http://kariera.mk

Qarkullimi në bulevardin "Ilinden" rikahëzohet tek Qeveria

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 tetor - Për shkak të tubimit parazgjedhor prej mbrëmë nga ora 22:00 e deri të shtunën në orën 02:00, qarkullimi në bulevardin "Ilinden" do të rikahëzohet në të dy akset para Qeverisë, informon...

Qytetarët të revoltuar nga bllokimi i rrugëve për shkak të tubimeve parazgjedhore

para 9 muajve - Tetova1

Mëngjesi i sotëm e gjeti Shkupin me shumë zhurmë dhe komunikacion të stërngarkuar, posaçërisht në “ Aradhat Partizane”. Sirena të njëpasnjëshme të cilat jepnin “ alarmin” se pjesmarrësit në komunikacion...

Qarkullimi në bulevardin "Ilinden" rikahëzohet tek Qeveria

para 9 muajve - MRT

Për shkak të tubimit parazgjedhor prej mbrëmë nga ora 22:00 e deri të shtunën në orën 02:00.... Për shkak të tubimit parazgjedhor prej mbrëmë nga ora 22:00 e deri të shtunën në orën 02:00, qarkullimi në...

Qytetarët të revoltuar nga bllokimi i rrugëve për shkak të tubimeve parazgjedhore

para 9 muajve - Almakos

Mëngjesi i sotëm e gjeti Shkupin me shumë zhurmë dhe komunikacion të stërngarkuar, posaçërisht në “ Radhët Partizane”. Sirena të njëpasnjëshme të cilat jepnin “ alarmin” se pjesmarrësist në komunikacion...

Qarkullimi në bulevardin “Ilinden” rikahëzohet tek Qeveria

para 9 muajve - Medial

Për shkak të tubimit parazgjedhor prej mbrëmë nga ora 22:00 e deri të shtunën në orën 02:00, qarkullimi në bulevardin “Ilinden” do të rikahëzohet në të dy akset para Qeverisë, informon Ministria e Punëve...

Tubimet parazgjedhore shkaktojnë rikahëzim të komunikacionit në qendër të Shkupit

para 9 muajve - Telegrafi

Ministria e Punëve të Brendshme informon se për shkak të tubimit parazgjedhor sonte, prej orës 22 deri të shtunën, në orën 2 pas mesnate në të dy drejtimet do të rikahëzohet komunikacioni në bulevardin...

Qarkullimi në bulevardin “Ilinden” rikahëzohet tek Qeveria

para 9 muajve - Almakos

Për shkak të tubimit parazgjedhor prej mbrëmë nga ora 22:00 e deri të shtunën në orën 02:00, qarkullimi në bulevardin “Ilinden” do të rikahëzohet në të dy akset para Qeverisë, informon Ministria e Punëve...

Tubimet parazgjedhore shkaktojnë rikahëzim të komunikacionit në qendër të Shkupit

para 9 muajve - Tetova Sot

Ministria e Punëve të Brendshme informon se për shkak të tubimit parazgjedhor sonte, prej orës 22 deri të shtunën, në orën 2 pas mesnate në të dy drejtimet do të rikahëzohet komunikacioni në bulevardin...

Tubimet parazgjedhore shkaktojnë rikahëzim të komunikacionit në qendër të Shkupit

para 9 muajve - Lajm

Ministria e Punëve të Brendshme informon se për shkak të tubimit parazgjedhor sonte, prej orës 22 deri të shtunën, në orën 2 pas mesnate në të dy drejtimet do të rikahëzohet komunikacioni në bulevardin...

Komunikacioni në bulevardin “Ilinden” rikahëzohet te Qeveria

para 9 muajve - Portalb

Ministria e Punëve të Brendshme informon se për shkak të tubimit parazgjedhor sonte, prej orës 22 deri të shtunën, më orën 2 pas mesnate, në të dy drejtimet do të rikahëzohet komunikacioni në bulevardin...

Komunikacioni në bulevardin “Ilinden” rikahëzohet te Qeveria

para 9 muajve - Tetova Sot

Ministria e Punëve të Brendshme informon se për shkak të tubimit parazgjedhor sonte, prej orës 22 deri të shtunën, më orën 2 pas mesnate, në të dy drejtimet do të rikahëzohet komunikacioni në bulevardin...

Trajanovski: Vazhdim të bulevardit “Boris Trajkovski” deri në Draçevë

para 9 muajve - Gazeta Express

Zgjidhje të reja dhe moderne të komunikacionit në drejtim të përmirësimit të komunikacionit në Shkup është një prej prioriteteve të VMRO-DPMNE-së dhe koalicionit “Për Maqedoni më të mirë” për katër vitet...

TRAJANOVSKI: Vazhdim të bulevardit “Boris Trajkovski” deri në Draçevë

para 9 muajve - Medial

Zgjidhje të reja dhe moderne të komunikacionit në drejtim të përmirësimit të komunikacionit në Shkup është një prej prioriteteve të VMRO-DPMNE-së dhe koalicionit “Për Maqedoni më të mirë” për katër vitet...

TRAJANOVSKI: Vazhdim të bulevardit “Boris Trajkovski” deri në Draçevë

para 9 muajve - Almakos

Zgjidhje të reja dhe moderne të komunikacionit në drejtim të përmirësimit të komunikacionit në Shkup është një prej prioriteteve të VMRO-DPMNE-së dhe koalicionit “Për Maqedoni më të mirë” për katër vitet...

Trajanovski paralajmëroi vazhdim të bulevardit "Boris Trajkovski" deri në Draçevë

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 11 tetor - Zgjidhje të reja dhe moderne të komunikacionit në drejtim të përmirësimit të komunikacionit në Shkup është një prej prioriteteve të VMRO-DPMNE-së dhe koalicionit "Për Maqedoni më të mirë"...

Trajanovski paralajmëroi vazhdim të bulevardit “Boris Trajkovski” deri në Draçevë

para 9 muajve - Portalb

Zgjidhje të reja dhe moderne të komunikacionit në drejtim të përmirësimit të komunikacionit në Shkup është një prej prioriteteve të VMRO-DPMNE-së dhe koalicionit “Për Maqedoni më të mirë” për katër vitet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK