http://kariera.mk

“Krimi mbi Vjosë”, Rama përgëzon Haki Çakon për shkarkimet në polici

para 9 muajve - BalkanWeb

Pas shkarkimeve të shefave të komisariateve në Këlcyrë e Përmet në lidhje me një ndërtim pa leje në Grykën e Këlcyrës reagon kryeministri Edi Rama. Përmes një statusi në Facebook, ai thotë se njësoj si...

Shkarkimet në polici pas devijimit të burimit në Vjosë, Rama: Vetëm fillimi

para 9 muajve - NOA

Kryeministri Edi Rama reagon pas shkarkimeve në policinë e Përmetit dhe ndëshkimet në atë të Gjirokastrës, lidhur me devijimin e burimit të lumit Vjosë. “Shkarkimet në polici për krimin mbi Vjosë duhet...

Shkarkimet për Vjosen, Rama: Krimi mjedisor ndëshkohet

para 9 muajve - RTSH

Edhe kryeminsitri Edi Rama ka reaguar në lidhje me shkarkimet në rradhët e policisë si pasojë e lejimit të ndërtimeve të paligjshme në zonën e Vjosës. Në një postim në rrjetin social facebook, Rama shkruan...

Ndërtimi mbi Vjosë, Rama: Shkarkimet në polici duhet të jenë vetëm fillimi

para 9 muajve - Koha Jone

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas shkarkimit nga Haki Çako të krerëve të policisë në Përmet e Këlcyrë në lidhje me masakrën që lejuan të ndodhte në Vjosë, ku konpania Trebeshina po ndërtonte një kullë...

Ndërtimet mbi Vjosë, Rama: Shkarkimet në polici janë vetëm fillimi

para 9 muajve - Ora news

Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar se shkarkimet në radhët e policisë në Përmet për shkak se nuk kanë raportuar për një ndërtim pa leje mbi Vjosë janë vetëm fillimi. Në një status në Facebook, shefi...

Shkarkimet në polici për ndërtimin në Vjosë, Rama: Vetëm fillimi...

para 9 muajve - Shqiptarja

Kryeministri Edi Rama pas shkarkimeve në radhët e policisë për ndërtimin që po bëhet në Këlcyrë ka reaguar me një status në Facebook. “Shkarkimet në polici për krimin mbi Vjosë duhet të jenë vetëm fillimi...

Shkarkimet në polici, reagon Rama: Janë vetëm fillimi...

para 9 muajve - Gazeta Express

​Kreu i qeverisë Edi Rama ka reaguar në lidhje me shkarkimet në radhët e drejtuesve të policisë në Përmet dhe Këlcyrë në lidhje me masakrën mjedisore që po bëhej pikërisht në Këlcyrë për një ndërtim privat....

Ndërtimi pa leje mbi Vjosë, provokon shkarkime në polici

para 9 muajve - RTSH

Devijimi i burimit natyror të ujit në lumin Vjosë dhe lejimi i ndërtimit pa leje të një godine për një biznes privat ka sjellë furtunë në drejtorinë e policsë së qarkut të Gjirokastrës. Ministri i Brendshëm...

Ndërtimi në Vjosë, furtunë në policinë e Gjirokastrës

para 9 muajve - Top Channel

Ndërtimi në Vjosë ka prekur edhe strukturat e policisë së shtetit. Shefi i komisiariatit të Përmetit, Gazment Shehu është shkarkuar nga detyra, si dhe disa zyrtarë të tjerë të policisë së këtij rrethi....

Furtuna në polici për Vjosën, Rama: Vetëm fillimi! Ndëshkim për çdo krim mjedisor.

para 9 muajve - Java News

Kryeministri Edi Rama pas shkarkimeve në radhët e policisë për ndërtimin që po bëhet në Këlcyrë ka reaguar me një status në Facebook. “Shkarkimet në polici për krimin mbi Vjosë duhet të jenë vetëm fillimi...

Përmet, “shkrihet” komisariati

para 9 muajve - Vizion Plus

Furtunë shkarkimesh në komisariatin e Përmetit. Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Haki Çako firmosi largimin dhe ndëshkimin e drejtuesve kryesore, pasi kane lejuar ndërtimin pa leje të një...

Lejuan ndërtimin në Grykën e Këlcyrës, furtunë shkarkimesh në komisariatin e Përmetit

para 9 muajve - Vizion Plus

Furtunë shkarkimesh në komisariatin e Përmetit. Vendimi është marrë nga Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Haki Çako, pas evidentimit të një ndërtimi pa leje në Grykën e Këlcyrës. Pas hetimeve...

Ndërtimet në Këlcyrë, shkarkime   e përjashtime në radhët e policisë

para 9 muajve - Shqiptarja

GJIROKASTER- Pas ndërtimit të një objekti në grykën e Këlcyrës në lumin Vjosë, janë marrë disa masa për punonjësit e policisë të cilët janë evidentuar përgjegjës për lejimin e punimeve dhe mos raportimin...

Ndërtimi në Vjosë, shkarkime dhe përjashtime në polici

para 9 muajve - Klan

Policia e Shtetit mbetet e angazhuar në përmbushjen me sukses të një sërë prioritetesh të rëndësishme si lufta kundër trafikut dhe kultivimit të drogës, krimit të organizuar, trafiqeve, kontrollit të territorit...

Fatmir Xhafa fillon shkarkimet

para 9 muajve - Koha Jone

Me urdhër të drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Haki Çako, janë shkarkuar nga detyra shefi i komisariatit të policisë në Përmet, Gazmend Shehu, ai i Këlcyrës Edmond Anxhara, si dhe u përjashtua...

Devijimi i burimit të Vjosës, furtunë shkarkimesh në policinë e Përmetit dhe Gjirokastër

para 9 muajve - NOA

Pas nisjes hetimeve ndaj biznesmenit të njohur i cili vepron fuqishëm në jug të vendit Hari Lena, ndodh furtunë shkarkimesh në policinë e Përmetit dhe masa të ashpra në atë të Gjirokastrës. Në ngarkim...

Xhafaj çon para drejtësisë tre zyrtarë policie, i shkruan Çakos dhe kërkon...

para 9 muajve - Gazeta Express

Tre zyrtarë të Policisë do të përballen me ligjin për shpërdorim të detyrës në lidhje me ndërtimin pa leje në Grykën e Këlcyrës, që devijonte ujin nga ky burim natyror uji. Me urdhër të drejtorit të Përgjithshëm...

Ndërtimi në Vjosë: ‘Tërmet’ shkarkimesh e përjashtimesh

para 9 muajve - Mapo

Foto 1 nga 3 Shefi i Policisë së Komisariatit Përmet, Kryekomisar Gazment Shehu dhe dy vartës të tij janë shkarkuar nga detyra pasi nuk kanë raportuar tek autoritetet ndërtim pa leje në në Grykën e Këlcyrës,...

LAJMI I FUNDIT/ Ndërtimi pa leje në Grykën e Këlcyrës, shkarkime dhe përjashtime në polici (Emrat)

para 9 muajve - BalkanWeb

Policia e Shtetit mbetet e angazhuar në përmbushjen me sukses të një sërë prioritetesh të rëndësishme si lufta kundër trafikut dhe kultivimit të drogës, krimit të organizuar, trafiqeve, kontrollit të territorit...

Ndërtimi në lumin Vjosë, shkarkime e përjashtime në polici

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Përjashtime dhe shkarkime në radhët e Policisë së Shtetit pas ndërtimit të një objekti të paligjshëm në Vjosë. Shefi i Policisë së Komisariatit Përmet, Kryekomisar Gazment Shehu dhe dy vartës të tij janë...

Ndërtimi pa leje në Grykën e Këlcyrës, Haki Çako "shkrin" gjithë komisariatin

para 9 muajve - Sot News

Drejtori I Përgjithshëm I Policisë së Shtetit, Haki Çako ka shkarkuar nga detyra zyrtarë të lartë të Policisë në Përmet pas evidentimit të një ndërtimi betoni në lumin e Vjosës. Pas urdhrit të Drejtorit,...

E FUNDIT/ Tronditet policia, Fatmir Xhafaj shkrin të gjithë komisariatin

para 9 muajve - Albeu

Drejtoria e Përgjithshme e Policisë ka vendosur të shkarkojë nga detyra apo të marrë masa të tjera më të lehta ndaj një numri të madh policësh, drejtuesish dhe inspektorësh të komisariatit të Përmetit....

Ndërtimi në Këlcyrë, shkrihet komisariati i Përmetit. Shkarkime nga shefi tek policët. Ja emrat

para 9 muajve - Koha Jone

Ndërtimi në Këlcyrë i ka kushtuar vendin e punës të gjithë drejtuesve të Policisë së Përmetit. Ministria e Brendshme ka bërë të ditur se në fund të analizës së veprimeve dhe mos veprimeve të strukturave...

Ndërtimi në Këlcyrë, shkrihet komisariati i Përmetit. Shkarkime nga shefi tek policët. Ja emrat

para 9 muajve - Syri

Ndërtimi në Këlcyrë i ka kushtuar vendin e punës të gjithë drejtuesve të Policisë së Përmetit. Ministria e Brendshme ka bërë të ditur se në fund të analizës së veprimeve dhe mos veprimeve të strukturave...

Ndërtimi në Vjosë, shkarkime dhe përjashtime në radhët e policisë

para 9 muajve - Opinion

Policia e Shtetit mbetet e angazhuar në përmbushjen me sukses të një sërë prioritetesh të rëndësishme si lufta kundër trafikut dhe kultivimit të drogës, krimit të organizuar, trafiqeve, kontrollit të territorit...

Shkarkohet shefi i policisë Përmet, nuk raportoi ndërtimin pranë lumit Vjosë

para 9 muajve - Ora news

Policia e Shtetit mbetet e angazhuar në përmbushjen me sukses të një sërë prioritetesh të rëndësishme si lufta kundër trafikut dhe kultivimit të drogës, krimit të organizuar, trafiqeve, kontrollit të territorit...

Heshtën për Vjosën, Çako shkarkon krerët e policisë në Përmet e Këlcyrë

para 9 muajve - Java News

Policia e Shtetit njofton sot se mbetet e angazhuar në përmbushjen me sukses të një sërë prioritetesh të rëndësishme si lufta kundër trafikut dhe kultivimit të drogës, krimit të organizuar, trafiqeve,...

Ndërtimi mbi Vjosë, shkarkohen krerët e policisë në Permet e Këlcyrë

para 9 muajve - Java News

Policia e Shtetit njofton sot se mbetet e angazhuar në përmbushjen me sukses të një sërë prioritetesh të rëndësishme si lufta kundër trafikut dhe kultivimit të drogës, krimit të organizuar, trafiqeve,...

Ndërtimi në lumin e Vjosës, Xhafaj shkrin zinxhirin komandues të policisë së Përmetit: ja kush shkarkohet…

para 9 muajve - AlbPress

Ndërtimi i paligjshëm në Grykën e Këlcyrës në lumen Vjosë ka shkaktuar një furtunë të vërtetë në komisiariatin e policisë së Përmetit, madje edhe në Drejtorinë e qarkut të Gjirokastrës. Burimet zyrtare...

Ndërtimi në lumin e Vjosës, Xhafaj shkrin zinxhirin komandues të policisë së Përmetit: ja kush shkarkohet…

para 9 muajve - Te Sheshi

Ndërtimi i paligjshëm në Grykën e Këlcyrës në lumen Vjosë ka shkaktuar një furtunë të vërtetë në komisiariatin e policisë së Përmetit, madje edhe në Drejtorinë e qarkut të Gjirokastrës. Burimet zyrtare...

Ndërtimi pa leje në Grykën e Këlcyrës, shkarkime dhe përjashtime në polici (Emrat)

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Pas ndërtimit të një objekti pa leje në grykën e Këlcyrës në lumin Vjosë, si dhe pas analizës së veprimeve dhe mos veprimeve të strukturave vendore të Policisë, Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit...

Tri të mira që na i solli Vjosa

para 9 muajve - Java News

Nga Mero Baze Masakra në Vjosë u ndal dhe tani keqbërësit kanë hyrë në një proces hetimi për t’u përballur me ligjin. Në këtë betejë disa ditore kundër një biznesmeni të papërgjegjshëm, që mendon se mund...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK