http://kariera.mk

Këngëtarin kosovar e mbulojnë me para

para 9 muajve - Gazeta Express

Ky vit padyshim njihet si ai i dasmave të VIP-ve shqiptarë. E mbrëmë është martuar edhe djali i këngëtarit të njohur Muhamet Sejdiut, transmeton Gazeta Express. Familja Sejdiu ka organizuar një dasmë të...

Këngëtarin kosovar e mbulojnë me para

para 9 muajve - Lajm

Ky vit padyshim njihet si ai i dasmave të VIP-ve shqiptarë. E mbrëmë është martuar edhe djali i këngëtarit të njohur Muhamet Sejdiut. Familja Sejdiu ka organizuar një dasmë të madhe e luksoze me mysafirë...

Meda shfaqet i lumtur krah bashkëshortes

para 9 muajve - Telegrafi

Këngëtari i njohur Meda vazhdon të jetë shumë i pëlqyer nga publiku për zhanrin të cilin e këndon. Ai është shumë i kërkuar për të kënduar në dasma e ahengje familjare të ndryshme. Këngëtari Meda vazhdon...

Shkurta Gashi e bën një gjest interesant gjatë dasmës!

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Në një dasmë si ajo e djalit e këngëtarit Muhamet Sejdiut nuk ka pasur si të mungonte. E në këtë event, këngëtarja Shkurte Gashi ka mahnitur me pamjen e saj, shkruan lajmi. Ajo në Instastory...

Ky person është zemra e Shkurte Gashit

para 9 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja e njohur Shkurte Gashi, është njëra prej këngëtareve me zërin më të mrekullueshëm në estradën shqiptare. Si shumë yje të njohura edhe këngëtarja simpatike është aktive në rrjetet sociale, transmeton...

Këngëtari kosovar i mbuluar me para

para 9 muajve - Arbresh

Muhamet Sejdiu ka martuar djalin. Ahengu është mbajtur mbrëmë në një restaurant luksoz në Kosovë, shkruan arbresh.info. Për ti argëtuar të pranishmit ishin shumë këngëtar. Mes tyre edhe Shkurte Gashi dhe...

Meda shfaqet i lumtur krah bashkëshortes

para 9 muajve - Almakos

Këngëtari i njohur Meda vazhdon të jetë shumë i pëlqyer nga publiku për zhanrin të cilin e këndon. Ai është shumë i kërkuar për të kënduar në dasma e ahengje familjare të ndryshme. Këngëtari Meda vazhdon...

Këngëtarin e mirënjohur e mbulojnë me para në dasmën e artistit kosovar

para 9 muajve - Bota Press

Mbrëmë artisiti Kosovar Muhamet Sejdiiu ka pasur një aheng familjar ku ka martuar djalin e tij. Aty kanë qenë të ftuar shumë figura publike nga estrada kosovare dhe mjaft këngëtarë të skenës muzikore ...

Këngëtarin kosovar e mbulojnë me para

para 9 muajve - Bota Press

Ky vit padyshim njihet si ai i dasmave të VIP-ve shqiptarë. E mbrëmë është martuar edhe djali i këngëtarit të njohur Muhamet Sejdiut, transmeton Gazeta Express. Familja Sejdiu ka organizuar një dasmë të...

Yjet e estradës shkëlqyen në dasmën e djalit të këngëtarit kosovar

para 9 muajve - Gazeta Express

Shumë emra të njohur të skenës shqiptare ishin prezent në dasmën e djalit të këngëtarit Muhamet Sejdiu. Në këtë gëzim familjar që kishte, Muhameti ka ftuar kolegët e tij, disa prej të cilëve nuk përtuan...

Meda e Lulja shkëlqejnë krah njëri tjetrit në këtë imazh

para 9 muajve - Prive

Janë një çift që u përfolën shumë në mediat rozë për një ndarje të mundshme. Por këngëtari i famshëm Mehdin Përgjeqaj, doli e demantoi gjithçka duke thënë se edhe ligjërisht do t’i ndiqte shpifësit. Meda...

Meda i lumtur në krahët e bashkëshortes

para 9 muajve - Infokusi

Mehdin Përgjegjaj i njohur me emrin artistik Meda, është padyshim ndër këngëtarët më të njohur në vend. Meda është shumë i angazhuar me punë, projekte të reja e mbrëmje të shumta muzikore, transmeton Gazeta...

Ky person është zemra e Shkurte Gashit

para 9 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja e njohur Shkurte Gashi, është njëra prej këngëtareve me zërin më të mrekullueshëm në estradën shqiptare. Si shumë yje të njohura edhe këngëtarja simpatike është aktive në rrjetet sociale, transmeton...

Shkurte Gashi e mohon se është shtatzënë, por shikoni si mbulon barkun

para 9 muajve - Arbresh

Shkurte Gashi u përfol në media që pret një fëmijë. Ajo flitej se është në lidhje dashurie me vëllain e Blerim Destanit, shkruan arbresh.info. E, tani në Instagram ka postuar një foto me babain e saj....

Yjet e estradës shkëlqyen në dasmën e djalit të këngëtarit kosovar

para 9 muajve - Arbresh

Shumë emra të njohur të skenës shqiptare ishin prezent në dasmën e djalit të këngëtarit Muhamet Sejdiu. Në këtë gëzim familjar që kishte, Muhameti ka ftuar kolegët e tij, disa prej të cilëve nuk përtuan...

Meda me bashkëshorte duken për mrekulli në fotografinë e fundit

para 9 muajve - Indeks online

Këngëtari i muzikës popullore Mehdin Përgjeqaj ndryshe i njohur si Meda gjatë kësaj vere ka qenë shumë i ngarkuar me dasma e koncerte. Por tash në fund të sezonin duket se ka gjetur kohë që të marrë pjesë...

Bëhen bashkë Daut Haradinaj dhe Rexhep Selimi, kjo është arsyeja!

para 9 muajve - GazetaBlic

Mbrëmë është martuar djali i këngëtarit Muhamet Sejdiut. E në këtë dasmë, padyshim që ishin të ftuar edhe shumë kolegë tjerë të tij, të cilët kanë marrë vëmendjen e të ftuarve, shkruan lajmi.net Krahas...

Ky person është zemra e Shkurte Gashit

para 9 muajve - Lajm

Këngëtarja e njohur Shkurte Gashi, është njëra prej këngëtareve me zërin më të mrekullueshëm në estradën shqiptare. Si shumë yje të njohura edhe këngëtarja simpatike është aktive në rrjetet sociale, transmeton...

Meda i lumtur në krahët e bashkëshortes

para 9 muajve - Gazeta Express

Mehdin Përgjegjaj i njohur me emrin artistik Meda, është padyshim ndër këngëtarët më të njohur në vend. Meda është shumë i angazhuar me punë, projekte të reja e mbrëmje të shumta muzikore, transmeton Gazeta...

Kujt po ia ndezë cigaren Shkurte Gashi?

para 9 muajve - Lajmi.net

Në një dasmë si ajo e djalit e këngëtarit Muhamet Sejdiut nuk ka pasur si të mungonte. E në këtë event, këngëtarja Shkurte Gashi ka mahnitur me pamjen e saj, shkruan lajmi.net Ajo në Instastory ka hedhur...

Ky person është zemra e Shkurte Gashit

para 9 muajve - Infokusi

Këngëtarja e njohur Shkurte Gashi, është njëra prej këngëtareve me zërin më të mrekullueshëm në estradën shqiptare. Si shumë yje të njohura edhe këngëtarja simpatike është aktive në rrjetet sociale, transmeton...

Meda i lumtur në krahët e bashkëshortes

para 9 muajve - Lajm

Mehdin Përgjegjaj i njohur me emrin artistik Meda, është padyshim ndër këngëtarët më të njohur në vend. Meda është shumë i angazhuar me punë, projekte të reja e mbrëmje të shumta muzikore, transmeton Gazeta...

Daut Haradinaj dhe Rexhep Selimi së bashku në dasmën e djalit të këngëtarit kosovar

para 9 muajve - Lajmi.net

Mbrëmë është martuar djali i këngëtarit Muhamet Sejdiut. E në këtë dasmë, padyshim që ishin të ftuar edhe shumë kolegë tjerë të tij, të cilët kanë marrë vëmendjen e të ftuarve, shkruan lajmi.net Krahas...

Ja si janë dukur yjet shqiptare në dasmën e djalit të këngëtarit kosovar

para 9 muajve - GazetaBlic

Edhe një herë janë mbledhur së bashku. Shumë emra të njohur të skenës shqiptare ishin prezent në dasmën e djalit të këngëtarit Muhamet Sejdiu, shkruan lajmi.net Në këtë gëzim familjar që kishte, Muhameti...

Meda dhe Lulja publikojnë fotot nga dasma, shikojeni reagimin e Shkurte Gashit!

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Këngëtari i njohur kosovar Meda është shfaqur në krahët e bashkëshortës së tij Lulës, në dasmën e Muhamet Sejdiut. Në një foto të publikuar në Instagram nga Meda, çifti si zakonisht është shfaqur...

Meda vjen në një imazh të bukur me gruan

para 9 muajve - RTV 21

Çifti duken mahnitës në një dasmë Mehdin Përgjegjaj apo Meda është njëri ndër këngëtarët më të njohur të zhanrit popullor. Për dallim nga shumë kolegë të tij, Meda nuk heziton të ndanë imazhe nga jeta...

Ja si janë dukur yjet shqiptare në dasmën e djalit të këngëtarit kosovar

para 9 muajve - Lajmi.net

Edhe një herë janë mbledhur së bashku. Shumë emra të njohur të skenës shqiptare ishin prezent në dasmën e djalit të këngëtarit Muhamet Sejdiu, shkruan lajmi.net Në këtë gëzim familjar që kishte, Muhameti...

Martohet djali i këngëtarit kosovar

para 9 muajve - 10minuta

Ky vit ka qenë i njohur për ceremoni martesash të fytyrave publiku. Dje ju menduar se tashmë mbaroi gjithqka por e keni shumë gabim. Shkëlqimi, djali i këngëtarit Muhamet Sejdiu sonte i ka dhënë fund beqarisë...

Ja si janë dukur yjet shqiptare në dasmën e djalit të këngëtarit kosovar

para 9 muajve - Periskopi

Shumë emra të njohur të skenës shqiptare ishin prezent në dasmën e djalit të këngëtarit Muhamet Sejdiu, shkruan lajmi. Në këtë gëzim familjar që kishte, Muhameti ka ftuar kolegët e tij, disa prej të cilëve...

Meda i lumtur në krahët e bashkëshortes

para 9 muajve - Arbresh

Mehdin Përgjegjaj i njohur me emrin artistik Meda, është padyshim ndër këngëtarët më të njohur në vend. Meda është shumë i angazhuar me punë, projekte të reja e mbrëmje të shumta muzikore. Por, pavarësisht...

Ky person është zemra e Shkurte Gashit

para 9 muajve - Bota Press

Rrjeti social “Instagram” mbetet shumë I përdor nga yjet tonë të njohurë. Së fundëmi këngëtarja simpatike, Shkurte Gashi, në llogarinë e saj ka postuar nje fotografi ku shihet së bashku me personin më...

Meda me bashkëshorte duken për mrekulli në fotografinë e fundit

para 9 muajve - Bota Press

Këngëtari i muzikës popullore Mehdin Përgjeqaj ndryshe i njohur si Meda gjatë kësaj vere ka qenë shumë i ngarkuar me dasma e koncerte. Por ai  duket se ka gjetur kohë që  të jetë mysafir në një aheng familjar....

Meda me Lulen shkëlqejnë në një dasme

para 9 muajve - AlbPortali

Mbrëmje të shumta muzikore ka këngëtari Meda mirëpo pavarësisht angazhimeve ai gjen kohë dhe për familjen e tij e në vecanti gruan e tij të bukur Lulen. Loading... Këngëtari i mirënjohur i tallavasë Meda...

Meda me Lulen shkëlqejnë në një dasme

para 9 muajve - 10minuta

Mbrëmje të shumta muzikore ka këngëtari Meda mirëpo pavarësisht angazhimeve ai gjen kohë dhe për familjen e tij e në vecanti gruan e tij të bukur Lulen. Këngëtari i mirënjohur i tallavasë Meda ka postuar...

Meda i lumtur në krahët e bashkëshortes

para 9 muajve - Periskopi

Mehdin Përgjegjaj i njohur me emrin artistik Meda, është padyshim ndër këngëtarët më të njohur në vend. Meda është shumë i angazhuar me punë, projekte të reja e mbrëmje të shumta muzikore, transmeton Gazeta...

Martohet djali i këngëtarit kosovar

para 9 muajve - Tetova1

Ky vit, mund të llogaritet si një vitet ku ka pasur më së shumti dasma në familjet e fytyrave publike. Orinda dhe Turi, Xhensila dhe Besi, Marina dhe Getoari, Lolita e Besniku, janë vetëm disa nga emrat...

Martohet djali i këngëtarit kosovar

para 9 muajve - Lajmi.net

Ky vit, mund të llogaritet si një vitet ku ka pasur më së shumti dasma në familjet e fytyrave publike. Orinda dhe Turi, Xhensila dhe Besi, Marina dhe Getoari, Lolita e Besniku, janë vetëm disa nga emrat...

Daut Haradinaj në momente festive

para 9 muajve - GazetaBlic

Anipse në muajin tetor, duket se dasmat s`kanë të ndalur. Në një të tillë është duke qëndruar edhe deputeti i Kuvendit të Kosovës nga AAK-ja, Daut Haradinaj. Ai ndonëse i zënë me punët e fushatës, ka gjetur...

Daut Haradinaj në momente festive

para 9 muajve - Indeks online

Anipse në muajin tetor, duket se dasmat s`kanë të ndalur. Në një të tillë është duke qëndruar edhe deputeti i Kuvendit të Kosovës nga AAK-ja, Daut Haradinaj. Ai ndonëse i zënë me punët e fushatës, ka gjetur...

Haradinaj në dasmë

para 9 muajve - Sovrani

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga AAK-ja, Daut Haradinaj po qëndron në një dasmë. Ai ndonëse i zënë me punët e fushatës, ka gjetur kohë që sonte të kalojë disa momente feste në dasmën e një mikut të tij....

Pas martesës Besniku gati diqka tjetër

para 9 muajve - AlbPortali

Para pak ditësh këngëtari i njohur i grupit NRG Band, Besnik Qaka i dha fund beqarisë. Loading... Ai dhe bashkëshortja e tij Lolita nuk kanë bërë muaj mjalti. Këto ditët pas martesës Besniku duket se i...

Pas martesës Besniku gati diqka tjetër

para 9 muajve - 10minuta

Para pak ditësh këngëtari i njohur i grupit NRG Band, Besnik Qaka i dha fund beqarisë. Ai dhe bashkëshortja e tij Lolita nuk kanë bërë muaj mjalti. Këto ditët pas martesës Besniku duket se i ka rezervuar...

Pak ditë pas dasmës Besniku i kthehet ‘dashnisë’ së parë

para 9 muajve - Lajmi.net

Këngëtari i njohur, Besnik Qaka nga grupi NRG Band si duket është duke u angazhuar për një projekt të ri muzikor. Këtë e dëshmon fotografia e publikuar nga vetë ai në Instastory ku shihet se ia ka mësyrë...

Pas martesës, Besniku planifikon diçka tjetër

para 9 muajve - GazetaBlic

Ditë më parë, Besnik Qaka, anëtari i njohur i grupit “NRG Band”, i ka dhënë fund beqarisë. Besniku dhe e fejuara e tij Lolita Begolli, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në prani të familjarëve, miqve...

Pas martesës, Besniku planifikon diçka tjetër

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Ditë më parë, Besnik Qaka, anëtari i njohur i grupit “NRG Band”, i ka dhënë fund beqarisë. Besniku dhe e fejuara e tij Lolita Begolli, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në prani të familjarëve,...

Cilat janë planet e Besnikut pas martesës?!

para 9 muajve - 10minuta

Një ndër të famshmit që i dha fund beqarisë para disa ditëve, ishte edhe anëtari i njohur i grupit "NRG Band", Besnik Qaka. Besniku dhe e fejuara e tij Lolita Begolli, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë...

Pas martesës, Besniku planifikon diçka tjetër

para 9 muajve - Gazeta Express

Ditë më parë, Besnik Qaka, anëtari i njohur i grupit “NRG Band”, i ka dhënë fund beqarisë. Besniku dhe e fejuara e tij Lolita Begolli, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në prani të familjarëve, miqve...

Pas martesës, Besniku i futet punës për këngën e re

para 9 muajve - RTV 21

Besniku i rikthehet punës në studio Ka pak ditë që anëtari i grupit “NRG Band”, Besnik Qaka është martuar, ndërsa tani i është kthyer normalitetit, madje ka bërë të ditur se ka nisur punën për realizimin...

Pas martesës, Besniku i futet punës për këngën e re

para 9 muajve - RTV 21

Besniku i rikthehet punës në studio Ka pak ditë që anëtari i grupit “NRG Band”, Besnik Qaka është martuar, ndërsa tani i është kthyer punës, madje ka bërë të ditur se ka nisur punën për realizimin e projektit...

Pas martesës, Besniku planifikon diçka tjetër

para 9 muajve - Sovrani

Ditë më parë, Besnik Qaka, anëtari i njohur i grupit “NRG Band”, i ka dhënë fund beqarisë. Besniku dhe e fejuara e tij Lolita Begolli, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në prani të familjarëve, miqve...

Pas martesës, Besniku planifikon diçka tjetër

para 9 muajve - Infokusi

Ditë më parë, Besnik Qaka, anëtari i njohur i grupit “NRG Band”, i ka dhënë fund beqarisë. Besniku dhe e fejuara e tij Lolita Begolli, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në prani të familjarëve, miqve...

Pas dasmës, Besniku i “NRG Band” i rikthehet punës në studio për projektet e reja

para 9 muajve - Telegrafi

Dasma e tij bëri shumë bujë në media. Solisti i grupit “NRG Band”, Besnik Qaka muajin e kaluar kurorëzoi dashurinë e tij me martesë në një dasmë madhështore me shumë të ftuar VIP. Lexo po ashtu: Besnik...

Pas martesës, Besniku planifikon diçka tjetër

para 9 muajve - Arbresh

Ditë më parë, Besnik Qaka, anëtari i njohur i grupit “NRG Band”, i ka dhënë fund beqarisë. Besniku dhe e fejuara e tij Lolita Begolli, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në prani të familjarëve, miqve...

Pas dasmës, Besniku i “NRG Band” i rikthehet punës në studio për projektet e reja

para 9 muajve - Almakos

Dasma e tij bëri shumë bujë në media. Solisti i grupit “NRG Band”, Besnik Qaka muajin e kaluar kurorëzoi dashurinë e tij me martesë në një dasmë madhështore me shumë të ftuar VIP. Lexo po ashtu: Pas gjithë...

Fotoja e fundit e bashkëshortes së ardhshme të Labit na bën të mendojmë se është shtatzënë

para 9 muajve - Medial

Ata do të lidhin në martesë lidhjen e tyre të dashurisë, më 15 tetor. Moderatori i njohur shqiptar dhe e fejuara e tij, kanë vendosur që këtë vit t’i japin fund beqarisë. Po flasim për Labinot Gashin dhe...

Qëndresa shtatëzënë?

para 9 muajve - 10minuta

Kanë mbetur vetëm edhe pak ditë deri në dasmën e moderatorit të njohur Labinot Gashi me Qëndresën. Padyshim do të jetë një nga dasmat më të përfolura. Një festë suprizë pas natës së beqarisë i kanë bërë...

E fundit: Labinot Gashi do të bëhet baba?

para 9 muajve - GazetaBlic

Kanë mbetur disa ditë nga dasma e Labinot Gashit me të fejuarën e tij Qëndresën, por mediat vazhdojnë të spekulojnë. Një nga çiftet e njohura të shoubizit do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë...

Labinot Gashi do të bëhet baba, Qëndresa shtatzënë?

para 9 muajve - Tetova1

Kanë mbetur disa ditë nga dasma e Labinot Gashit me të fejuarën e tij Qëndrën, por mediat vazhdojnë të spekulojnë. Një nga çiftet e njohura të shoubizit do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë fundjavën...

E fundit: Labinot Gashi do të bëhet baba?

para 9 muajve - Infokusi

Kanë mbetur disa ditë nga dasma e Labinot Gashit me të fejuarën e tij Qëndresën, por mediat vazhdojnë të spekulojnë. Një nga çiftet e njohura të shoubizit do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë...

Labinot Gashi do të bëhet baba, Qëndresa shtatzënë?

para 9 muajve - Telegrafi

Kanë mbetur disa ditë nga dasma e Labinot Gashit me të fejuarën e tij Qëndrën, por mediat vazhdojnë të spekulojnë. Një nga çiftet e njohura të shoubizit do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë fundjavën...

Ja pse po martohet Labi, Qëndresa shtatzënë?

para 9 muajve - OraInfo

Vetëm pak ditë kanë mbetur derisa moderatori i njohur Labinot Gashi-Labi dhe e fejuara e tij Qendresa Bajrami t’i japin fund beqarisë. Çifti i njohur i estradës kanë vendosur që dashurinë e tyre ta kurorëzojnë...

Nuk do ta besoni se cilën këngëtare e ka zgjedhur Labi për dasmën e tij

para 9 muajve - OraInfo

Ata kanë qenë në Zhurma e dukeshin ashtu sic edhe I kanë raportet si vëlla e motër, madje këngëtarja Shkuret Gashi thotë se çdo këshillë e merr tashmë nga Labi. E moderator I njohur Labinot Gashi martohet...

Qendresa shtatzënë?

para 9 muajve - GazetaBlic

Vetëm pak ditë kanë mbetur derisa moderatori i njohur Labinot Gashi-Labi dhe e fejuara e tij Qendresa Bajrami t’i japin fund beqarisë. Çifti i njohur i estradës kanë vendosur që dashurinë e tyre ta kurorëzojnë...

Qendresa shtatzënë?

para 9 muajve - Gazeta Express

Vetëm pak ditë kanë mbetur derisa moderatori i njohur Labinot Gashi-Labi dhe e fejuara e tij Qendresa Bajrami t’i japin fund beqarisë. Çifti i njohur i estradës kanë vendosur që dashurinë e tyre ta kurorëzojnë...

Labinot Gashi do të bëhet baba, Qëndresa shtatzënë?

para 9 muajve - Arbresh

Kanë mbetur disa ditë nga dasma e Labinot Gashit me të fejuarën e tij Qëndresën, por mediat vazhdojnë të spekulojnë. Një nga çiftet e njohura të shoubizit do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë...

Labinot Gashi do të bëhet baba, Qëndresa shtatzënë?

para 9 muajve - Almakos

Kanë mbetur disa ditë nga dasma e Labinot Gashit me të fejuarën e tij Qëndrën, por mediat vazhdojnë të spekulojnë. Një nga çiftet e njohura të shoubizit do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë fundjavën...

Qendresa shtatzënë?

para 9 muajve - Lajm

Vetëm pak ditë kanë mbetur derisa moderatori i njohur Labinot Gashi-Labi dhe e fejuara e tij Qendresa Bajrami t’i japin fund beqarisë. Çifti i njohur i estradës kanë vendosur që dashurinë e tyre ta kurorëzojnë...

Labinot Gashi do të bëhet baba, Qëndresa shtatzënë?

para 9 muajve - Bota Press

Kanë mbetur disa ditë nga dasma e Labinot Gashit me të fejuarën e tij Qëndrën, por mediat vazhdojnë të spekulojnë. Një nga çiftet e njohura të shoubizit do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë fundjavën...

Nuk do të besoni se cila këngëtare do të këndoj në dasmën e Labit

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Ata kanë qenë në Zhurma e dukeshin ashtu sic edhe I kanë raportet si vëlla e motër, madje këngëtarja Shkuret Gashi thotë se çdo këshillë e merr tashmë nga Labi. E moderator I njohur Labinot...

E fejuara e Labit shtatzënë?

para 9 muajve - Periskopi

Vetëm pak ditë kanë mbetur derisa moderatori i njohur Labinot Gashi-Labi dhe e fejuara e tij Qendresa Bajrami t’i japin fund beqarisë. Çifti i njohur i estradës kanë vendosur që dashurinë e tyre ta kurorëzojnë...

Nuk do të besoni se cila këngëtare do të këndoj në dasmën e Labit

para 9 muajve - GazetaBlic

Ata kanë qenë në Zhurma e dukeshin ashtu sic edhe I kanë raportet si vëlla e motër, madje këngëtarja Shkuret Gashi thotë se çdo këshillë e merr tashmë nga Labi. E moderator I njohur Labinot Gashi martohet...

Shkurte Gashi do të këndojë në dasmën e Labit?

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Ata kanë qenë në Zhurma e dukeshin ashtu sic edhe I kanë raportetg si vëlla e motër, madje këngëtarja Shkuretg Gahsi thotë se cdo këshillë e merr tashmë nga Labi.e moderator I njohur Labinot...

Shkurte Gashi do të këndojë në dasmën e Labit?

para 9 muajve - Tetova Sot

Ata kanë qenë në Zhurma e dukeshin ashtu sic edhe i kanë raportetg si vëlla e motër, madje këngëtarja Shkuretg Gahsi thotë se cdo këshillë e merr tashmë nga Labi. E moderator i njohur Labinot Gashi martohet...

Festa e dytë e beqarisë e të fejuarës së Labit , ja çfarë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme

para 9 muajve - Blitz

Më datën 15 tetor një tjetër çift i njohur i showbiz-it shqiptar, Labinot Gashi dhe Qndres Bajrami do të kurorëzojnë në martesë lidhjen e tyre disa vjeçare. Ashtu siç e do zakoni edhe Qëndresa ka festuar...

VIDEO-FOTO/ Pak para dasmës, ‘çmendet’ e fejuara e prezantuesit shqiptar

para 9 muajve - Syri

Më 16 tetor ata do t’i japin fund beqarisë, duke kurorëzuar në martesë lidhjen e tyre disavjeçare. Por, siç është bërë traditë tashmë edhe në Shqipëri e Kosovë, dasmës i paraprin festa e beqarisë, të cilën...

FOTO/ Pak ditë para dasmës, edhe një festë e dytë beqarie për nusen e njohur të shoubizit shqiptar

para 9 muajve - Syri

Edhe pak ditë dhe Labinot Gashi dhe partnerja e tij, Qëndresa Bajrami do të lidhin në martesë dashurinë e tyre disavjeçare. Ndërsa çifti janë në përgatitjet e fundit për ceremoninë e 15 tetorit, Qëndresa...

FOTO-VIDEO/ Moment emocionues: Këngëtari shqiptar i NRG Band i këndon nuses ‘live’ në dasmë

para 9 muajve - Syri

Besnik Qaka pak ditë më parë i dha fund beqarisë duke u martuar me të fejuarën, Lolita Begolli. Një nga dasmat më të përfolura të këtij viti kaloi me shumë vëmendje për çiftin nga mediat shqiptare. Tani...

FOTO-VIDEO/ Moment emocionues: Këngëtari shqiptar NRG Band i këndon nuses ‘live’ në dasmë

para 9 muajve - Syri

Besnik Qaka pak ditë më parë i dha fund beqarisë duke u martuar me të fejuarën, Lolita Begolli. Një nga dasmat më të përfolura të këtij viti kaloi me shumë vëmendje për çiftin nga mediat shqiptare. Tani...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK