http://kariera.mk

Momenti shokues kur ylli i telenovelave meksikane sulmon gazetarin e Hollywoodit në tapet të kuq (Foto/Video)

para 9 muajve - Telegrafi

Një yll televiziv e sjell dramën drejt nga ekrani në tepihun e kuq, kur e gjuan me shuplakë një raporter që po bënte intervistë. Ylli i telenovelave meksikane Eduardo Yanez, 57 vjeç, e goditi gazetarin...

Momenti shokues kur ylli i telenovelave meksikane sulmon gazetarin e Hollywoodit në tapet të kuq (Foto/Video)

para 9 muajve - Almakos

Një yll televiziv e sjell dramën drejt nga ekrani në tepihun e kuq, kur e gjuan me shuplakë një raporter që po bënte intervistë. Ylli i telenovelave meksikane Eduardo Yanez, 57 vjeç, e goditi gazetarin...

VIDEO/ Aktori i njohur godet me shuplake gazetarin. Gjithçka ndodh live

para 9 muajve - Syri

Aktori i njohur i telenovelave meksikane, Eduardo Yanez, është bërë pjesëe një skandali gjatë një intervite live. Aktori meksikan ka goditur mbrëmjen e kaluar me shuplakë një gazetar teksa ky i fundit...

Aktori i telenovelës “Gaviota” qëllon në fytyrë gazetarin në transmetim live

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Eduardo Yanez, aktori meksikan i njohur tek ne për rolin e tij tek telonovela ‘Gaviota’ apo ‘Dashuri dhe tekila’ është bërë protagonist i një ngjarje të shëmtuar. Teksa po jepte një intervistë,...

Aktori i njohur godet live me shuplakë gazetarin: “Jeta ime nuk është në shitje!”

para 9 muajve - Blitz

Nuk janë të rralla herët kur aktorët apo personazhe të njohur të ekranit janë përplasur fizikisht me gazetarët gjatë transmetimit live apo regjistrimit. Shpesh herë, arsyeja kryesore e kësaj është ose...

Aktori i njohur qëllon në fytyrë gazetarin në transmetim live

para 9 muajve - Lajmi.net

Eduardo Yanez, aktori meksikan i njohur tek ne për rolin e tij tek telonovela ‘Gaviota’ apo ‘Dashuri dhe tekila’ është bërë protagonist i një ngjarje të shëmtuar. Teksa po jepte një intervistë, Eduardo...

Skandali/ Aktori i njohur i telenovelave qëllon live gazetarin

para 9 muajve - BalkanWeb

MEKSIKE – Eduardo Yanez, aktori meksikan i njohur në Shqipëri për rolin e tij tek telonovela ‘Gaviota’ apo ‘Dashuri dhe tekila’ është bërë protagonist i një ngjarje të shëmtuar. Gjatë një interviste Eduardo...

Aktori i telenovelës “Gaviota” qëllon në fytyrë gazetarin në transmetim live

para 9 muajve - GazetaBlic

Eduardo Yanez, aktori meksikan i njohur tek ne për rolin e tij tek telonovela ‘Gaviota’ apo ‘Dashuri dhe tekila’ është bërë protagonist i një ngjarje të shëmtuar. Teksa po jepte një intervistë, Eduardo...

Aktori i telenovelës "Gaviota" qëllon në fytyrë gazetarin në transmetim live

para 9 muajve - Gazeta Express

Eduardo Yanez, aktori meksikan i njohur tek ne për rolin e tij tek telonovela ‘Gaviota’ apo ‘Dashuri dhe tekila’ është bërë protagonist i një ngjarje të shëmtuar. Teksa po jepte një intervistë, Eduardo...

Aktori i telenovelës “Gaviota” qëllon në fytyrë gazetarin në transmetim live

para 9 muajve - Infokusi

Eduardo Yanez, aktori meksikan i njohur tek ne për rolin e tij tek telonovela ‘Gaviota’ apo ‘Dashuri dhe tekila’ është bërë protagonist i një ngjarje të shëmtuar.Teksa po jepte një intervistë, Eduardo...

Aktori i serialeve spanjolle godet gazetarin me grusht në fytyrë

para 9 muajve - Insajderi

Eduardo Yanez, aktori meksikan i njohur tek ne për rolin e tij si Rodriko tek telonovela ‘Gaviota’ apo ‘Dashuri dhe tekila’ është bërë protagonist i një ngjarje të shëmtuar. Teksa po jepte një intervistë,...

Aktori i telenovelës “Gaviota” qëllon në fytyrë gazetarin në transmetim live

para 9 muajve - Arbresh

Eduardo Yanez, aktori meksikan i njohur tek ne për rolin e tij tek telonovela ‘Gaviota’ apo ‘Dashuri dhe tekila’ është bërë protagonist i një ngjarje të shëmtuar. Teksa po jepte një intervistë, Eduardo...

Aktori i telenovelës ‘Gaviota’ qëllon në fytyrë gazetarin në transmetim live

para 9 muajve - Periskopi

Eduardo Yanez, aktori meksikan i njohur në Shqipëri për rolin e tij tek telonovela ‘Gaviota’ apo ‘Dashuri dhe tekila’ është bërë protagonist i një ngjarje të shëmtuar. Teksa po jepte një intervistë, Eduardo...

Ylli i telenovelave humb kontrollin, godet me grusht gazetarin

para 9 muajve - Ora news

Ylli i telenovelave meksikane, Eduardo Yanez ka treguar një anë tjetër të karakterit të tij gjatë një interviste në tapetin e kuq, ku humbi kontrollin. Ai nuk arriti të përmbante veten dhe goditi me grusht...

Ylli i telenovelave humb kontrollin, godet me grusht gazetarin

para 9 muajve - Arbresh

Ylli i telenovelave meksikane, Eduardo Yanez ka treguar një anë tjetër të karakterit të tij gjatë një interviste në tapetin e kuq, ku humbi kontrollin. Ai nuk arriti të përmbante veten dhe goditi me grusht...

Ylli i telenovelave humb kontrollin, godet me grusht gazetarin

para 9 muajve - Fol

Ylli i telenovelave meksikane, Eduardo Yanez ka treguar një anë tjetër të karakterit të tij gjatë një interviste në tapetin e kuq, ku humbi kontrollin. Ai nuk arriti të përmbante veten dhe goditi me grusht...

Shokon aktori i njohur, qëllon gazetarin në fytyrë para kamerave

para 9 muajve - Gazeta Express

Një ngjarje e e pazakontë ka tronditur median. Aktori i njohur i telenovelave latine ka goditur në fytyrë gazetarin që po e intervistonte. Bëhet fjalë për aktorin Eduardo Yáñez. Aktori ka humbur qetësinë...

Shokuese: Aktori i njohur qëllon gazetarin në fytyrë para kamerave

para 9 muajve - Periskopi

Një ngjarje e e pazakontë ka tronditur median. Aktori i njohur i telenovelave latine ka goditur në fytyrë gazetarin që po e intervistonte. Bëhet fjalë për aktorin Eduardo Yáñez. Aktori ka humbur qetësinë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK