http://kariera.mk

Bashkia Tiranë ndërton rrjet të ri ujësjellësi në zonën e Kodrës së Priftit

para 9 muajve - Albeu

Në zonën e Kodrës së Priftit po zbatohet një projekt tjetër investimesh kapitale nga ana e Bashkisë së Tiranës për të rritur aksesin në infrastrukturën hidroteknike në një territor që ka një popullsi të...

Kodra e Priftit me rrjet të ri të ujit të pijshëm

para 9 muajve - Top Channel

Zona e Kodrës së Priftit në Tiranë do të ketë një rrjet të ri ujësjellësi, falë investimeve kapitale të bashkisë së kryeqytetit për një rrjet efektiv të ujit të pijshëm në një zonë me popullsi të dendur,...

FOTOT / Bashkia Tiranë ndërton rrjet të ri ujësjellësi në zonën e Kodrës së Priftit

para 9 muajve - Sot News

Në zonën e Kodrës së Priftit po zbatohet një projekt tjetër investimesh kapitale nga ana e Bashkisë së Tiranës për të rritur aksesin në infrastrukturën hidroteknike në një territor që ka një popullsi të...

Kodra e Priftit me rrjet të ri të ujit të pijshëm

para 9 muajve - Mapo

Zona e Kodrës së Priftit në Tiranë do të ketë një rrjet të ri ujësjellësi, falë investimeve kapitale të bashkisë së kryeqytetit për një rrjet efektiv të ujit të pijshëm në një zonë me popullsi të dendur,...

Tiranë, rrjet të ri ujësjellësi në zonën e Kodrës së Priftit

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Në zonën e Kodrës së Priftit po zbatohet një projekt tjetër investimesh kapitale nga ana e Bashkisë së Tiranës për të rritur aksesin në infrastrukturën hidroteknike në një territor që ka një popullsi të...

Bashkia ndërton rrjet të ri ujësjellësi në zonën e Kodrës së Priftit

para 9 muajve - Gazeta Express

Në zonën e Kodrës së Priftit po zbatohet një projekt tjetër investimesh kapitale nga ana e Bashkisë së Tiranës për të rritur aksesin në infrastrukturën hidroteknike në një territor që ka një popullsi të...

Nis puna për rrjetin e ujësjellësit në Kodrën e Priftit (GALERI)

para 9 muajve - Java News

Në zonën e Kodrës së Priftit po zbatohet një projekt tjetër investimesh kapitale nga ana e Bashkisë së Tiranës për të rritur aksesin në infrastrukturën hidroteknike në një territor që ka një popullsi të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK