http://kariera.mk

Këto truke duhet t’i dijë çdo prind

para 9 muajve - Lajmi.net

Që nga konsumi i vaktit që e lë kuzhinën tuaj të duket si një zonë lufte tek vizatimi i mureve apo mobiljeve me ngjyra, sigurisht që fëmijët shkaktojnë rrëmuja nga më të ndryshmet. Expert Home Tips ka...

Zbardhni dhëmbët me uthull molle

para 9 muajve - Klan Kosova

Zverdhja e dhëmbëve është një çështje e zakonshme kozmetike që prek njëlloj si burrat, ashtu edhe gratë. Kjo mund të jetë rezultat i disa ushqimeve dhe pijeve, të tilla si vera e kuqe, ëmbëlsirat që përmbajnë...

Këto truke duhet t’i dijë çdo prind

para 9 muajve - Infokusi

Që nga konsumi i vaktit që e lë kuzhinën tuaj të duket si një zonë lufte tek vizatimi i mureve apo mobiljeve me ngjyra, sigurisht që fëmijët shkaktojnë rrëmuja nga më të ndryshmet. Expert Home Tips ka...

Zbardhni dhëmbët me uthull molle

para 9 muajve - Infokusi

Zverdhja e dhëmbëve është një çështje e zakonshme kozmetike që prek njëlloj si burrat, ashtu edhe gratë. Kjo mund të jetë rezultat i disa ushqimeve dhe pijeve, të tilla si vera e kuqe, ëmbëlsirat që përmbajnë...

Këto truke duhet t’i dijë çdo prind

para 9 muajve - Mapo

Që nga konsumi i vaktit që e lë kuzhinën tuaj të duket si një zonë lufte tek vizatimi i mureve apo mobiljeve me ngjyra, sigurisht që fëmijët shkaktojnë rrëmuja nga më të ndryshmet. Expert Home Tips ka...

Këto truke duhet t’i dijë çdo prind

para 9 muajve - Koha Jone

Që nga konsumi i vaktit që e lë kuzhinën tuaj të duket si një zonë lufte tek vizatimi i mureve apo mobiljeve me ngjyra, sigurisht që fëmijët shkaktojnë rrëmuja nga më të ndryshmet. Expert Home Tips ka...

Këto truke duhet t’i dijë çdo prind

para 9 muajve - Infokusi

Që nga konsumi i vaktit që e lë kuzhinën tuaj të duket si një zonë lufte tek vizatimi i mureve apo mobiljeve me ngjyra, sigurisht që fëmijët shkaktojnë rrëmuja nga më të ndryshmet. Expert Home Tips ka...

Uthulla e mollës mund t’jua shkatërrojë organet: Kështu kurrë nuk bën ta përdorni!

para 9 muajve - Gazeta Liria

Për këtë artikull supershërues ekzistojnë edhe shumë lajthitje, të cilave assesi nuk bën t’u besoni. _____________________________________________________________________________________________ MARKETING

Banjë që shndrin me vetëm 2 përbërës

para 9 muajve - Te Sheshi

Përdorni detergjentë të shtrenjtë, por sërish tualeti juaj nuk shkëlqen? Nuk keni pse shpenzoni kaq shumë. Zgjidhja vjen vetëm me dy përbërës të thjeshtë. Një herë në javë spërkasni me sodë buke ëc-në...

Si të pastroni lehtësisht yndyrën nga muret, pllakat apo dollapët rreth e rrotull sobës

para 9 muajve - Te Sheshi

Si ta pastroni yndyrën nga muret e kuzhinës dhe dollapët Ju duhet: Ujë i ngrohtë Detergjent larës për enët Sfungjer 1 gotë me sodë buke Uthull e bardhë Peshqirë të pastër Letër kuzhine Udhëzime: Fshijini...

Uthulla e mollës mund t’jua shkatërrojë organet: Kështu kurrë nuk bën ta përdorni!

para 9 muajve - Fol

Për këtë artikull supershërues ekzistojnë edhe shumë lajthitje, të cilave assesi nuk bën t’u besoni. Çdo shfrytëzim duhet të jetë i kujdesshëm, sepse përdorimi i tepërt i këtij artikulli megjithatë mund...

Uthulla e mollës mund t’jua shkatërrojë organet: Kështu kurrë nuk bën ta përdorni!

para 9 muajve - Telegrafi

Për këtë artikull supershërues ekzistojnë edhe shumë lajthitje, të cilave assesi nuk bën t’u besoni. Çdo shfrytëzim duhet të jetë i kujdesshëm, sepse përdorimi i tepërt i këtij artikulli megjithatë mund...

Mënyrat se si të zbardhni rrobat në mënyrë natyrale

para 9 muajve - Arbresh

Sigurisht që jeni lodhur duke shpenzuar nëpër detergjente të ndryshme që nuk ia dalin të zbardhojnë rrobat sikurse dëshironi ju. Disa nga detergjentet, ia dalin që të largojnë njollat, por shpesh herë...

Truk me të cilin do t’i eliminoni njollat yndyrore, njollat nga bari dhe ndryshku me një veprim!

para 9 muajve - Gazeta Liria

Nëse keni vendosur që të merreni me punët e kopshtit apo në shtëpi, dhe ju ka ndodhur që nuk keni veshur rroba të vjetra, por i keni ndotur ato të cilat ju janë të preferuara, ekzistojnë truqe se si t’i shpëtoni!

Si t’i hiqni njollat e barit dhe kimikut nga rrobat tuaja

para 9 muajve - Gazeta Liria

Është e mundur ta hiqni thuajse çdo lloj njolle nga rrobat nëse keni detergjent të mirë dhe një rrobalarëse. _____________________________________________________________________________________________ MARKETING

Si të pastroni hekurin nga gurëzat për të pasur hekurosje më të mirë

para 9 muajve - Te Sheshi

Hekuri i rrobave si çdo pajisje tjetër elektro-shtëpiake ka nevojë të pastrohet deri në detaje për të funksionuar sa më mirë. Ndoshta nuk e keni ditur por tek hekuri krijohet një shtresë gurëzash. Kjo...

Si të hiqni ndryshkun dhe shenjat e djegies nga hekuri i rrobave brenda 5 minutash

para 9 muajve - Lajmi.net

E mbani mend herën e fundit kur keni pastruar hekurin e rrobave? Nuk është nevoja të mendoheni gjatë pasi me siguri as që e keni bërë kurrë diçka të tillë ndonëse hekurosni pafund rroba gjatë gjithë vitit....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK