http://kariera.mk

Thaçi godet Bilall Kasamin

para 9 muajve - Ina

Lideri i Partisë Demokratike Shqiptare – PDSH Menduh Thaçi, në një tubim me qytetarët e Komunës së Tetovës ka pohuar se është gënjeshtër e kulluar se Lëvizja Besa financohet nga Turqia. “ Sa herë që prodhojnë...

Thaçi godet Bilall Kasamin : Formuan parti jo me ndihmën e Turqisë, por me zeqatin dhe sadakan e njerëzve

para 9 muajve - Antpress

Lideri i Partisë Demokratike Shqiptare – PDSH Menduh Thaçi, në një tubim me qytetarët e Komunës së Tetovës ka pohuar se është gënjeshtër e kulluar se Lëvizja Besa financohet nga Turqia, njofton medial.mk...

Thaçi godet rëndë Bilall Kasamin e Lëvizjes Besa

para 9 muajve - Gazeta Express

Lideri i Partisë Demokratike Shqiptare – PDSH Menduh Thaçi, në një tubim me qytetarët e Komunës së Tetovës ka pohuar se është gënjeshtër e kulluar se Lëvizja Besa financohet nga Turqia, transmeton Express....

Thaçi: Formuan parti jo me ndihmën e Turqisë, por me zeqatin dhe sadakan e njerëzve

para 9 muajve - Medial

Lideri i Partisë Demokratike Shqiptare – PDSH Menduh Thaçi, në një tubim me qytetarët e Komunës së Tetovës ka pohuar se është gënjeshtër e kulluar se Lëvizja Besa financohet nga Turqia, njofton medial.mk...

Thaçi godet Bilall Kasamin : Formuan parti jo me ndihmën e Turqisë, por me zeqatin dhe sadakan e njerëzve

para 9 muajve - Tetova Sot

Lideri i Partisë Demokratike Shqiptare – PDSH Menduh Thaçi, në një tubim me qytetarët e Komunës së Tetovës ka pohuar se është gënjeshtër e kulluar se Lëvizja Besa financohet nga Turqia, njofton medial.mk...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK