http://kariera.mk

Urimi i fundit që djali i Dritan Priftit i bëri të atit per ditelindje, kur ai luftonte për jetën

para 9 muajve - Opinion

Në instagramin e David Priftit, mes postimeve të shumta gjendet edhe urimi i fundit që ai i ka bërë të atit për ditëlindje. Postimi që mban datën 27 gusht është i ndjerë, ashtu siç mund të jetë urimi që...

Ç’thoshte Prifti për sëmundjen dhe dedikimi i të birit

para 9 muajve - Mapo

Ish-ministri i Energjitikës, Dritan Prifti është ndarë në moshën 49 vjeçare nga jeta. Ai vuante nga një sëmundje e gjakut dhe kishte bërë një operacion në Itali, i cili rezultoi i pasuksesshëm. Prifti...

Urimi prekës i djalit të Dritan Priftit: Je personi që marr shembull

para 9 muajve - Sot News

Ish- ministri i Energjetikes, Dritan Prifti është ndarë nga jeta gjatë ditës së djeshme në moshën 49-vjecare. Ai vuante prej disa kohësh nga një sëmundje e rëndë dhe i ishte nënshtruar së fundmi një operacioni...

Urimi i djalit të Dritan Priftit pak kohë më parë: Je personi që marr shembull

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANE -Ish- ministri i Energjetikes, Dritan Prifti është ndarë nga jeta gjatë ditë së djeshme në moshën 49-vjecare. Ai vuante prej disa kohësh nga një sëmundje e rëndë dhe i ishte nënshtruar së fundmi...

Fjalët prekëse të djalit të Dritan Priftit: Të dua shumë babi

para 9 muajve - Albeu

Ditën e djeshme është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare ish-ministri i Energjitikës, Dritan Prifti . Ish-ministri Dritan Prifti humbi jetën ditën e djeshme në moshën 49-vjeçare përballë një sëmundje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK