http://kariera.mk

Replika në Kuvend

para 9 muajve - ABC News

Pas deklaratave të kryeministrit Rama nuk munguan replikat në sallën e Kuvendit. Në replika u përfshinë kryedemokati Basha, ish-kryeministri Berisha dhe kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi.

Ironia e Kryemadhit me Ramën: Ti je “motra” e madhe, ke edhe 13 motra të tjera

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANË- Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi dhe kryeministri Edi Rama kanë shkëmbyer replika sot në Kuvend. Me të marrë fjalën kryetarja e LSI-së, tha se po fliste si motra duke ironizuar me Ramën që...

Kryemadhi-Rames: Je peng i kriminelëve, i përdore në zgjedhje, tani po gjakosin rrugët

para 9 muajve - Opinion

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi dhe kryeministri Edi Rama kanë shkëmbyer replika sot në Kuvend. Me të marrë fjalën kryetarja e LSI-së, tha se po fliste si motra duke ironizuar me Ramën që sëfundmi...

Ironia e Kryemadhit me Ramën: Po flas si motra e madhe, tollumbi i krimit po të hyri…! Reagon Rama: Emërimet e LSI…!

para 9 muajve - Gazeta Tema

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi dhe kryeministri Edi Rama kanë shkëmbyer replika sot në Kuvend. Me të marrë fjalën kryetarja e LSI-së, tha se po fliste si motra e madhe, duke ironizuar me Ramën që...

Replika,Kryemadhi-Ramës: Po e nis si motra, motra e madhe je ti

para 9 muajve - Shqiptarja

Kryetarja e LSI, Kryemadhi ka replikuar në seancën e sotme parlamentare me kryeministrin Rama të cilin e ka akuzuar për lidhje me krimin. Kryemadhi: “Po e nis si motra, meqë motra e madhe ja ku është dhe...

Kryemadhi-Ramës: Po e nis si motra, por ti je motra e madhe dhe ke edhe '13 motra' të tjera

para 9 muajve - Syri

Replika e Kryetares së LSI-së Monika Kryemadhi në Kuvend me kryeministrin Edi Rama. Kryemadhi: Po e nis si motra, meqë motra e madhe ja ku është dhe ka 13 motra të tjera, dhe këtë e them si në raportin...

Kryemadhi, Ramës: Je motra më e madhe mes 13 motrave në qeveri!

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Pas deklaratave të djeshme të kryeministrit Rama që e cilësoi LSI-në si “motër”, kryetarja e kësaj partie, Monika Kryemadhi, e konsideroi kryeministrin si motër të madhe me 13 motra të tjera, duke iu referuar...

Kryemadhi replika me Ramën në seancë plenare: Njeriu që urren librin... Kryeministri ja kthen me një listë të gjatë

para 9 muajve - Sot News

Vijon situata e tensionuar dhe replikat mes krerëve të partive në Kuvendin e Shqipërisë. Së fundmi, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka reaguar sot ne Parlament ndaj kryeministrit Edi Rama te cilin...

Kryemadhi 'kryqëzon' Ramën: Pranoje nëse je burrë!

para 9 muajve - Gazeta Express

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi duke folur në Kuvend, ka hedhur akuza të forta ndaj kryeministrit Edi Rama për lidhje me krimin. Kryemadhi i kërkoi Ramës që të ruante qetësinë, si dhe të kërkonte falje,...

Kryemadhi - Ramës: Po e nis si motra, qetësohu ose shqiptarët do të kuptojnë çmendurinë tënde

para 9 muajve - Syri

Replika e Kryetares së LSI-së Monika Kryemadhi në Kuvend me kryeministrin Edi Rama. Kryemadhi: Po e nis si motra, meqë motra e madhe ja ku është dhe ka 13 motra të tjera, dhe këtë e them si në raportin...

Ironia e Kryemadhit me Ramën: Po flas si motra e madhe, ja çfarë i kujton ai

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANË- Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi dhe kryeministri Edi Rama kanë shkëmbyer replika sot në Kuvend. Me të marrë fjalën kryetarja e LSI-së, tha se po fliste si motra e madhe, duke ironizuar me...

Kryemadhi thumbon Ramën: Më erdhi keq kur të pashë duke qarë

para 9 muajve - Albeu

Kryemistri Edi Rama ditën e sotme në Kuvendin e Shqipërisë ironizoi LSI dhe kryetaren e saj Monika Kryemadhi duke e quajtur “motra”. ”Po e nis si motra, megjithëse motra e madhe ja ku është dhe ka 13 motrat...

Kryemadhi: Rama motra e madhe, i çmendur. Kryeministri i kujton punësimet e LSI për vota

para 9 muajve - NOA

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi i’u kthye Kryeministrit Edi Rama i cili e cilësoi paraditen e sotme si “motra e LSI”, duke i thënë se motra e madhe është ai. “Po e nis si...

Kryemadhi: Po e nis si motra, meqë motra e madhe me 13 motra është këtu

para 9 muajve - Ora news

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, duke marrë nga shkasë nga deklaratat e djeshme të kryeministrit Rama që e cilësoi LSI-në si “motër”, e konsideroi Ramën si motër të madhe...

Kryemadhi: Po e nis si motra, meqë motra e madhe me 13 motra është këtu

para 9 muajve - Illyria

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, duke marrë nga shkasë nga deklaratat e djeshme të kryeministrit Rama që e cilësoi LSI-në si “motër”, e konsideroi Ramën si motër të madhe...

Kryemadhi e akuzon për lidhje me krimin, Rama i lexon një listë ‘bëmash’ nga emërimet e LSI

para 9 muajve - Java News

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka replikuar sot ne Parlament me kryeministrin Edi Rama te cilin e ka akuzuar per lidhje me krimin. “Pse ka frikë zotëria nga fotot, po të jetë burrë thotë unë jam aty...

Kryemadhi-Ramës: ruaj qetësinë, krimi të ka kapur dhe je peng…

para 9 muajve - AlbPress

Monika Kryemadhi i ëhstë përgjigjur në emër të LSI-së akuzave dhe batutave të kryeministrit Edi Rama në drejtim të kësaj force politike, që e quajti “motër”. Kryemadhi i kërkoi Ramës që të ruante qetësinë,...

Kryemadhi-Ramës: ruaj qetësinë, krimi të ka kapur dhe je peng…

para 9 muajve - Te Sheshi

Monika Kryemadhi i ëhstë përgjigjur në emër të LSI-së akuzave dhe batutave të kryeministrit Edi Rama në drejtim të kësaj force politike, që e quajti “motër”. Kryemadhi i kërkoi Ramës që të ruante qetësinë,...

Kryemadhi ironizon Ramën: Kur të pash duke qarë...

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Monika Kryemadhi i është përgjigjur me ironi deklaratës së kryeministrit Rama, i cili e quajti LSI-në ”motër”. ”Po e nis si motra, meqë motra e madhe ja ku është (drejton gishtin nga Rama) dhe ka 13 motra...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK