http://kariera.mk

Majko: Krimi na zgjedh ne, ja si i humba votat nga kafja që s’piva me ‘filanin’

para 9 muajve - Koha Jone

Ministri socialist per Diasporen, Pandeli Majko nga foltorja e Kuvendit e ka zbuluar fare thjesht, skemën sesi fitohen votat në zgjedhje me mbështetjen e bandave duke nisur nga një rast personal. Ja çfarë...

Majko: Krimi na zgjedh ne, ja si i humba votat nga kafja që s’piva me ‘filanin’

para 9 muajve - Syri

Deputeti socialist Pandeli Majko e ka zbuluar fare thjesht, skemën sesi fitohen votat në zgjedhje me mbështetjen e bandave duke nisur nga një rast personal. Ja çfarë tregoi Majko në Kuvend: “Po jua them...

Habit Majko: Është krijuar një shtresë njerëzish që shet votën!

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Ministri për Diasporën, Pandeli Majko deklaroi sot në Kuvend se ka nga ata qytetarë shqiptarë që e shesin votën në këmbim të lekëve. Ai theksoi se kjo nuk është hera e parë që thuhet dhe se tashmë...

Majko flet pa doreza: Po kriminelët mbushin kutitë me vota, më janë ofruar edhe mua

para 9 muajve - Opinion

Ministri për Diasporën Pandeli Majko ka folur pa doreza sot në Kuvendin e Shqipërisë. Teksa ka marrë fjalën në foltore, duke iu referuar debatit të madh që pati mes palëve, Majko ka thënë se është koha...

Majko del hapur: Krimi na zgjedh ne më kanë thënë pi një kafe me filanin

para 9 muajve - Shqiptarja

Ministri për Diasporën, Majko ka folur sot në Kuvend dhe duke iu referuar debatit që pati mes palëve, të cilat akuzonin njëra tjetrën si të inkriminuara. Pandeli majko ka thënë se është koha që gjërat...

"Të gjithë ne mund të kemi foto të dyshimta...", Majko 'plas bombën' në Kuvend

para 9 muajve - Gazeta Express

Ministri për Diasporën, Pandeli Majko ka folur pa doreza sot në Kuvendin e Shqipërisë. Ai ka dhene shembuj konkrete nga eksperienca e tij per te pire kafe me perosna me rekorde kriminale, por qe ka zgjedhur...

Majko ?tradhëton? Ramën: Po, krimi ka pushtuar vendin

para 9 muajve - Albeu

Ministri për Diasporën, Pandeli Majko ndryshe nga kryeministri Edi Rama ka folur pa doreza sot në Kuvendin e Shqipërisë. Gjatë fjalës së tij në foltore, Majko ka thënë se është koha që gjërat të thuhen...

Kuvend, Majko flet pa doreza: Krimi na zgjedh vetë, më kanë thënë edhe mua të pi kafe me filanin

para 9 muajve - Sot News

Krahas debatit të shoqëruar me replika të forta mes palëve, Ministri për Diasporën, Pandeli Majko ka zgjedhur të flasë pa doreza.  Gjatë fjalës së tij në Kuvend, Majko pohoi se krimi nuk është me asnjë...

Majko: krimi nuk është as me PS as me PD, por në zona të caktuara na zgjedhin ata ne…

para 9 muajve - AlbPress

Pandeli Majko, ministër për Diasporën, u shpreh gjatë senacës së sotme në Kuvend se tashmë ka ardhur koha që gjërat të thuhet siç janë. Majko pohoi se në Shqipëri shtë krijuar jë shtresë njerëzit që shesin...

Majko: krimi nuk është as me PS as me PD, por në zona të caktuara na zgjedhin ata ne…

para 9 muajve - Te Sheshi

Pandeli Majko, ministër për Diasporën, u shpreh gjatë senacës së sotme në Kuvend se tashmë ka ardhur koha që gjërat të thuhet siç janë. Majko pohoi se në Shqipëri shtë krijuar jë shtresë njerëzit që shesin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK