http://kariera.mk

Kush është shqiptari që “varrosi” politikisht Gruevskin?!

para 9 muajve - Tetova1

Njërit prej liderëve të partive shqiptare që fituan më pak deputetë në zgjedhjet e 11 dhjetorit iu ofruan 5 milionë euro, plus Platforma e partive shqiptare pa Prokurorinë Speciale, për të formuar Qeverinë...

Kush është shqiptari që “varrosi” politikisht Gruevskin?!

para 9 muajve - Lajm

Njërit prej liderëve të partive shqiptare që fituan më pak deputetë në zgjedhjet e 11 dhjetorit iu ofruan 5 milionë euro, plus Platforma e partive shqiptare pa Prokurorinë Speciale, për të formuar Qeverinë...

Kush është shqiptari që “varrosi” politikisht Gruevskin?!

para 9 muajve - Ina

Njërit prej liderëve të partive shqiptare që fituan më pak deputetë në zgjedhjet e 11 dhjetorit iu ofruan 5 milionë euro, plus Platforma e partive shqiptare pa Prokurorinë Speciale, për të formuar Qeverinë...

Kush është shqiptari që “varrosi” politikisht Gruevskin?!

para 9 muajve - Fol

Nikola Gruevski, leader of the ruling conservative VMRO-DPMNE party, greets his supporters claiming victory on a general election, at the party headquarters in Skopje, Macedonia, early Monday, Dec. 12,...

Kush është shqiptari që “varrosi” politikisht Gruevskin?!

para 9 muajve - Tetova1

Njërit prej liderëve të partive shqiptare që fituan më pak deputetë në zgjedhjet e 11 dhjetorit iu ofruan 5 milionë euro, plus Platforma e partive shqiptare pa Prokurorinë Speciale, për të formuar Qeverinë...

Reagon Shefik Duraku nga ASH

para 9 muajve - AlbPortali

Loading... Të thuash se Ziadin Sela bën koalicion me VMRO është njejtë si të thuash ,,HRBRENJTË VENDOSIN LULE MBI VARRIN E HITLERIT… (kjo është me dedikim për TETOVA SOT Sektori për informim i BDI-së (PR)...

Reagim: Nuk përkrahim një Shërbëtor të VMRO-së siç është Elvis Bajrami

para 9 muajve - Almakos

Nuk përkrahim një Shërbëtor të VMRO-së siç është Elvis Bajrami Në lidhje me informacionin që qarkullon në media rreth deklaratës së Elvis Bajramit, djali i një shërbëtorit të VMRO-DMPNE-së siç është Amdi...

ASH: Nuk përkrahim një shërbëtor të VMRO-së siç ështe Elvis Bajram

para 9 muajve - Ina

Në lidhje me informacionin që qarkullon në media rreth deklaratës së Elvis Bajram, djali i një sherbetorit të VMRO-DMPNE-së siç është Amdi Bajram, se gjoja Aleanca për Shqiptarët do e përkrahë atë në Komunën...

Aleanca për shqiptarët: Nuk përkrahim një Shërbëtor të VMRO-së siç është Elvis Bajrami

para 9 muajve - Tetova Sot

Në lidhje me informacionin që qarkullon në media rreth deklaratës së Elvis Bajramit, djali i një shërbëtorit të VMRO-DMPNE-së siç është Amdi Bajrami, se gjoja Aleanca për Shqiptarët do e përkrahë atë në...

ASH: Nuk përkrahim një shërbëtor të VMRO-së siç ështe Elvis Bajram

para 9 muajve - Lajm

Në lidhje me informacionin që qarkullon në media rreth deklaratës së Elvis Bajram, djali i një sherbetorit të VMRO-DMPNE-së siç është Amdi Bajram, se gjoja Aleanca për Shqiptarët do e përkrahë atë në Komunën...

Aleanca Shqiptare kunder deges se Shutkes nuk perkrahim Elvis Bajramin

para 9 muajve - Tetova1

Në lidhje me informacionin që qarkullon në media rreth deklaratës së Elvis Bajramit, djali i një sherbetorit të VMRO-DMPNE-së siç është Amdi Bajrami, se gjoja Aleanca për Shqiptarët do e përkrahë atë në...

ASH: Nuk përkrahim një shërbëtor të VMRO-së siç ështe Elvis Bajram

para 9 muajve - AlbPortali

Loading... Në lidhje me informacionin që qarkullon në media rreth deklaratës së Elvis Bajram, djali i një sherbetorit të VMRO-DMPNE-së siç është Amdi Bajram, se gjoja Aleanca për Shqiptarët do e përkrahë...

ASH: Nuk përkrahim një shërbëtor të VMRO-së siç ështe Elvis Bajram

para 9 muajve - Fakti Ditor

Në lidhje me informacionin që qarkullon në media rreth deklaratës së Elvis Bajram, djali i një sherbetorit të VMRO-DMPNE-së siç është Amdi Bajram, se gjoja Aleanca për Shqiptarët do e përkrahë atë në Komunën...

ASH: Nuk përkrahim një Shërbëtor të VMRO-së siç ështe Elvis Bajrami

para 9 muajve - Fol

Në lidhje me informacionin që qarkullon në media rreth deklaratës së Elvis Bajramit, djali i një sherbetorit të VMRO-DMPNE-së siç është Amdi Bajrami, se gjoja Aleanca për Shqiptarët do e përkrahë atë...

ASH: Nuk përkrahim një Shërbëtor të VMRO-së siç ështe Elvis Bajrami

para 9 muajve - AlbPortali

Loading... Në lidhje me informacionin që qarkullon në media rreth deklaratës së Elvis Bajramit, djali i një sherbetorit të VMRO-DMPNE-së siç është Amdi Bajrami, se gjoja Aleanca për Shqiptarët do e përkrahë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK