http://kariera.mk

Grabitën me armë argjendarinë në Maltë, arrestohen dy shqiptarët e shumëkërkuar

para 9 muajve - Sot News

Arrestohen në Maltë autorët e dyshuar shqiptarë të cilët akuzohen se kanë grabitur një argjendari. “Diamonds International” u grabit para disa ditësh në Maltë. Njëri prej tyre quhet Ramazan Hysa, 24 vjeçar...

Grabitja e argjendarisë në Maltë, arrestohen 2 shqiptarë

para 9 muajve - Mapo

Dy shqiptarë janë arrestuar nga policia e Maltës pasi njëri dyshohet se është një prej autorëve të grabitjes së argjendarisë Diamonds, disa ditë më parë. “Malta Today” shkruan se dy shqiptarët u kapën...

Arrestohen dy shqiptarët në Maltë, grabitën argjendarinë

para 9 muajve - Gazeta Express

Policia e Maltës ka vënë në pranga ditën e djeshme dy shqiptarë, të cilët ishin shpallur në kërkim ndërkombëtarë si të dyshuar për grabitjen e një argjendarie të ndodhur javën e kaluar. Mediat bëjnë me...

Grabiti argjendarinë në Maltë, arrestohet shqiptari

para 9 muajve - Ora news

Një shqiptar është arrestuar nga policia e Maltës pasi dyshohet se është një prej autorëve të grabitjes së argjendarisë Diamonds, disa ditë më parë. “Malta Today” shkruan se shqiptari u kap në Paceville...

Grabitja e  argjendarisë në Maltë, arrestohen 2 shqiptarët

para 9 muajve - Shqiptarja

Dy shqiptarë, 25 dhe 26 vjeç, të cilët ishte në kërkim ndërkombëtarë  pasi dyshoheshin për grabitjen e një argjendarie në Maltë të ndodhur javën e kaluar, janë arrestuar mbrëmjen e djeshme. Ndërsa më herët,...

Grabitën argjendarinë në Maltë, arrestohen 2 shqiptarë, në kërkim Ramazan Hysa

para 9 muajve - Java News

Dy shqiptarë, 25 dhe 26 vjeç, të cilët ishin në kërkim ndërkombëtarë  pasi dyshoheshin për grabitjen e një argjendarie në Maltë të ndodhur javën e kaluar, janë arrestuar mbrëmjen e djeshme. Ndërsa më herët,...

Maltë: arrestohen dy shqiptarët e shumëkërkuar, grabitën me armë një argjendari

para 9 muajve - Te Sheshi

Policia e Maltës ka arrestuar dy shqiptarë, të cilët ishin shpallur në kërkim ndërkombëtarë si të dyshuar për grabitjen e një argjendarie të ndodhur javën e kaluar. Mediat bëjnë me dije se ata kanë qenë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK