http://kariera.mk

Sauna largon toksinat nga trupi juaj

para 9 muajve - Zhurnal

Shkuarja në saunë mund të ketë përfitimet shëndetësore, thotë një studim i ri. Njerëzit që kërkojnë të nxjerrin toksina nga trupi i tyre sauna për të paktën katër herë në javë, zvogëlon presionin e gjakut...

Gratë te burrat do të ndryshonin katër gjëra, ndërkaq ata nga to kërkojnë vetëm një gjë shumë të thjeshtë

para 9 muajve - Gazeta Liria

Martesën e bëjnë partnerët të cilët janë të gatshëm për kompromis dhe përshtatje. _____________________________________________________________________________________________ MARKETING

Mbahet konferencë për ‘terapinë e dhimbjes’

para 9 muajve - Gazeta Liria

Asociacioni Shëndetësore Profesional në bashkëpunim me Ministrinë e Shëndetësisë së Kosovës dhe bashkëpunëtorë tjerë, organizojnë konferencën e 7-të ndërkombëtare për terapinë e dhimbjes.

Sauna largon toksinat nga trupi juaj

para 9 muajve - Arbresh

Shkuarja në saunë mund të ketë përfitimet shëndetësore, thotë një studim i ri. Njerëzit që kërkojnë të nxjerrin toksina nga trupi i tyre sauna për të paktën katër herë në javë, zvogëlon presionin e gjakut...

Mbahet konferencë për ‘terapinë e dhimbjes’

para 9 muajve - Almakos

Asociacioni Shëndetësore Profesional në bashkëpunim me Ministrinë e Shëndetësisë së Kosovës dhe bashkëpunëtorë tjerë, organizojnë konferencën e 7-të ndërkombëtare për terapinë e dhimbjes. Në hapjen solemne...

Sauna largon toksinat nga trupi juaj

para 9 muajve - Fol

Shkuarja në saunë mund të ketë përfitimet shëndetësore, thotë një studim i ri. Njerëzit që kërkojnë të nxjerrin toksina nga trupi i tyre sauna për të paktën katër herë në javë, zvogëlon presionin e gjakut...

Ja katër gjërat që gratë do të ndrysonin te burrat dhe kërkojnë vetëm një gjë të thjeshtë prej tyre

para 9 muajve - InfoShqip

Martesën e bëjnë partnerët të cilët janë të gatshëm për kompromis dhe përshtatje. Për të pasur sukses në jetën e përbashkët, bashkëshortët patjetër duhet t’i ndihmojnë njëri-tjetrit dhe të ndryshojnë,...

Gratë te burrat do të ndryshonin katër gjëra, ndërkaq ata nga to kërkojnë vetëm një gjë shumë të thjeshtë

para 9 muajve - Telegrafi

Martesën e bëjnë partnerët të cilët janë të gatshëm për kompromis dhe përshtatje. Për të pasur sukses në jetën e përbashkët, bashkëshortët patjetër duhet t’i ndihmojnë njëri-tjetrit dhe të ndryshojnë,...

Sauna largon toksinat nga trupi juaj

para 9 muajve - Arbresh

Shkuarja në saunë mund të ketë përfitimet shëndetësore, thotë një studim i ri. Njerëzit që kërkojnë të nxjerrin toksina nga trupi i tyre sauna për të paktën katër herë në javë, zvogëlon presionin e gjakut...

Gratë te burrat do të ndryshonin katër gjëra, ndërkaq ata nga to kërkojnë vetëm një gjë shumë të thjeshtë

para 9 muajve - Almakos

Martesën e bëjnë partnerët të cilët janë të gatshëm për kompromis dhe përshtatje. Për të pasur sukses në jetën e përbashkët, bashkëshortët patjetër duhet t’i ndihmojnë njëri-tjetrit dhe të ndryshojnë,...

Sauna largon toksinat nga trupi juaj

para 9 muajve - Gazeta Liria

Shkuarja në saunë mund të ketë përfitimet shëndetësore, thotë një studim i ri. _____________________________________________________________________________________________ MARKETING

Sauna largon toksinat nga trupi juaj

para 9 muajve - Klan Kosova

Shkuarja në saunë mund të ketë përfitimet shëndetësore, thotë një studim i ri. Njerëzit që kërkojnë të nxjerrin toksina nga trupi i tyre sauna për të paktën katër herë në javë, zvogëlon presionin e gjakut...

Sauna largon toksinat nga trupi juaj

para 9 muajve - Arbresh

Shkuarja në saunë mund të ketë përfitimet shëndetësore, thotë një studim i ri. Njerëzit që kërkojnë të nxjerrin toksina nga trupi i tyre sauna për të paktën katër herë në javë, zvogëlon presionin e gjakut...

Vdes një 53-vjeçar në vendin e punës, bie nga kati i pestë

para 9 muajve - Gazeta Liria

Policia e Kosovës ka njoftuar se sot rreth orës 09:30 minuta në rrugën ”Besim Shala” në Prizren, ka vdekur një punëtor. _____________________________________________________________________________________________ MARKETING

Jo bashkëpunim politik, por partneritet të bujqve me shtetin, rekomandojnë ekspertët

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 tetor - Jo organizata politike të bujqve të cilët do t'i prezantojnë të drejtat e tyre, por partnerë të shtetit në sjelljen e rregullativave dhe evaulimin e proceseve ligjore i nevojiten bujqësisë...

Jo bashkëpunim politik, por partneritet të bujqve me shtetin, rekomandojnë ekspertët

para 9 muajve - Portalb

Jo organizata politike të bujqve të cilët do t’i prezantojnë të drejtat e tyre, por partnerë të shtetit në sjelljen e rregullativave dhe evaulimin e proceseve ligjore i nevojiten bujqësisë së Maqedonisë...

Jo bashkëpunim politik, por partneritet të bujqve me shtetin, rekomandojnë ekspertët

para 9 muajve - Almakos

Jo organizata politike të bujqve të cilët do t’i prezantojnë të drejtat e tyre, por partnerë të shtetit në sjelljen e rregullativave dhe evaulimin e proceseve ligjore i nevojiten bujqësisë së Maqedonisë...

Punëtori për studimin për pronarë të bizneseve të vogla dhe ekonomive bujqësore

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 tetor - Punëtori për studim nacional për pronarë të bizneseve të vogla dhe ekonomive bujqësore do të mbahet sot në Ministrinë e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave (MBPEU). Punëtoria...

Punëtori për studimin për pronarë të bizneseve të vogla dhe ekonomive bujqësore

para 9 muajve - Gazeta Express

Punëtori për studim nacional për pronarë të bizneseve të vogla dhe ekonomive bujqësore do të mbahet sot në Ministrinë e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave (MBPEU). Punëtoria është në kuadër...

Nesër në Mitrovicën e Veriut protestë për sigurinë dhe papunësinë

para 9 muajve - Gazeta Liria

Këtë të premte në Mitrovicën e Veriut është organizuar një protestë, që lidhet me gjendjen e sigurisë por edhe të papunësisë në këtë pjesë. __________________________________________________________________________________________...

Punëtori për studimin për pronarë të bizneseve të vogla dhe ekonomive bujqësore

para 9 muajve - Tetova1

Punëtori për studim nacional për pronarë të bizneseve të vogla dhe ekonomive bujqësore do të mbahet sot në Ministrinë e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave (MBPEU). Punëtoria është në kuadër...

Punëtori për studimin për pronarë të bizneseve të vogla dhe ekonomive bujqësore

para 9 muajve - MRT

Punëtori për studim nacional për pronarë të bizneseve të vogla dhe ekonomive bujqësore... Punëtori për studim nacional për pronarë të bizneseve të vogla dhe ekonomive bujqësore do të mbahet sot në Ministrinë...

Punëtori për studimin për pronarë të bizneseve të vogla dhe ekonomive bujqësore

para 9 muajve - Almakos

Punëtori për studim nacional për pronarë të bizneseve të vogla dhe ekonomive bujqësore do të mbahet sot në Ministrinë e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave (MBPEU). Punëtoria është në kuadër...

Vazhdon çmenduria e PSG-së, 100 milion euro për lojtarin kampion

para 9 muajve - Gazeta Liria

PSG ishte mbreti i merkatos këtë verë dhe kjo gjë duket se do vazhdojë përsëri. Tashmë klubi francez po përgatit një ofertë të majme për mesfushorin e Chelseat, N’golo Kante.

Qeshni me lot! Ja çfarë ndodh kur i ndërpret ndeshjen një tifozi të çmendur

para 9 muajve - Gazeta Liria

Kur luan skuadra e zemrës, secili prej nesh vuan, ulëret madje edhe zihet kur dikush e ngacmon. Por a u ka ndodhur ndonjëherë që kur dikush ju fik tv, në momentin që skuadra juaj është duke bërë aksion, apo duke shënuar gol?

Ky shtet i dënon me 1 vit burg, ata që pinë duhan në plazh

para 9 muajve - Gazeta Liria

Tailanda ka aprovuar një ligj të ri për të ndaluar pirjen e duhanit në plazhet më të njohura. _____________________________________________________________________________________________ MARKETING

Ky shtet i dënon me 1 vit burg, ata që pinë duhan në plazh

para 9 muajve - Gazeta Liria

Tailanda ka aprovuar një ligj të ri për të ndaluar pirjen e duhanit në plazhet më të njohura. _____________________________________________________________________________________________ MARKETING

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK