http://kariera.mk

Yamaha me një super veturë koncept në panairin e veturave në Tokio

më 10.2017 - Koha.net

Yamaha ka zbuluar se do të prezantojë një veturë koncept të ri në panairin e veturave në Tokio, i cili mbahet në muajin e ardhshëm. Kjo veturë do të zbulohet së bashku me 19 modele të tjera në panair të...

Yamaha me një super makinë sportive

më 10.2017 - Syri

Yamaha ka njoftuar se do të prezantojë një makinë të re në panairin e makinave në Tokio, i cili mbahet në muajin e ardhshëm. Kjo makinë do të zbulohet së bashku me 19 modele të tjera në panairin e kësaj...

Yamaha me një super veturë koncept në panairin e veturave në Tokio

më 10.2017 - Zhurnal

Yamaha ka zbuluar se do të prezantojë një veturë koncept të ri në panairin e veturave në Tokio, i cili mbahet në muajin e ardhshëm. Kjo veturë do të zbulohet së bashku me 19 modele të tjera në panair të...

Yamaha krijon edhe një veturë sportive

më 10.2017 - Infokusi

Yamaha ka njoftuar se do të prezantojë një veturë koncept të ri në panairin e veturave në Tokio, i cili mbahet në muajin e ardhshëm. Kjo veturë do të zbulohet së bashku me 19 modele të tjera në panair...

Yamaha krijon edhe një veturë sportive

më 10.2017 - Tetova Sot

Yamaha ka njoftuar se do të prezantojë një veturë koncept të ri në panairin e veturave në Tokio, i cili mbahet në muajin e ardhshëm. Kjo veturë do të zbulohet së bashku me 19 modele të tjera në panair...

Yamaha krijon edhe një veturë sportive

më 10.2017 - Lajmi.net

Yamaha ka njoftuar se do të prezantojë një veturë koncept të ri në panairin e veturave në Tokio, i cili mbahet në muajin e ardhshëm. Kjo veturë do të zbulohet së bashku me 19 modele të tjera në panair...

Yamaha krijon edhe një veturë sportive

më 10.2017 - Gazeta Express

Yamaha ka njoftuar se do të prezantojë një veturë koncept të ri në panairin e veturave në Tokio, i cili mbahet në muajin e ardhshëm. Kjo veturë do të zbulohet së bashku me 19 modele të tjera në panair...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK