http://kariera.mk

Avokati i Popullit: Linja telefonike për shkelje të të drejtës zgjedhore

para 9 muajve - Portalb

Të dielën më 15 tetor, në ditën e mbajtjes së raundit të parë të Zgjedhjeve lokale 2017, të gjitha shtatë zyrat e Avokatit të Popullit në Shkup, Manastir, Kërçovë, Kumanovë, Strumicë, Tetovë dhe Shtip,...

Avokati i Popullit: Linja telefonike për shkelje të të drejtës zgjedhore

para 9 muajve - Medial

Të dielën më 15 tetor, në ditën e mbajtjes së raundit të parë të Zgjedhjeve lokale 2017, të gjitha shtatë zyrat e Avokatit të Popullit në Shkup, Manastir, Kërçovë, Kumanovë, Strumicë, Tetovë dhe Shtip,...

Avokati i Popullit: Linja telefonike për shkelje të të drejtës zgjedhore

para 9 muajve - MRT

Të dielën më 15 tetor, në ditën e mbajtjes së raundit të parë të Zgjedhjeve lokale 2017..... Të dielën më 15 tetor, në ditën e mbajtjes së raundit të parë të Zgjedhjeve lokale 2017, të gjitha shtatë zyrat...

Avokati i Popullit do të angazhohet për zgjedhje korrekte dhe demokratike

para 9 muajve - Telegrafi

Të dielën, në ditën e mbajtjes së rrethit të parë të zgjedhjeve lokale, shtatë zyrat e Avokatit të Popullit në Shkup, Manastir, Kërçovë, Kumanovë, Strumicë, Tetovë dhe Shtip do të jenë të hapura për t’ju...

Avokati i Popullit zotohet për mbrojtjen e të drejtës së votës

para 9 muajve - Gazeta Express

Të dielën, në ditën e mbajtjes së rrethit të parë të zgjedhjeve lokale, shtatë zyrat e Avokatit të Popullit në Shkup, Manastir, Kërçovë, Kumanovë, Strumicë, Tetovë dhe Shtip do të jenë të hapura për t’ju...

Avokati i Popullit: Linja telefonike për shkelje të të drejtës zgjedhore

para 9 muajve - Tetova1

Të dielën më 15 tetor, në ditën e mbajtjes së raundit të parë të Zgjedhjeve lokale 2017, të gjitha shtatë zyrat e Avokatit të Popullit në Shkup, Manastir, Kërçovë, Kumanovë, Strumicë, Tetovë dhe Shtip,...

Avokati i Popullit do të angazhohet për zgjedhje korrekte dhe demokratike

para 9 muajve - Lajm

Të dielën, në ditën e mbajtjes së rrethit të parë të zgjedhjeve lokale, shtatë zyrat e Avokatit të Popullit në Shkup, Manastir, Kërçovë, Kumanovë, Strumicë, Tetovë dhe Shtip do të jenë të hapura për t’ju...

Avokati i Popullit angazhohet për mbrojtjen e të drejtës së votës

para 9 muajve - Almakos

Të dielën, në ditën e mbajtjes së rrethit të parë të zgjedhjeve lokale, shtatë zyrat e Avokatit të Popullit në Shkup, Manastir, Kërçovë, Kumanovë, Strumicë, Tetovë dhe Shtip do të jenë të hapura për t’ju...

Avokati i Popullit angazhohet për mbrojtjen e të drejtës së votës

para 9 muajve - Shenja

Të dielën, në ditën e mbajtjes së rrethit të parë të zgjedhjeve lokale, shtatë zyrat e Avokatit të Popullit në Shkup, Manastir, Kërçovë, Kumanovë, Strumicë, Tetovë dhe Shtip do të jenë të hapura për t’ju...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK