http://kariera.mk

Futbollisti shqiptar bëhet baba për herë të parë

para 9 muajve - RTV 21

Sulmuesi i kombëtares shqiptare Sokol Cikalleshi është bërë baba për herë të parë Bashkëshortja e tij ka lindur një vajzë të cilën e pagëzuan me emrin Rajna Emocionet e para si baba Cikalleshi i ndau edhe...

FOTO/ Futbollisti i kombëtares shqiptare bëhet baba për herë të parë

para 9 muajve - Syri

Futbollisti i kombëtares shqiptare  Sokol Cikalleshi është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij  Kornelia ka sjellë në jetë vajzën e tyre, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Rajna. Lajmin e ka...

Futbollisti i njohur i kombëtares bëhet baba

para 9 muajve - Aktuale

Zyrtarisht baba!’ Këto kanë qenë fjalët e para në rrjetet sociale të futbollistit të famshëm të kombëtares shqiptare, Sokol Cikalleshi, i cili së fundmi është bekuar me ardhjen në jetë të fëmijës së tij...

Cikalleshi bëhet baba për herë të parë: Përjetova parajsën e kësaj bote!

para 9 muajve - Lajm

Bomberi kavajas Sokol Çikalleshi ka përjetuar ditën e sotme një nga momentet më të lumtura të jetës. Ai është bërë zyrtarisht baba. Bashkëshortja e tij ka sjellë në jetë vajzën e quajtur Rajna. Sulmuesi...

Futbollisti i njohur shqiptar bëhet për herë të parë baba

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Sulmuesi i kombëtares shqiptare Sokol Cikalleshi është bërë për herë baba i një fëmije, të cilën në jetë e ka sjell bashkëshortja i kavajasit, Kornelia. Futbollisti 27-vjeçar ka treguar se është...

Sulmuesi i Kombëtares bën golin më të rëndësishëm të jetës; baba për herë të parë!

para 9 muajve - Blitz

Pas humbjes me rezultatin 0:1 përballë italianëve në ndeshjen e së hënës, Kombëtarja duket se është përfshirë nga festa. Një prej futbollistëve më të njohur të Kombëtares sonë është bërë baba për herë...

Kush është bërë baba nga futbollistët e Kombëtares?

para 9 muajve - Periskopi

Futbollisti i njohur i ekipit të kuqezinjve ka marrë statusin prind dhe ka ndarë me emocion lajmin e ardhjes në jetë të fëmijës së parë. Futbollisti Sokol Cikalleshi dhe bashkëshortja e tij Kornelia janë...

Sokol Cikalleshi bëhet për herë të parë baba, vjen në jetë Rajna

para 9 muajve - Koha Jone

Sokol Cikalleshi ka një arsye më tepër që të festojë. Sulmuesi i kombëtares shqiptare është bërë për herë të parë baba. Ka qenë vete futbollisti 27-vjeçar që ka treguar se është bërë prind i një vajze...

Sokol Cikalleshi bëhet baba, vjen në jetë Rajna

para 9 muajve - Ora news

Futbollisti i kombëtares Sokol Cikalleshi është bërë për herë të parë baba. 27-vjeçari është bërë prind i një vajze të pagëzuar me emrin Rajna. Lajmi është konfirmuar nga vetë futbollisti me anë të një...

Futbollisti Sokol Cikalleshi bëhet baba

para 9 muajve - NOA

Gëzim i madh për një prej futbollistëve më të talentuar të kombëtares shqiptare të futbollit. Bëhet fjalë për futbollistin Sokol Cikalleshi, të cilin zoti e ka bekuar me vajzë. Vogëlushen ai dhe e shoqja...

Sokol Cikalleshi bëhet për herë të parë baba, vjen në jetë Rajna

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Sokol Cikalleshi ka një arsye më tepër që të festojë. Sulmuesi i kombëtares shqiptare është bërë për herë të parë baba. Ka qenë vete futbollisti 27-vjeçar që ka treguar se është bërë prind i një...

Sokol Cikalleshi jep lajmin e mirë: Zyrtarisht baba

para 9 muajve - Shqiptarja

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Sokol Cikalleshi dhe bashkëshortja e tij, Kornelia janë bekuar me një fëmijë. Futbollisti 27-vjeçar është shprehur i entuziasmuar në një fotografi të postuar në Instagram,...

FOTO/ Sulmuesi i kombëtares së Shqipërisë bëhet për herë të parë baba, shikoni si reagon ai

para 9 muajve - Syri

Sokol Cikalleshi ka një arsye më tepër që të festojë ditën e sotme. Sulmuesi i kombëtares shqiptare është bërë për herë baba i një fëmije, të cilën në jetë e ka sjell bashkëshortja i kavajasit, Kornelia....

Sokol Cikalleshi bëhet për herë të parë baba

para 9 muajve - GazetaBlic

Sokol Cikalleshi ka një arsye më tepër që të festojë ditën e sotme. Sulmuesi i kombëtares shqiptare është bërë për herë baba i një fëmije, të cilën në jetë e ka sjell bashkëshortja i kavajasit, Kornelia....

Sokol Cikalleshi bëhet për herë të parë baba

para 9 muajve - Telegrafi

Sokol Cikalleshi ka një arsye më tepër që të festojë ditën e sotme. Sulmuesi i kombëtares shqiptare është bërë për herë baba i një fëmije, të cilën në jetë e ka sjell bashkëshortja i kavajasit, Kornelia....

Sokol Cikalleshi bëhet për herë të parë baba

para 9 muajve - Lajmi.net

Sokol Cikalleshi ka një arsye më tepër që të festojë ditën e sotme. Sulmuesi i kombëtares shqiptare është bërë për herë baba i një fëmije, të cilën në jetë e ka sjell bashkëshortja i kavajasit, Kornelia....

Cikalleshi bëhet BABA: Falenderoj Zotin që përjetova parajsën e kësaj bote!

para 9 muajve - Albeu

Sulmuesi Sokol Çikalleshi ka përjetuar ditën e sotme një nga momentet më të lumtura të jetës së tij. Ai është bërë zyrtarisht baba . Bashkëshortja e tij ka sjellë në jetë vajzën e quajtur Rajna . Sulmuesi...

Sulmuesi i kombëtares së Shqipërisë bëhet për herë të parë baba, shikoni si reagon ai

para 9 muajve - Tetova Sot

Sokol Cikalleshi ka një arsye më tepër që të festojë ditën e sotme. Sulmuesi i kombëtares shqiptare është bërë për herë baba i një fëmije, të cilën në jetë e ka sjell bashkëshortja i kavajasit, Kornelia....

Cikalleshi bëhet baba për herë të parë: Përjetova parajsën e kësaj bote!

para 9 muajve - Panorama

Bomberi kavajas Sokol Çikalleshi ka përjetuar ditën e sotme një nga momentet më të lumtura të jetës. Ai është bërë zyrtarisht baba. Bashkëshortja e tij ka sjellë në jetë vajzën e quajtur Rajna. Sulmuesi...

Sokol Cikalleshi bëhet për herë të parë baba

para 9 muajve - Infokusi

Sokol Cikalleshi ka një arsye më tepër që të festojë ditën e sotme. Sulmuesi i kombëtares shqiptare është bërë për herë baba i një fëmije, të cilën në jetë e ka sjell bashkëshortja i kavajasit, Kornelia....

Sokol Cikalleshi bëhet për herë të parë baba

para 9 muajve - Tetova1

Sokol Cikalleshi ka një arsye më tepër që të festojë ditën e sotme. Sulmuesi i kombëtares shqiptare është bërë për herë baba i një fëmije, të cilën në jetë e ka sjell bashkëshortja i kavajasit, Kornelia....

FOTO-LAJM/ Gëzim i madh për Sokol Cikalleshin: Sot, po përjetoj parajsën

para 9 muajve - Newsport

Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare ka marrë një lajm të bukur dhe një gëzim të madh njëkohësisht ëpr të dhe familjen e tij. Përmes një postimi në profilin e tij në “Instagram, ai ka njoftuar fansat e tij...

Futbollisti i kombëtares Sokol Cikalleshi bëhet baba për herë të parë

para 9 muajve - Periskopi

Sokol Cikalleshi ka një arsye më tepër që të festojë ditën e sotme. Sulmuesi i kombëtares shqiptare është bërë për herë baba i një fëmije, të cilën në jetë e ka sjell bashkëshortja i kavajasit, Kornelia....

Futbollisti i Kombëtares shqiptare e përjeton gëzimin më të madh në botë

para 9 muajve - Arbresh

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Sokol Cikalleshi, ka përjetuar ditën e sotme një nga momentet më të lumtura të jetës. Ai është bërë zyrtarisht baba. Bashkëshortja e tij ka sjellë në jetë vajzën e quajtur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK