http://kariera.mk

Athinë, ekzekutohet avokati

para 9 muajve - Vizion Plus

Dy shqiptarë dyshohet se janë ekzekutorët e avokatit të njohur penalist grek, 52-vjeçarit Mihalis Zafiropulos. Krimi qe tronditi Athinën ndodhi dje në mbrëmje brenda në zyrën e juristit. Policia sqaroi...

Greqi, vritet në zyrën e tij avokati i njohur Zafiropulos

para 9 muajve - Alsat-M

Një avokat i njohur penal në Athinë u vra dje në mbrëmje në zyrën e tij nga dy persona të panjohur, bënë të ditur burime policore, një vrasje që ka shkaktuar pikëllim dhe indinjatë në një qytet ku sulme...

A janë shqiptarë autorët e vrasjes së avokatit grek? Ja pistat e hetimit

para 9 muajve - Mapo

Një avokat i njohur grek është ekzekutuar në zyrën e tij në qendër të Athinës mbrëmjen e të enjtes. Mihalis Zafiropulos, ishte në zyrën e vet, në takim të fiksuar që më përpara me dy persona. Ky takim...

A janë shqiptarë autorët e vrasjes mafioze të avokatit grek?

para 9 muajve - Koha.net

Një avokat i njohur grek është ekzekutuar në zyrën e tij në qendër të Athinës mbrëmjen e të enjtes. Mihalis Zafiropulos, ishte në zyrën e vet, në takim të fiksuar që më përpara me dy persona. Ky takim...

Ekzekutim mafioz i avokatit të njohur grek në Athinë

para 9 muajve - Koha.net

Një ndër avokatët më të njohur grekë është ekzekutuar mbrëmjen e së enjtes në kryeqytetin Athinë. Sipas policisë, dy persona, të cilët flisnin një greqishte jo të mirë, ekzekutuan me një pistoletë avokatin...

Ekzekutimi i avokatit grek, dyshohet se autorët janë shqiptarë

para 9 muajve - Albeu

Pas ekzekutimit të avokatit grek kanë nisur hetime në lidhje më këtë ngjarje. Mediat greke, teksa japin detaje rreth ekzekutimit te avokatit te njohur Mihalis Zafiropulos i cili priste dy kliente ne zyre...

Avokati i njohur u ekzekutua në zyrën e tij

para 9 muajve - RTV 21

Ai u qëllua në kokë dhe në gjoks Mbrëmë në qytetin e Athinës në Greqi, persona të maskuar kanë ekzekutuar në mënyrë mafioze avokatin e njohur, Michalis Zafeiropulos. Mediat greke raportojnë se Avokati...

A janë shqiptarë autorët e vrasjes së avokatit grek? Ja pistat e hetimit

para 9 muajve - Ora news

Një avokat i njohur grek është ekzekutuar në zyrën e tij në qendër të Athinës mbrëmjen e të enjtes. Mihalis Zafiropulos, ishte në zyrën e vet, në takim të fiksuar që më përpara me dy persona. Ky takim...

Tronditet Athina, avokati i njohur ekzekutohet në zyrën e tij

para 9 muajve - Ora news

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmjen e së enjtes (12 tetor) qytetin e Athinës në Greqi, ku persona të maskuar kanë ekzekutuar në mënyrë mafioze avokatin Michalis Zafeiropulos. Mediat greke raportojnë...

Athinë, ekzekutohet avokati i njohur grek

para 9 muajve - 24 ore

Një ndër avokatët më të njohur grekë është ekzekutuar mbrëmjen e së enjtes në kryeqytetin Athinë. Sipas policisë, dy persona, të cilët flisnin një greqishte jo të mirë, ekzekutuan me një pistoletë avokatin...

Athinë, ekzekutohet avokati i njohur grek

para 9 muajve - Top Channel

Një ndër avokatët më të njohur grekë është ekzekutuar mbrëmjen e së enjtes në kryeqytetin Athinë. Sipas policisë, dy persona, të cilët flisnin një greqishte jo të mirë, ekzekutuan me një pistoletë avokatin...

Athinë, ekzekutohet avokati i njohur grek

para 9 muajve - Syri

© SYRI.net Komentet Shto koment

Athinë, vritet në një atentat me armë zjarri avokati i njohur grek

para 9 muajve - Shqiptarja

Pasditen e sotme rreth orës 19:00 në kryeqytetin grek dy persona të armatosur kanë vrarë një nga avokatët më të njohur grekë. Sipas policisë, dy persona, ekzekutuan me armë zjarri, pistoletë avokatin Michalis...

Greqi, ekzekutohet avokati i njohur grek

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Një ndër avokatët më të njohur grekë është ekzekutuar mbrëmjen e së enjtes në kryeqytetin Athinë. Sipas policisë, dy persona, të cilët flisnin një greqishte jo të mirë, ekzekutuan me një pistoletë avokatin...

TRONDITËSE! AVOKATI EKZEKUTOHET NË MËNYRË MAFIOZE NË ZYRËN E TIJ

para 9 muajve - NOA

Një ngjarje e rëndë me pasojë vrasjen e një avokati ka tronditur gjatë mbrëmjes së sotme Greqinë. Avokati i identifikuar me emrin Michalis Zafiropoulos, është ekzekutuar për vdekje me armë zjarri pas një...

Ekzekutohet me armë avokati në mes të Athinës

para 9 muajve - Opinion

Një avokat i njohur grek është vrarë me armë zjarri në zyrën e tij në qendër të Athinës. Sipas mediave greke, viktima është Mixalis Zafeiropoulos. Kanë qenë dy autorë të sulmit, që e qëlluan me gjakftohtësi...

Athinë, ekzekutohet avokati i njohur grek

para 9 muajve - Tetova Sot

Një ndër avokatët më të njohur grekë është ekzekutuar mbrëmjen e sotme në kryeqytetin grek Athinë. Sipas policisë, dy persona, të cilët flisnin një greqishte jo të mirë, ekzekutuan me një pistoletë avokatin...

Athinë, ekzekutohet avokati i njohur grek

para 9 muajve - Java News

Një ndër avokatët më të njohur grekë është ekzekutuar mbrëmjen e së enjtes në kryeqytetin Athinë. Sipas policisë, dy persona, të cilët flisnin një greqishte jo të mirë, ekzekutuan me një pistoletë avokatin...

Ekzektuohet në Athinë avokati i njohur

para 9 muajve - Lajme.al

Një ndër avokatët më të njohur grekë është ekzekutuar mbrëmjen e së enjtes në kryeqytetin Athinë. Sipas policisë, dy persona, të cilët flisnin një greqishte jo të mirë, ekzekutuan me një pistoletë avokatin...

Greqi, avokati ekzekutohet në mënyrë mafioze në zyrën e tij

para 9 muajve - Arbresh

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmjen e sotme Greqinë. Një avokat i identifikuar si Michalis Zafiropoulos ka rënë pre e një sulmi mafioz me armë, duke mbetur i vdekur. Gazeta helene “Prothothema” raporton...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK