http://kariera.mk

Ky djalë ka 11 vite që konsumon vetëm ushqim bebesh

para 9 muajve - Zhurnal

Një djalë 11-vjecar do t’i nënshtrohet një trajtimi mjekësor pasi konsumon ushqim bebesh që kur ka lindur. Josh Grove ka patur një dietë të kufizuar të përbërë vetëm nga krem karameli, biskota dhe ushqim...

Aksion humanitar “Ushqe 1.000”

para 9 muajve - Almakos

Aksioni më masiv për dhurim të ushqimit – “Ushqe 1000”, me rastin e shënimit të ditës botërore për luftë kundër urisë – 17 tetori do të promovohet sot në Shkup. Qëllimi i këtij aksioni, është nxitja e...

Suedi, sulm me armë në një supermarket

para 9 muajve - Gazeta Liria

Qyteti jugor i Suedisë, Trelleborg është tronditur mbrëmjen e të enjtes, pasi një person i armatosur ka qëlluar drejt njerëzve në një market. ________________________________________________________________________________________...

Inter-Milan, e jashtëzakonshme çfarë po ndodh në Itali

para 9 muajve - Gazeta Liria

Të dielën e 15 tetorit Interi do të presë Milanin në ndeshjen e vlefshme për javën e 8-të në Serie A. _____________________________________________________________________________________________ MARKETING

Sara Kapo: Unë seksbombë, si Amber Rose!

para 9 muajve - Indeks online

Nëse deri tani keni menduar “Se me kë ngjan kjo?” kur e keni parë, ajo ua zgjidh vetë këtë dilemë. Sara Kapo, vajza tip e aktores së famshme shqiptare Ema Andrea, nuk ka “look”-un e një vajze të zakonshme....

FOTO/ Sara Kapo: Unë seksbombë, si Amber Rose!

para 9 muajve - Syri

Nëse deri tani keni menduar “Se me kë ngjan kjo?” kur e keni parë, ajo ua zgjidh vetë këtë dilemë. Sara Kapo, vajza tip e aktores së famshme shqiptare Ema Andrea, nuk ka “look”-un e një vajze të zakonshme....

Sara Kapo: Unë seksbombë, si Amber Rose!

para 9 muajve - Tetova Sot

Nëse deri tani keni menduar “Se me kë ngjan kjo?” kur e keni parë, ajo ua zgjidh vetë këtë dilemë. Sara Kapo, vajza tip e aktores së famshme shqiptare Ema Andrea, nuk ka “look”-un e një vajze të zakonshme....

Sara Kapo: Unë seksbombë, si Amber Rose!

para 9 muajve - Infokusi

Nëse deri tani keni menduar “Se me kë ngjan kjo?” kur e keni parë, ajo ua zgjidh vetë këtë dilemë. Sara Kapo, vajza tip e aktores së famshme shqiptare Ema Andrea, nuk ka “look”-un e një vajze të zakonshme....

Sara Kapo: Unë seksbombë, si Amber Rose!

para 9 muajve - Gazeta Liria

Nëse deri tani keni menduar “Se me kë ngjan kjo?” kur e keni parë, ajo ua zgjidh vetë këtë dilemë. Sara Kapo, vajza tip e aktores së famshme shqiptare Ema Andrea, nuk ka “look”-un e një vajze të zakonshme.

Sara Kapo: Unë seksbombë, si Amber Rose!

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Nëse deri tani keni menduar “Se me kë ngjan kjo?” kur e keni parë, ajo ua zgjidh vetë këtë dilemë. Sara Kapo, vajza tip e aktores së famshme shqiptare Ema Andrea, nuk ka “look”-un e një vajze të zakonshme....

Vajza superseksi e këngëtares Eli Fara nuk ‘përmbahet’, del e zhveshur dhe seksi në shtrat

para 9 muajve - Gazeta Liria

Është një nga vajzat më të komentuara në rrjetet sociale falë formave të saj fizike dhe fotove tejet provokuese që bën publike. _____________________________________________________________________________________________...

Rast i rrallë, ky djalë ka 11 vite që konsumon vetëm ushqim bebesh

para 9 muajve - Te Sheshi

Një djalë 11-vjeçar do t’i nënshtrohet një trajtimi mjekësor pasi konsumon ushqim bebesh që kur ka lindur. Josh Grove ka patur një dietë të kufizuar të përbërë vetëm nga krem karameli, biskota dhe ushqim...

Këto janë temperaturat për ditët në vijim

para 9 muajve - Gazeta Liria

Moti në vendin tonë për ditën e sotme do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Temperaturat minimale gjatë ditës do të jenë 6 gradë, ndërsa ato maksimalet do të shënojnë rritjet deri në 21 gradë.

Ky djalë ka 11 vite që konsumon vetëm ushqim bebesh

para 9 muajve - Gazeta Express

Një djalë 11-vjecar do t’i nënshtrohet një trajtimi mjekësor pasi konsumon ushqim bebesh që kur ka lindur. Josh Grove ka patur një dietë të kufizuar të përbërë vetëm nga krem karameli, biskota dhe ushqim...

Ky djalë ka 11 vite që konsumon vetëm ushqim bebesh

para 9 muajve - Gazeta Express

Një djalë 11-vjecar do t’i nënshtrohet një trajtimi mjekësor pasi konsumon ushqim bebesh që kur ka lindur. Josh Grove ka patur një dietë të kufizuar të përbërë vetëm nga krem karameli, biskota dhe ushqim...

Njihuni me vogëlushin që konsumon prej 11 vitesh vetëm ushqim bebesh

para 9 muajve - Medial

Një djalë 11-vjecar do t’i nënshtrohet një trajtimi mjekësor pasi konsumon ushqim bebesh që kur ka lindur. Josh Grove ka patur një dietë të kufizuar të përbërë vetëm nga krem karameli, biskota dhe ushqim...

Ky djalë ka 11 vite që konsumon vetëm ushqim bebesh

para 9 muajve - Syri

Një djalë 11-vjecar do t’i nënshtrohet një trajtimi mjekësor pasi konsumon ushqim bebesh që kur ka lindur. Josh Grove ka patur një dietë të kufizuar të përbërë vetëm nga krem karameli, biskota dhe ushqim...

Futboll apo politikë, Drenica larg profesionalizimit

para 9 muajve - Gazeta Liria

Drenica fitoi sot duelin e xhiros së nëntë të Vala Superligës ndaj Vllaznisë së Pozheranit 1:0, por humbi shumë në aspektin profesional. _____________________________________________________________________________________________...

Ky djalë ka 11 vite që konsumon vetëm ushqim bebesh

para 9 muajve - Gazeta Liria

Një djalë 11-vjecar do t’i nënshtrohet një trajtimi mjekësor pasi konsumon ushqim bebesh që kur ka lindur. _____________________________________________________________________________________________ MARKETING

Ky djalë ka 11 vite që konsumon vetëm ushqim bebesh

para 9 muajve - Lajmi.net

Një djalë 11-vjecar do t’i nënshtrohet një trajtimi mjekësor pasi konsumon ushqim bebesh që kur ka lindur. Josh Grove ka patur një dietë të kufizuar të përbërë vetëm nga krem karameli, biskota dhe ushqim...

Ky djalë ka 11 vite që konsumon vetëm ushqim bebesh

para 9 muajve - Koha Jone

Një djalë 11-vjecar do t’i nënshtrohet një trajtimi mjekësor, pasi konsumon ushqim bebesh që kur ka lindur. Josh Grove ka patur një dietë të kufizuar të përbërë vetëm nga krem karameli, biskota dhe ushqim...

Ky djalë ka 11 vite që konsumon vetëm ushqim bebesh

para 9 muajve - Koha Jone

Një djalë 11-vjecar do t’i nënshtrohet një trajtimi mjekësor pasi konsumon ushqim bebesh që kur ka lindur. Josh Grove ka patur një dietë të kufizuar të përbërë vetëm nga krem karameli, biskota dhe ushqim...

Ky djalë ka 11 vite që konsumon vetëm ushqim bebesh

para 9 muajve - Ora news

Një djalë 11-vjecar do t’i nënshtrohet një trajtimi mjekësor pasi konsumon ushqim bebesh që kur ka lindur. Josh Grove ka patur një dietë të kufizuar të përbërë vetëm nga krem karameli, biskota dhe ushqim...

Kontrolla të rrepta në kufirin Kazakistan - Kirgizi

para 9 muajve - Zhurnal

Autoritetet e Krigizisë kanë thënë se Kazakistani ka shtrënguar kontrollin përgjatë kufirit me shtetet fqinje të Azisë qëndrore, në mes të tensioneve rreth zgjedhjeve presidenciale më 15 tetor. Shërbimi...

Kontrolla të rrepta në kufirin Kazakistan - Kirgizi

para 9 muajve - Indeks online

Autoritetet e Krigizisë kanë thënë se Kazakistani ka shtrënguar kontrollin përgjatë kufirit me shtetet fqinje të Azisë qëndrore, në mes të tensioneve rreth zgjedhjeve presidenciale më 15 tetor. Shërbimi...

Kontrolle të rrepta në kufirin Kazakistan - Kirgizi

para 9 muajve - Syri

Autoritetet e Krigizisë kanë thënë se Kazakistani ka shtrënguar kontrollin përgjatë kufirit me shtetet fqinje të Azisë qëndrore, në mes të tensioneve rreth zgjedhjeve presidenciale më 15 tetor. Shërbimi...

Kontrolle të rrepta në kufirin Kazakistan – Kirgizi

para 9 muajve - Gazeta Liria

Autoritetet e Krigizisë kanë thënë se Kazakistani ka shtrënguar kontrollin përgjatë kufirit me shtetet fqinje të Azisë qëndrore, në mes të tensioneve rreth zgjedhjeve presidenciale më 15 tetor.

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK