http://kariera.mk

FOTOT/ Pozonte “topless”, por ndodh e papritura

para 9 muajve - Gazeta Tema

Pritet të zinte faqet e para të mediave rozë me fotot e saj të setit të ri për revistën “Sport Illustrated”, por Kate Upton e ka bërë këtë më herë dhe për një tjetër arsye. Bukuroshja 25-vjeçare është...

Bleona nuk u ndahet pozave provokuese, publikon një tjetër imazh e zhveshur nga vaska

para 9 muajve - Telegrafi

Këngëtarja Bleona Qereti ka kohë që nuk është aktive në tregun muzikor. Ajo është shpërngulur për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku ka zhvilluar punët për karrierën e saj ndërkombëtare. Lexo po ashtu:...

Bleona nuk u ndahet pozave provokuese, publikon një tjetër imazh e zhveshur nga vaska

para 9 muajve - Almakos

Këngëtarja Bleona Qereti ka kohë që nuk është aktive në tregun muzikor. Ajo është shpërngulur për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku ka zhvilluar punët për karrierën e saj ndërkombëtare. Lexo po ashtu:...

Bleona kujton kohën kur pozoi e tëra e zhveshur

para 9 muajve - GazetaBlic

Një fotografi të mëhershme e ka publikuar në Instastory. Në këtë foto, këngëtarja Bleona Qereti shihet se ka pozuar para ca kohësh, ku ishte e tëra nudo, shkruan lajmi.net Duke e mbuluar vetëm gjoksin...

Bleona kujton kohën kur pozoi e tëra e zhveshur

para 9 muajve - Lajmi.net

Një fotografi të mëhershme e ka publikuar në Instastory. Në këtë foto, këngëtarja Bleona Qereti shihet se ka pozuar para ca kohësh, ku ishte e tëra nudo, shkruan lajmi.net Duke e mbuluar vetëm gjoksin...

Bleona kujton kohën kur pozoi e tëra e zhveshur

para 9 muajve - Infokusi

Një fotografi të mëhershme e ka publikuar në Instastory. Në këtë foto, këngëtarja Bleona Qereti shihet se ka pozuar para ca kohësh, ku ishte e tëra nudo, shkruan lajmi.net Duke e mbuluar vetëm gjoksin...

Kate Upton rrëzohet teksa pozonte e zhveshur mbi një shkëmb

para 9 muajve - Telegrafi

Modelja e njohur amerikane Kate Upton është ndeshur me një situatë shumë të sikletshme së fundmi. Teksa po realizonte fotosesionin e saj më të ri në plazh, ajo ka rrëshqitur duke u rrëzuar nga njëri prej...

Kate Upton rrëzohet teksa pozonte e zhveshur mbi një shkëmb

para 9 muajve - Infokusi

Modelja e njohur amerikane Kate Upton është ndeshur me një situatë shumë të sikletshme së fundmi. Teksa po realizonte fotosesionin e saj më të ri në plazh, ajo ka rrëshqitur duke u rrëzuar nga njëri prej...

Po pozonte topless, modelja bie nga shkëmbi

para 9 muajve - Ora news

Ajo mendonte se do të zinte faqet e para të mediave rozë me foto topless, por Kate Upton e ka bërë këtë për një arsye tjetër. Ndërsa pozonte, e veshur vetëm me fund duke mbuluar gjoksin me duar, për Sports...

Bleona poston foto ku shihet tërësisht e zhveshur

para 9 muajve - Arbresh

Bleona Qereti është një nga këngëtaret tona më të përfolura. Tashmë ka kaluar kohë që kur Bleona u largua nga Shqipëria për të krijuar famë në Shba, shkruan arbresh.info Këngëtarja shqiptare e cila është...

Modelja rrëzohet teksa pozonte e zhveshur mbi një shkëmb

para 9 muajve - GazetaBlic

Kate Upton është rrëzuar nga një shkëmbi i madh teksa bënte fotografi plotësisht e zhveshur. Modelja 25-vjeçare bënte fotografi duke mbuluar gjoksin e saj me duart teksa pozonte mbi shkëmbinjtë e mëdhenj...

Kate Upton rrëzohet teksa pozonte e zhveshur mbi një shkëmb

para 9 muajve - Almakos

Modelja e njohur amerikane Kate Upton është ndeshur me një situatë shumë të sikletshme së fundmi. Teksa po realizonte fotosesionin e saj më të ri në plazh, ajo ka rrëshqitur duke u rrëzuar nga njëri prej...

Rrëzimi spektakolar i Kate Upton gjatë setit fotografik

para 9 muajve - Syri

Kate Upton ka vërtetuar se modelingu mund të jetë një punë tepër e rrezikshme. Bukuroshja 25-vjeçare është përballur me një incident ndërkohë që ka qënë duke xhiruar një set fotografik për revistën “Sport...

Kate Upton rrëzohet teksa pozonte e zhveshur mbi një shkëmb

para 9 muajve - Indeks online

Kate Upton është rrëzuar nga një shkëmbi i madh teksa bënte fotografi plotësisht e zhveshur. Modelja 25-vjeçare bënte fotografi duke mbuluar gjoksin e saj me duart teksa pozonte mbi shkëmbinjtë e mëdhenj...

Kate Upton rrëzohet teksa pozonte e zhveshur mbi një shkëmb

para 9 muajve - Periskopi

Kate Upton është rrëzuar nga një shkëmbi i madh teksa bënte fotografi plotësisht e zhveshur. Modelja 25-vjeçare bënte fotografi duke mbuluar gjoksin e saj me duart teksa pozonte mbi shkëmbinjtë e mëdhenj...

Seksbomba amerikane rrëzohet duke pozuar gjysmëlakuriq (FOTO+18)

para 9 muajve - Tetova Sot

Pritet të zinte faqet e para të mediave rozë me fotot e saj të setit të ri për revistën “Sport Illustrated”, por Kate Upton e ka bërë këtë më herët dhe për një tjetër arsye. Bukuroshja 25-vjeçare është...

Seksbomba amerikane rrëzohet duke pozuar gjysmëlakuriq

para 9 muajve - Gazeta Express

Pritet të zinte faqet e para të mediave rozë me fotot e saj të setit të ri për revistën “Sport Illustrated”, por Kate Upton e ka bërë këtë më herët dhe për një tjetër arsye. Bukuroshja 25-vjeçare është...

Seksbomba amerikane rrëzohet duke pozuar gjysmëlakuriq

para 9 muajve - Infokusi

Pritet të zinte faqet e para të mediave rozë me fotot e saj të setit të ri për revistën “Sport Illustrated”, por Kate Upton e ka bërë këtë më herët dhe për një tjetër arsye. Bukuroshja 25-vjeçare është...

Modelja e njohur rrëzohet duke pozuar gjysmëlakuriq

para 9 muajve - Arbresh

Pritet të zinte faqet e para të mediave rozë me fotot e saj të setit të ri për revistën “Sport Illustrated”, por Kate Upton e ka bërë këtë më herët dhe për një tjetër arsye. Bukuroshja 25-vjeçare është...

Incidenti! Modelja e njohur bie nga shkëmbi, ndërsa po pozonte ‘topless’

para 9 muajve - Ina

Kate Upton është një ndër modelet më të kërkuara në botë. Ajo së fundi ka realizuar një fotosesion për revistën e njohur sportive “Sport Illustrated”. Por, teksa priste të bëhet bujë e madhe me imazhet...

Foto/ Kate Upton topless mbi një shkëmb, por bie në ujë

para 9 muajve - BalkanWeb

Kate Upton është përfshirë në nje incidet teksa realizonte një set fotografik. Top modelja e njohur ndodhej mbi një shkëmb teksa pozonte për disa foto të reja për ‘Sport Illustrated’. Bukuroshja 25 vjeçare...

Bleona pozon nudo…(nuk është ndonjë gjë e re, por gjithësesi shqyeni sytë)

para 9 muajve - Mapo

Foto 1 nga 20 Këngëtarja Bleona Qereti është e njohur për pozat e saj provokuese në rrjetet sociale. Ajo numëron me mijëra ndjekës në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, teksa jo të rralla janë rastet...

Modelja seksi bie nga shkëmbi duke pozuar nudo (Foto +18)

para 9 muajve - Antpress

Kate Upton vazhdon ti muloj mediat rozë. Bukuroshja 25-vjeçare është përballur me një incident ndërkohë që ka qenë duke xhiruar një set fotografik për revistën “Sport Illustrated”, gjatë kësaj jave.Ajo...

Incidenti! Modelja e njohur bie nga shkëmbi, ndërsa po pozonte ‘topless’

para 9 muajve - Tetova Sot

Kate Upton është një ndër modelet më të kërkuara në botë. Ajo së fundi ka realizuar një fotosesion për revistën e njohur sportive “Sport Illustrated”. Por, teksa priste të bëhet bujë e madhe me imazhet...

Modelja seksi bie nga shkëmbi duke pozuar nudo (Foto +18)

para 9 muajve - GazetaBlic

Kate Upton vazhdon ti muloj mediat rozë. Bukuroshja 25-vjeçare është përballur me një incident ndërkohë që ka qenë duke xhiruar një set fotografik për revistën “Sport Illustrated”, gjatë kësaj jave. Ajo është...

Pozonte “topless”, Kate Upton bie nga shkëmbi

para 9 muajve - Indeks online

Pritet të zinte faqet e para të mediave rozë me fotot e saj të setit të ri për revistën “Sport Illustrated”, por Kate Upton e ka bërë këtë më herë dhe për një tjetër arsye. Bukuroshja 25-vjeçare është...

FOTOT/ Kate Upton pozonte topless por rrëzohet nga shkëmbi…

para 9 muajve - Java News

Kate Upton është një ndër modelet më të kërkuara në botë. Ajo së fundi ka realizuar një fotosesion për revistën e njohur sportive “Sport Illustrated”. Por, teksa priste të bëhet bujë e madhe me imazhet...

FOTO/ Incidenti! Modelja e njohur bie nga shkëmbi, ndërsa po pozonte ‘topless’

para 9 muajve - Syri

Kate Upton është një ndër modelet më të kërkuara në botë. Ajo së fundi ka realizuar një fotosesion për revistën e njohur sportive “Sport Illustrated”. Por, teksa priste të bëhet bujë e madhe me imazhet...

Pozonte “topless”, Kate Upton bie nga shkëmbi

para 9 muajve - Telegrafi

Pritet të zinte faqet e para të mediave rozë me fotot e saj të setit të ri për revistën “Sport Illustrated”, por Kate Upton e ka bërë këtë më herë dhe për një tjetër arsye. Bukuroshja 25-vjeçare është...

Pozonte “topless”, Kate Upton bie nga shkëmbi

para 9 muajve - Mapo

Foto 1 nga 6 Pritet të zinte faqet e para të mediave rozë me fotot e saj të setit të ri për revistën “Sport Illustrated”, por Kate Upton e ka bërë këtë më herë dhe për një tjetër arsye. Bukuroshja 25-vjeçare...

Pozonte “topless”, Kate Upton bie nga shkëmbi

para 9 muajve - Almakos

Pritet të zinte faqet e para të mediave rozë me fotot e saj të setit të ri për revistën “Sport Illustrated”, por Kate Upton e ka bërë këtë më herë dhe për një tjetër arsye. Bukuroshja 25-vjeçare është...

Pozonte “topless”, Kate Upton bie nga shkëmbi

para 9 muajve - Top Channel

Pritet të zinte faqet e para të mediave rozë me fotot e saj të setit të ri për revistën “Sport Illustrated”, por Kate Upton e ka bërë këtë më herë dhe për një tjetër arsye. Bukuroshja 25-vjeçare është...

Mbahuni fort, Bleona shfaqet përsëri 100% nudo

para 9 muajve - Infokusi

Këngëtarja e njohur Bleona Qerreti nuk e ka aspak problem të shfaqet nudo. Ajo poston fotografi të shumta në rrjetet sociale ku merr shumë komente nga ndjekësit e saj në Instagram. Në një fotografi të...

Pozonte “topless”, modelja Kate Upton bie nga shkëmbi

para 9 muajve - Periskopi

Pritet të zinte faqet e para të mediave rozë me fotot e saj të setit të ri për revistën “Sport Illustrated”, por Kate Upton e ka bërë këtë më herë dhe për një tjetër arsye. Bukuroshja 25-vjeçare është...

Bleona publikon edhe fotografi të tjera nudo …

para 9 muajve - Periskopi

Këngëtarja e njohur Bleona Qerreti nuk e ka aspak problem të shfaqet nudo. Ajo poston fotografi të shumta në rrjetet sociale ku merr shumë komente nga ndjekësit e saj në Instagram. Në një fotografi të...

Bleona pozon sërish nudo

para 9 muajve - Infokusi

Këngëtarja Bleona Qereti është e njohur për pozat e saj provokuese në rrjetet sociale. Ajo numëron me mijëra ndjekës në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, teksa jo të rralla janë rastet kur shfaqet...

Siç di vetëm Bleona, publikon foto të re nudo

para 9 muajve - Periskopi

Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti ka ndezur sërish rrjetin me një publikim provokues. Ajo shfaqet tërësisht nudo. Kjo nuk është hera e parë për këngëtaren që pozon kështu. Edhe këtë herë ajo...

FOTO +18/ Bleona pozon nudo

para 9 muajve - Ina

Këngëtarja Bleona Qereti është e njohur për pozat e saj provokuese në rrjetet sociale. Ajo numëron me mijëra ndjekës në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, teksa jo të rralla janë rastet kur shfaqet...

Bleona Qerreti, sërish nudo

para 9 muajve - Opinion

Bleona Qerreti, një nga këngëtaret më të njohura të showbizit shqiptar që po zhvillon karrierën e saj në Amerikë njihet për fotografitë provokuese. Edhe pse qëndroi disa kohë në heshtje, ajo u kthye më...

Bleona Qereti s’di të ndalet, “çmend” Instagramin me foto nudo

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Bleona Qereti njihet për guximin e saj të tepërt në çdo aspekt artistik, por mesa duket, kohët e fundit ka nisur edhe në fushën e fotografisë të guxojë. Këngëtarja shqiptare ka një pasion të veçantë...

FOTO +18/ Bleona pozon nudo

para 9 muajve - Syri

Këngëtarja Bleona Qereti është e njohur për pozat e saj provokuese në rrjetet sociale. Ajo numëron me mijëra ndjekës në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, teksa jo të rralla janë rastet kur shfaqet...

Rikthehet Bleona Qerreti, pozon përsëri nudo

para 9 muajve - Ora news

Bleona Qerreti, një nga këngëtaret më të njohura të showbizit shqiptar që po zhvillon karrierën e saj në Amerikë njihet për fotografitë provokuese. Edhe pse qëndroi disa kohë në heshtje, ajo u kthye më...

Bleona pozon sërish nudo (Foto, +18)

para 9 muajve - Telegrafi

Këngëtarja Bleona Qereti është e njohur për pozat e saj provokuese në rrjetet sociale. Ajo numëron me mijëra ndjekës në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, teksa jo të rralla janë rastet kur shfaqet...

FOTO +18/ Blenoa pozon nudo

para 9 muajve - Syri

Këngëtarja Bleona Qereti është e njohur për pozat e saj provokuese në rrjetet sociale. Ajo numëron me mijëra ndjekës në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, teksa jo të rralla janë rastet kur shfaqet...

Skandaloze: Bleona Qereti publikon një foto pa asnjë rrobë (Foto 18+)

para 9 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja shqiptare nuk e ka problem të pozojë e gjitha e zhveshur. Së fundmi ajo ka publikuar një mozaik fotografish, Bleona aty e gjitha e zhveshur me pak cenzurë, treguar të gjitha. Kjo është Bleona...

Bleona Qereti i nxjerr sheshit, provokon si modele e Play Boy

para 9 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja e njohur shqiptare ka ndezur sërish rrjetin me një publikim provokues. Bleona Qereti është një nga emrat shqiptarë të lakuar më së shumti për ekstravagancën e saj. Krejtësisht pa komplekse dhe...

Blenoa pozon nudo

para 9 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja Bleona Qereti është e njohur për pozat e saj provokuese në rrjetet sociale. Ajo numëron me mijëra ndjekës në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, teksa jo të rralla janë rastet kur shfaqet...

‘Çmendet’ Bleona Qereti publikon një foto pa asnjë rrobë! (Foto 18+)

para 9 muajve - Indeks online

Bleona Qereti nuk e ka problem të pozojë e gjitha e zhveshur. Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, ka publikuar një mozaik fotografish, shkruan Indeksonline. E gjitha e zhveshur me pak cenzurë ajo ka treguar...

Bleona pozon sërish nudo (Foto, +18)

para 9 muajve - Almakos

Këngëtarja Bleona Qereti është e njohur për pozat e saj provokuese në rrjetet sociale. Ajo numëron me mijëra ndjekës në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, teksa jo të rralla janë rastet kur shfaqet...

Skandaloze: Bleona Qereti publikon një foto pa asnjë rrobë (Foto 18+)

para 9 muajve - Bota Press

Këngëtarja shqiptare nuk e ka problem të pozojë e gjitha e zhveshur. Së fundmi ajo ka publikuar një mozaik fotografish, Bleona aty e gjitha e zhveshur me pak cenzurë, treguar të gjitha. Kjo është Bleona...

Bleona Qereti pozon e zhveshur

para 9 muajve - Arbresh

Këngëtarja Bleona Qereti është e njohur për imazhet e saj provokuese në rrjetet sociale. Ajo ka me mijëra ndjekës në llogarinë e saj zyrtare në Instagram. Këngëtarja shumicën e kohës publikon fotografi...

Zhvishet sërish Bleona Qereti

para 9 muajve - Sovrani

Bleona Qereti nuk e ka problem të pozojë e gjitha e zhveshur. Ajo kësaj radhe ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram ku shfaqet e gjitha nudo. Si duket Bleonës nuk po i pengojnë mendimet...

Bleona Qereti i nxjerr sheshit, provokon si modele e Play Boy

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Këngëtarja e njohur shqiptare ka ndezur sërish rrjetin me një publikim provokues. Bleona Qereti është një nga emrat shqiptarë të lakuar më së shumti për ekstravagancën e saj. Krejtësisht pa komplekse dhe...

‘Çmendet’ Bleona Qereti, publikon fotografi e tëra nudo (18+)

para 9 muajve - Periskopi

Bleona Qereti nuk e ka problem të pozojë e gjitha e zhveshur. Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, ka publikuar një mozaik fotografish. E gjitha e zhveshur me pak cenzurë ajo ka treguar të gjitha pa asnjë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK