http://kariera.mk

Fillon viti i ri akademik ne Kolegjin”Dukagjini”

para 9 muajve - Telegrafi

Te hënën 16 tetor ,kolegji”Dukagjini” hap dyert jo vetëm për studentet e rinj, por edhe për të gjithë studiuesit për punë kërkimore dhe akademike. Me një ligjëratë solemne  nga stafi akademik, 16 tetori...

Ata që e duan vetën, janë më të suksesshëm në jetë

para 9 muajve - Indeks online

Personat narcisoid kanë vetërespekt të madh, janë më të shkathët në komunikim dhe më mirë promovojnë veten, çka ua jep përparësinë gjatë bisedës për punë; pohojnë, shkencëtarët nga Universiteti Nebraska....

Fillon viti i ri akademik ne Kolegjin”Dukagjini”

para 9 muajve - Almakos

Te hënën 16 tetor ,kolegji”Dukagjini” hap dyert jo vetëm për studentet e rinj, por edhe për të gjithë studiuesit për punë kërkimore dhe akademike. Me një ligjëratë solemne  nga stafi akademik, 16 tetori...

Evoluimi i Ford Mustang prej lansimit të veturës së parë

para 9 muajve - Zhurnal

Prej se është lansuar vetura e parë më 1964, Ford Mustang ka pësuar ndryshime shumë të mëdha. Modeli i parë i lansuar para afro gjashtë dekadash, kishte vetëm 210 kuajfuqi dhe shpejtësia me të cilën arrinte,...

Narcisoidët, më të shkathët për punësim

para 9 muajve - Telegrafi

Personat narcisoid kanë vetërespekt të madh, janë më të shkathët në komunikim dhe më mirë promovojnë veten, çka ua jep përparësinë gjatë bisedës për punë; pohojnë, shkencëtarët nga Universiteti Nebraska....

Narcisoidët, më të shkathët për punësim

para 9 muajve - Almakos

Personat narcisoid kanë vetërespekt të madh, janë më të shkathët në komunikim dhe më mirë promovojnë veten, çka ua jep përparësinë gjatë bisedës për punë; pohojnë, shkencëtarët nga Universiteti Nebraska....

Evoluimi i Ford Mustang prej lansimit të veturës së parë (Vide)

para 9 muajve - Telegrafi

Prej se është lansuar vetura e parë më 1964, Ford Mustang ka pësuar ndryshime shumë të mëdha. Modeli i parë i lansuar para afro gjashtë dekadash, kishte vetëm 210 kuajfuqi dhe shpejtësia me të cilën arrinte,...

Evoluimi i Ford Mustang prej lansimit të veturës së parë (Vide)

para 9 muajve - Almakos

Prej se është lansuar vetura e parë më 1964, Ford Mustang ka pësuar ndryshime shumë të mëdha. Modeli i parë i lansuar para afro gjashtë dekadash, kishte vetëm 210 kuajfuqi dhe shpejtësia me të cilën arrinte,...

Para lansimit të modelit Urus, ky ishte SUV i parë që ka krijuar Lamborghini

para 9 muajve - Zhurnal

Më katër dhjetor të këtij viti, Lamborghini pritet të lansojë makinën e shumëpritur Urus. Ende nuk është dhënë asnjë detaj për këtë veturë, por që pritet të jetë shumë e fuqishme, që do t’i bëjë ballë...

Para lancimit të modelit Urus, ky ishte SUV i parë që ka krijuar Lamborghini

para 9 muajve - BalkanWeb

Më katër dhjetor të këtij viti, Lamborghini pritet të lançojë makinën e shumëpritur Urus. Ende nuk është dhënë asnjë detaj për këtë veturë, por që pritet të jetë shumë e fuqishme, që do t’i bëjë ballë...

Kjo është bisha e re e Lamborghini

para 9 muajve - Tetova Sot

Brenda katër vitesh, Lamborghini pritet ta lansojë modelin Estoque me katër dyer dhe përmasa shumë më të mëdha se paraardhësit. Megjithëse pritej që nga kjo linjë e prodhimit të del në SUV, kemi vetëm...

Kjo është bisha e re e Lamborghini

para 9 muajve - Sovrani

Brenda katër vitesh, Lamborghini pritet ta lansojë modelin Estoque me katër dyer dhe përmasa shumë më të mëdha se paraardhësit. Megjithëse pritej që nga kjo linjë e prodhimit të del në SUV, kemi vetëm...

Para lansimit të modelit Urus, ky ishte SUV i parë që ka krijuar Lamborghini

para 9 muajve - Telegrafi

Më katër dhjetor të këtij viti, Lamborghini pritet të lansojë makinën e shumëpritur Urus. Ende nuk është dhënë asnjë detaj për këtë veturë, por që pritet të jetë shumë e fuqishme, që do t’i bëjë ballë...

Para lansimit të modelit Urus, ky ishte SUV i parë që ka krijuar Lamborghini

para 9 muajve - Almakos

Më katër dhjetor të këtij viti, Lamborghini pritet të lansojë makinën e shumëpritur Urus. Ende nuk është dhënë asnjë detaj për këtë veturë, por që pritet të jetë shumë e fuqishme, që do t’i bëjë ballë...

Para lansimit të modelit Urus, ky ishte SUV i parë që ka krijuar Lamborghini

para 9 muajve - Gazeta Liria

Më katër dhjetor të këtij viti, Lamborghini pritet të lansojë makinën e shumëpritur Urus. _____________________________________________________________________________________________ MARKETING

Njihuni me bishën e re ‘Lamborghini’

para 9 muajve - Lajmi.net

Brenda katër vitesh, Lamborghini pritet ta lansojë modelin Estoque me katër dyer dhe përmasa shumë më të mëdha se paraardhësit. Megjithëse pritej që nga kjo linjë e prodhimit të del në SUV, kemi vetëm...

Lamborghini lanson më 2021 modelin Estoque me katër dyer

para 9 muajve - Zhurnal

Brenda katër vitesh, Lamborghini pritet ta lansojë modelin Estoque me katër dyer dhe përmasa shumë më të mëdha se paraardhësit. Megjithëse pritej që nga kjo linjë e prodhimit të del në SUV, kemi vetëm...

Kjo është bisha e re e Lamborghini

para 9 muajve - Ina

Brenda katër vitesh, Lamborghini pritet ta lansojë modelin Estoque me katër dyer dhe përmasa shumë më të mëdha se paraardhësit. Megjithëse pritej që nga kjo linjë e prodhimit të del në SUV, kemi vetëm...

Kjo është bisha e re e Lamborghini

para 9 muajve - Gazeta Express

Brenda katër vitesh, Lamborghini pritet ta lansojë modelin Estoque me katër dyer dhe përmasa shumë më të mëdha se paraardhësit. Megjithëse pritej që nga kjo linjë e prodhimit të del në SUV, kemi vetëm...

Lamborghini lanson më 2021 modelin Estoque me katër dyer

para 9 muajve - Telegrafi

Brenda katër vitesh, Lamborghini pritet ta lansojë modelin Estoque me katër dyer dhe përmasa shumë më të mëdha se paraardhësit. Megjithëse pritej që nga kjo linjë e prodhimit të del në SUV, kemi vetëm...

Lamborghini lanson më 2021 modelin Estoque me katër dyer

para 9 muajve - Almakos

Brenda katër vitesh, Lamborghini pritet ta lansojë modelin Estoque me katër dyer dhe përmasa shumë më të mëdha se paraardhësit. Megjithëse pritej që nga kjo linjë e prodhimit të del në SUV, kemi vetëm...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK