http://kariera.mk

Berisha: Rama është streha dhe koka e krimit

para 9 muajve - Top Channel

Ish-kryeministri Sali Berisha tha në sallën e Kuvendit se kryeministri Edi Rama ka sjellë në Parlament kriminelët që i shërbejnë pushtetit. “I solle kriminelët që i shërbejnë pushtetit pasi për ty, ata...

Berisha u heq emrat ministrave të Ramës e i zëvëndëson me nofka

para 9 muajve - Albeu

Kuvendi i Shqipërisë ditën e sotme u shoqërua me debate të ashpra me PS-PD dhe LSI-së. Ish-kryeministri Sali Berisha ka zëvëndësuar emrat e minstrave të Ramës me nofka të kriminelëve. Gjatë fjalës së tij...

Akuza e fortë e Berishës për vëllanë e Ramës që lidhet me drogën

para 9 muajve - Klan Kosova

Ish-kryeministri shqiptar, Sali Berisha tha në sallën e Kuvendit se kryeministri Edi Rama ka sjellë në Parlament kriminelët që i shërbejnë pushtetit. “I solle kriminelët që i shërbejnë pushtetit pasi për...

Akuza e fortë e Berishës për vëllain e Ramës që lidhet me drogën

para 9 muajve - Klan Kosova

Ish-kryeministri shqiptar, Sali Berisha tha në sallën e Kuvendit se kryeministri Edi Rama ka sjellë në Parlament kriminelët që i shërbejnë pushtetit. “I solle kriminelët që i shërbejnë pushtetit pasi për...

Kuvend/ Nofkat që iu vendos Berisha ministrave, i krahason me kriminelët

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Ish kryeministri Sali Berisha ka përmendur nofkat e ministrave të kabinetit të Ramës duke i quajtur ata si qeveritarët e krimit. Gjatë fjalës së tij në Kuvend, pasi akuzoi vëllain e kryeministrit...

"Ditzi Bajro, Damjan Çela dhe Zhozhoja që peshon Ramën në kandar", Rama nxjerr nofkat e ministrave

para 9 muajve - Gazeta Express

Replikave me Taulant Ballën në Kuvend, ish kreu i qeverisë, Sali Berisha iu përgjigje me nota humori për pseudonimet që thërriten ministrat e kabinetit qeveritar. Ai ka listuar disa nga ministrat e qeverisë,...

Berisha: Olsi Rama kaloi kufirin me makinën e kokainës

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Ish-kryeministri Berisha ka akuzuar kryeministrin Edi rama se zotëron fakte që vëllai i tij ka kaluar kufirin me makinë me drogë, në mbështetje të grupit të arrestuar dhe të dënuar të kokaninës, të njohur...

Berisha: Rama është streha dhe koka e krimit

para 9 muajve - Mapo

Ish-kryeministri Sali Berisha tha në sallën e Kuvendit se kryeministri Edi Rama ka sjellë në Parlament kriminelët që i shërbejnë pushtetit. “I solle kriminelët që i shërbejnë pushtetit pasi për ty, ata...

Kuvend/ Pas vëllait të Ramës, Berisha nxjerr nofkat e ministrave të rinj

para 9 muajve - Sot News

Pas akuzave ndaj vëllait të kryeministrit si pjesë e bandës së drogës, Berisha vijon me sulmet ndaj Qeverisë.  Ai ka numëruar me radhë nofkat e ministrave të Ramës, duke e quajtur ata qeveritarët e krimit....

Berisha: Olsi Rama e kaloi kufirin më 8.6.2014 me makinën e kokainës, i vetmi nga të Xibrakës jashtë burgut. Ja targa e makinës

para 9 muajve - Syri

Kryeministri Sali Berisha e ka akuzuar direkt me emër, vëllanë e kryeministrit Olsi ramën, si një kryesorët e trafikut të kokainës dhe personi i vetëm që nuk është arrestuar nga banda e Xibrakës. Berisha...

Berisha i përmend sërish vëllain Ramës: Olsi lëvizte në makinën e kokainës, pse s’flet?

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha i përmendi sërish sot kryeministrit Rama vëllain e tij Olsi, të cilin edhe pak kohë më parë e ka akuzuar se lëvizte në një makinë që kryente trafikun e drogës. “Sapo...

Berisha i përmend vëllanë Ramës: Olsi kaloi makinën me kokainë, pse nuk flet?

para 9 muajve - NOA

Ish-Kryeministri Sali Berisha, akuzon vëllanë e Kryeministrit Edi Rama si të implikuar në trafik kokaine. Duke folur në seancën e sotme parlamentare ai kërkoi që qytetarët të gykojnë lidhjet me krimin...

Berisha publikon datat: Ja kur kaloi kufirin Olsi Rama me makinën me drogë

para 9 muajve - Albeu

Ish-kryeministri Sali Berisha nga foltorja e Kuvendit ka hedhur akuza të rënda mbi kryeministrin Edi Rama dhe vëllain e tij, Olsi Rama duke e etiketuar si një nga kokat e bandës së Xibrakës. “ Olsi Rama...

Berisha nuk i ndahet vëllait të Ramës: Olsi është kapur me makinë me kokainë

para 9 muajve - Gazeta Express

Ish-kryeministri Sali Berisha, duke folur nga Kuvendi ditën e sotme, ka hedhur akuza të forta ndaj vëllait të kryeministrit Edi Rama. Berisha tha se Olsi Rama, vëllai I kryeministrit, është kapur nga sistemi...

Berisha akuza Ramës: Vëllai yt i përfshirë në trafikun e drogës

para 9 muajve - Sot News

Ish-kryeministri i vendit Sali Berisha ka marrë fjalën e tij në Kuvend. Ndërkaq Berisha ka vijuar me akuza të rënda në drejtim të Ramës duke i përmendur sërish sot kryeministrit Rama vëllain e tij Olsi,...

Berisha: Kreu i meduzës së krimit

para 9 muajve - Koha Jone

Në fjalën e tij në foltoren e Kuvendit, ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar se vlerësimi ndërkombëtar për zgjedhjet e 25 qershorit ishte më i keqi që prej vitit 2001. Gjithashtu, Sali Berisha ka...

Berisha-Ramës: Çfarë donte yt vëlla në makinën e kokainës. Publikon faktet

para 9 muajve - Opinion

Ish- kryeministri Berisha i është kthyer akuzave për vëllanë e Kryeministrit. Nga foltorja e Parlamentit ai u shpreh “Olsi Rama është gjetur në sistemin TIMS të kalojë kufirin me makinë e përshtatur për...

Berisha: Olsi Rama kaloi kufirin me makinën e kokainës

para 9 muajve - Ora news

Ish-kryeministri Sali Berisha ka sulmuar kryeministrin Rama, pasi sipas tij vëllai Olsi Rama ka kaluar disa herë kufirin me një makinë që transportontë kokainë. vijon Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni...

Berisha: Olsi Rama kaloi kufirin me makinën e kokainës

para 9 muajve - Illyria

Ish-kryeministri Sali Berisha ka sulmuar kryeministrin Rama. Nga foltorja e Kuvendit ai i kërkon Ramës shpjegim se pse Olsi Rama ka kaluar disa herë kufirin me një makinë që transportontë kokainë. Berisha:...

Berisha hap thesin e akuzave në Kuvend: nga vëllai i Fatmir Xhafajt te Olsi Rama…

para 9 muajve - Te Sheshi

Ish-kryeministri Sali Berisha i është rikthyer akuzave të hershme ndaj kryeministrit, ministrave, deputetëve socialistë dhe familjarëve të tyre. Në fjalën e mbajtur në Kuvend, i cili prej disa orësh është...

Berisha i përmend sërish vëllain Ramës: Olsi lëvizte në makinën e kokainës, pse s’flet?

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Ish-kryeministri Sali Berisha i përmendi sërish sot kryeministrit Rama vëllain e tij Olsi, të cilin edhe pak kohë më parë e ka akuzuar se lëvizte në një makinë që kryente trafikun e drogës. “Sapo erdhi...

Sali Berisha flet për djalin e Edi Ramës, ja çka thotë

para 9 muajve - Periskopi

Kryeministri Sali Berisha nga foltorja e Kuvendit ka folur me emra dhe ka akuzuar direkt vëllanë e kryeminsitrit, Olsi Ramën si një nga kokat e bandës së Xibrakës Ai ka theksuar se ka fakte për këtë. “Olsi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK