http://kariera.mk

Sekretet e bukurisë së yjeve të Hollivudit, nga Marilyn tek Hepburn

para 9 muajve - Syri

“Daily Mail” ka gjurmuar truket e lashta, të tilla si copa mermeri në sytjenat e Merlin Monrosë Nëse doni të dini se si t’ia bëni për të pasur një trup perfekt dhe për të qenë gjithmonë në formë, duhet...

Sekretet e bukurisë së yjeve të Hollivudit, nga Marilyn tek Hepburn

para 9 muajve - Koha Jone

“Daily Mail” ka gjurmuar truket e lashta, të tilla si copa mermeri në sutjenat e Merlin Monrosë. Nëse doni të dini se si t’ia bëni për të pasur një trup perfekt dhe për të qenë gjithmonë në formë, duhet...

Sekretet e bukurisë së yjeve të Hollivudit, nga Marilyn tek Hepburn

para 9 muajve - Koha.net

“Daily Mail” ka gjurmuar truket e lashta, të tilla si copa mermeri në sytjenat e Merlin Monrosë Nëse doni të dini se si t’ia bëni për të pasur një trup perfekt dhe për të qenë gjithmonë në formë, duhet...

Sekretet e bukurisë së yjeve të Hollivudit, nga Marilyn tek Hepburn

para 9 muajve - Infokusi

“Daily Mail” ka gjurmuar truket e lashta, të tilla si copa mermeri në sytjenat e Merlin Monrosë Nëse doni të dini se si t’ia bëni për të pasur një trup perfekt dhe për të qenë gjithmonë në formë, duhet...

Nga Marilyn tek Audrey Hepburn, sekretet e bukurisë së yjeve të Hollivudit

para 9 muajve - Gazeta Shqip

“Daily Mail” ka gjurmuar truket e lashta, të tilla si copa mermeri në sytjenat e Merlin Monrosë Nëse doni të dini se si t’ia bëni për të pasur një trup perfekt dhe për të qenë gjithmonë në formë, duhet...

Nga Marilyn tek Audrey Hepburn, sekretet e pazakonta të bukurisë së yjeve të Hollivudit

para 9 muajve - Gazeta Shqip

“Daily Mail” ka gjurmuar truket e lashta, të tilla si copa mermeri në sytjenat e Merlin Monrosë Nëse doni të dini se si t’ia bëni për të pasur një trup perfekt dhe për të qenë gjithmonë në formë, duhet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK