http://kariera.mk

Zoran Dimov kryetar i Odës së Përmbaruesve

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 tetor - Përmbaruesi Zoran Dimov, i emëruar për rajonin e Gjykatës Themelore Shkupi 1 Shkup dhe Gjykatën Themelore Shkupi 2 Shkup, është kryetar i ri i Odës së Përmbaruesve të Republikës së Maqedonisë...

Zoran Dimov kryetar i Odës së Përmbaruesve

para 9 muajve - Portalb

Përmbaruesi Zoran Dimov, i emëruar për rajonin e Gjykatës Themelore Shkupi 1 Shkup dhe Gjykatën Themelore Shkupi 2 Shkup, është kryetar i ri i Odës së Përmbaruesve të Republikës së Maqedonisë (OPRM). Nga...

Ja kush e zëvendëson Zoran Petreskin si kryetar të Odës së Përmbaruesve

para 9 muajve - Gazeta Express

Përmbaruesi Zoran Dimov, i emëruar për rajonin e Gjykatës Themelore Shkupi 1 Shkup dhe Gjykatën Themelore Shkupi 2 Shkup, është kryetar i ri i Odës së Përmbaruesve të Republikës së Maqedonisë (OPRM), transmeton...

Zoran Dimov, kryetari i ri i Odës së Përmbaruesve në Maqedoni

para 9 muajve - Telegrafi

Përmbaruesi Zoran Dimov, i emëruar për rajonin e Gjykatës Themelore Shkupi 1 dhe Gjykatës Themelore Shkupi 2, është kryetari i ri i Odës së Përmbaruesve në Maqedoni (OPM). Nga Oda informojnë se Dimov është...

Zoran Dimov kryetar i Odës së Përmbaruesve

para 9 muajve - Medial

Përmbaruesi Zoran Dimov, i emëruar për rajonin e Gjykatës Themelore Shkupi 1 Shkup dhe Gjykatën Themelore Shkupi 2 Shkup, është kryetar i ri i Odës së Përmbaruesve të Republikës së Maqedonisë (OPRM). Nga...

Zoran Dimov kryetar i Odës së Përmbaruesve

para 9 muajve - MRT

Përmbaruesi Zoran Dimov, i emëruar për rajonin e Gjykatës Themelore Shkupi 1.... Përmbaruesi Zoran Dimov, i emëruar për rajonin e Gjykatës Themelore Shkupi 1 Shkup dhe Gjykatën Themelore Shkupi 2 Shkup,...

Zoran Dimov, kryetari i ri i Odës së Përmbaruesve në Maqedoni

para 9 muajve - Lajm

Përmbaruesi Zoran Dimov, i emëruar për rajonin e Gjykatës Themelore Shkupi 1 dhe Gjykatës Themelore Shkupi 2, është kryetari i ri i Odës së Përmbaruesve në Maqedoni (OPM). Nga Oda informojnë se Dimov është...

Zoran Dimov kryetar i Odës së Përmbaruesve

para 9 muajve - Tetova1

Përmbaruesi Zoran Dimov, i emëruar për rajonin e Gjykatës Themelore Shkupi 1 Shkup dhe Gjykatën Themelore Shkupi 2 Shkup, është kryetar i ri i Odës së Përmbaruesve të Republikës së Maqedonisë (OPRM). Nga...

Zoran Dimov kryetar i Odës së Përmbaruesve

para 9 muajve - Almakos

Përmbaruesi Zoran Dimov, i emëruar për rajonin e Gjykatës Themelore Shkupi 1 Shkup dhe Gjykatën Themelore Shkupi 2 Shkup, është kryetar i ri i Odës së Përmbaruesve të Republikës së Maqedonisë (OPRM). Nga...

Emërohet kryetari i ri i Odës së Përmbaruesve në Maqedoni

para 9 muajve - Fol

Përmbaruesi Zoran Dimov, i emëruar për rajonin e Gjykatës Themelore Shkupi 1 Shkup dhe Gjykatën Themelore Shkupi 2 Shkup, është kryetari i ri Odës së Përmbaruesve të RM-së (OPRM), përcjell Fol. Nga Oda...

Kryeministri Zaev paralajmëroi ligj të ri dhe subvencione më të larta për duhanin

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 tetor- Ligj të ri për duhanin paralajmëroi në tubimin e mbrëmshëm parazgjedhor në Prilep, lideri i LSDM-së dhe kryeministri Zoran Zaev. Në pajtim me ligjin, subvencionet do të rritet në vend...

Kryeministri Zaev paralajmëroi ligj të ri dhe subvencione më të larta për duhanin

para 9 muajve - Medial

Ligj të ri për duhanin paralajmëroi në tubimin e mbrëmshëm parazgjedhor në Prilep, lideri i LSDM-së dhe kryeministri Zoran Zaev. Në pajtim me ligjin, subvencionet do të rritet në vend 60 denarë si deri...

Zaev paralajmëron ligj të ri dhe subvencione më të larta për duhanin

para 9 muajve - Medial

Ligj të ri për duhanin paralajmëroi në tubimin e mbrëmshëm parazgjedhor në Prilep, lideri i LSDM-së dhe kryeministri Zoran Zaev. Në pajtim me ligjin, subvencionet do të rritet në vend 60 denarë si deri...

Kryeministri Zaev paralajmëroi ligj të ri dhe subvencione më të larta për duhanin

para 9 muajve - Portalb

Ligj të ri për duhanin paralajmëroi në tubimin e mbrëmshëm parazgjedhor në Prilep, lideri i LSDM-së dhe kryeministri Zoran Zaev. Në pajtim me ligjin, subvencionet do të rritet në vend 60 denarë si deri...

Kryeministri Zaev paralajmëroi ligj të ri dhe subvencione më të larta për duhanin

para 9 muajve - MRT

Ligj të ri për duhanin paralajmëroi në tubimin e mbrëmshëm parazgjedhor në Prilep.... Ligj të ri për duhanin paralajmëroi në tubimin e mbrëmshëm parazgjedhor në Prilep, lideri i LSDM-së dhe kryeministri...

Kryeministri Zaev paralajmëroi ligj të ri dhe subvencione më të larta për duhanin

para 9 muajve - Gazeta Express

Ligj të ri për duhanin paralajmëroi në tubimin e mbrëmshëm parazgjedhor në Prilep, lideri i LSDM-së dhe kryeministri Zoran Zaev. Në pajtim me ligjin, subvencionet do të rritet në vend 60 denarë si deri...

Kryeministri Zaev paralajmëroi ligj të ri dhe subvencione më të larta për duhanin

para 9 muajve - Tetova1

Ligj të ri për duhanin paralajmëroi në tubimin e mbrëmshëm parazgjedhor në Prilep, lideri i LSDM-së dhe kryeministri Zoran Zaev. Në pajtim me ligjin, subvencionet do të rritet në vend 60 denarë si deri...

Kryeministri Zaev paralajmëroi ligj të ri dhe subvencione më të larta për duhanin

para 9 muajve - Almakos

Ligj të ri për duhanin paralajmëroi në tubimin e mbrëmshëm parazgjedhor në Prilep, lideri i LSDM-së dhe kryeministri Zoran Zaev. Në pajtim me ligjin, subvencionet do të rritet në vend 60 denarë si deri...

Kryeministri Zaev paralajmëroi ligj të ri dhe subvencione më të larta për duhanin

para 9 muajve - Almakos

Ligj të ri për duhanin paralajmëroi në tubimin e mbrëmshëm parazgjedhor në Prilep, lideri i LSDM-së dhe kryeministri Zoran Zaev. Në pajtim me ligjin, subvencionet do të rritet në vend 60 denarë si deri...

Kryeministri Zaev paralajmëroi ligj të ri dhe subvencione më të larta për duhanin

para 9 muajve - Tetova Sot

Ligj të ri për duhanin paralajmëroi në tubimin e mbrëmshëm parazgjedhor në Prilep, lideri i LSDM-së dhe kryeministri Zoran Zaev. Në pajtim me ligjin, subvencionet do të rritet në vend 60 denarë si deri...

Zaev paralajmëroi Ligj të ri për duhanin

para 9 muajve - Fol

Kryeministri Zoran Zaev, mbrëmë tubimin e mbajtur në Prilep, ka paralajmëruar ligj të ri për duhanin, përcjell Fol. Në pajtim me ligjin, subvencionet do të rriten në vend 60 denarë si deri më tani, do...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK