http://kariera.mk

Shqiptari kishte perfeksionuar bandën: Grabisnin makina në vetëm dy minuta

para 9 muajve - Gazeta Express

Pak ditë më parë në Monza u godit një bandë hajdutësh e makinave luksoze ku në pranga ranë edhe shtatë shqiptarë. Sipas mediave italiane, në burg tani ndodhet edhe kapo i grupit, ndërsa për organizimin...

Vjedhje në 2 minuta, si operonte befasisht banda e shqiptarit në Itali

para 9 muajve - Albeu

Vetëm pak ditë më parë në Monza policia kapi një bandë hajdutësh e makinave luksoze ku në pranga ranë edhe shtatë shqiptarë. Sipas mediave italiane, në burg tani ndodhet edhe kapo i grupit, ndërsa për...

FOTO/ Zbardhet skema si vepronte banda e hajdutëve të makinave luksoze e drejtuar nga shqiptari

para 9 muajve - Koha Jone

Karabinierët e Monzas shkatërruan një bandë hajdutësh të makinave luksoze pak ditë më parë, mes tyre edhe shtatë shqiptarë, përfshirë edhe të dyshuarin si kapo i grupit. Secili prej anëtarëve kishte një...

FOTO/ Zbardhet skema si vepronte banda e hajdutëve të makinave luksoze e drejtuar nga shqiptari

para 9 muajve - Syri

Karabinierët e Monzas shkatërruan një bandë hajdutësh të makinave luksoze pak ditë më parë, mes tyre edhe shtatë shqiptarë, përfshirë edhe të dyshuarin si kapo i grupit. Secili prej anëtarëve kishte një...

Vjedhje për vetëm 2 minuta, si vepronte banda e hajdutëve të makinave luksoze e drejtuar nga shqiptari

para 9 muajve - Syri

Karabinierët e Monzas shkatërruan një bandë hajdutësh të makinave luksoze pak ditë më parë, mes tyre edhe shtatë shqiptarë, përfshirë edhe të dyshuarin si kapo i grupit. Secili prej anëtarëve kishte një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK