http://kariera.mk

Maksuti dorëzohet: BDI nuk ka pasur zgjedhje me të vështira se këto

para 10 muajve - Gazeta Express

Edhe përkundër trumbetimeve të shumta dhe anketave të montuara, shefi i shtabit komunal të BDI-së në Tetovë, Bekim Maksuti, është dorëzuar dhe ka pranuar se zgjedhjet lokale të 15 tetorit janë zgjedhjet...

Kjo marrëveshje e godet rëndë BDI-në

para 10 muajve - Gazeta Express

Koalicionet e degëve, kandidatëve për kryetarë komunash dhe strukturave lokale të Lëvizjes BESA, Aleancës për shqiptarët dhe PDSH-së, kanë tmerruar BDI-në e Ali Ahmetit, transmeton Express. Pas deklaratës...

Thaçi: Ali Ahmeti ka turpëruar veten

para 10 muajve - Gazeta Express

Partia Demokratike Shqiptare (PDSH), ka mbajtur tubim në lagjen ‘Cetinsk’, gjegjësisht lagjja prej ku vjen edhe kryetari i partisë Menduh Thaçi, transmeton Express. Të pranishmëve u është drejtuar kryetari...

Thaçi: Ali Ahmeti ka turpëruar veten

para 10 muajve - Almakos

Partia Demokratike Shqiptare (PDSH), ka mbajtur tubim në lagjen ‘Cetinsk’, gjegjësisht lagjja prej ku vjen edhe kryetari i partisë Menduh Thaçi, transmeton Express. Të pranishmëve u është drejtuar kryetari...

Fillon viti i ri akademik ne Kolegjin”Dukagjini”

para 10 muajve - Telegrafi

Te hënën 16 tetor ,kolegji”Dukagjini” hap dyert jo vetëm për studentet e rinj, por edhe për të gjithë studiuesit për punë kërkimore dhe akademike. Me një ligjëratë solemne  nga stafi akademik, 16 tetori...

Maksuti dorëzohet: BDI nuk ka pasur zgjedhje me të vështira se këto

para 10 muajve - Almakos

Edhe përkundër trumbetimeve të shumta dhe anketave të montuara, shefi i shtabit komunal të BDI-së në Tetovë, Bekim Maksuti, është dorëzuar dhe ka pranuar se zgjedhjet lokale të 15 tetorit janë zgjedhjet...

Kjo marrëveshje e godet rëndë BDI-në

para 10 muajve - Almakos

Koalicionet e degëve, kandidatëve për kryetarë komunash dhe strukturave lokale të Lëvizjes BESA, Aleancës për shqiptarët dhe PDSH-së, kanë tmerruar BDI-në e Ali Ahmetit, transmeton Express. Pas deklaratës...

Shefi i shtabit dorëzohet: Këto janë zgjedhjet më të vështira për BDI-në

para 10 muajve - Almakos

Edhe përkundër trumbetimeve të shumta dhe anketave të montuara, shefi i shtabit komunal të BDI-së në Tetovë, Bekim Maksuti, është dorëzuar dhe ka pranuar se zgjedhjet lokale të 15 tetorit janë zgjedhjet...

Shefi i shtabit dorëzohet: Këto janë zgjedhjet më të vështira për BDI-në

para 10 muajve - InfoShqip

Edhe përkundër trumbetimeve të shumta dhe anketave të montuara, shefi i shtabit komunal të BDI-së në Tetovë, Bekim Maksuti, është dorëzuar dhe ka pranuar se zgjedhjet lokale të 15 tetorit janë zgjedhjet...

Koalicionet lokale BESA-ALEANCA-PDSH tmerrojnë BDI-në, panikë në Reçicë

para 10 muajve - Tetova1

Koalicionet e degëve, kandidatëve për kryetarë komunash dhe strukturave lokale të Lëvizjes BESA, Aleancës për shqiptarët dhe PDSH-së, kanë tmerruar BDI-në e Ali Ahmetit. Pas deklaratës së kandidatëve të...

Koalicionet lokale BESA-ALEANCA-PDSH tmerrojnë BDI-në, panikë në Reçicë

para 10 muajve - InfoShqip

Koalicionet e degëve, kandidatëve për kryetarë komunash dhe strukturave lokale të Lëvizjes BESA, Aleancës për shqiptarët dhe PDSH-së, kanë tmerruar BDI-në e Ali Ahmetit. Pas deklaratës së kandidatëve të...

Koalicionet lokale BESA-ALEANCA-PDSH tmerrojnë BDI-në, panikë në Reçicë

para 10 muajve - Almakos

Koalicionet e degëve, kandidatëve për kryetarë komunash dhe strukturave lokale të Lëvizjes BESA, Aleancës për shqiptarët dhe PDSH-së, kanë tmerruar BDI-në e Ali Ahmetit. Pas deklaratës së kandidatëve të...

Fillon viti i ri akademik ne Kolegjin”Dukagjini”

para 10 muajve - Almakos

Te hënën 16 tetor ,kolegji”Dukagjini” hap dyert jo vetëm për studentet e rinj, por edhe për të gjithë studiuesit për punë kërkimore dhe akademike. Me një ligjëratë solemne  nga stafi akademik, 16 tetori...

Daut Haradinaj dhe Rexhep Selimi së bashku në dasmën e djalit të këngëtarit kosovar

para 10 muajve - Gazeta Liria

Mbrëmë është martuar djali i këngëtarit Muhamet Sejdiut. _____________________________________________________________________________________________ MARKETING

Thaçi: Turp për Ali Ahmetin që bën thirrje të votohet lista e partisë maqedonase!

para 10 muajve - Fol

Partia Demokratike Shqiptare (PDSH), ka mbajtur tubim në lagjen ‘Cetinsk’, gjegjësisht lagjja prej ku vjen edhe kryetari i partisë Menduh Thaçi, njofton Fol. Të pranishmëve u është drejtuar kryetari Thaçi,...

Thaçi: PDSH është akademi politike për shqiptarët e Maqedonisë

para 10 muajve - Almakos

Kandidati për kryetar të komunës së Tetovës nga PDSH-ja, Bardhyl Dauti, theksoi se fitorja e tij në zgjedhjet e ardhshme lokale do të jetë fitore për të gjithë banorët e qytetit. “Së bashku të fitojmë...

Gruevski: Na jepni edhe 10 vite tjera dhe do të punësojmë 150 mijë qytetarë tjerë

para 10 muajve - Almakos

Në dekadën e kaluar gjetëm 560 mijë persona të punësuar, ndërsa tani pas vetes lamë 733 mijë të punësuar, ndërsa në dekadën e ardhshme do të ketë edhe 150 mijë vende pune për qytetarët, theksoi lideri...

Thaçi: PDSH është akademi politike për shqiptarët e Maqedonisë

para 10 muajve - Gazeta Express

Kaandidati për kryetar të komunës së Tetovës nga PDSH-ja, Bardhyl Dauti, theksoi se fitorja e tij në zgjedhjet e ardhshme lokale do të jetë fitore për të gjithë banorët e qytetit. “Së bashku të fitojmë...

Dauti: Mund të fitojmë dhe t'i zgjidhim problemet në Tetovë

para 10 muajve - Gazeta Express

Kandidati për kryetar të komunës së Tetovës nga PDSH-ja, Bardhyl Dauti sonte theksoi se fitorja e tij në zgjedhjet e ardhshme lokale do të jetë fitore për të gjithë banorët e qytetit. "Së bashku të fitojmë...

THAÇI: Ne dëshmuam se jemi akademi politike për kuadrot e shqiptarëve

para 10 muajve - Medial

Kandidati për kryetar të komunës së Tetovës nga PDSH-ja, Bardhyl Dauti sonte theksoi se fitorja e tij në zgjedhjet e ardhshme lokale do të jetë fitore për të gjithë banorët e qytetit. “Së bashku të fitojmë...

Thaçi e Bardhyli sërish shfaqen fuqishëm në Tetovë

para 10 muajve - Ina

Partia Demokratike Shqiptare ka mbajtur një tubim madhështor në Tetovë, ku sërish është  vërejtur një numër i madhë i mbështetësve i kandidatit të PDSH-së, Bardhy Dauti. Ky i fundit ka premtuar se do të...

Thaçi: Ne dëshmuam se jemi akademi politike për kuadrot e shqiptarëve

para 10 muajve - Lajm

Kaandidati për kryetar të komunës së Tetovës nga PDSH-ja, Bardhyl Dauti, theksoi se fitorja e tij në zgjedhjet e ardhshme lokale do të jetë fitore për të gjithë banorët e qytetit. “Së bashku të fitojmë...

Dauti: Mund të fitojmë dhe t’i zgjidhim problemet në Tetovë

para 10 muajve - Aktuale

Kandidati për kryetar të komunës së Tetovës nga PDSH-ja, Bardhyl Dauti sonte theksoi se fitorja e tij në zgjedhjet e ardhshme lokale do të jetë fitore për të gjithë banorët e qytetit. “Së bashku të fitojmë...

Ahmeti: BDI nuk i harron vlerat

para 10 muajve - Albeu

Në BDI kërkohen dhe respektohen vlerat , ajo më e rëndësishmja është se vlerat nuk harrohen, sepse janë nevojë dhe ndihmojnë komunitetin shqiptarë në Maqedoni , kështu u shpreh lideri i Bashkimit Demokratik...

Ahmeti: BDI nuk i harron vlerat

para 10 muajve - Aktuale

Në BDI kërkohen dhe respektohen vlerat, ajo më e rëndësishmja është se vlerat nuk harrohen, sepse janë nevojë dhe ndihmojnë komunitetin shqiptarë në Maqedoni, tha lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim,...

Lika në Tetovë: Këto lëvizje e parti nuk do mbijetojnë pas 15 tetorit

para 10 muajve - Almakos

Tubimit në Tetovë i është drejtuar edhe zëvendëskryeministri i Maqedonisë, i obliguar për implementimin e Marrëveshjes së Ohrit, Hazbi Lika. “Është e vështirë të flasësh pas gjithë atyre cikleve zgjedhore...

Thaçi: BDI do ta humb Tetovën edhe me LSDM-në

para 10 muajve - Almakos

Partia Demokratike Shqiptare mbrëmë mbajti tubim në Tearcë, ku kërkuan nga banorët e zonës që të votohet kandidati i tyre për kryetarë të kësaj komune, Ruhan Ilazi. Ky i fundit tha se Tearca do të ndryshoj...

Thaçi: PDSH-ja është akademia e politikës shqiptare

para 10 muajve - Almakos

Udhëheqësia e Partisë Demokratike Shqiptare sonte qëndroi në Reçicë të Vogël për të kërkuar mbështetje për kandidatin e tyre për Komunën e Tetovës, Bardhyl Dauti. Kryetari i partisë Menduh Thaçi në fjalën...

Thaçi: PDSH-ja është akademia e politikës shqiptare

para 10 muajve - Shenja

Udhëheqësia e Partisë Demokratike Shqiptare sonte qëndroi në Reçicë të Vogël për të kërkuar mbështetje për kandidatin e tyre për Komunën e Tetovës, Bardhyl Dauti. Kryetari i partisë Menduh Thaçi në fjalën...

Ahmeti: BDI nuk i harron vlerat

para 10 muajve - Tetova Sot

Në BDI kërkohen dhe respektohen vlerat, ajo më e rëndësishmja është se vlerat nuk harrohen, sepse janë nevojë dhe ndihmojnë komunitetin shqiptarë në Maqedoni, tha lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim,...

Ahmeti e pranon se “s’ka guxu te luje bisht” para Gruevskit

para 10 muajve - Almakos

Ali Ahmeti pranon me gojën e tij se sa i pafuqishëm ka qenë këto 15 vitet e kaluara përballë Nikolla Gruevskit të VMRO-së. Ai thotë se ka qenë “opozitë” në Qeveri, edhe pse 15 vite ka kërkuar votat e shqiptarëve...

Ahmeti e pranon se “s’ka guxu te luje bisht” para Gruevskit

para 10 muajve - InfoShqip

Ali Ahmeti pranon me gojën e tij se sa i pafuqishëm ka qenë këto 15 vitet e kaluara përballë Nikolla Gruevskit të VMRO-së. Ai thotë se ka qenë "opozitë" në Qeveri, edhe pse 15 vite ka kërkuar votat e shqiptarëve...

Thaçi: PDSH-ja është akademia e politikës shqiptare

para 10 muajve - Fakti Ditor

Udhëheqësia e Partisë Demokratike Shqiptare sonte qëndroi në Reçicë të Vogël për të kërkuar mbështetje për kandidatin e tyre për Komunën e Tetovës, Bardhyl Dauti. Kryetari i partisë Menduh Thaçi në fjalën...

Ahmeti: BDI nuk i harron vlerat

para 10 muajve - Fol

Në BDI kërkohen dhe respektohen vlerat, ajo më e rëndësishmja është se vlerat nuk harrohen, sepse janë nevojë dhe ndihmojnë komunitetin shqiptarë në Maqedoni, kështu u shpreh lideri i Bashkimit Demokratik...

Ahmeti: BDI nuk i harron vlerat

para 10 muajve - AlbPortali

Loading... Në BDI kërkohen dhe respektohen vlerat, ajo më e rëndësishmja është se vlerat nuk harrohen, sepse janë nevojë dhe ndihmojnë komunitetin shqiptarë në Maqedoni, tha lideri i Bashkimit Demokratik...

Ahmeti: BDI nuk i harron vlerat

para 10 muajve - Fakti Ditor

Në BDI kërkohen dhe respektohen vlerat, ajo më e rëndësishmja është se vlerat nuk harrohen, sepse janë nevojë dhe ndihmojnë komunitetin shqiptarë në Maqedoni, tha lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim,...

Thaçi: BDI do e humbë Tetovën edhe me LSDM-në

para 10 muajve - Albeu

Partia Demokratike Shqiptare mbajti ditën e djeshme tubim në Tearcë, ku kërkuan nga banorët e zonës që të votohet kandidati i tyre për kryetarë të kësaj komune, Ruhan Ilazi. Ky i fundit tha se Tearca do...

Thaçi: Tetovën do ta fitojmë

para 10 muajve - Ina

Partia Demokratike Shqiptare mbrëmë mbajti tubim në Tearcë, ku kërkuan nga banorët e zonës që të votohet kandidati i tyre për kryetarë të kësaj komune, Ruhan Ilazi. Ky i fundit tha se Tearca do të ndryshoj...

Thaçi: BDI do ta humb Tetovën edhe me LSDM-në

para 10 muajve - Gazeta Express

Partia Demokratike Shqiptare mbrëmë mbajti tubim në Tearcë, ku kërkuan nga banorët e zonës që të votohet kandidati i tyre për kryetarë të kësaj komune, Ruhan Ilazi. Ky i fundit tha se Tearca do të ndryshoj...

PDSH MBRËMË NË TEARCË SONTE NË TETOVË, THAÇI: “BDI DO TA HUMB TETOVËN EDHE ME LSDM-në”

para 10 muajve - TV21

Partia Demokratike Shqiptare mbrëmë mbajti tubim në Tearcë, ku kërkuan nga banorët e zonës që të votohet kandidati i tyre për kryetarë të kësaj komune, Ruhan Ilazi. Ky i fundit tha se Tearca do të ndryshoj...

Thaçi i bindur: BDI-ja do e humb Tetovën, madje edhe me LSDM-në

para 10 muajve - Almakos

Partia Demokratike Shqiptare mbrëmë mbajti tubim në Tearcë, ku kërkuan nga banorët e zonës që të votohet kandidati i tyre për kryetarë të kësaj komune, Ruhan Ilazi. Ky i fundit tha se Tearca do të ndryshoj...

Thaçi i bindur: BDI-ja do e humb Tetovën, madje edhe me LSDM-në

para 10 muajve - Lajm

Partia Demokratike Shqiptare mbrëmë mbajti tubim në Tearcë, ku kërkuan nga banorët e zonës që të votohet kandidati i tyre për kryetarë të kësaj komune, Ruhan Ilazi. Ky i fundit tha se Tearca do të ndryshoj...

Ahmeti frikohet se do të bie nën 85 mijë vota, do t’i numërojë edhe votat e Shilegovit si të BDI-së?!

para 10 muajve - Almakos

Burime të afërta me udhëheqësinë e BDI-së kanë zbuluar shkakun se pse kryetari i BDI-së Ali Ahmeti i është futur rrezikut për të bë koalicion parazgjedhor me Lidhjen Social Demokrate të Maqedonisë. Me...

Ahmeti frikohet se do të bie nën 85 mijë vota, do t’i numërojë edhe votat e Shilegovit si të BDIsë?!

para 10 muajve - Lajm

Burime të afërta me udhëheqësinë e BDI-së kanë zbuluar shkakun se pse kryetari i BDI-së Ali Ahmeti i është futur rrezikut për të bë koalicion parazgjedhor me Lidhjen Social Demokrate të Maqedonisë. Me...

Zgjedhjet lokale 2017, PDSh prezantoi vizionin për komunën e Tearcës

para 10 muajve - MRT

Partia Demokratike Shqiptare vazhdoi tubimin parazgjedhor në Komunën e Tearcës.... Partia Demokratike Shqiptare vazhdoi tubimin parazgjedhor në Komunën e Tearcës. Me këtë rast, kryetari i PDSh-së, Menduh...

Ali Ahmeti dëbohet nga Lagjja e Trimave

para 10 muajve - Gazeta Express

Ali Ahmeti mësohet se ka tentuar të hyjë në Lagjen e Trimave në Kumanovë. Banorët e kësaj Lagjeje që u tronditën në konfliktin në mes të ashtuquajturve ”Grupi i Kumanovës” dhe forcave policore të Maqedonisë,...

ZAEV: Maqedonia do të jetë anëtarja e 30-të e NATO-s/ GRUEVSKI: Shlyerje e borxheve për familjet sociale

para 10 muajve - Medial

Partitë politike edhe në tubimet e mbrëmshme dërguan mesazhe të ndryshme deri te qytetarët. Premtuan projekte dhe kërkuan mbështetje për mandatet e ardhshme të kryetarëve të komunave dhe këshilltarëve....

Fundi i fushatës zgjedhore, partitë shtojnë premtimet e tyre

para 10 muajve - Telegrafi

Partitë politike në Maqedoni edhe gjatë ditës së djeshme kanë vijuar me aktivitetet e tyre në kuadër të fushatës zgjedhore. Telegrafi Maqedoni ju sjell të përmbledhur në një vend takimet e partive më të...

Ali Ahmeti dëbohet nga Lagjja e Trimave

para 10 muajve - Almakos

Banorët e kësaj Lagjeje që u tronditën në konfliktin në mes të ashtuquajturve ”Grupi i Kumanovës” dhe forcave policore të Maqedonisë, më 9-10 maj, herën e kaluar nuk e pranuan Ali Ahmetin të futet në lagje,...

Ali Ahmeti dëbohet nga Lagjja e Trimave!?

para 10 muajve - Albeu

Ali Ahmeti mësohet se ka tentuar të hyjë në Lagjen e Trimave në Kumanovë. Banorët e kësaj Lagjeje që u tronditën në konfliktin në mes të ashtuquajturve ”Grupi i Kumanovë s” dhe forcave policore të Maqedonisë,...

Ali Ahmeti dëbohet nga Lagjja e Trimave

para 10 muajve - Lajm

Ali Ahmeti mësohet se ka tentuar të hyjë në Lagjen e Trimave në Kumanovë. Banorët e kësaj Lagjeje që u tronditën në konfliktin në mes të ashtuquajturve ”Grupi i Kumanovës” dhe forcave policore të Maqedonisë,...

Fundi i fushatës zgjedhore, partitë shtojnë premtimet e tyre

para 10 muajve - Lajm

Partitë politike në Maqedoni edhe gjatë ditës së djeshme kanë vijuar me aktivitetet e tyre në kuadër të fushatës zgjedhore. Kryesia e BDI-së dje ka qëndruar në Komunën e Gostivarit, me ç’rast nga strukturat...

Thaçi: Vota për PDSH-në do t?ua kthejë shqiptarëve shpresën për një jetë më të mirë

para 10 muajve - Albeu

Partia Demokratike Shqiptare mbrëmë mbajti tubim në Tearcë në kuadër të fushatës zgjedhore. Kryetari i kësaj partie, Menduh Thaçi , tha para të pranishimve se PDSH ka një bazë të fuqishme në Tearcë, me...

Ali Ahmeti dëbohet nga Lagjja e Trimave!?

para 10 muajve - Tetova1

Ali Ahmeti mësohet se ka tentuar të hyjë në Lagjen e Trimave në Kumanovë. Banorët e kësaj Lagjeje që u tronditën në konfliktin në mes të ashtuquajturve ”Grupi i Kumanovës” dhe forcave policore të Maqedonisë,...

Thaçi: Me koalicionin me LSDM-në, BDI ka pranuar dobësinë e vet

para 10 muajve - Gazeta Express

Partia Demokratike Shqiptare u ndal sonte në Tearcë në tubimin e saj të radhës në kuadër të fushatës zgjedhore. Kryetari i kësaj partie, Menduh Thaçi, tha para të pranishimve se PDSH ka një bazë të fuqishme...

THAÇI: PDSH ka bazë të fuqishme në Tearcë

para 10 muajve - Fakti Ditor

Partia Demokratike Shqiptare (PDSH) sot mbajti tubimin e saj në Tearcë. Para një numri të madh të aktivistëve dhe simpatizantëve të PDSH-së folën Fatmire Isaku, bartësja e listës së këshilltarëve të PDSH-së...

THAÇI: PDSH ka bazë të fuqishme në Tearcë

para 10 muajve - Medial

Partia Demokratike Shqiptare (PDSH) sot mbajti tubimin e saj në Tearcë. Para një numri të madh të aktivistëve dhe simpatizantëve të PDSH-së folën Fatmire Isaku, bartësja e listës së këshilltarëve të PDSH-së...

PDSH mbajti tubim në Tearcë

para 10 muajve - Aktuale

Partia Demokratike Shqiptare sot më 11.10.17 mbajti tubimin e saj në Tearcë. Para një numri të madh të aktivistëve dhe simpatizantëve të PDSH-së folën Fatmire Isaku, bartësja e listës së këshilltarëve...

Thaçi: Me koalicionin me LSDM-në, BDI ka pranuar dobësinë e vet

para 10 muajve - Almakos

Partia Demokratike Shqiptare u ndal sonte në Tearcë në tubimin e saj të radhës në kuadër të fushatës zgjedhore. Kryetari i kësaj partie, Menduh Thaçi, tha para të pranishimve se PDSH ka një bazë të fuqishme...

Thaçi: Me koalicionin me LSDM-në, BDI ka pranuar dobësinë e vet

para 10 muajve - Shenja

Partia Demokratike Shqiptare u ndal sonte në Tearcë në tubimin e saj të radhës në kuadër të fushatës zgjedhore. Kryetari i kësaj partie, Menduh Thaçi, tha para të pranishimve se PDSH ka një bazë të fuqishme...

Pritje madhështore në Kumanovë, Ali Ahmeti: Fitorja është e jona

para 10 muajve - Indeks.mk

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka vizituar sot qytetin e Kumanovës për t’i dhënë mbështetje të parezervë Shtabit Komunal të Zgjedhjeve për realizimin e programit për këto zgjedhje,...

Thaçi: Vota për PDSH-në eliminon manipulantët nga skena politike

para 10 muajve - Zhurnal

Shkup, 11 tetor - Partia Demokratike Shqiptare (PDSH) mbajti tubimin e saj në Tearcë. Para një numri të madh të aktivistëve dhe simpatizantëve të PDSH-së folën Fatmire Isaku, bartësja e listës së këshilltarëve...

Pritje madhështore në Kumanovë, Ali Ahmeti: Fitorja është e jona

para 10 muajve - Fakti Ditor

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka vizituar sot qytetin e Kumanovës për t’i dhënë mbështetje të parezervë Shtabit Komunal të Zgjedhjeve për realizimin e programit për këto zgjedhje,...

Thaçi: Manipulantët do t’i eliminojmë nga skena politike

para 10 muajve - Ina

Partia Demokratike Shqiptare sot më 11.10.17 mbajti tubimin e saj në Tearcë. Para një numri të madh të aktivistëve dhe simpatizantëve të PDSH-së folën Fatmire Isaku, bartësja e listës së këshilltarëve...

PDSH mbajti tubim në Tearcë

para 10 muajve - Aktuale

Partia Demokratike Shqiptare sot më 11.10.17 mbajti tubimin e saj në Tearcë. Para një numri të madh të aktivistëve dhe simpatizantëve të PDSH-së folën Fatmire Isaku, bartësja e listës së këshilltarëve...

Thaçi: BDI ka pranuar dobsinë e vet, me koalicionin me LSDM-në

para 10 muajve - Tetova1

PDSH-ja sot mbajti tubimin e saj në Tearcë. Para një numri të madh të aktivistëve dhe simpatizantëve të PDSH-së folën Fatmire Isaku, bartësja e listës së këshilltarëve të PDSH-së për komunën e Tearcës,...

Ahmeti në Kumanovë: BDI-ja e ktheu dinjitetin e shqiptarit në këto hapësira

para 10 muajve - Portalb

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, sot vizitoi qytetin e Kumanovës për t’i dhënë mbështetje të parezervë Shtabit Komunal të Zgjedhjeve për realizimin e programit për këto zgjedhje,...

Thaçi nga Tearca: Gënjeshtrat me dekadë të BDI-së kanë sjell shqiptarët në një pozitë shumë të vështirë

para 10 muajve - Gazeta Express

Partia Demokratike Shqiptare sot më 11.10.17 mbajti tubimin e saj në Tearcë. Para një numri të madh të aktivistëve dhe simpatizantëve të PDSH-së folën Fatmire Isaku, bartësja e listës së këshilltarëve...

Pritje madhështore në Kumanovë, Ali Ahmeti: Fitorja është e jona

para 10 muajve - Aktuale

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka vizituar sot qytetin e Kumanovës për t’i dhënë mbështetje të parezervë Shtabit Komunal të Zgjedhjeve për realizimin e programit për këto zgjedhje,...

Ja si u prit Ahmeti në Kumanovë

para 10 muajve - Ina

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka vizituar sot qytetin e Kumanovës për t’i dhënë mbështetje të parezervë Shtabit Komunal të Zgjedhjeve për realizimin e programit për këto zgjedhje,...

Kryetari i PDSH-së në takim me banorët e Radushës

para 10 muajve - Ina

Kryetari i PDSH-së Menduh Thaçi së bashku me së bashku me kandidatin për kryetar komune të Sarajit, Sefedin Aliu, me listën e këshilltarëve, si dhe me strukturat partiake zhvilluan takim me aktivistët...

Ahmeti në Kumanovë: BDI-ja e ktheu dinjitetin e shqiptarit në këto hapësira

para 10 muajve - Zhurnal

Kumanovë, 11 tetor - Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, sot vizitoi qytetin e Kumanovës për t’i dhënë mbështetje të parezervë Shtabit Komunal të Zgjedhjeve për realizimin e programit...

Thaçi: BDI ka pranuar dobsinë e vet, me koalicionin me LSDM-në

para 10 muajve - Lajm

PDSH-ja sot mbajti tubimin e saj në Tearcë. Para një numri të madh të aktivistëve dhe simpatizantëve të PDSH-së folën Fatmire Isaku, bartësja e listës së këshilltarëve të PDSH-së për komunën e Tearcës,...

Ahmeti në Kumanovë: BDI-ja e ktheu dinjitetin e shqiptarit në këto hapësira

para 10 muajve - Almakos

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, sot vizitoi qytetin e Kumanovës për t’i dhënë mbështetje të parezervë Shtabit Komunal të Zgjedhjeve për realizimin e programit për këto zgjedhje,...

Ahmeti në Kumanovë: Fitorja është e jona

para 10 muajve - Aktuale

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka vizituar sot qytetin e Kumanovës për t’i dhënë mbështetje të parezervë Shtabit Komunal të Zgjedhjeve për realizimin e programit për këto zgjedhje,...

Ahmeti: Fitorja është e jona

para 10 muajve - Ina

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka vizituar sot qytetin e Kumanovës për t’i dhënë mbështetje të parezervë Shtabit Komunal të Zgjedhjeve për realizimin e programit për këto zgjedhje,...

Thaçi nga Tearca: Gënjeshtrat me dekadë të BDI-së kanë sjell shqiptarët në një pozitë shumë të vështirë

para 10 muajve - Almakos

Partia Demokratike Shqiptare sot më 11.10.17 mbajti tubimin e saj në Tearcë. Para një numri të madh të aktivistëve dhe simpatizantëve të PDSH-së folën Fatmire Isaku, bartësja e listës së këshilltarëve...

PDSH FUSHATË NË POROJ E TEARCË, DAUTI: “SHTRAT TË SIGURT PËR LUMIN QË RREZIKON BANORËT”

para 10 muajve - TV21

Kandidati për kryetar komune të Tetovës nga radhët e PDSH-së, Bardhyl Dauti sot vizioi fshatin Poroj, ku iu tha banorëve se do të gjejë një zgjidhje për rregullimin e shtratit të lumit dhe rrugëve në Poroj....

PDSH mbajti tubim në Tearcë

para 10 muajve - Tetova Sot

Partia Demokratike Shqiptare sot më 11.10.17 mbajti tubimin e saj në Tearcë. Para një numri të madh të aktivistëve dhe simpatizantëve të PDSH-së folën Fatmire Isaku, bartësja e listës së këshilltarëve...

Ahmeti në Kumanovë: Fitorja është e jona

para 10 muajve - Medial

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka vizituar sot qytetin e Kumanovës për t’i dhënë mbështetje të parezervë Shtabit Komunal të Zgjedhjeve për realizimin e programit për këto zgjedhje,...

BDI me zor e sjellin Ahmetin të Kumanovë

para 10 muajve - Gazeta Express

Sadullah Duraku, nënkryetar i BDI-së dhe Ilir Saiti, shef i shtabit komunal- Kumanovë me forcat e fundit kanë arritur ta sjellin në qytet liderin e partisë, Ali Ahmeti, që humbi më së shumti në zgjedhjet...

PDSH mbajti tubim në Tearcë

para 10 muajve - Fakti Ditor

Partia Demokratike Shqiptare sot më 11.10.17 mbajti tubimin e saj në Tearcë. Para një numri të madh të aktivistëve dhe simpatizantëve të PDSH-së folën Fatmire Isaku, bartësja e listës së këshilltarëve...

Kryetari i PDSH-së në takim me banorët e Radushës

para 10 muajve - Tetova1

Kryetari i PDSH-së Menduh Thaçi së bashku me së bashku me kandidatin për kryetar komune të Sarajit, Sefedin Aliu, me listën e këshilltarëve, si dhe me strukturat partiake zhvilluan takim me aktivistët...

Bardhyl Dauti i PDSH-së ofron zgjidhje për rregullimin e shtratit të lumit dhe rrugëve në Poroj

para 10 muajve - Almakos

Kandidati i PDSH-së për kryetar të komunës të Tetovës, Bardhyl Dauti sot së bashku me kandidatët për këshilltarë komunal si dhe me anëtarët e shtabit të degës – Tetovë, qëndruan në Poroj të Tetovës, me...

Pritje madhështore në Kumanovë, Ali Ahmeti: Fitorja është e jona

para 10 muajve - Tetova Sot

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka vizituar sot qytetin e Kumanovës për t’i dhënë mbështetje të parezervë Shtabit Komunal të Zgjedhjeve për realizimin e programit për këto zgjedhje,...

BDI e solli me zor Ali Ahmetin në Kumanovë

para 10 muajve - Almakos

Sadullah Duraku, nënkryetar i BDI-së dhe Ilir Saiti, shef i shtabit komunal- Kumanovë me forcat e fundit kanë arritur ta sjellin në qytet liderin e partisë, Ali Ahmeti, që humbi më së shumti në zgjedhjet...

PDSH FUSHATË NË POROJ E TEARCË, DAUTI: “SHTRAT TË SIGURT PËR LUMIN QË RREZIKON BANORËT”

para 10 muajve - AlbPortali

Loading... Kandidati për kryetar komune të Tetovës nga radhët e PDSH-së, Bardhyl Dauti sot vizioi fshatin Poroj, ku iu tha banorëve se do të gjejë një zgjidhje për rregullimin e shtratit të lumit dhe rrugëve...

PDSH FUSHATË NË POROJ E TEARCË, DAUTI: “SHTRAT TË SIGURT PËR LUMIN QË RREZIKON BANORËT”

para 10 muajve - Fakti Ditor

Kandidati për kryetar komune të Tetovës nga radhët e PDSH-së, Bardhyl Dauti sot vizioi fshatin Poroj, ku iu tha banorëve se do të gjejë një zgjidhje për rregullimin e shtratit të lumit dhe rrugëve në Poroj....

BDI e solli me zor Ali Ahmetin në Kumanovë

para 10 muajve - Lajm

Sadullah Duraku, nënkryetar i BDI-së dhe Ilir Saiti, shef i shtabit komunal- Kumanovë me forcat e fundit kanë arritur ta sjellin në qytet liderin e partisë, Ali Ahmeti, që humbi më së shumti në zgjedhjet...

DAUTI: Zgjidhje për rregullimin e shtratit të lumit dhe rrugëve në Poroj

para 10 muajve - Medial

Kandidati i PDSH-së për kryetar të komunës të Tetovës, Bardhyl Dauti sot së bashku me kandidatët për këshilltarë komunal si dhe me anëtarët e shtabit të degës – Tetovë, qëndruan në Poroj të Tetovës, me...

BDI e solli me “zor” Ali Ahmetin në Kumanovë

para 10 muajve - Lajm

Sadullah Duraku, nënkryetar i BDI-së dhe Ilir Saiti, shef i shtabit komunal- Kumanovë me forcat e fundit kanë arritur ta sjellin në qytet liderin e partisë, Ali Ahmeti, që humbi më së shumti në zgjedhjet...

Thaçi kërkoi mbështetje për listën e këshilltarëve në Strugë

para 10 muajve - Alsat-M

Kreu i PDSH-së Menduh Thaçi gjatë tubimit të mbrëmshëm në Strugë kërkoi mbështetjen e qytetarëve të kësaj komune për listën e këshilltarëve. Thaçi tha se partia e tij duhet të mbështet et pasi e ai ka...

Ahmeti nga Kumanova: Erdha këtu për ti dhënë mbështetje të fortë listës së këshilltarëve të prirë nga ushtari i UÇK-së

para 10 muajve - Ina

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti nga Kumanova theksoi se BDI nuk ka kandidat për kryetar në këtë komunë, por sipas tij, Kumanova është simbolikë shumë e madhe për të gjithë hapësirat shqiptare. “Unë kam shkuar...

Zgjedhjet lokale 2017, Thaçi: Nuk jemi pjesë e pazareve për Strugën

para 10 muajve - MRT

Me moton "Vetëm drejt", PDSh mbajti mbrëmë tubim në Strugë. Lideri i kësaj partie, Menduh Thaçi... Me moton "Vetëm drejt", PDSh mbajti mbrëmë tubim në Strugë. Lideri i kësaj partie, Menduh Thaçi, duke...

Kumanova nuk e pranon Ahmetin në shesh, mban takim në shtabin e BDI-së

para 10 muajve - Lajm

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti nga Kumanova theksoi se BDI nuk ka kandidat për kryetar në këtë komunë, por sipas tij, Kumanova është simbolikë shumë e madhe për të gjithë hapësirat shqiptare. “Unë kam shkuar...

Shpend Ahmeti: Braktis debatin zgjedhor në RTK për shkak të këngës së Minatorit

para 10 muajve - Lajmi.net

Pas dështimeve të njëpasnjëshme në debatet zgjedhore, Shpend Ahmeti e ka gjetur një pretekst qesharak për të mos marrë pjesë në debatin e radhës në RTK, bashkë me kandidatët tjerë. Atë po e pengon një...

Ahmeti nga Kumanova: Erdha këtu për ti dhënë mbështetje të fortë listës së këshilltarëve të prirë nga ushtari i UÇK-së

para 10 muajve - Tetova1

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti nga Kumanova theksoi se BDI nuk ka kandidat për kryetar në këtë komunë, por sipas tij, Kumanova është simbolikë shumë e madhe për të gjithë hapësirat shqiptare. “Unë kam shkuar...

Ahmeti nga Kumanova: Erdha këtu për ti dhënë mbështetje të fortë listës së këshilltarëve të prirë nga ushtari i UÇK-së

para 10 muajve - Tetova Sot

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti nga Kumanova theksoi se BDI nuk ka kandidat për kryetar në këtë komunë, por sipas tij, Kumanova është simbolikë shumë e madhe për të gjithë hapësirat shqiptare. “Unë kam shkuar...

Çfarë po ndodh me Shpend Ahmetin, braktis debatin zgjedhor në RTK

para 10 muajve - OraInfo

Pas dështimeve të njëpasnjëshme në debatet zgjedhore, Shpend Ahmeti e ka gjetur një pretekst qesharak për të mos marrë pjesë në debatin e radhës në RTK, bashkë me kandidatët tjerë. Atë po e pengon një...

Thaçi kërkoi mbështetje për listën e këshilltarëve në Strugë

para 10 muajve - Almakos

11 October Kreu i PDSH-së Menduh Thaçi gjatë tubimit të mbrëmshëm në Strugë kërkoi mbështetjen e qytetarëve të kësaj komune për listën e këshilltarëve. Thaçi tha se partia e tij duhet të mbështet et pasi...

Shpend Ahmeti ne panikë: Braktisë debatin zgjedhor në RTK për shkak të kengës së Minatorit

para 10 muajve - Gazeta Express

Pas dështimeve të njëpasnjëshme në debatet zgjedhore, Shpend Ahmeti e ka gjetur një pretekst qesharak për të mos marrë pjesë në debatin e radhës në RTK, bashkë me kandidatët tjerë. Atë po e pengon një...

Shpend Ahmeti ne panikë: Braktisë debatin zgjedhor në RTK për shkak të kengës së Minatorit

para 10 muajve - Infokusi

Pas dështimeve të njëpasnjëshme në debatet zgjedhore, Shpend Ahmeti e ka gjetur një pretekst qesharak për të mos marrë pjesë në debatin e radhës në RTK, bashkë me kandidatët tjerë. Atë po e pengon një...

Ali Ahmeti dëbohet nga Lagjja e Trimave!?

para 10 muajve - AlbPortali

Loading... Edhe një tentim tinzar nga Ali Ahmeti të futet në Lagjen e Trimave në Kumanovë. Banorët e kësaj Lagjeje që u tronditën në konfliktin në mes të ashtuquajturve ”Grupi i Kumanovës” dhe forcave...

Ali Ahmeti dëbohet nga Lagjja e Trimave!?

para 10 muajve - Fol

Edhe një tentim tinzar nga Ali Ahmeti të futet në Lagjen e Trimave në Kumanovë. Banorët e kësaj Lagjeje që u tronditën në konfliktin në mes të ashtuquajturve ”Grupi i Kumanovës” dhe forcave policore të...

Shpend Ahmeti: Braktis debatin zgjedhor në RTK për shkak të këngës së Minatorit

para 10 muajve - Gazeta Liria

I pari i Prishtinës ka refuzuar të marrë pjesë në debatin e radhës për kryeqytetin që planifikohej të mbahej në televizionin publik. Kjo për shkak të këngës “Krejt njëjtë” të grupit Minatori.

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK