http://kariera.mk

Lëvizja BESA: Fitore në të gjitha komunat

para 10 muajve - Ina

Pretendime për fitore në të gjitha komunat ka thënë  nënkryetari i Lëvizjes BESA, Zeqirija Ibrahimi. “Lëvizja BESA hyn në këto zgjedhje me pretendime që ti fitojë në të gjitha komunat shqiptare”, thotë...

Lëvizja BESA: Fitore në të gjitha komunat

para 10 muajve - Almakos

Pretendime për fitore në të gjitha komunat ka thënë  nënkryetari i Lëvizjes BESA, Zeqirija Ibrahimi. “Lëvizja BESA hyn në këto zgjedhje me pretendime që ti fitojë në të gjitha komunat shqiptare”, thotë...

Aksident me traktor, lëndohen tre persona

para 10 muajve - Almakos

Policia raporton se në fshatin Bushincë, të Novobërdës një person i përkatësisë serbe derisa ishte duke drejtuar traktorin, dyshohet se nga pakujdesia ka dalë nga rruga dhe për pasojë lëndime kanë pësuar...

Të jesh për Dr. Zeqirja Ibrahimin!

para 10 muajve - Almakos

Shkruan: Dr. Benjamin Idrizi “Te jesh për Zeqirija Ibrahimin nuk do të thotë të jesh vetëm për personin që mban emrin e tillë, por kjo do të thotë të jesh për virtytet dhe vlerat që kemi trashëguar nga...

Të jesh për Dr. Zeqirija Ibrahimin!

para 10 muajve - Shenja

Shkruan: Dr. Benjamin Idrizi Te jesh për Zeqirija Ibrahimin nuk do të thotë të jesh vetëm për personin që mban emrin e tillë, por kjo do të thotë të jesh për virtytet dhe vlerat që kemi trashëguar nga...

Sot homazhet për Dritan Priftin

para 10 muajve - Almakos

I jepet lamtumira e fundit ish-ministrit të Energjetikës Dritan Prifti, i cili ndërroi jetë pasditen e së enjtes si pasojë e një sëmundje të rëndë në gjak. Ndaj tij do të mbahen homazhe te Muzeu Kombëtar...

Ibrahimi: BDI është dashur të kërkoj falje nga banorët e Çairit e jo të kandidojnë përsëri

para 10 muajve - Lajm

Sikurse këta të BDI-së të kishin pasur dinjitet është dashur që të mos kandidojnë fare dhe të kërkojnë falje për këtë degradim që ja kanë shkaktuar Çairit. Kjo ishte deklarata e Zeqirija Ibrahimit në emisionin...

Ibrahimi: BDI është dashur të kërkoj falje nga banorët e Çairit e jo të kandidojnë përsëri

para 10 muajve - Almakos

Sikurse këta të BDI-së të kishin pasur dinjitet është dashur që të mos kandidojnë fare dhe të kërkojnë falje për këtë degradim që ja kanë shkaktuar Çairit. Kjo ishte deklarata e Zeqirija Ibrahimit në emisionin...

Ibrahimi: BDI është dashur të kërkoj falje nga banorët e Çairit e jo të kandidojnë përsëri

para 10 muajve - InfoShqip

Sikurse këta të BDI-së të kishin pasur dinjitet është dashur që të mos kandidojnë fare dhe të kërkojnë falje për këtë degradim që ja kanë shkaktuar Çairit. Kjo ishte deklarata e Zeqirija Ibrahimit në emisionin...

Kjo është pritja madhështore që i bëhet Zeqirija Ibrahimit në Gazi Babë

para 10 muajve - Tetova1

Edhe pse është dashur të presin pak më gjatë për ta takuar Zeqirija Ibrahimin, për shkak qëndrimit të tij në polici për të denoncuar sulmin që është bërë ndaj privatësisë së tij, banorët e Gazi Babës,...

Vdes ish-deputeti shqiptar, Dritan Prifti

para 10 muajve - Almakos

Është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare, ish-ministri shqiptar i Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjisë, Dritan Prifti. Dritan Prifti vuante nga një sëmundje e rëndë prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte...

Kjo është pritja madhështore që i bëhet Zeqirija Ibrahimit në Gazi Babë

para 10 muajve - Gazeta Express

Edhe pse është dashur të presin pak më gjatë për ta takuar Zeqirija Ibrahimin, për shkak qëndrimit të tij në polici për të denoncuar sulmin që është bërë ndaj privatësisë së tij, banorët e Gazi Babës,...

Pritje e ngrohtë nga një nënë shqiptare i bëhet Zeqirija Ibrahimit, në Gazi Babë

para 10 muajve - Lajm

Edhe pse është dashur të presin pak më gjatë për ta takuar Zeqirija Ibrahimin, për shkak qëndrimit të tij në polici për të denoncuar sulmin që është bërë ndaj privatësisë së tij, banorët e Gazi Babës,...

Klaudia Pepa provokuese dhe joshëse edhe kur ha drekë

para 10 muajve - Almakos

Kohët e fundit ajo është gjithnjë në qendër të vëmendjes. Këtë herë e shohim balerinën shqiptare Klaudia Pepa më në formë se kurrë, ndërkohë që është duke drekuar Share this: Click to share on Twitter...

Kjo është pritja madhështore që i bëhet Zeqirija Ibrahimit në Gazi Babë

para 10 muajve - Shenja

Edhe pse është dashur të presin pak më gjatë për ta takuar Zeqirija Ibrahimin, për shkak qëndrimit të tij në polici për të denoncuar sulmin që është bërë ndaj privatësisë së tij, banorët e Gazi Babës,...

Bashkohen Aleanca dhe Besa në Tetovë?!

para 10 muajve - Almakos

Ziadin Sela bashkë me Adnan Nezirin vizituan “shtandin” e Lëvizjes BESA, duke u dhënë vëllazërisht mesazhin aktivistëve të Lëvizjes Besa: “Zgjedhjet duhet të na bashkojnë ne si shqiptar, e jo të na ndajnë”....

Kjo është pritja madhështore që i bëhet Zeqirija Ibrahimit në Gazi Babë

para 10 muajve - Almakos

Edhe pse është dashur të presin pak më gjatë për ta takuar Zeqirija Ibrahimin, për shkak qëndrimit të tij në polici për të denoncuar sulmin që është bërë ndaj privatësisë së tij, banorët e Gazi Babës,...

Kjo është pritja madhështore që i bëhet Zeqirija Ibrahimit në Gazi Babë

para 10 muajve - Tetova1

Edhe pse është dashur të presin pak më gjatë për ta takuar Zeqirija Ibrahimin, për shkak qëndrimit të tij në polici për të denoncuar sulmin që është bërë ndaj privatësisë së tij, banorët e Gazi Babës,...

Zeqirija Ibrahimi: Do ta konfiskojmë pasurinë që është vjedhur nga funksionarë të BDI-së

para 10 muajve - Almakos

Duke folur për menaxhimin financiar të komunës së Çairit, kandidati i Lëvizjes BESA Zeqirija Ibrahimi tha se sipas të dhënave të Ministrisë së Financave, kjo komunë ka një borxh prej 2.3 milionë eurove....

Zeqirija Ibrahimi: Do ta konfiskojmë pasurinë që është vjedhur nga funksionarë të BDI-së

para 10 muajve - InfoShqip

Duke folur për menaxhimin financiar të komunës së Çairit, kandidati i Lëvizjes BESA Zeqirija Ibrahimi tha se sipas të dhënave të Ministrisë së Financave, kjo komunë ka një borxh prej 2.3 milionë eurove....

Zeqirija Ibrahimi: Mos na e zini diellin tonë!

para 10 muajve - Almakos

Arsyeja pse jam kandiduar në komunën e Çairit është shtytja intelektuale dhe njerëzore për shkakun se erdhëm në dilemën Hamletiane që të shpërngulemi apo të bëjmë luftë në Çair. Kështu tha kandidati i...

Zeqirija Ibrahimi: Mos na e zini diellin tonë!

para 10 muajve - InfoShqip

Arsyeja pse jam kandiduar në komunën e Çairit është shtytja intelektuale dhe njerëzore për shkakun se erdhëm në dilemën Hamletiane që të shpërngulemi apo të bëjmë luftë në Çair. Kështu tha kandidati i...

Zeqirija Ibrahimi: Mos na e zini diellin

para 10 muajve - Ina

Arsyeja pse jam kandiduar në komunën e Çairit është shtytja intelektuale dhe njerëzore për shkakun se erdhëm në dilemën Hamletiane që të shpërngulemi apo të bëjmë luftë në Çair. Kështu tha kandidati i...

Dy gabimet e Zeqirja Ibrahimit të cilat zbuluan fytyrën e vërtetë të tij

para 10 muajve - Aktuale

Vetëm pak ditë para mbajtjes të rrethit të parë të zgjedhjeve lokale, kandidati për kryetar të komunës së Çairit,  nga Lëvizja BESA, Zeqirja Ibrahimi e tregoi fytyrën e tij të vërtetë, por edhe mënyrën...

Zeqirijai i quan rrugaçë të rinjtë e Çairit

para 10 muajve - Aktuale

Vetëm pak ditë para mbajtjes të rrethit të parë të zgjedhjeve lokale, kandidati për kryetar të komunës së Çairit, nga Lëvizja BESA, Zeqirja Ibrahimi e tregoi fytyrën e tij të vërtetë, por edhe mënyrën...

Zeka i Besës ofendon votuesit shqiptar, "Ju jeni rrugaç"

para 10 muajve - Zhurnal

Shkup, 11 tetor - Kandidati i Lëvizjes BESA, Zeqirija Ibrahimi, nuk po mund të fshehë nervozën me humbjen që do të pësojë në zgjedhjet lokale të së dielës. Sot, në kuadër të debatit parazgjedhor në Click...

Zeqirja Ibrahimi: Të shpërngulemi ose të bëjmë luftë në Çair

para 10 muajve - Ina

Comments comments

Momenti kur Zeka i Lëvizjes BESA ofendon shqiptarët e Çairit

para 10 muajve - Aktuale

Kandidati i Lëvizjes BESA, Zeqirija Ibrahimi, nuk po mund të fshehë nervozën me humbjen që do të pësojë në zgjedhjet lokale të së dielës. “Ju jeni rrugaç”, i është drejtuar Ibrahimi qyterarëve të pranishëm...

Ju jeni rrugaç, Zeka i Besës ofendon votuesit shqiptar

para 10 muajve - Indeks.mk

Kandidati i Lëvizjes BESA, Zeqirija Ibrahimi, nuk po mund të fshehë nervozën me humbjen që do të pësojë në zgjedhjet lokale të së dielës. Sot, në kuadër të debatit parazgjedhor në Click Plus në TV21, që...

Ju jeni rrugaç, Zeka i Besës ofendon votuesit shqiptar

para 10 muajve - Ina

Kandidati i Lëvizjes BESA, Zeqirija Ibrahimi, nuk po mund të fshehë nervozën me humbjen që do të pësojë në zgjedhjet lokale të së dielës. Sot, në kuadër të debatit parazgjedhor në Click Plus në TV21, që...

Ju jeni rrugaç, Zeka i Besës ofendon votuesit shqiptar

para 10 muajve - Aktuale

Kandidati i Lëvizjes BESA, Zeqirija Ibrahimi, nuk po mund të fshehë nervozën me humbjen që do të pësojë në zgjedhjet lokale të së dielës. Sot, në kuadër të debatit parazgjedhor në Click Plus në TV21, që...

Ju jeni rrugaç, Zeka i Besës ofendon votuesit shqiptar

para 10 muajve - AlbPortali

Loading... Kandidati i Lëvizjes BESA, Zeqirija Ibrahimi, nuk po mund të fshehë nervozën me humbjen që do të pësojë në zgjedhjet lokale të së dielës. Sot, në kuadër të debatit parazgjedhor në Click Plus...

Ju jeni rrugaç, Zeka i Besës ofendon votuesit shqiptar

para 10 muajve - Fol

Kandidati i Lëvizjes BESA, Zeqirija Ibrahimi, nuk po mund të fshehë nervozën me humbjen që do të pësojë në zgjedhjet lokale të së dielës. Sot, në kuadër të debatit parazgjedhor në Click Plus në TV21, që...

Ju jeni rrugaç, Zeka i Besës ofendon votuesit shqiptar

para 10 muajve - Tetova Sot

Kandidati i Lëvizjes BESA, Zeqirija Ibrahimi, nuk po mund të fshehë nervozën me humbjen që do të pësojë në zgjedhjet lokale të së dielës. Sot, në kuadër të debatit parazgjedhor në Click Plus në TV21, që...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK