve - Shqiptarja

Shtetit shqiptar i ka kushtuar shumë rëndë, të paktën vitin e kaluar, mosrespektimi i të drejtave të ish-pronarëve apo të drejtave të tjera themelore të qytetarëve të ndryshëm. Si pasojë, nga vendimet...

Qershor 2017, krijohen 26 mln €  detyrime të reja ndaj privatit

para 9 muajve - Shqiptarja

Pavarësisht nga angazhimi publik për të mos krijuar më detyrime të prapambetura financiare të shtetit ndaj privatëve, duket se qeveria Rama e ka të pamundur ta zerojë këtë borxh. Në fund të qershorit 2017,...

Zbardhen borxhet e reja, institucionet 34 miliardë lekë detyrime për punë të papaguara dhe vendime gjyqësore

para 9 muajve - Sot News

Sipërmarrjet private vazhdojnë të mos paguhen për punët e bëra apo shërbime të kryera, nga administrata shtetërore. Kjo ka sjellë akumulimin e një borxhi prej 34 miliardë lekësh për 1 vit e gjysmë. Burime...

Shpenzimet e qeverisë, Kombëtarja u pagua sa investimet kundër përmbytjeve

para 9 muajve - Java News

Shtetit shqiptar i ka kushtuar shumë rëndë, të paktën vitin e kaluar, mosrespektimi i të drejtave të ish-pronarëve apo të drejtave të tjera themelore të qytetarëve të ndryshëm. Si pasojë, nga vendimet...

Ndriçim Xhepa: Nuk jam kaq rëndë por duhet të kurohem jashtë

para 9 muajve - Shqiptarja

Lajmi që qarkulloi sot pasdite se Ndriçim Xhepa është i sëmurë duhet të ketë mërzitur shumë adhurues të tij. Lidhur me këtë lajm reagoi edhe vetë aktori, i cili u shpreh se gjendja nuk është kaq e rëndë...

Aktori Ndriçim Xhepa i sëmurë, Qeveria i jep 5 mln lekë për kurim

para 9 muajve - Ora news

Aktori i njohur Ndriçim Xhepa vuan prej një kohe të gjatë nga një sëmundje e rëndë. Qeveria ka miratuar në mbledhjen e kësaj të mërkure vendimin që i akordon një fond financiar prej 5 milionë lekë të reja...

Aktori Ndriçim Xhepa i sëmurë/ Qeveria i jep 50 milion lekë për kurim

para 9 muajve - AlbPortali

Loading... Prej kohësh aktori Ndriçim Xhepa vuan nga një sëmundje, ndaj Këshilli i Ministrave i ka akorduar një fond prej 50 milion lekësh të vjetra aktorit për shërimin e tij jashtë vendit. VENDIM Nr....

Aktori Ndriçim Xhepa i sëmurë/ Qeveria i jep 50 milion lekë për kurim

para 9 muajve - Fakti Ditor

Prej kohësh aktori Ndriçim Xhepa vuan nga një sëmundje, ndaj Këshilli i Ministrave i ka akorduar një fond prej 50 milion lekësh të vjetra aktorit për shërimin e tij jashtë vendit. VENDIM Nr. 540, datë...

Flet aktori Ndriçim Xhepa: E vërteta e sëmundjes time!

para 9 muajve - Java News

Lajmi që qarkulloi sot pasdite se Ndriçim Xhepa është i sëmurë duhet të ketë mërzitur shumë adhurues të tij. Gjithaq të shqetësuar për shëndetin e aktorit tonë të preferuar, kontaktuam me të dhe u interesuam...

Aktori i njohur i sëmurë, qeveria jep 50 milionë për mjekimin e tij

para 9 muajve - Periskopi

Aktori i njohur Ndriçim Xhepa vuan nga një sëmundje e rëndë. Në mbledhjen e kësaj të mërkure, Këshilli i Ministrave ka miratuar vendimin që i akordon një fond financiar prej 5 milionë lekësh të reja aktorit,...

Aktori Ndriçim Xhepa flet për sëmundjen: Është një plagë e kahershme, duhet ndërhyrje

para 9 muajve - Gazeta Express

Lajmi që qarkulloi sot pasdite se Ndriçim Xhepa është i sëmurë duhet të ketë mërzitur shumë adhurues të tij. Gjithaq të shqetësuar për shëndetin e aktorit tonë të preferuar, kontaktuam me të dhe u interesuam...

Aktori i njohur i sëmurë, qeveria jep 50 milionë për mjekimin e tij

para 9 muajve - Syri

Aktori i njohur Ndriçim Xhepa vuan nga një sëmundje e rëndë. Në mbledhjen e kësaj të mërkure, Këshilli i Ministrave ka miratuar vendimin që i akordon një fond financiar prej 5 milionë lekësh të reja aktorit,...

Aktori i njohur Ndriçim Xhepa në gjendje të rëndë, Qeveria 50 milionë lekë për kurimin e tij

para 9 muajve - ElbasaniPlus

Një fond prej 50 milionë lekësh janë akorduar me vendim të Këshillit të Ministrave për kurmin e aktorit të njohur Ndriçim Xhepa, i cili prej kohësh vuan nga një sëmundje e rëndë. Paratë e mara nga Fondi...

Aktorit i njohur Ndriçim Xhepa në gjendje të rëndë, Qeveria 50 milionë lekë për kurimin e tij

para 9 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Kërkesa e fundit e Dritan Priftit për miqtë: “Lutjuni Zotit që ta kaloj shpejt këtë sëmundje dhe…” 1 hour ago Profil/ Kush ishte Dritan Prifti, studenti i harvardit, i urryeri dhe miku...

Flet aktori Ndriçim Xhepa: E vërteta e sëmundjes time!

para 9 muajve - Lajme.al

Lajmi që qarkulloi sot pasdite se Ndriçim Xhepa është i sëmurë duhet të ketë mërzitur shumë adhurues të tij. Gjithaq të shqetësuar për shëndetin e aktorit tonë të preferuar, kontaktuam me të dhe u interesuam...

Aktori i mirënjohur shqiptar në gjendje të rëndë, qeveria 5 mln lekë fond

para 9 muajve - Gazeta Express

​Aktori i mirënjohur Ndriçim Xhepa, djali i së madhes Margarita Xhepa, po kalon ditë të vështira. Aktori 60-vjeçar vuan nga një sëmundje e rëndë, dhe për kurimin e saj qeveria shqiptare ka menduar t’i...

Aktori i mirënjohur Ndriçim Xhepa është sëmurë. Qeveria del me vendim

para 9 muajve - NOA

Aktori i mirënjohur Ndriçim Xhepa po vuan nga një sëmundje e rëndë e cila i rrezikon jetën. Në përpjekje për ta shëruar, qeveria shqiptare ka vendosur që të japë një fond financiar për kurimin e tij jashtë...

Aktorit i njohur Ndriçim Xhepa në gjendje të rëndë, Qeveria 50 milionë euro për kurimin e tij

para 9 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm E tmerrshme/ 19 vjeçari plagos gjyshërit për 200 lekë, arrestohet 60 mins ago A ka lidhje atentati ndaj të afërmve të Aldo Bares me krimet e bandës? 11 hours ago Dritan Prifti është...

Aktori Ndriçim Xhepa i sëmurë Qeveria i jep 5 mln lekë për kurim

para 9 muajve - Shqiptarja

Aktori i njohur Ndriçim Xhepa vuan prej një kohe të gjatë nga një sëmundje e rëndë. Qeveria ka miratuar në mbledhjen e kësaj të mërkure vendimin që i akordon një fond financiar prej 5 milionë lekë të reja...

Aktori i mirënjohur shqiptar në gjendje të rëndë, qeveria 5 mln lekë fond

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Aktori i mirënjohur Ndriçim Xhepa, djali i së madhes Margarita Xhepa, po kalon ditë të vështira. Aktori 60-vjeçar vuan nga një sëmundje e rëndë, dhe për kurimin e saj qeveria shqiptare ka menduar t’i vijë...

Ndriçim Xhepa për kurim jashtë vendit, qeveria jep 5 mln lekë të reja

para 9 muajve - Java News

Aktori i njohur Ndriçim Xhepa vuan prej një kohe të gjatë nga një sëmundje e rëndë. Qeveria ka miratuar në mbledhjen e kësaj të mërkure vendimin që i akordon një fond financiar prej 5 milionë lekë të reja...

Ndriçim Xhepa i sëmurë, qeveria e dërgon për kurim jashtë vendit

para 9 muajve - Lajme.al

Aktori i njohur Ndriçim Xhepa vuan prej një kohe të gjatë nga një sëmundje e rëndë. Qeveria ka miratuar në mbledhjen e kësaj të mërkure vendimin që i akordon një fond financiar prej 5 milionë lekë të reja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK