http://kariera.mk

Futi në sherr PD-PS, kush është durrsaku i dënuar me 10 vite burg

para 9 muajve - Albeu

Prej dy ditësh PD-PS e LSI “zijnë” në akuza ndaj njëri-tjetrit dhe lakojnë emrin e një “trafikanti”. Ai quhet Durim Keçi dhe është denoncuar fillimisht nga Lulzim Basha se sipas tij Keçi ka lidhje me Partinë...

Edhe me PS-në edhe me PD-në, krimineli më i famshëm që tronditi politikën

para 9 muajve - Gazeta Express

Durim Keçi, emri i të cilit ka dy ditë që lakohet për lidhje me të majtën, duket se ka qenë aktiv edhe në kampin opozitar. Dje kreu i opozitës Lulzim Basha e denoncoi personin në fjalë si të lidhur politikisht...

Edhe me PS edhe me PD, i arrestuari që tronditi politikën dhe shkaktoi debatet në Kuvend

para 9 muajve - AlbPress

Kuvendi u përfshi sot nga debatet, ku opozita akuzoi kryeministrin për lidhje me krimin. Madje, kreu i saj, Lulzim Basha publikoi një foto të të arrestuarit Durim Keçi, që shfaqej në krah të kryeministrit...

Edhe me PS edhe me PD, i arrestuari që tronditi politikën dhe shkaktoi debatet në Kuvend

para 9 muajve - Te Sheshi

Kuvendi u përfshi sot nga debatet, ku opozita akuzoi kryeministrin për lidhje me krimin. Madje, kreu i saj, Lulzim Basha publikoi një foto të të arrestuarit Durim Keçi, që shfaqej në krah të kryeministrit...

Trafikanti i drogës qafë më qafë me ministrin Klosi, por Rama bën ironi me PD

para 9 muajve - Gazeta Express

Kryeministri Edi Rama, nuk ka pasur një përgjigje shteruese për fotot që kreu i PD-së Lulzim Basha publikoi mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Opinion’, ku shfaqej ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi...

“Durim Keçi ka qenë edhe në çadër”. Basha i shkon Ramës në foltore

para 9 muajve - Java News

“Provoni të bëni një fjalim pa fjalët krim, drogë, mafie dhe Elvis Rroshi. Nuk e bëni dot. Maksimumi do flisni 3 minuta”. Kështu iu drejtua Edi Rama opozitës ndërsa u ndal të akuzat e PD në lidhje me foton...

Lulzim Basha tregon cila është familja e fuqishme që drejton Shijakun

para 9 muajve - Klan

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka treguar se në Shijak drejton një familje që është fuqizuar së tepërmi. Në një prononcim live në emisionin “Opinion” në Tv Klan, Basha tha se bëhet fjalë për...

'Bomba' e Bashës: Edi Rama na shantazhon të mërkurave me cubat e tij

para 9 muajve - Syri

Emra të njohur të botës së krimit në vend kanë shantazhuar opozitën shqiptare dhe liderin e saj. Lajmi është konfirmuar nga kreu i PD-së, Lulzim Basha, sonte në studion e emisionit “Opinion”, ndërsa theksoi...

Kryemadhi nxjerr foton: “Koalicioni” i Ramës me krimin

para 9 muajve - Indeks online

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka publikuar një foto ku shihet Kryeministri Edi Rama bashkë me ish-ministrin e brendshëm Saimir Tahiri, ministrin Blendi Klosi dhe kreun e bashkisë së Durrësit Vangjush...

“Bomba” e Bashës: Edi Rama na shantazhon të mërkurave me cubat e tij

para 9 muajve - Indeks online

Emra të njohur të botës së krimit në vend kanë shantazhuar opozitën shqiptare dhe liderin e saj. Lajmi është konfirmuar nga kreu i PD-së, Lulzim Basha, sonte në studion e emisionit “Opinion”, ndërsa theksoi...

Edhe Kryemadhi sulmon Ramën: Darkon me njerëz të krimit/FOTO

para 9 muajve - Shqiptarja

Pas akuzave të Lulzim Bashës se kryeministri Edi Rama i ka dhënë mbrojtje një të dënuari nga drejtësia italiane me 9 vite burg, Durim Keçi, e ashpër me kreun e qeverisë ka qenë edhe kryetarja e LSI, Monika...

Artan Hoxha trondit: Persona me imunitet erdhën kur u arrestua i fort i ?Shijakut?

para 9 muajve - Albeu

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka folur në emisionin “Opinion”, për të arrestuarin Durim Keçi , i kapur një ditë më parë në Durrës. Ai ka rrwfyer se Keçi ka lidhje me politikën dhe ekziston mundësia...

“Bomba” e gazetarit: Kur u arrestua i forti në Durrës, shkuan persona me imunitet

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Gazetari Artan Hoxha ka folur lidhur me të arrestuarin Durim Keçi, i kapur një ditë më parë në Durrës. Në emisionin “Opinion”, ai është shprehur se Keçi ka lidhje me politikën, dhe ekziston mundësia...

Dje kur u arrestua Durim Keçi, tek Policia e Durrësit shkuan persona me imunitet

para 9 muajve - Koha Jone

Arrestimi i Durim Keçit duket se ka shqetësuar persona me pozicione të larta në qeverinë e Edi Ramës, por edhe persona me imunitet. Këtë deklaratë e ka bërë mbrëmjen e sotme në emision ‘Opinion’ gazetari...

‘Bomba’ e gazetarit: Persona me imunitet shkuan kur u arrestua i ‘forti’ në Durrës

para 9 muajve - Mapo

Gazetari Artan Hoxha në emisionin “Opinion”, ka folur për të arrestuarin Durim Keçi, i kapur një ditë më parë në Durrës. Ai është shprehur se Keçi ka lidhje me politikën dhe ekziston mundësi e mosekstradimit...

Pas Bashës, edhe Kryemadhi publikon foto: Rama e Tahiri, dreka e darka me kriminelë

para 9 muajve - BalkanWeb

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka publikuar një foto ku sipas saj shikohet të jetë Sajmir Tahiri dhe Edi Rama që kanë dalë krah të kriminelëve. Pas kreut të PD, Lulzim...

Bomba e gazetarit: Dje kur u arrestua Durim Keçi, tek Policia e Durrësit shkuan persona me imunitet

para 9 muajve - Opinion

Arrestimi i Durim Keçit duket se ka shqetësuar persona me pozicione të larta në qeverinë e Edi Ramës, por edhe persona me imunitet. Këtë deklaratë e ka bërë mbrëmjen e sotme në emision ‘Opinion’ gazetari...

Hoxha: Dje kur u arrestua Durim Keçi, tek Policia e Durrësit shkuan persona me imunitet

para 9 muajve - Syri

Arrestimi i Durim Keçit duket se ka shqetësuar persona me pozicione të larta në qeverinë e Edi Ramës, por edhe persona me imunitet. Këtë deklaratë e ka bërë mbrëmjen e sotme në emision ‘Opinion’ gazetari...

Kush u shqetësua për Durim Keçin? Gazetari: Persona me imunitet u paraqitën në komisariat

para 9 muajve - Gazeta Express

I cilësuar nga media italiane si bos i drogës dhe një person i cili ka kërcënuar publikisht dhe prokurët e antimafias italiane, Durim Keçi i është rikthyer vëmendjes politike dhe mediatike fill pas publikimit...

Kryemadhi akuza Ramës: Ja fotoja që tregon koalicionin e tij me krimin!

para 9 muajve - Sot News

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka publikuar një foto ku sipas saj shikohet të jetë Sajmir Tahiri dhe Edi Rama që kanë dalë krah të kriminelëve. “Të gjithë do të bashkëpunojmë me një front të hapur....

Akzua në TV KLAN. Basha dhe Kryemadhi: Rama lidhur me bandat

para 9 muajve - Koha Jone

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka folur me emra duke akuzuar kryeministrin Rama se po përdor emra të botës së krimit për të mbajtur pushtetin. Sipas Bashës, ngjarja e Lushnjës ka lënë në hije...

Bomba e gazetarit: Dje kur u arrestua Durim Keçi, tek Policia e Durrësit shkuan persona me imunitet

para 9 muajve - Syri

Arrestimi i Durim Keçit duket se ka shqetësuar persona me pozicione të larta në qeverinë e Edi Ramës, por edhe persona me imunitet. Këtë deklaratë e ka bërë mbrëmjen e sotme në emision ‘Opinion’ gazetari...

Basha "zhyt" me akuza Ramën: Bandat e Kryeministrit kanë kërcënuar opozitën

para 9 muajve - Albeu

Lulzim Basha , në një deklaratë të drejtpërdrejtë në “Opininon” ka bërë një denoncim të fortë ndaj Kryeministrit Edi Rama . Ai ka zbuluar me emër dhe foto, një kriminel që sipas tij kërkohet nga Interpoli,...

“Bomba” e Bashës: Rama na shantazhon të mërkurave me cubat

para 9 muajve - Koha Jone

Emra të njohur të botës së krimit në vend kanë shantazhuar opozitën shqiptare dhe liderin e saj. Kreu i PD-së, Lulzim Basha, sonte në studion e emisionit “Opinion”, theksoi se opozita ka denoncuar me emra...

FOTO/ Denoncimi i Kryemadhit: Edi Rama me koalicionin e krimit

para 9 muajve - Syri

Pas akuzave të forta të Bashës se Edi Rama ka përdorur Durim Keçin për të blerë zgjedhjet dhe kur nuk i duhej më e shiti, një tjetër denoncim vjen nga Kryemadhi. Kryetarja e LSI-së, përmes një statusi...

Lulzim Basha e pranon: Rama lëshon cubat për të kërcënuar opozitën

para 9 muajve - Gazeta Express

Lulzim Basha ka artikuluar me zë dhe figurë një denoncim të rëndë, sipas tij me urdhër të kryeministrit janë denoncuar vetë personi i tij dhe pjesëtarë të tjerë të opozitës nga eksponentë kriminalë. I...

“Bomba” e Kryemadhit: Shikoni këtë foto, Rama i rrethuar nga banditë

para 9 muajve - Tetova1

Monika Kryemadhi ka denoncuar një rast në qytetin e Durrësit, ku kryeministri Edi Rama, ministri Blendi Klosi dhe kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako janë të rrethuar nga disa persona me precedent...

Basha nxjerr fotografitë: Ky është "i forti" i Shijakut që ndihmoi Ramën të fitonte zgjedhjet

para 9 muajve - Albeu

Lulzim Basha ,në një deklaratë të drejtë përdrejtë në “Opininon” ka bërë një denoncim të fortë ndaj kryeministrit Edi Rama . Ai ka zbuluar me emër dhe foto, një kriminel që sipas tij kërkohet nga Interpoli,...

Kryemadhi publikon foton: Rama dhe Tahiri dreka me kriminelët

para 9 muajve - Mapo

Monika Kryemadhi ka denoncuar një rast në qytetin e Durrësit, ku kryeministri Edi Rama, ministri Blendi Klosi dhe kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako janë të rrethuar nga disa persona me precedent...

“Bomba” e Kryemadhit: Shikoni këtë foto, Rama i rrethuar nga banditë

para 9 muajve - Gazeta Express

Monika Kryemadhi ka denoncuar një rast në qytetin e Durrësit, ku kryeministri Edi Rama, ministri Blendi Klosi dhe kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako janë të rrethuar nga disa persona me precedent...

Kryemadhi publikon foton: Rama dreka dhe darka më kriminelë me bandën e tij

para 9 muajve - Koha Jone

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka theksuar se Edi Rama nuk është vetëm një rrezik kombëtar, por edhe rajonal. Sipas saj, kriminelëve nuk u vjen mirë kur i shan, prandaj...

Basha i nxjerr foton: Ky është krimineli që përdori Rama për të fituar zgjedhjet (Emri)

para 9 muajve - BalkanWeb

Denoncimi i fortë i Bashës: Rama përdori këtë kriminel të kërkuar nga Interpoli për të fituar zgjedhjet Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka bërë një denoncim të fortë ditën e sotme i ftuar në...

FOTO/Denoncimi i Kryemadhit: Rama më bandën e tij

para 9 muajve - Koha Jone

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka theksuar se Edi Rama nuk është vetëm një rrezik kombëtar, por edhe rajonal. Sipas saj, kriminelëve nuk u vjen mirë kur i shan, prandaj...

“Bomba” e Kryemadhit: Shikoni këtë foto, Rama i rrethuar nga banditë

para 9 muajve - Tetova Sot

Monika Kryemadhi ka denoncuar një rast në qytetin e Durrësit, ku kryeministri Edi Rama, ministri Blendi Klosi dhe kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako janë të rrethuar nga disa persona me precedent...

Denoncimi i Kryemadhit/ Kryetari i 4 klaneve mafioze është Edi Rama, shikoni foton ku është i rrethuar nga bandat

para 9 muajve - Opinion

Monika Kryemadhi ka denoncuar një rast në qytetin e Durrësit, ku kryeministri Edi Rama, ministri Blendi Klosi dhe kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako janë të rrethuar nga disa persona me precedent penal.

EMRI/ ‘Sa të jetë Rama KM, nuk ka bir …’, Basha tregon lidhjen e Ramës me kriminelin e kërkuar nga Interpoli

para 9 muajve - Syri

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka bërë një denoncim të fortë ditën e sotme ndaj kryeministrit Edi Rama. Në një lidhje me emisionin “Opinion”, ai ka zbuluar disa foto të Durim Keçit me ministrin...

Basha: Ja kriminelët që lidhen me Ramën/ Emri

para 9 muajve - Mapo

Kreu i PD-së në një lidhje për “Opinion”, është shprehur se i arrestuari një ditë më parë Durim Keçi  ka lidhje me Ramën. Ai është shprehur se ai e ka ndihmuar Ramën për të fituar zgjedhjet në Durrës....

Basha: Rama i tha trafikantit shijakas s'do ekstradohesh në Itali

para 9 muajve - Shqiptarja

“Nuk ka bir nëne të të ekstradojë në Itali”. Ky ka qenë premtimi, sipas kryetarit të PD, Lulzim Basha, që kryeministri Edi Rama i ka bërë një personi nga Shijaku të kërkuar nga drejtësia italiane për shfrytëzim...

Basha akuza të forta Ramës: "Lëshon" Gramoz Ruçin t'i mbyllë gojën opozitës

para 9 muajve - Sot News

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka folur sonte në një lidhje për “Opinion” lidhur me bandat dhe familjet mafioze në Shqipëri. Basha tha se këto emra dhe familje mafioze që ka denoncuar gjatë...

Denoncimi i Bashës: Si e mbrojti Rama të ‘fortin’ nga Shijaku

para 9 muajve - Opinion

Kreu i PD-së në një lidhje për “Opinion”, është shprehur se i arrestuari një ditë më parë Durim Keçi  ka lidhje me Ramën. Ai është shprehur se ai e ka ndihmuar Ramën për të fituar zgjedhjet në Durrës....

Habit Basha: Cubat e Edi Ramës më kanë kërcënuar!

para 9 muajve - Java News

Lulzim Basha ka artikuluar me zë dhe figurë një denoncim të rëndë, sipas tij me urdhër të kryeministrit janë denoncuar vetë personi i tij dhe pjesëtarë të tjerë të opozitës nga eksponentë kriminalë. I...

“Bomba” e Bashës: Rama i thoshte bosit të drogës, “s'ka bir ku*** që të ekstradojë ty"

para 9 muajve - Gazeta Express

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka lëshuar një bombë të vërtetë duke deklaruar se ka prova që kryeministri Edi Rama ka mbrojtur personalisht Durim Keçin, i cilësuar nga media italiane si njëri ndër bosët...

Kryemadhi nxjerr foton: “Koalicioni” i Ramës me krimin

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka publikuar një foto ku shihet Kryeministri Edi Rama bashkë me ish-ministrin e brendshëm Saimir Tahiri, ministrin Blendi Klosi dhe kreun e bashkisë së Durrësit Vangjush...

Denoncimi/ Basha: Bandat e Edi Ramës kanë shantazhuar opozitën dhe liderin e saj

para 9 muajve - Opinion

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka folur sonte për bandat dhe familjet mafioze në Shqipëri. Basha tha se këto emra dhe familje mafioze që ka denoncuar gjatë kësaj kohe, kanë shantazhuar opozitën dhe liderin e saj.

“Bomba” e Bashës: Rama i thoshte bosit të drogës, “s’ka bir ku*** që të ekstradojë ty”

para 9 muajve - Tetova Sot

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka lëshuar një bombë të vërtetë duke deklaruar se ka prova që kryeministri Edi Rama ka mbrojtur personalisht Durim Keçin, i cilësuar nga media italiane si njëri ndër bosët...

“Bomba” e Bashës: Edi Rama na shantazhon të mërkurave me cubat e tij

para 9 muajve - Gazeta e re

Emra të njohur të botës së krimit në vend kanë shantazhuar opozitën shqiptare dhe liderin e saj. Lajmi është konfirmuar nga kreu i PD-së, Lulzim Basha, sonte në studion e emisionit “Opinion”, ndërsa theksoi...

Basha: Edi Rama na shantazhon të mërkurave me cubat e tij

para 9 muajve - Arbresh

Emra të njohur të botës së krimit në vend kanë shantazhuar opozitën shqiptare dhe liderin e saj. Lajmi është konfirmuar nga kreu i PD-së, Lulzim Basha, sonte në studion e emisionit “Opinion”, ndërsa theksoi...

Basha “plas bombën” LIVE: Ja krimineli, që Rama e hoqi nga sistemi i Interpolit

para 9 muajve - Java News

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka folur sonte për bandat dhe familjet mafioze në Shqipëri. Basha tha se këto emra dhe familje mafioze që ka denoncuar gjatë kësaj kohe, kanë shantazhuar opozitën...

Basha: Rama i thoshte bosit të drogës, “s’ka bir ku*** që të ekstradojë ty”

para 9 muajve - Lajme.al

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka lëshuar një bombë të vërtetë duke deklaruar se ka prova që kryeministri Edi Rama ka mbrojtur personalisht Durim Keçin, i cilësuar nga media italiane si njëri ndër bosët...

Basha: Rama i thoshte bosit të drogës, “s'ka bir ku*** që të ekstradojë ty"

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka lëshuar një bombë duke deklaruar se ka prova që kryeministri Edi Rama ka mbrojtur personalisht Durim Keçin, i cilësuar nga media italiane si njëri ndër bosët më të fuqishëm...

Kryemadhi publikon foton: Rama dhe Tahiri dreka dhe darka me kriminelët

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka publikuar një foto ku shikohet të jetë Sajmir Tahiri dhe Edi Rama që kanë dalë krah të kriminelëve. “Të gjithë do të bashkëpunojmë me një front të hapur. Unë kam...

Basha: Bandat e Edi Ramës kanë kërcënuar opozitën

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka folur sonte për bandat dhe familjet mafioze në Shqipëri. Basha tha se këto emra dhe familje mafioze që ka denoncuar gjatë kësaj kohe, kanë shantazhuar opozitën...

Arrestohet i shumëkërkuari nga Italia

para 9 muajve - Klan

Në Durrës është arrestuar një 42-vjeçar i kërkuar nga autoritetet italiane për 6 vepra penale, për të cilat është dënuar me 9 vite e 7 muaj e 22 ditë burg nga Gjykata e Genovës në 21 shkurt 2014. Ai është...

Kapet “bosi i mafias” shqiptare

para 9 muajve - Ina

I cilësuar nga media italiane si “bosi i mafias shqiptare” në vitin 2006 dhe njëri nga të paktët që kishte kërcënuar madje dhe prokurorët italianë, por këtë të mërkurë, ka ardhur fundi për Durim Keçin,...

I dënuar në Itali/ Arrestohet sot në Shijak miku i Ramës, Tahirit e ...

para 9 muajve - Syri

Durim Keçi , i arrestuar nga policia e Durrësit pasi rezultonte në kërkim nga drejtësia italiane, ka lidhje me eksponentë të Partisë Socialiste. Kjo dëshmohet nga kjo foto ku duket Durim Keçi (majtas),...

Kapet "bosi i mafias" shqiptare, në gjyq kërcënonte dhe prokurorët italianë

para 9 muajve - Gazeta Express

I cilësuar nga media italiane si “bosi i mafias shqiptare” në vitin 2006 dhe njëri nga të paktët që kishte kërcënuar madje dhe prokurorët italianë, por këtë të mërkurë, ka ardhur fundi për Durim Keçin,...

Arrestohet në Durrës ‘mafiozi i rrezikshëm’ që kërcënoi prokurorët

para 9 muajve - Lajmi.net

Një person i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar në Durrës. Sipas të dhënave të para nga Policia lokale: Në pranga është vënë Durim Keçi, i dënuar me burg në shtetin fqinjë për disa akuza,...

Arrestohet ‘mafiozi i rrezikshëm’ që kërcënoi prokurorët. Ja kush është

para 9 muajve - GazetaBlic

Një person i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar në Durrës. Sipas të dhënave të para nga Policia lokale: Në pranga është vënë Durim Keçi, i dënuar me burg në shtetin fqinjë për disa akuza,...

“La Republica” për Durim Kecin: Bosi i mafies shqiptare u arratis

para 9 muajve - Ora news

Shtetasi Durim Keci i arrestuar mbrëmjen e sotme në Durrës, është shpallur në kërkim nga autoritetet italiane për trafik droge dhe prostitucion. Kush është Durim Keci? Në një artikull të “La Republica”...

Arrestohet në Durrës ‘mafiozi i rrezikshëm’ që kërcënoi prokurorët. Ja kush është

para 9 muajve - Syri

Një person i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar në Durrës. Sipas të dhënave të para nga Policia lokale: Në pranga është vënë Durim Keçi, i dënuar me burg në shtetin fqinjë për disa akuza,...

Kapet në Durrës i kërkuari për trafikim droge në Itali

para 9 muajve - Sot News

Një person i kërkuar për trafik droge nga Italia u arrestua në Durrës. Sipas burimeve të policisë në pranga ka rënë shtetasi, Durim Keci, i shpallur në kërkim nga drejtësia italiane. Mësohet se gjatë arrestimit...

I dënuar me 9 vite burg arrestohet në Durrës shqiptari

para 9 muajve - Shqiptarja

Burimet policore në Durrës bëjnë të ditur se është vënë në pranga Durim Keçi, i cili është dënuar me 9 vite burg nga drejtësia italiane për veprat penale të trafikut të lëndëve narkotike, shkatërrim prone...

Kapet shqiptari i kërkuar ndërkombëtarisht, pritet ekstradimi drejt Italisë

para 9 muajve - NOA

Një i shumëkërkuar ndërkombëtarisht është vënë në prangat e policisë së Durrësit. Bëhet fjalë për një shtetas shqiptar, i cili rezulton që të jetë dënuar me 9 vite heqje lirie për llogari të drejtësisë...

Ishte dënuar në Itali për trafik droge, kapet në Durrës i shumëkërkuari

para 9 muajve - Mapo

Një person është arrestuar nga policia e Durrësit për llogari të drejtësisë italiane. Në pranga ka përfunduar Durim Keçi i dënuar me 9 vite burg në Itali për veprën penale trafik droge, shkatërrim prone...

Ishte dënuar në Itali për trafik droge, kapet në Durrës i shumëkërkuari (Emri)

para 9 muajve - BalkanWeb

DURRES – Një person është arrestuar nga policia e Durrësit për llogari të drejtësisë italiane. Në pranga ka përfunduar Durim Keçi, i dënuar me 9 vite burg në Itali për trafik droge, shkatërrim prone dhe...

Ishte dënuar në Itali për trafik droge, kapet në Durrës i shumëkërkuari (Emri)

para 9 muajve - Koha Jone

Një person është arrestuar nga policia e Durrësit për llogari të drejtësisë italiane. Në pranga ka përfunduar Durim Keçi, i dënuar me 9 vite burg në Itali për trafik droge, shkatërrim prone dhe armëmbajtje...

I kërkuari për trafik droge nga Italia kapet në Durrës, i gjendet dhe armë

para 9 muajve - Ora news

Policia e Durrësit ka vënë në pranga shtetasin Durim Keci, i shpallur në kërkim nga drejtësia italiane. Gjatë arrestimit të tij në flagrancë iu gjet dhe një armë zjarri pa leje në automjet. Arrestimi i...

Durrës/ Arrestohet i ‘forti’ Durim Keçi, do ekstradohet drejt Italisë

para 9 muajve - Java News

Një person ka rënë në pranga të policisë së Durrësit. Ai është Durim Keçi i akuzuar për armëmbajtje pa leje. Ky shtetas është kapur nga Drejtoria e Krimit të Organizuar. Ndërsa emri i tij nuk është i panjohur...

Arrestohet “bosi i mafias” shqiptare që kërcënoi prokurorët (Emri)

para 9 muajve - Periskopi

Një person i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar në Durrës. Sipas të dhënave të para nga Policia lokale: Në pranga është vënë Durim Keçi, i dënuar me burg në shtetin fqinjë për disa akuza,...

Arrestohet në Durrës ‘mafiozi i rrezikshëm’ që kërcënoi prokurorët

para 9 muajve - Arbresh

Një person i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar në Durrës. Sipas të dhënave të para nga Policia lokale: Në pranga është vënë Durim Keçi, i dënuar me burg në shtetin fqinjë për disa akuza,...

Ishte dënuar në Itali për trafik droge, kapet në Durrës i shumëkërkuari

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Një person është arrestuar nga policia e Durrësit për llogari të drejtësisë italiane. Në pranga ka përfunduar Durim Keçi, i dënuar me 9 vite burg në Itali për trafik droge, shkatërrim prone dhe armëmbajtje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK