http://kariera.mk

Motra e gjyqtares Fildez Hafizi kërkon kujdestarinë e fëmijëve, babi që u vrau nënën nuk e pranon kërkesën

para 9 muajve - Opinion

Ka kaluar më shumë se një muaj që prej vrasjes së gjyqtares Fildez Hafizi nga ish-bashkëshorti i saj Fail Kasemi. Pas vdekjes ajo la pas dy fëmijë të mitur, kujdestaria e së cilëve nuk është përcaktuar...

Vrau gjyqtaren mes Tiranës, Kasemi kërkon fëmijët ligjërisht

para 9 muajve - Albeu

Ka kaluar vetëm një muaj nga vrasja mes Tiranës e gjyqtares Fildez Hafizi prej ish-bashkëshortit të saj Fadil Kasemi . Mësohet se motra e së ndjerës Amela Hafizi ka kërkuar kujdestarinë e fëmijëve të saj....

MOTRA E GJYQTARES HAFIZI KËRKON KUJDESTARINË E FËMIJËVE. BURRI VRASËS: DO RRINË ME NJERËZIT E MI

para 9 muajve - NOA

Si të mos mjaftonte vrasja e gjyqtares së Shkodrës, Fildes Hafizi, vijon beteja në gjykatë për kujdestarinë e fëmijëve të saj. Motra e gjyqtares së ndjerë Amela Asllanaj, ka kërkuar në gjykatë kujdestarinë...

Motra e Fildesit kërkon kujdestarinë e fëmijëve, babai refuzon

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Motra e gjyqtares së vrarë Fildes Hafizi, Amelia, ka kërkuar të marrë kujdestarinë e dy fëmijëve të gjyqtares.  Kërkesa e Amelia Hafizi Asllanajt është paraqitur zyrtarisht në Gjykatën Civile të Tiranës,...

Motra e Fildesit kërkon kujdestarinë e fëmijëve, babai: Të rriten…

para 9 muajve - Koha Jone

Motra e gjyqtares së vrarë Fildes Hafizi, Amelia, ka kërkuar të marrë kujdestarinë e dy fëmijëve të gjyqtares.  Kërkesa e Amelia Hafizi Asllanajt është paraqitur zyrtarisht në Gjykatën Civile të Tiranës,...

Motra e gjyqtares kërkesë gjykatës: Mi lini mua fëmijët...

para 9 muajve - Gazeta Express

Pak kohë pas gjëmës në familje, kur ish-burri ekzekutoi ditën në mes të Tiranës gjyqtaren Fildes Hafizi, motra e saj i është drejtuar me kërkesë gjykatës. Magjistratja Fildize Kasemi (Hafizi)Motra e gjyqtares...

Motra e Fildez Hafizit kërkon kujdestarinë e fëmijëve, babai që u vrau nënën: Të rriten pranë…

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANË- Kur ka kaluar më shumë se një muaj nga vrasja e gjyqtares Fildez Hafizi prej ish-bashkëshortit të saj Fadil Kasemi, motra e së ndjerës Amela Hafizi ka kërkuar kujdestarinë e fëmijëve të saj. Kërkesa...

Vrau ish-bashkëshorten gjyqtare, 53-vjeçari "luftë" me tezen e fëmijëve për kujdestarinë e tyre

para 9 muajve - Sot News

Vrasja e gjyqtares Fildes Hafizi rreth një muaj e gjysmë më parë, nga ish bashkëshorti i saj, tronditi gjithë opinionin publik. Gjyqtarja e Gjykatës së Shkodrës ishte nënë e dy fëmijëve, ndërsa u vra nga...

Motrat e gjyqtares së vrarë Fildes Hafizi kërkon kujdestarinë e fëmijëve

para 9 muajve - Ora news

Motrat e gjyqtares së vrarë Fildes Hafizi kërkon kujdestarinë për dy fëmijët e saj. Amelia Hafizi ka depozituar një kërkesë në Gjykatën Civile në Tiranë për dy fëmijët e Fildesit të ndjerë, ndërsa babai...

Motra e Fildes Hafizit kërkon  kujdestarin e 2 fëmijëve të saj

para 9 muajve - Shqiptarja

Amelia Hafizi Asllanaj e motra e gjyqtares së vrarë Fildes Hafizi ka kërkuar kujdestarin e dy fëmijëve të gjyqtares. Kërkesa është depozituar në Gjykaten Civile të Tiranës. Në seancën pranë gjykatës për...

Motra e gjyqtares së vrarë kërkesë gjykatës: Mi lini mua fëmijët. Burri vrasës: Nuk pranoj!

para 9 muajve - Java News

Pak kohë pas gjëmës në familje, kur ish-burri ekzekutoi ditën në mes të Tiranës gjyqtaren Fildes Hafizi, motra e saj i është drejtuar me kërkesë gjykatës. Motra e gjyqtares së ndjerë, Amela Asllanaj ka...

Motra e Fildez Hafizit kërkon kujdestarinë e fëmijëve, babai që u vrau nënën: Të rriten pranë…

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Kur ka kaluar më shumë se një muaj nga vrasja e gjyqtares Fildez Hafizi prej ish-bashkëshortit të saj Fadil Kasemi, motra e së ndjerës Amela Hafizi ka kërkuar kujdestarinë e fëmijëve të saj. Kërkesa është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK