http://kariera.mk

Bejta takoi fituesit e të festivalit të  këngës epiko-lirike në Burrel

para 9 muajve - Zhurnal

Gostivar, 13 tetor - Kryetari i komunës së Gostivarit, z. Nevzat Bejta sot takoi solistët Nebi Halili dhe Feti Selimin si dhe instrumentalistët Adnan Aliu dhe Emin Xhaferi të cilët u shpallën fitues të...

Bejta takoi fituesit e të festivalit të këngës epiko-lirike në Burrel

para 9 muajve - Gazeta Express

Kryetari i komunës së Gostivarit, z. Nevzat Bejta sot takoi solistët Nebi Halili dhe Feti Selimin si dhe instrumentalistët Adnan Aliu dhe Emin Xhaferi të cilët u shpallën fitues të çmimit të parë në edicionin...

Bejta takoi fituesit e të festivalit të këngës epiko-lirike në Burrel

para 9 muajve - Aktuale

Kryetari i komunës së Gostivarit, z. Nevzat Bejta sot takoi solistët Nebi Halili dhe Feti Selimin si dhe instrumentalistët Adnan Aliu dhe Emin Xhaferi të cilët u shpallën fitues të çmimit të parë në edicionin...

Bejta takoi fituesit e festivalit të këngës epiko-lirike në Burrel

para 9 muajve - Tetova Sot

Kryetari i komunës së Gostivarit, z. Nevzat Bejta sot takoi solistët Nebi Halili dhe Feti Selimin si dhe instrumentalistët Adnan Aliu dhe Emin Xhaferi të cilët u shpallën fitues të çmimit të parë në edicionin...

Bejta takoi fituesit e të festivalit të këngës epiko-lirike në Burrel

para 9 muajve - Almakos

Kryetari i komunës së Gostivarit, z. Nevzat Bejta sot takoi solistët Nebi Halili dhe Feti Selimin si dhe instrumentalistët Adnan Aliu dhe Emin Xhaferi të cilët u shpallën fitues të çmimit të parë në edicionin...

Sela: Mos më vrisni për së dyti herë, më 15 tetor votoni Arben Taravarin

para 9 muajve - Almakos

Aleanca për Shqiptarët në krye me Ziadin Selën, mbrëmë ka mbajtur tubimin qendror në Gostivar. Arben Taravari është kandidati i Aleancës në këtë komunë. Të pranishmëve u është drejtuar kandidati i Arben...

Sela: Mos më vrisni për së dyti herë, më 15 tetor votoni Arben Taravarin

para 9 muajve - Tetova1

Aleanca për Shqiptarët në krye me Ziadin Selën, mbrëmë ka mbajtur tubimin qendror në Gostivar. Arben Taravari është kandidati i Aleancës në këtë komunë. Të pranishmëve u është drejtuar kandidati i Arben...

Sela: Mos më vrisni për së dyti herë, më 15 tetor votoni Arben Taravarin

para 9 muajve - InfoShqip

Aleanca për Shqiptarët në krye me Ziadin Selën, mbrëmë ka mbajtur tubimin qendror në Gostivar. Arben Taravari është kandidati i Aleancës në këtë komunë. Të pranishmëve u është drejtuar kandidati i Arben...

Nevzat Bejta për herë të tretë me radhë bëhet pjesë e ‘Fiks Fare’

para 9 muajve - Almakos

Nuk është hera e parë që kryetari i Komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta, bëhet pjesë e emisionit investigativ ‘Fiks Fare’ që transmetohet në Top Channel. Kjo është hera e tretë që Bejta, ka shkaktuar të...

Sela: Me Nevzat Bejtën kryetar? Çdo dy muaj në ‘Fiks Fare’

para 9 muajve - Gazeta Express

Të pranishmëve u është drejtuar kandidati i Arben Taravarit, duke u shprehur modest se të kërkojë votë për veten, është e pandershme, por ajo që kërkoi të votohet është lista e këshilltarëve, duke votuar...

Sela: Më 15 tetor mos na vrisni përsëri

para 9 muajve - Gazeta Express

Nëse më 27 prill u munduan të na vrasin, ju lutem që më 15 tetor mos na vrisni për së dyti duke mos e votuar Arben Taravarin, ka porositur sonte nga tubimi qendror i Aleancës për Shqiptarët në sheshin...

Nevzat Bejta për herë të tretë me radhë bëhet pjesë e ‘Fiks Fare’

para 9 muajve - Fol

Nuk është hera e parë që kryetari i Komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta, bëhet pjesë e emisionit investigativ ‘Fiks Fare’ që transmetohet në Top Channel. Kjo është hera e tretë që Bejta, ka shkaktuar të...

Aktivisti i Aleancës në Gostivar: Ku është Vesel Memedi, ngeli çajtoreve!

para 9 muajve - Ina

Një aktivist i Aleancës për Shqiptarët nga Gostivari në një koment të tubimit të mbajtur të Aleancës për Shqiptarët në Gostivar ka atakuar Vesel Memedin, kryetarin e RDK-së, i cili sipas tij tradhëtoi...

SELA: Struga dhe Gostivari do të na kenë si kryetarë komune

para 9 muajve - Medial

Nëse më 27 prill u munduan të na vrasin, ju lutem që më 15 tetor mos na vrisni për së dyti duke mos e votuar Arben Taravarin, ka porositur sonte nga tubimi qendror i Aleancës për Shqiptarët në sheshin...

SELA: Struga dhe Gostivari do të na kenë si kryetarë komune

para 9 muajve - Lajm

Nëse më 27 prill u munduan të na vrasin, ju lutem që më 15 tetor mos na vrisni për së dyti duke mos e votuar Arben Taravarin, ka porositur sonte nga tubimi qendror i Aleancës për Shqiptarët në sheshin...

Sela: Më 15 tetor mos na vrisni përsëri

para 9 muajve - Portalb

Nëse më 27 prill u munduan të na vrasin, ju lutem që më 15 tetor mos na vrisni për së dyti duke mos e votuar Arben Taravarin, ka porositur sonte nga tubimi qendror i Aleancës për Shqiptarët në sheshin...

Sela: Aleanca do t’i fitojë zgjedhjet prej Likove e deri në Strugë

para 9 muajve - Aktuale

Nëse më 27 prill u munduan të na vrasin, ju lutem që më 15 tetor mos na vrisni për së dyti duke mos e votuar Arben Taravarin, ka porositur sonte nga tubimi qendror i Aleancës për Shqiptarët në sheshin...

Sela, i bindur se Aleanca do t?i fitojë zgjedhjet prej Likove e deri në Strugë

para 9 muajve - Albeu

Aleanca për Shqiptarët në krye me Ziadin Selën, sonte është duke mbajtur tubimin qendror në Gostivar. Arben Taravari është kandidati i Aleancës në këtë komunë. Të pranishmëve u është drejtuar kandidati...

Sela: Aleanca do t’i fitojë zgjedhjet prej Likove e deri në Strugë

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 tetor - Aleanca për Shqiptarët në krye me Ziadin Selën, sonte është duke mbajtur tubimin qendror në Gostivar. Arben Taravari është kandidati i Aleancës në këtë komunë. Të pranishmëve u është...

Taravari shprehet modest: Nuk kërkojë të më votoni mua, votoni atë që ua thotë mendja dhe shpirti

para 9 muajve - Ina

Aleanca për Shqiptarët në krye me Ziadin Selën, sonte është duke mbajtur tubimin qendror në Gostivar. Arben Taravari është kandidati i Aleancës në këtë komunë. Të pranishmëve u është drejtuar kandidati...

Sela: Më 15 tetor mos na vrisni përsëri

para 9 muajve - Tetova Sot

Nëse më 27 prill u munduan të na vrasin, ju lutem që më 15 tetor mos na vrisni për së dyti duke mos e votuar Arben Taravarin, ka porositur sonte nga tubimi qendror i Aleancës për Shqiptarët në sheshin...

Sela: Aleanca do t’i fitojë zgjedhjet prej Likove e deri në Strugë

para 9 muajve - Lajm

Nëse më 27 prill u munduan të na vrasin, ju lutem që më 15 tetor mos na vrisni për së dyti duke mos e votuar Arben Taravarin, ka porositur sonte nga tubimi qendror i Aleancës për Shqiptarët në sheshin...

Sela: Mos më vrisni për së dyti herë, më 15 tetor votoni Arben Taravarin

para 9 muajve - Ina

Aleanca për Shqiptarët në krye me Ziadin Selën, sonte është duke mbajtur tubimin qendror në Gostivar. Arben Taravari është kandidati i Aleancës në këtë komunë. Të pranishmëve u është drejtuar kandidati...

Taravari shprehet modest: Nuk kërkojë të më votoni mua, votoni atë që ua thotë mendja dhe shpirti

para 9 muajve - Tetova1

Aleanca për Shqiptarët në krye me Ziadin Selën, sonte është duke mbajtur tubimin qendror në Gostivar. Arben Taravari është kandidati i Aleancës në këtë komunë. Të pranishmëve u është drejtuar kandidati...

Sela: Mos më vrisni për së dyti herë, më 15 tetor votoni Arben Taravarin

para 9 muajve - Tetova1

Aleanca për Shqiptarët në krye me Ziadin Selën, sonte është duke mbajtur tubimin qendror në Gostivar. Arben Taravari është kandidati i Aleancës në këtë komunë. Të pranishmëve u është drejtuar kandidati...

Sela: Mos më vrisni për së dyti herë, më 15 tetor votoni Arben Taravarin

para 9 muajve - Fol

Aleanca për Shqiptarët në krye me Ziadin Selën, sonte është duke mbajtur tubimin qendror në Gostivar. Arben Taravari është kandidati i Aleancës në këtë komunë. Të pranishmëve u është drejtuar kandidati...

Sela: Me Nevzat Bejtën kryetar? Çdo dy muaj në ‘Fiks Fare’

para 9 muajve - Fol

Aleanca për Shqiptarët në krye me Ziadin Selën, sonte është duke mbajtur tubimin qendror në Gostivar. Arben Taravari është kandidati i Aleancës në këtë komunë. Të pranishmëve u është drejtuar kandidati...

Taravari shprehet modest: Nuk kërkojë të më votoni mua, votoni atë që ua thotë mendja dhe shpirti

para 9 muajve - Fol

Aleanca për Shqiptarët në krye me Ziadin Selën, sonte është duke mbajtur tubimin qendror në Gostivar. Arben Taravari është kandidati i Aleancës në këtë komunë. Të pranishmëve u është drejtuar kandidati...

Avokati Sulejmani – Ja pse duhet votuar ASH

para 9 muajve - Fol

Disa arsye të fuqishme për të votuar Aleanca Për Shqiptarët janë: Së pari sepse Aleanca Për Shqiptarët! është e popullit dhe për popullin; Së dyti sepse Aleanca Për Shqiptarët! qeverisë me përgjegjësi;...

Sela nga Gradeci: ASH i duhet bekimi i vendlindjes së Mehmet Pashë Derallës

para 9 muajve - Gazeta Express

Në Tubimin madhështor të e Aleancës për Shqiptarët për Komunën e Vrapçishtit, që u mbajt në Gradec, Lideri i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela bëri një digresion me kohën e Mehmet Pashë Derallës i cili...

Sela nga Veleshta: Mos më votoni për asfalt, por për kauzë

para 9 muajve - Albeu

Aleanca për Shqiptarët mbajti mbrëmë tubimi zgjedhor në fshatin Veleshtë të Strugës. Kryetari i kësaj partie tha se Veleshta nuk është vetëm bastion i Ziadin Selës, por është bastion edhe i gjithë shqipatrisë....

Sela nga Gradeci: ASH i duhet bekimi i vendlindjes së Mehmet Pashë Derallës

para 9 muajve - Almakos

Në Tubimin madhështor të e Aleancës për Shqiptarët për Komunën e Vrapçishtit, që u mbajt në Gradec, Lideri i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela bëri një digresion me kohën e Mehmet Pashë Derallës i cili...

Sela nga Gradeci: ASH i duhet bekimi i vendlindjes së Mehmet Pashë Derallës

para 9 muajve - Lajm

Në Tubimin madhështor të e Aleancës për Shqiptarët për Komunën e Vrapçishtit, që u mbajt në Gradec, Lideri i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela bëri një digresion me kohën e Mehmet Pashë Derallës i cili...

Sela nga Gradeci: ASH i duhet bekimi i vendlindjes së Mehmet Pashë Derallës për ta mbrojtur shqiptarinë!

para 9 muajve - Fol

Në tubimin madhështor të Aleancës për Shqiptarët në Komunën e Vrapçishtit, që u mbajt në Gradec, lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela bëri një digresion me kohën e Mehmet Pashë Derallës i cili...

Sela nga Gradeci: ASH i duhet bekimi i Mehmet Pashë Derallës për ta mbrojtur Shqiptarinë!

para 9 muajve - Zhurnal

Gradec, 11 tetor - Në Tubimin madhështor të e Aleancës për Shqiptarët për Komunën e Vrapçishtit, që u mbajt në Gradec, Lideri i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela bëri një digresion me kohën e Mehmet...

Sela: ASH i duhet bekimi i Mehmet Pashë Derallës për ta mbrojtur Shqiptarinë!

para 9 muajve - Ina

Në Tubimin madhështor të e Aleancës për Shqiptarët për Komunën e Vrapçishtit, që u mbajt në Gradec, Lideri i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela bëri një digresion me kohën e Mehmet Pashë Derallës i cili...

Sela: Do t’i fitojmë shumicën e komunave shqiptare

para 9 muajve - Ina

Aleanca për shqiptarët në krye me kryetarin Ziadin Sela u ndal në gradec të Gostivarit. Sela në fjalimin e rastit u tha të pranishmive se shumë nga liderët e partive shqiptare më 15 tetor do t’i dërgojnë...

Sela nga Gradeci: ASH i duhet bekimi i Mehmet Pashë Derallës për ta mbrojtur Shqiptarinë!

para 9 muajve - Fol

Në Tubimin madhështor të e Aleancës për Shqiptarët për Komunën e Vrapçishtit, që u mbajt në Gradec, Lideri i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela bëri një digresion me kohën e Mehmet Pashë Derallës i...

Sela: Do t’i fitojmë shumicën e komunave shqiptare

para 9 muajve - Almakos

Aleanca për shqiptarët në krye me kryetarin Ziadin Sela u ndal në gradec të Gostivarit. Sela në fjalimin e rastit u tha të pranishmive se shumë nga liderët e partive shqiptare më 15 tetor do t’i dërgojnë...

Sela: Do t’i fitojmë shumicën e komunave shqiptare

para 9 muajve - Shenja

Aleanca për shqiptarët në krye me kryetarin Ziadin Sela u ndal në gradec të Gostivarit. Sela në fjalimin e rastit u tha të pranishmive se shumë nga liderët e partive shqiptare më 15 tetor do t’i dërgojnë...

Sela: Do t’i fitojmë shumicën e komunave shqiptare

para 9 muajve - Gazeta e re

Aleanca për shqiptarët në krye me kryetarin Ziadin Sela u ndal në gradec të Gostivarit. Sela në fjalimin e rastit u tha të pranishmive se shumë nga liderët e partive shqiptare më 15 tetor do t’i dërgojnë...

Sela: Mos më votoni për asfallt, por për kauzë

para 9 muajve - Gazeta Express

Në tubimine mbrëmshëm të Aleancës për Shqiptarët të mbajtur në fshatin Veleshtë të Strugës, kryetari i kësaj partie tha se Veleshta nuk është vetëm bastion i Ziadin Selës, por është bastion edhe i gjithë...

ALEANCA PËR SHQIPTARËT TUBIM NË VELESHTË, SELA: “MOS MË VOTONI PËR ASFALLT, POR PËR KAUZË”

para 9 muajve - TV21

Në tubimine mbrëmshëm të Aleancës për Shqiptarët të mbajtur në fshatin Veleshtë të Strugës, kryetari i kësaj partie tha se Veleshta nuk është vetëm bastion i Ziadin Selës, por është bastion edhe i gjithë...

SELA: “MOS MË VOTONI PËR ASFALLT, POR PËR KAUZË”

para 9 muajve - Lajm

Në tubimine mbrëmshëm të Aleancës për Shqiptarët të mbajtur në fshatin Veleshtë të Strugës, kryetari i kësaj partie tha se Veleshta nuk është vetëm bastion i Ziadin Selës, por është bastion edhe i gjithë...

ALEANCA PËR SHQIPATRËT TUBIM NË VELESHTË, SELA: “MOS MË VOTONI PËR ASFALLT, POR PËR KAUZË”

para 9 muajve - TV21

Në tubimine mbrëmshëm të Aleancës për Shqiptarët të mbajtur në fshatin Veleshtë të Strugës, kryetari i kësaj partie tha se Veleshta nuk është vetëm bastion i Ziadin Selës, por është bastion edhe i gjithë...

Sela: Mos më votoni për asfallt, por për kauzë

para 9 muajve - Tetova1

Në tubimine mbrëmshëm të Aleancës për Shqiptarët të mbajtur në fshatin Veleshtë të Strugës, kryetari i kësaj partie tha se Veleshta nuk është vetëm bastion i Ziadin Selës, por është bastion edhe i gjithë...

Sela nga Veleshta: “Mos më votoni për asfallt, por për kauzë”

para 9 muajve - AlbPortali

Loading... Në tubimine mbrëmshëm të Aleancës për Shqiptarët të mbajtur në fshatin Veleshtë të Strugës, kryetari i kësaj partie tha se Veleshta nuk është vetëm bastion i Ziadin Selës, por është bastion...

Sela: Qytetarët e mësuan Aleancën të qëndrojë edhe kur të tjerët ikin

para 9 muajve - Ina

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, njeherit dhe kandidat për kryetar në Komunën e Strugës, Ziadin Sela, aktivitetet e tij parazgjedhore i ka vazhduar sot me takim me banorët e fshatit Veleshtë, transmeton...

Sela: Qytetarët e mësuan Aleancën të qëndrojë edhe kur të tjerët ikin

para 9 muajve - Lajm

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, njeherit dhe kandidat për kryetar në Komunën e Strugës, Ziadin Sela, aktivitetet e tij parazgjedhore i ka vazhduar sot me takim me banorët e fshatit Veleshtë, transmeton...

Sela: Qytetarët e mësuan Aleancën të qëndrojë edhe kur të tjerët ikin

para 9 muajve - Tetova1

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, njeherit dhe kandidat për kryetar në Komunën e Strugës, Ziadin Sela, aktivitetet e tij parazgjedhore i ka vazhduar sot me takim me banorët e fshatit Veleshtë, transmeton...

Sela: Qytetarët e mësuan Aleancën të qëndrojë edhe kur të tjerët ikin

para 9 muajve - Gazeta Express

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, njeherit dhe kandidat për kryetar në Komunën e Strugës, Ziadin Sela, aktivitetet e tij parazgjedhore i ka vazhduar sot me takim me banorët e fshatit Veleshtë, transmeton...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK