http://kariera.mk

Edi Rama: PD-ja, zero lidership

para 9 muajve - Top Channel

Kryeministri Edi Rama, në nisje të diskutimit në Kuvend të projekt-vendimit për Komisionin e Reformës Zgjedhore, theksoi se Partia Demokratike ka “zero lidership”. “Rezultati i zgjedhjeve ishte i thellë...

Rama: Zgjedhjet ishin sipas standardeve, opozita bllokon diskutimin prej dy javësh

para 9 muajve - Portalb

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama në fjalën e tij në seancën plenare të Kuvendit ku po diskutohet për Reformën Zgjedhore, ka deklaruar se zgjedhjet ishin sipas standardeve, ndërsa opozita bllokon diskutimin...

Rama: Zgjedhjet ishin sipas standardeve, opozita bllokon diskutimin prej dy javësh

para 9 muajve - Medial

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama në fjalën e tij në seancën plenare të Kuvendit ku po diskutohet për Reformën Zgjedhore, ka deklaruar se zgjedhjet ishin sipas standardeve, ndërsa opozita bllokon diskutimin...

Rama: PD-ja ka zero lidership

para 9 muajve - Aktuale

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, në nisje të diskutimit në Kuvend të projekt-vendimit për Komisionin e Reformës Zgjedhore, theksoi se Partia Demokratike ka “zero lidership”. “Rezultati i zgjedhjeve...

Rama: PD-ja, zero lidership

para 9 muajve - Klan Kosova

Kryeministri shqiptar, Edi Rama, në nisje të diskutimit në Kuvend të projekt-vendimit për Komisionin e Reformës Zgjedhore, theksoi se Partia Demokratike ka “zero lidership”. “Rezultati i zgjedhjeve ishte...

Përplasje mes Ramës dhe Bashës

para 9 muajve - Albinfo

Kryeministri shqiptar, Edi Rama dhe lideri i Partisë Demokratike, Lulzim Basha sërish kanë pasur ‘përplasje’ në seancën e Kuvendit të Shqipërisë, shkruan albinfo.ch. “Rezultati i zgjedhjeve ishte i thellë...

Rama: PD-ja ka zero lidership

para 9 muajve - RTV 21

Opozita shqiptare ankohet se i mungon liria e fjalës Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, në nisje të diskutimit në Kuvend të projekt-vendimit për Komisionin e Reformës Zgjedhore, theksoi se Partia Demokratike...

Rama thumbon Bashën nga Kuvendi: Po e çon PD drejt shkrirjes

para 9 muajve - Albeu

Me akuza të forta në adresë të PD-së dhe opozitës , Kryeministri Rama ka nisur fjalën e tij nga foltorja e Kuvendit. Kryeministri Edi Rama sot ka marrë fjalën në Kuvend ku i është përgjigjur ashpër opozitës...

Rama: PD-ja, zero lidership

para 9 muajve - Tetova Sot

Kryeministri shqiptar, Edi Rama, në nisje të diskutimit në Kuvend të projekt-vendimit për Komisionin e Reformës Zgjedhore, theksoi se Partia Demokratike ka “zero lidership”. “Rezultati i zgjedhjeve ishte...

Rama ia kujton sërish 'rrjedhjen' PD-së: Ju edhe 100 vite në opozitë

para 9 muajve - Shqiptarja

Kryeministri Rama nuk ka i kursyer akuzat ndaj opozitës edhe seancën e sotme në Kuvend, ndërsa u ka kujtuar edhe fjalën ‘i rrjedhur’ që shkaktoi sherrin dje në parlament. Rama u shpreh se opozita nëse...

Kryeministri leksion sesi bëhet opozita, pranon fyerjen ndaj Berishës

para 9 muajve - Gazeta Express

Kryeministri Edi Rama, duke folur në Kuvend ditën e sotme, ka hedhur akuza të forta në adresë të PD-së, duke I kujtuar edhe humbjet që kjo parti ka pasur në disa zgjedhje. Rama, thotë se PD-së nuk është...

Rama sulmon Bashën: U trembe, jeni bosh lart e poshtë

para 9 muajve - Mapo

Kryeministri Edi Rama sulmoi ashpër Partinë Demokratike në fjalimin e mbajtur gjatë të premtes. Duke iu drejtuar kryetarit Lulzim Basha, Rama tha se ai nuk ka pasur kurrë lidhje me krimin. Por merakun...

Rama akuza PD në Kuvend: Keqardhje për ju, zero lidership

para 9 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Rama e ka nisur fjalën e tij nga foltorja e Kuvendit me akuza të forta ndaj opozitës. Rama pranoi se i kishte drejtuar Berishës fjalën ‘i rrjedhur’, ndërkohë që opozita pretendon se ai...

Edi Rama: PD-ja, zero lidership

para 9 muajve - Indeks online

Kryeministri Edi Rama, në nisje të diskutimit në Kuvend të projekt-vendimit për Komisionin e Reformës Zgjedhore, theksoi se Partia Demokratike ka “zero lidership”. “Rezultati i zgjedhjeve ishte i thellë...

Rama shpërthen ndaj PD-së: Na kthyet në çadrën e sherrit

para 9 muajve - Albeu

Kryeministri Edi Rama ka marrë fjalën ditën e sotme në Kuvendin e Shqipërisë, ku ka hedhur akuza të rënda në drejtim të PD-së dhe kreut të saj Lulzim Basha. Rama deklaroi se PD e ka kthyer Kuvendin në...

Kryeministri Rama i ‘sulet’ opozitës: Jeni bosh lart, e bosh poshtë

para 9 muajve - BalkanWeb

Kryeministri Edi Rama nga foltorja e Kuvendit u është kundërpërgjigjur ashpër qëndrimeve të djeshme të opozitës, që solli edhe shtyrjen e seancës për ditën e sotme. Ai theksoi se opozita sërish e përfshiu...

Rama sulm frontal opozitës në Kuvend: Jeni bosh lart, e bosh poshtë

para 9 muajve - Gazeta Express

Kryeministri Edi Rama duke folur nga foltorja e Kuvendit, ka sulmuar si asnjëherë më aprë opozitën për qëndrimet dhe sjelljen e fundit të saj ditët e fundit. Rama, tha se opozita nuk është e aftë për të...

Rama: PD, zero lidershp. Po ktheni çadrën e vjetër të konfliktit

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Kryeministri Edi Rama ka sulmuar oipozitën, duke e akuzuar se nuk di të bëjë gjë tjetër veç se të bllokojë foltoren e Parlamentit në çdo seancë. Rama iu drejtua deputete të opozitës se duhet të kishin...

Rama "shpërthen" ndaj PD: Keni 200 mijë pupla më pak, jeni pa lidership

para 9 muajve - NOA

Kryeministri Edi Rama shpërtheu me gjuhë të ashpër ndaj Partisë Demokratike, teksa sot në Kuvend diskutohet ngritja e komisionit për Reformën Zgjedhore. Ai tha se deputetët janë ftuar sot në një diskutim,...

Kuvend, Rama i përgjigjet PD: Na kthyet në çadrën e konfliktit, jeni bosh lartë, e bosh poshtë

para 9 muajve - Sot News

Kryeministri i vendit Edi Rama ka reaguar ndaj qëndrimeve të opozitës ditën e djeshme në Parlament. Nga foltorja e Kuvendit, Rama ka ironizuar qëndrimin e PD-së, teksa theksoi se opozita sërish e përfshiu...

Kuvend, Rama i përgjigjet PD: Na kthyet në çadrën e sherrit, jeni bosh lartë, e bosh poshtë

para 9 muajve - Sot News

Kryeministri i vendit Edi Rama ka reaguar ndaj qëndrimeve të opozitës ditën e djeshme në Parlament. Nga foltorja e Kuvendit, Rama ka ironizuar qëndrimin e PD-së, teksa theksoi se opozita sërish e përfshiu...

Rama i ”sulet” opozitës: Jeni me çadrën e vjetër, pa vizion

para 9 muajve - Koha Jone

Me qëndrim të ashpër ju është kundërpërgjigjur Kryeministri Edi Rama nga foltorja e Kuvendit, qëndrimeve të djeshme të opozitës, që solli edhe shtyrjen e seancës. Ndër të tjera, kreu i qeverisë theksoi...

Debati për zgjedhjet/ Rama-opozitës: Jeni bosh, s’dini të diskutoni. Mos hajdeni me çadër në Parlament

para 9 muajve - Opinion

Kryeministri Edi Rama e mori fjalën sot në foltoren e Parlamentit për pikën e rendit të ditës që ka të bëjë me ngritjen e komisionit për reformën zgjedhore. Kjo pikë u bë shkak për ndërprjen e seancës...

VIDEO/ Rama i paraprin akuzave të opozitës për lidhjet me krimin, hidhet në kundërsulm

para 9 muajve - Syri

Kryeministri Edi Rama i ka paraprirë sot në Kuvend, sulmit të paralajmëruar të opozitës për lidhjet e tij personale me krimin duke u hedhur në kundërsulm nga foltorja; PD-ja ka deklaruar këto ditë se ka...

"Zgjedhorja", Rama: Opozita bosh, nuk ka shans për diskutim

para 9 muajve - Shqiptarja

Në kuvendin e Shqipërisë po diskutohet për Reformën Zgjedhore. Kryeministri Rama ka deklaruar se zgjedhjet ishin sipas standardeve, ndërsa po bllokoni diskutimin prej dy javësh. “ Jemi ftuar në një diskutim,...

Rama i paraprin akuzave të opozitës për lidhjet me krimin, hidhet në kundërsulm

para 9 muajve - Syri

Kryeministri Edi Rama i ka paraprirë sot në Kuvend, sulmit të paralajmëruar të opozitës për lidhjet e tij personale me krimin duke u hedhur në kundërsulm nga foltorja; PD-ja ka deklaruar këto ditë se ka...

Rama: PD-ja ka zero lidership

para 9 muajve - 10minuta

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, në nisje të diskutimit në Kuvend të projekt-vendimit për Komisionin e Reformës Zgjedhore, theksoi se Partia Demokratike ka “zero lidership”. “Rezultati i zgjedhjeve...

Rama opozitës: Nuk dini të diskutoni, mos ejani me çadër në parlament

para 9 muajve - Lajm

Kryeministri Edi Rama e mori fjalën sot në foltoren e Parlamentit për pikën e rendit të ditës që ka të bëjë me ngritjen e komisionit për reformën zgjedhore. Kjo pikë u bë shkak për ndërprjen e seancës...

Rama nuk kursen as LSI: U nis të bëhej e para dhe vajti i ra murit me kokë

para 9 muajve - Java News

Kryeministri Edi Rama nga foltorja e Kuvendit u është kundërpërgjigjur ashpër qëndrimeve të djeshme të opozitës, që solli edhe shtyrjen e seancës për ditën e sotme. Ai theksoi se opozita sërish e përfshiu...

“I latë puplat rrugës dhe vini këtu na bëni trimin”. Rama i përgjigjet demokratëve

para 9 muajve - Java News

Kryeministri Edi Rama nga foltorja e Kuvendit u është kundërpërgjigjur ashpër qëndrimeve të djeshme të opozitës, që solli edhe shtyrjen e seancës për ditën e sotme. Ai theksoi se opozita sërish e përfshiu...

Rama-opozitës: Na përfshitë në një krismë me daulle, në çadrën e vjetër të baltës

para 9 muajve - Java News

Kryeministri Edi Rama nga foltorja e Kuvendit u është kundërpërgjigjur ashpër qëndrimeve të djeshme të opozitës, që solli edhe shtyrjen e seancës për ditën e sotme. Ai theksoi se opozita sërish e përfshiu...

Edi Rama: PD-ja, zero lidership

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Kryeministri Edi Rama, në nisje të diskutimit në Kuvend të projekt-vendimit për Komisionin e Reformës Zgjedhore, theksoi se Partia Demokratike ka “zero lidership”. “Rezultati i zgjedhjeve ishte i thellë...

Rama: PD-ja ka zero lidership

para 9 muajve - Gazeta e re

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, në nisje të diskutimit në Kuvend të projekt-vendimit për Komisionin e Reformës Zgjedhore, theksoi se Partia Demokratike ka “zero lidership”. “Rezultati i zgjedhjeve...

Rama: PD-ja ka zero lidership

para 9 muajve - KosovaPress

“Rezultati i zgjedhjeve ishte i thellë dhe kuptimplotë për këdo që ka dëshirë ta lexojë me objektivitet. Partia Socialiste mori më shumë vota se 4 vite më parë, ndërsa Partia Demokratike më pak vota se...

Rama shpërthen ndaj PD-së: Na kthyet në çadrën e sherrit

para 9 muajve - Arbresh

Kryeministri Edi Rama ka marrë fjalën ditën e sotme në Kuvendin e Shqipërisë, ku ka hedhur akuza të rënda në drejtim të PD-së dhe kreut të saj Lulzim Basha. Rama deklaroi se PD e ka kthyer Kuvendin në...

Rama i ‘sulet’ opozitës: Na kthyet në çadër. Jeni bosh lart, e bosh poshtë

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Kryeministri Edi Rama nga foltorja e Kuvendit u është kundërpërgjigjur ashpër qëndrimeve të djeshme të opozitës, që solli edhe shtyrjen e seancës për ditën e sotme. Ai theksoi se opozita sërish e përfshiu...

Rama opozitës: Nuk dini të diskutoni, mos ejani me çadër në parlament

para 9 muajve - Periskopi

Kryeministri Edi Rama e mori fjalën sot në foltoren e Parlamentit për pikën e rendit të ditës që ka të bëjë me ngritjen e komisionit për reformën zgjedhore. Kjo pikë u bë shkak për ndërprjen e seancës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK