http://kariera.mk

Publikohet “Gjini Gjini” nga Blunt e Real

para 9 muajve - Prive

Zakonisht ata të dy sjellin këngë interesante e atraktive. DJ Blunt dhe reperi Real 1, kanë publikuar këngën e paralajmëruar “Gjini-gjini” dhe të gjithë fansat e tyre mund ta dëgjojnë. Për tekstin janë...

Bruno dhe këngëtari grek i këndojnë shqiptares

para 9 muajve - Klan Kosova

Një ngë artistët më të njohur në Greqi, Tus ka publikuar këngën e tij më të re. Por e veçanta e kësaj kënge është se bashkë me Tus këndon edhe një këngëtar tjetër i njohur, por shqiptar, e që është Bruno....

Blunt & Real publikojnë “Gjini Gjini”

para 9 muajve - Aktuale

Dyshja Blunt ddhe Real të cilët vijnë me projekte mjaft atraktive, kanë publikuar videoklipin e tyre më të ri. Kënga titullohet “Gjini Gjini”, ndërsa klipi është i tëri i realizuar në bardh e zi. Për tekstin...

Bruno dhe këngëtari grek i këndojnë shqiptares

para 9 muajve - Infokusi

Një ngë artistët më të njohur në Greqi, Tus ka publikuar këngën e tij më të re. Por e veçanta e kësaj kënge është se bashkë me Tus këndon edhe një këngëtar tjetër i njohur, por shqiptar, e që është Bruno....

Tus ft. Bruno - Shqiptare

para 9 muajve - 10minuta

Tus ft. Bruno - Shqiptare - Official Video Clip), kenga eshte prodhuar nga Threedots, Tekstin e ka shkruar Tus, ndersa Video xhirimet e klipit jane realizuar nga kompania Max Production, kenga eshte postuar...

Blunt & Real - Gjini Gjini

para 9 muajve - 10minuta

Blunt & Real - Gjini Gjini (Official Video HD), per Muziken eshte kujdesur Florent Boshnjaku, Blunt dhe Real, Tekstin e ka shkruar Real dhe Blunt, Video klipi eshte xhiruar nga Imagine Films, kenga eshte...

Gold AG - Lidhjet farefisnore

para 9 muajve - 10minuta

Gold AG - Lidhjet farefisnore (Official Video), Muziken dhe Tekstin e ka realizuar Ervin Gonxhi, ndersa Tekstin e ka shkruar reperi Gold AG, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga Imagine Films, kenga...

Fero ft Kida - Harroj

para 9 muajve - 10minuta

Fero ft Kida - Harroj (Official Video), kenga eshte prodhuar nga On Records, kurse Tekstin e ka shkruar Fero, Videoklipi eshte xhiruar nga Filmnation, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te ZzapnChriss Onrecords.

Bruno ft Tus sjellin këngën e re 'Shqiptare'

para 9 muajve - 10minuta

Dyshja Bruno dhe Tus kanë publikuar projektin e tyre të ri me titull 'Shqiptare'. Kjo këngë është kompletuar edhe me vidoeklip i realizuar nga Max Production derisa për muzikën dhe tekstin e këngës është...

Bruno dhe Tus publikojnë këngën “Shqiptare”

para 9 muajve - RTV 21

Ky është bashkëpunimi i radhës në estradë Këngëtari Bruno ka bashkuar forcat me Tus për të sjellur bashkëpunimin e radhës. Kënga titullohet “Shqiptare” dhe është e përcjellur me videoklip, shkruan rtv21.tv...

Tus dhe Bruno publikojnë këngën”Shqiptare”

para 9 muajve - Sovrani

Një bashkëpunim interesant sapo i është shtuar industrisë muzikore shqiptare. Fjala është për projektin muzikor ‘Shqiptare’ mes Tus dhe këngëtarit Bruno. Ky projekt muzikor është prodhim i Threedots, me...

‘Shqiptare’ publikohet nga Tus dhe Bruno

para 9 muajve - Lajmi.net

Një bashkëpunim interesant sapo i është shtuar industrisë muzikore shqiptare. Fjala është për projektin muzikor ‘Shqiptare’ mes Tus dhe këngëtarit Bruno, shkruan lajmi.net Ky projekt muzikor është prodhim...

Bruno ft Tus publikojnë këngën “Shqiptare”

para 9 muajve - Indeks online

Bruno dhe Tus kanë lansuar projektin e tyre të përbashkët. Kënga “Shqiptare”, është vizuelizuar edhe me njëklip të mrekullueshëm- shkruan Indekosnline. Kujtojmë se Bruno aktualisht po shijon suksesin e...

SURPRIZË: Publikohet dueti i Brunos me këngëtarin grek!

para 9 muajve - Prive

Pa bërë paralajmërime të mëdha siç jemi mësuar, para pak minutash është publikuar projekti më i ri Tus, një ndër artistët më të kërkuar të momentit në Greqi. Tus ka ftuar në këngën e tij, Brunon i cili...

VIDEO/ Real1 dhe DJ Blunt publikohet ‘Gjini Gjini’

para 9 muajve - Syri

Ka disa ditë që e kanë paralajmëruar projektin e ri muzikor. E kënga “Gjini Gjini” nga Real1 dhe DJ Blunt sapo u publikua për gjithë simpatizuesit e tyre të shumtë Ata janë kujdesur për tekstin dhe për...

“Gjini Gjini” vjen nga Dj Blunt dhe Real 1

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Dj Blunt dhe Real 1 kanë publikuar projektin e tyre të ri. Kënga mbanë titullin 'Gjini Gjini' dhe është kompletuar me videoklip, i cili është realizuar në bardh e zi. Kënga është realizuar nga...

DJ Blunt dhe Real 1 sjellin këngën “Gjini gjini”

para 9 muajve - Telegrafi

Reperët e njohur, DJ Blunt dhe Real 1 kanë sjell në treg projektin e tyre më të ri muzikor. “Gjini gjini”, titullohet kënga më e re e dyshes, të cilën e kanë shoqëruar me klip. Lexo po ashtu: DJ Blunt...

Blunt & Real publikojnë “Gjini Gjini”

para 9 muajve - Indeks online

Blunt dhe Real kanë publikuar videoklipin e tyre më të ri. Kënga titullohet “Gjini Gjini”, ndërsa klipi është i tëri i realizuar në bardh e zi. Për tekstin janë kujdesur vetë Blunt & Real, ndërsa muzikën...

Blunt & Real publikojnë “Gjini Gjini”

para 9 muajve - Koha.net

Dyshja e njohur Blunt dhe Real 1 kanë publikuar projektin e tyre më të ri. “Gjini Gjini” titullohet kënga që sjell dyshen me një klip të veçantë. Për tekstin është kujdesur vetë kjo dyshe, ndërsa për muzikën...

DJ Blunt dhe Real 1 sjellin këngën “Gjini gjini”

para 9 muajve - Almakos

Reperët e njohur, DJ Blunt dhe Real 1 kanë sjell në treg projektin e tyre më të ri muzikor. “Gjini gjini”, titullohet kënga më e re e dyshes, të cilën e kanë shoqëruar me klip. Lexo po ashtu: DJ Blunt...

Blunt & Real publikojnë “Gjini Gjini”

para 9 muajve - Klan Kosova

Dyshja Blunt ddhe Real të cilër vijnë me projekte mjaft atraktive, kanë publikuar videoklipin e tyre më të ri. Kënga titullohet “Gjini Gjini”, ndërsa klipi është i tëri i realizuar në bardh e zi. Për tekstin...

“Gjini Gjini’ publikohet nga Real1 dhe DJ Blunt

para 9 muajve - Tetova Sot

Ka disa ditë që e kanë paralajmëruar projektin e ri muzikor. E kënga “Gjini Gjini” nga Real1 dhe DJ Blunt sapo u publikua për gjithë simpatizuesit e tyre të shumtë. Dyshja janë kujdesur për tekstin dhe...

“Gjini Gjini” vjen nga Dj Blunt dhe Real 1

para 9 muajve - AlbPortali

Dj Blunt dhe Real 1 kanë publikuar projektin e tyre të ri. Loading... Kënga mbanë titullin ‘Gjini Gjini’ dhe është kompletuar me videoklip, i cili është realizuar në bardh e zi. Kënga është realizuar nga...

Premierë: “Gjini Gjini” nga Blunt & Real

para 9 muajve - RTV 21

Videoklipi i këngës është me ngjyrat bardh e zi Dyshja e mirënjohur Blunt dhe Real kanë publikuar projektin e tyre më të ri me titull “Gjini Gjini”. Refreni i këngës është i huazuar nga kënga e famshme...

“Gjini Gjini’ publikohet nga Real1 dhe DJ Blunt

para 9 muajve - Lajmi.net

Ka disa ditë që e kanë paralajmëruar projektin e ri muzikor. E kënga “Gjini Gjini” nga Real1 dhe DJ Blunt sapo u publikua për gjithë simpatizuesit e tyre të shumtë, shkruan lajmi.net Dyshja janë kujdesur...

“Gjini Gjini” vjen nga Dj Blunt dhe Real 1

para 9 muajve - 10minuta

Dj Blunt dhe Real 1 kanë publikuar projektin e tyre të ri. Kënga mbanë titullin 'Gjini Gjini' dhe është kompletuar me videoklip, i cili është realizuar në bardh e zi. Kënga është realizuar nga Florent...

Publikohet kënga më e re nga Blunt & Real

para 9 muajve - Arbresh

Me përfundimin e verës mendohej se edhe projektet muzikore do të përfundonin. Por jo sonte vjen projekti më i ri nga Dj Blund e Real One, shkruan arbresh.info. Ata madje i kanë realizuar edhe videoklip...

Nuk do ta besoni se çfarë fshihet pas “Jat ski”-së në shatërvan, që bëri kurioze gjithë Tiranën

para 9 muajve - Blitz

Pak ditë më parë, gjatë emisionit “Opinion” në puntatën ku ishte i ftuar kryebashkiaku Erion Veliaj, u publikua një foto e një mjeti lundrues Jet Ski të vendosur në një nga shatërvanet e Tiranës. Në studio,...

Publikohet “Lidhjet farefisnore” nga Gold Ag

para 9 muajve - Aktuale

Gold Ag ka publikuar këngën e tij të re. “Lidhjet Farefisnoret” quhet projekti më i ri i këngëtarit, të cilin e solli me videoklip.

Premierë: “Harroj” lansohet nga Fero dhe Kida

para 9 muajve - Medial

Ky projekt muzikor është prodhim i Zzapp&Chriss me tekst të vet reperit. “Harroj” u finalizua edhe me klip nga Filmnation. /vv/

Xhensila ka ca fjalë për Kidën

para 9 muajve - Sovrani

Kida në bashkëpunim me reperin Fero sot kanë lansuar projektin më të ri të cilin e kanë titulluar “harroj”, shkruan Sovrani.info Por Xhensila Myrtezaj nuk ka harruar që këngën e re të mikes së saj. Sigurisht...

Publikohet “Lidhjet farefisnore” nga Gold Ag

para 9 muajve - Klan Kosova

Gold Ag ka publikuar këngën e tij të re. “Lidhjet Farefisnoret” quhet projekti më i ri i këngëtarit, të cilin e solli me videoklip, njofton Klan Kosova. Më poshtë mund ta dëgjoni këngën dhe njëkohësisht...

Nesër vjen projekti i ri i Blunt & Real

para 9 muajve - Koha.net

Dyshja e njohur kosovare Blunt dhe Real kanë njoftuar se të enjten do të publikojnë projektin më të ri. “Gjini Gjini” mban titullin kënga e cila, sipas paralajmërimit, do të publikohet në orën 19:00. Kënga...

Premierë: Gold Ag publikon këngën e re “Lidhjet farefisnore”

para 9 muajve - InfoShqip

Reperi i njohur Gold AG ka publikuar së fundmi këngën e tij më të re “Lidhjet farefisnore. “Kënga është punuar nga Ervin Gonxhi, tekstin e kam shkruar vet, teksa kënga trajton temë patriotike ku në pah...

Gold AG publikon këngën e re ‘Lidhjet farefisnore’

para 9 muajve - Ina

Gold AG sapo ka publikuar këngën e tij më të re. ‘Lidhjet farefisnore’ , është titulli i këngës për të cilën është realizuar edhe videoklipi. Se sa do të pëlqehet kjo këngë në publik, pritet ta shohim...

‘Lidhjet farefisnore’ publikohet nga Gold AG

para 9 muajve - Lajmi.net

Ka disa ditë që reperi Gold AG ka paralajmëruar këngën ‘Lidhjet farefisnore’. E ky projekt muzikor tashmë është publikuar për fansat e tij të shumtë, shkruan lajmi.net Duke u nisur nga titulli, ky projekt...

Premierë: “Lidhjet farefisnore”, Gold Ag publikon projektin e ri

para 9 muajve - GazetaBlic

Reperi i njohur Gold AG ka publikuar së fundmi këngën e tij më të re “Lidhjet farefisnore. Kënga është më ndryshe se herat tjera, shkruan GazetaBlic. Videon mund ta shihni më poshtë. /GazetaBlic

Gold AG publikon këngën e re, flet për të afërmit që i kemi harruar

para 9 muajve - Prive

Reperi kosovar Gold AG, sapo ka publikuar këngën e radhës. Ai edhe kësaj here ka zgjedhur t’iu këndojë lidhjeve familjare. Pas dueteve me këngëtaren e muzikës popullore Shyhrete Behluli, ku reperi u thuri...

Gold AG publikon këngën e re, flet për të afërmit që i kemi harruar

para 9 muajve - Prive

Reperi kosovar Gold AG, sapo ka publikuar këngën e radhës. Ai edhe kësaj here ka zgjedhur t’iu këndojë lidhjeve familjare. Pas dueteve me këngëtaren e muzikës popullore Shyhrete Behluli, ku reperi u thuri...

Premierë: Gold Ag publikon këngën e re “Lidhjet farefisnore”

para 9 muajve - Telegrafi

Reperi i njohur Gold AG ka publikuar së fundmi këngën e tij më të re “Lidhjet farefisnore. “Kënga është punuar nga Ervin Gonxhi, tekstin e kam shkruar vet, teksa kënga trajton temë patriotike ku në pah...

Premierë: Gold Ag publikon këngën e re “Lidhjet farefisnore”

para 9 muajve - Tetova1

Reperi i njohur Gold AG ka publikuar së fundmi këngën e tij më të re “Lidhjet farefisnore. “Kënga është punuar nga Ervin Gonxhi, tekstin e kam shkruar vet, teksa kënga trajton temë patriotike ku në pah...

KIDA DHE FERO PUBLIKOJNË KËNGËN E TYRE MË TË FUNDIT

para 9 muajve - NOA

Një këngë e re është servirur për fansat e muzikës shqiptare. Dy këngëtarët Kida dhe Fero, kanë realizuar një projekt të përbashkët. Projekti i realizuar prej tyre mban titullin “Harroj”. Kënga e realizuar...

Gold Ag publikon këngën e re ‘Lidhjet farefisnore’

para 9 muajve - Indeks online

Gold Ag sapo ka publikuar këngën e tij më të re. ‘Lidhjet farefisnore’ , është titulli i këngës për të cilën është realizuar edhe videoklipi- shkruan Indeksonline. Se sa do të pëlqehet kjo këngë në publik,...

Premierë: Gold Ag publikon këngën e re “Lidhjet farefisnore”

para 9 muajve - Almakos

Reperi i njohur Gold AG ka publikuar së fundmi këngën e tij më të re “Lidhjet farefisnore. “Kënga është punuar nga Ervin Gonxhi, tekstin e kam shkruar vet, teksa kënga trajton temë patriotike ku në pah...

Kida dhe Fero publikojnë këngën e re “Harroj”

para 9 muajve - Telegrafi

Rap-artisti i ri Fero dhe këngëtarja Kida kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri. “Harroj” mban titullin kënga e tyre e re, e cila është punuar nga Zzap dhe Chriss, gjersa vargjet e tekstit i ka...

Kida dhe Fero publikojnë këngën e re ‘Harroj’

para 9 muajve - Syri

Fero dhe këngëtarja Kida kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri. “Harroj” mban titullin kënga e tyre e re, e cila është punuar nga Zzap dhe Chriss, gjersa vargjet e tekstit i ka shkruar vet Fero....

Kida dhe Fero publikojnë këngën e re ‘Harroj’

para 9 muajve - Tetova Sot

Fero dhe këngëtarja Kida kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri. “Harroj” mban titullin kënga e tyre e re, e cila është punuar nga Zzap dhe Chriss, gjersa vargjet e tekstit i ka shkruar vet Fero....

Gold AG publikon këngën e re ‘Lidhjet farefisnore’

para 9 muajve - Bota Press

Gold AG sapo ka publikuar këngën e tij më të re. ‘Lidhjet farefisnore’ , është titulli i këngës për të cilën është realizuar edhe videoklipi. Se sa do të pëlqehet kjo këngë në publik, pritet ta shohim pas disa ditësh!

Fero dhe Kida publikojnë “Harroj”

para 9 muajve - RTV 21

Vjen bashkëpunimi ndërmjet Ferros dhe Kidës Anëtarët e labelit Onrecord Kida dhe Fero kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të titulluar “Harroj”. Kënga është punuar nga ZzapnChris kurse tekstin e ka shkruar...

Premierë: “Harroj” lansohet nga Fero dhe Kida

para 9 muajve - GazetaBlic

Dyshja duetin sapo e lansuan! Ky projekt muzikor është prodhim i Zzapp&Chriss me tekst të vet reperit. “Harroj” u finalizua edhe me klip nga Filmnation.

Kida dhe Fero publikojnë “Harroj”

para 9 muajve - Koha.net

Dy këngëtarët e labelit “On Records”, Kida dhe Fero kanë publikuar këngën me titull “Harroj”. Për tekstin e këngës është kujdesur vetë reperi Fero. Videoklipi është realizuar nga “Film Nation”.

“Harroj” publikohet nga Fero dhe Kida

para 9 muajve - Lajmi.net

Në një intervistë në emisionin ‘Mirage’, Kida tregoi se do vij në duet me Feron. E sonte, dueti mes dyshës sapo u lansua, shkruan lajmi.net Ky projekt muzikor është prodhim i Zzapp&Chriss me tekst të vet...

Vjen kënga e re e Kidës, bashkëpunim me një reper të ri

para 9 muajve - Ora news

Këngëtarja Kida ka sjellë projektin e ri muzikor ‘Harroj’, në bashkëpunim me reperin më të ri në treg Fero. Ata kanë sjellë një këngë të rrymës R&B, tema e së cilës është dashuria. Të dy janë pjesë e labelit...

Kida dhe Fero publikojnë këngën e re “Harroj”

para 9 muajve - Almakos

Rap-artisti i ri Fero dhe këngëtarja Kida kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri. “Harroj” mban titullin kënga e tyre e re, e cila është punuar nga Zzap dhe Chriss, gjersa vargjet e tekstit i ka...

‘Lidhjet farefisnore’, vjen nga Gold Ag

para 9 muajve - Arbresh

Gold Ag nuk ka të ndalur. Pas shumë projekteve muzikore që ka publikuar këtë verë, ai sërish befason fansat. ‘Lidhjet farefisnore’ ,  është kënga më e re nga Gold Ag, të cilës i është realizuar edhe videoklipi./arbresh.info/

Kida dhe Fero publikojnë këngën “Harroj”

para 9 muajve - Indeks online

Sapo është publikuar projekti më i ri muzikor. Kida dhe Fero kanë lansuar bashkëpunimin e tyre të përbashkët “Harroj”, shkruan Indeksonline. Kënga është vizuelizuar edhe me videoklip, dhe pritet të mirëpritet...

Kida dhe Fero publikojnë 'Harroj'

para 9 muajve - AlbPortali

Kida dhe Fero kanë publikuar projektin e tyre më të ri. Loading... Kënga mbanë titullin ‘Harroj’ dhe është kompletuar me videoklip. ‘Harroj’ është realizuar nga Zzap dhe Chriss ndërsa klipi është realizuar...

Kida dhe Fero publikojnë 'Harroj'

para 9 muajve - 10minuta

Kida dhe Fero kanë publikuar projektin e tyre më të ri. Kënga mbanë titullin 'Harroj' dhe është kompletuar me videoklip. 'Harroj' është realizuar nga Zzap dhe Chriss ndërsa klipi është realizuar nga Filmnation....

Kida dhe Fero publikojnë projektin më të ri

para 9 muajve - Arbresh

Këngëtarja, Kida është shumë aktive në skenën muzikore. Para pak çastesh ajo ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor. Por kësaj here ajo ka sjell një bashkëpunim me Fero. E kësaj kënge i është realizuar...

Kida ft Fero nesër publikojnë klipin e ri

para 9 muajve - Indeks online

Dy këngëtarët Kida dhe Fero kanë realizuar një projekt të përbashkët. Kënga e cila mban titullin “Harroj”, është vizuelizuar edhe me videoklip- shkruan Indeksonline. Se sa do të pëlqehet ky bashkëpunim...

Kida ft Fero nesër publikojnë klipin e ri

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Dy këngëtarët Kida dhe Fero kanë realizuar një projekt të përbashkët. Kënga e cila mban titullin “Harroj”, është vizuelizuar edhe me videoklip- shkruan Indeksonline. Se sa do të pëlqehet ky bashkëpunim...

Gold AG acarohet kur i përmendin të dashurën

para 9 muajve - Arbresh

Reperi Gold Ag është në lidhje tash e sa vite. Ka zëra që thonë se ata madje është martuar me një vajzë në Zvicër, shkruan arbresh.info. Gjatë një intervistë dhënë për emisionin n’ZOOM ai ka bërë një reagim...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK