http://kariera.mk

Basha i ngrihet Ramës, Kryeministri- Gardës: Ikni është çun i mirë

para 9 muajve - NOA

Seanca e sotme parlamentare ku duhej të debatohej ngritja e komisionit të Reformës Zgjedhore është shoqëruar me debate të ashpra dhe është diskutuar për shumë tema të tjera, dhe më së paku për temën e...

Rama nuk pranon t’i lëshojë foltoren Bashës, ndërhyn garda

para 9 muajve - GazetaBlic

Teksa kryeministri shqiptar, Edi Rama po i përgjigjej kreut të PD-së, Lulzim Basha në lidhje me akuzat që ai bëri gjatë fjalës së tij, Basha u ngrit për të marrë fjalën. Si pasojë, Rama i drejtohet duke...

Rama nuk pranon t’i lëshojë foltoren Bashës, ndërhyn garda

para 9 muajve - Klan Kosova

Teksa kryeministri shqiptar, Edi Rama po i përgjigjej kreut të PD-së, Lulzim Basha në lidhje me akuzat që ai bëri gjatë fjalës së tij, Basha u ngrit për të marrë fjalën. Si pasojë, Rama i drejtohet duke...

Rama-Basha ‘përplasen’, futet Garda: Lëre, është çun i mirë. Ikni se s’bën gjë ky

para 9 muajve - Gazeta Tema

Seanca e sotme është tensionuar sërish pas fjalës së Ramës dhe akuzave të forta ndaj opozitës. Lulzim Basha është afruar në foltoren e Kuvendit për të marrë fjalën për të replikuar, por ka ndërhyrë Basha,...

Tensione në Kuvend/ Rama: Sali, malli më bëri që kur Luli me erdhi përballë të emocionohesha

para 9 muajve - Gazeta Tema

Një situatë e pazakontë ka ndodhur sot në Kuvend. Në momentin që po fliste kryeministri Edi Rama në foltoren e Kuvendit, Lulzim Basha ngrihet nga karrigia dhe shkon për të marrë fjalën, por mennjeherë...

Rama nuk pranon t'i lëshojë foltoren Bashës, ndërhyn garda...

para 9 muajve - Indeks online

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama gjatë seancës së sotme të Kuvendit nuk ka lejuar të dal në foltore Lulzim Basha. Basha ngrihet në këmbë për të marr fjalën, por garda e Ramës i del përpara atij dhe...

Basha i shkoi në foltore të marrë fjalën, Rama: O Sali e kapi malli dhe më erdhi përballë

para 9 muajve - Sot News

Përplasje ka patur ditën e sotme në seancën plenare në Kuvend mes kryeministrit Rama dhe kreut të opozitës Lulzim Basha. Ndërsa Rama vazhdonte fjalën në foltore, kreu i PD-së, Basha është cuar nga vendi...

BATUTAT/ “O Sali, Bashën e kapi malli kur erdhi para meje. Po s’ta dhashë fjalën, Flamuri hidhet nga ballkoni”

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Kryeministri Edi Rama ka ironizuar sot marrëveshjen e 18 majit me liderin e PD-së, ndërsa afër tij për t’i zënë vendin në foltore i është afruar Lulzim Basha. Mes batutave, Rama theksoi se Bashën...

Basha turret drejt Ramës në foltore

para 9 muajve - Koha Jone

Basha turret drejt foltores kur fliste Rama. Në një moment, kreu i PD-së Lulzim Basha është ngritur nga vendin dhe është nisur në drejtim të foltores për të marrë fjalën, ndërkohë që Rama po fliste. Menjëherë...

Tensione në Kuvend, Basha i ‘sulet’ Ramës, ndërhynë Garda

para 9 muajve - Gazeta Express

Ka pasur tension ditën e sotme në Kuvend, teksa kreu i qeverisë Edi Rama po fliste nga foltorja. Në një moment, kreu i PD-së Lulzim Basha është ngritur nga vendin dhe është nisur në drejtim të foltores...

Plas në Kuvend, Rama mbrohet nga gardistët kur afrohet Basha

para 9 muajve - Albeu

Vazhdojnë debatet në Kuvendin e Shqipërisë ku kryeministri Edi Rama është rikthyer me tone të ashpra në foltoren e Kuvendit . Rama akuzoi sërish Bashën për fotografinë e publikuar mbrëmë, duke deklaruar...

Video/ Rama e kthen parlamentin në teatër: Ikni çuna, Bashën e mori malli për mua

para 9 muajve - Opinion

Teksa Rama po mbaronte fjalën në parlament, kreu i PD-së, Basha është cuar nga vendi dhe i është afruar në foltore për të replikuar. Rama: Pse çohesh, mos u co, nuk kam mbaruar unë… Basha afrohet te foltorja,...

BATUTAT/ Rama përplaset me Bashën teksa tenton t’ia zërë vendin në foltore

para 9 muajve - Koha Jone

Debate të ndezura në Kuvend lidhur me krimin. Në një moment Basha kërkoi të merrte fjalën dhe iu afrua foltores  ndërsa njerëzit e sigurisë iu afruan Ramës. Basha u largua dhe me ironi Rama tha se nuk...

Video/ Rama e kthen në teatër: Ikni çuna, Bashën e mori malli për mua

para 9 muajve - Opinion

Teksa Rama po mbaronte fjalën në parlament, kreu i PD-së, Basha është cuar nga vendi dhe i është afruar në foltore për të replikuar. Rama: Pse çohesh, mos u co, nuk kam mbaruar unë… Basha afrohet te foltorja,...

Basha niset në foltore, ndërhyn Garda, Rama: Është çun i mirë

para 9 muajve - Shqiptarja

Seanca e sotme është tensionuar sërish pas fjalës së Ramës dhe akuzave të forta ndaj opozitës.

Plas në Kuvend, Rama mbrohet nga gardistët kur afrohet Basha

para 9 muajve - InfoShqip

Vazhdojnë debatet në Kuvendin e Shqipërisë ku kryeministri Edi Rama është rikthyer me tone të ashpra në foltoren e Kuvendit. Rama akuzoi sërish Bashën për fotografinë e publikuar mbrëmë, duke deklaruar...

Tensione në Kuvend, Basha i ‘sulet’ Ramës, ndërhynë Garda

para 9 muajve - Tetova Sot

Ka pasur tension ditën e sotme në Kuvend, teksa kreu i qeverisë Edi Rama po fliste nga foltorja. Në një moment, kreu i PD-së Lulzim Basha është ngritur nga vendin dhe është nisur në drejtim të foltores...

“Durim Keçi ka qenë edhe në çadër”. Basha i shkon Ramës në foltore

para 9 muajve - Java News

“Provoni të bëni një fjalim pa fjalët krim, drogë, mafie dhe Elvis Rroshi. Nuk e bëni dot. Maksimumi do flisni 3 minuta”. Kështu iu drejtua Edi Rama opozitës ndërsa u ndal të akuzat e PD në lidhje me foton...

Rama akuza PD-së: Po tenton të hapë çadrën në kuvend

para 9 muajve - Vizion Plus

Kryeministri Edi Rama ka akuzuar deputetët e Partisë Demokratike se po tenton hapë cadrën në kuvend, duke zhytur parlamentin në konkflikt. Rama tha se ashtu si në cadër ju vazhdoni në parlament me avazin...

Këto 4 fotografi tregojnë një moment që ndoshta ju ka ikur gjatë fjalës së Edi Ramës në Kuvend

para 9 muajve - Periskopi

Teksa Rama vazhdonte fjalën në foltore, kreu i PD-së, Basha është cuar nga vendi dhe i është afruar në foltore të merrte fjalën. Rama: Pse çohesh, mos u co, nuk kam mbaruar unë Basha afrohet te foltorja,...

BATUTAT/ “O Sali, Bashën e kapi malli kur erdhi para meje. Po s’ta dhashë fjalën, Flamuri hidhet nga ballkoni”

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Kryeministri Edi Rama ka ironizuar sot marrëveshjen e 18 majit me liderin e PD-së, ndërsa afër tij për t’i zënë vendin në foltore i është afruar Lulzim Basha. Mes batutave, Rama theksoi se Bashën e ‘kapi’...

Basha i ‘sulet’ Ramës në foltore, ndërhyn Garda

para 9 muajve - Lajme.al

Ka pasur tension ditën e sotme në Kuvend, teksa kreu i qeverisë Edi Rama po fliste nga foltorja. Në një moment, kreu i PD-së Lulzim Basha është ngritur nga vendin dhe është nisur në drejtim të foltores...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK