http://kariera.mk

Berisha: Edi Rama kruhet kur flet, shkak kokaina

para 9 muajve - Zhurnal

Tiranë, 13 tetor - Ish-kryeministri shqiptar, Sali Berisha merr fjalën në Kuvend dhe shprehet se gjithë gazetarët kanë një pyetje: “Pse kruhet gjithë kohën që flet Rama?”. Sipas Berishës ka vetëm një shkak,...

Berisha: Edi Rama kruhet kur flet, shkak kokaina

para 9 muajve - Klan Kosova

Ish-kryeministri shqiptar, Sali Berisha merr fjalën në Kuvend dhe shprehet se gjithë gazetarët kanë një pyetje: “Pse kruhet gjithë kohën që flet Rama?”. Sipas Berishës ka vetëm një shkak, është kokaina,...

Berisha: Edi Rama kruhet kur flet, shkak kokaina

para 9 muajve - Indeks online

Ish-kryeministri shqiptar, Sali Berisha merr fjalën në Kuvend dhe shprehet se gjithë gazetarët kanë një pyetje: “Pse kruhet gjithë kohën që flet Rama?”. Sipas Berishës ka vetëm një shkak, është kokaina,...

‘Kruhesh se je nën efektin e kokainës’, ‘Fotografi i Enverit’

para 9 muajve - Almakos

Sulmi i parë PD-LSI dhe historia e komenteve ‘bombë’ të Donald Lu Seanca e së premtes në Kuvend u shënua që në nisje nga debate të forta. Kjo seancë vinte pasi krerët e PD dhe të LSI kishin sulmuar kryeministrin...

Flet Nard Ndoka: Rama ka pirë kokainë ndaj kruhet e nxihet, jepini ujë

para 9 muajve - Gazeta Tema

Batutat dhe replikat kanë dominuar edhe senacën e sotme parlamentare. Ish-Kryeministri Berisha deklaroi se është e lexueshme nga simptomat që ka Rama ka konsumuar koakinë. “Rama kruan kokën gjithë kohën...

Basha-Ramës: Edhe një shoferi autobuzi nuk i lehojet të drejtojë mjetin në këtë gjëndje të çekuilibruar mendore siç je ti sot

para 9 muajve - Gazeta Tema

Kanë vijuar debatet mes Kryeministrit Edi Rama dhe Lulzim Basha . Menjëherë pas fjalimit të dytë të Ramës në Kunvend e mori fjalën Basha. Sapo nisi të flasë Basha ironizoi kryeministri duke i thënë se...

“Kruarje nga pas, nxirje, etje… Edi Rama nën efektin e kokainës në Kuvend”

para 9 muajve - Lajmi.net

Kreu i Partisë Demokristiane Nard Ndoka sot në Kuvend ka parë me sytë e tij provat se kryeministri Edi Rama sipas tij është i droguar. Kruarje, nxirje, dhe etje e madhe. Në një replikë që pati me kryeministrin...

Basha i qahet Ramës: Herë më thua jam i mirë e herë më kërcënon

para 9 muajve - Albeu

Vazhdojnë debatet e nxehta në Kuvend ku kreu i demokratëve Lulzim Basha ka pohuar nga foltorja e Kuvendit se kryeministri Edi Rama në një gjendje të çekuilibruar e kërcënoi. “Je i çekuilibruar totalisht....

Batutat e kryeministrit në Kuvend Berisha-Ndoka: Ja pse kruhet Rama

para 9 muajve - Shqiptarja

Në Kuvend nuk kanë munguar batutat mes deputetëve të opozitës dhe shumicës. Pas deklaratave të Berishës se Rama përdor kokainë dhe se kjo gjë duket sepse ai kruhet kur flet, ka reaguar  kryeministri, ndërsa...

‘Kruhesh se je nën efektin e kokainës’, ‘Fotografi i Enverit’

para 9 muajve - Mapo

Seanca e së premtes në Kuvend ‘dhuroi’ shumë batuta, akuza dhe tension. Kryetari i opozitës, Lulzim Basha e akuzoi disa herë kryeministrin Edi Rama, duke thënë se “ai nuk e lufton krimin pasi është peshku...

Basha akuzon live Ramën: Më kërcënove, je çekuilibruar totalisht

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Lideri i demokratëve Lulzim Basha pohoi nga foltorja e Kuvendit se kryeministri Edi Rama në një gjendje të çekuilibruar e kërcënoi. Po ashtu Basha theksoi se Rama ra herë merr fjalën është kontradiktor....

VIDEO/Basha - Ramës: Je i çekuilibruar totalisht, njëherë më kërcënon, pastaj më thua 'I dashur'

para 9 muajve - Syri

Kryetari i PD-së Lulzim Basha e ka ngritur si problem të madh, gjendjen mendore të Kryeministrit Edi Rama sot në Kuvend si nën efektin e drogës. Madje, ai ka sugjeruar që shteti ka disa procedura për këto raste: "Njëherë...

Nard Ndoka këshilla Ramës dhe ministrave: Pini ujë të shuani dozën e kokainës

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Pas ironive të kryeministrit Edi Rama lidhur me shprehjet e tij filozofike, vjen edhe përgjigja e deputetit Nard Ndoka. Ky i fundit në një replikë ndaj kreut të qeverisë lëshoi në deklaratë ‘bombë’,...

Basha sulmon Ramën: Ti je ‘peshku’ i madh, s’mund të jesh edhe peshkatari

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANE -Kreu i PD Lulzim Basha ka replikuar me kryeministrin Edi Rama. Basha tha se Rama ka përgjegjësi për largimin e shqiptarëve jashtë vendit. Duke iu referuar krimit dhe drogës Basha tha se ‘peshkatari...

Nga “peshkatari” te kokaina, akuzat kundër Ramës në Kuvend

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Të gjithë kundër kryeministrit Rama. E gjithë opozita në sulm dhe jo vetëm. Situata e tensionuar në sallën e Kuvendit ditën e sotme është shoqëruar jo vetëm me batuta të ndërsjella, por edhe me akuza,...

Ndoka i del në krah Bashës, akuza PS: Pini ujë të shuani dozat e kokainës

para 9 muajve - Sot News

Deputeti Nard Ndoka ka reaguar ndaj ironive të kryeministrit Edi Rama në lidhje me shprehjet filozofike të deputetit. Ndoka theksoi se një mjek i konfirmon se kryeministri është nën efektin e kokainës,...

Berisha zbulon sikletin më të madh të Ramës sot

para 9 muajve - Albeu

Ish-kryeministri Sali Berisha i ka bërë një pyetje të çuditshme kryeministrit Edi Rama. Nga foltorja e Kuvendit Berisha e ka pyetur Ramën “pse kruhet” dhe këtë e ka lidhur me akuzën se kryeministri është...

Nard Ndoka lëshon "bombën" e ditës: Rama pi ujë të ulë kokainën në gjak

para 9 muajve - Albeu

Nard Ndoka ka dhënë një detaj interesant gjatë seancës së sotme duke iu drejtuar kryeministrit Rama se duhej të pinte ujë pasi kishte konsumuar shumë kokainë. "Të them të drejtën nuk meriton replikë kryeministri...

Ndoka i del në krah Bashës, akuza PS: Pini ujë, të shuani kokainën

para 9 muajve - Sot News

Deputeti Nard Ndoka ka reaguar ndaj ironive të kryeministrit Edi Rama në lidhje me shprehjet filozofike të deputetit. Ndoka theksoi se një mjek i konfirmon se kryeministri është nën efektin e kokainës,...

VIDEO/ Rama ironizon Nard Ndokën, përgjigja e deputetit është epike. Dëgjojeni

para 9 muajve - Syri

Replika të shumta në Kuvend. Që në mëngjes Edi Rama është hedhur në sulm që të përgënjeshtrojë lidhjet e tij me krimin dhe të hedhë poshtë takimet e tij dhe të ministrave të tij me të arrestuarin e 3 ditëve...

“Pse kruhet Rama?”, Berisha: E ka nga kokaina. Dalloj dhe ata që e kanë provuar

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Ish-kryeministri Sali Berisha ka kujtuar sërish akuzat e tij ndaj kreut të qeverisë Edi Rama, se ky i fundit është përdorues kokaine. Sipas Berishës, sot shtrohet pyetja se pse kruhet Rama, ndërsa...

Basha – Ramës: Je i çekuilibruar totalisht, njëherë më kërcënon, pastaj më thua ‘I dashur’?

para 9 muajve - Koha Jone

Kryetari i PD-së Lulzim Basha e ka ngritur si problem të madh, gjendjen shëndetësore të Kryeministrit Edi Rama sot në Kuvend si nën efektin e drogës. Madje, ai ka sugjeruar që shteti ka disa procedura për...

Sulmi i parë PD-LSI dhe historia e komenteve ‘bombë’ të Donald Lu

para 9 muajve - Mapo

Seanca e së premtes në Kuvend u shënua që në nisje nga debate të forta. Kjo seancë vinte pasi krerët e PD dhe të LSI kishin sulmuar kryeministrin Edi Rama, duke publikuar foto për lidhjet e supozuara të...

"Kruarje nga pas, nxirje, etje...Edi Rama nën efektin e kokainës në Kuvend"

para 9 muajve - Gazeta Express

Kreu i Partisë Demokristiane Nard Ndoka sot në Kuvend ka parë me sytë e tij provat se kryeministri Edi Rama sipas tij është i droguar. Kruarje, nxirje, dhe etje e madhe. Në një replikë që pati me kryeministrin...

Berisha: Pse kruhet Rama kur flet?! Nga kokaina. Kryeministri i kthehet Bashës. Kreu i PD: I çekuilibruar

para 9 muajve - NOA

Ish-Kryeministri Sali Berisha, hodhi akuza të ashpra ndaj Kryeministrit Edi Rama, duke thënë se përdor kokainë. “Mediat kanë një pyetje, ‘Pse kruhet gjithë kohës që flet Edi Rama?’ Ka vetëm një shkak dhe...

Replikat PS-PD në Kuvend, Basha-Ramës: Pa mbështetjen e krimit, nuk je asgjë

para 9 muajve - Sot News

Vijojnë replikat mes krerëve të partive politike gjatë sencës në Kuvend. Basha tha se pa mbështetjen e krimit Rama nuk është asgjë. “Shqiptarët janë të mërzitur nga ky Kuvend sepse është vendi i një dhune...

Nard Ndoka këshilla Ramës dhe ministrave: Pini ujë të shuani dozën e kokainës

para 9 muajve - Koha Jone

Pas ironive të kryeministrit Edi Rama lidhur me shprehjet e tij filozofike, vjen edhe përgjigja e deputetit Nard Ndoka. Ky i fundit në një replikë ndaj kreut të qeverisë lëshoi në deklaratë ‘bombë’, ndërsa...

Basha-Ramës: Je njeri i ç’ekuilibruar, herë më kërcënon herë më thua i dashur

para 9 muajve - Opinion

Kryetari i PD-së Lulzim Basha e ka ngritur si problem të madh, gjendjen shëndetësore të Kryeministrit Edi Rama sot në Kuvend si nën efektin e drogës. Madje, ai ka sugjeruar që shteti ka disa procedura...

Lulzim Basha akuzon live Ramën: “Je i çekuilibruar! Më ke kërcënuar!”

para 9 muajve - Blitz

Gjatë seancës së sotme parlamentare, kryedemokrati Lulzim Basha ka marrë sërish fjalën për të sulmuar Kryeministrin Rama. Përballë deputetëve, Basha e ka etiketuar Ramën si kontradiktor dhe të çekulibruar....

Rama kundër të gjithë opozitës. I thonë: Je nën efektin e kokainës

para 9 muajve - Ora news

Debate të ndezura në Kuvend lidhur me krimin. Në një moment Basha kërkoi të merrte fjalën dhe iu afrua foltores  ndërsa njerëzit e sigurisë iu afruan Ramës. Basha u largua dhe me ironi Rama tha se nuk...

Kuvend/ Basha akuza Ramës: Pa mbështetjen e krimit nuk je asgjë

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Kreu i PD, Lulzim Basha ka replikuar me kryeministrin Edi Rama gjatë seancës së Kuvendit. Basha tha se pa mbështetjen e krimit Rama nuk është asgjë dhe sipas tij ai i ka hequr emrin nga Interpol...

Ndoka- Ramës: Ke ardhur këtu nën efektin e kokainës

para 9 muajve - Opinion

Parlamenti i sotëm ka qenë i mbushur plotë me tension dhe replika mes opozitës dhe mazhorancës. Deputeti i Opozitës Nard Noka, duke marrë fjalën për replikë me kryeministrin, i tha: “Je i nxirë dhe kruhesh,...

VIDEO/ Berisha: Pse kruhet Edi Rama kur flet? Ja përgjigja

para 9 muajve - Syri

Ish-kryeministri Sali Berisha në një replikë të shkurtër në Kuvend, i ka bërë një pyetje kryeministrit Edi Rama: Pse kruhesh kur flet. Sipas Berishës, kjo është edhe një pyetje gjysëm humoristike, por...

Basha - Ramës: Je i çekuilibruar totalisht, njëherë më kërcënon, pastaj më thua 'I dashur'

para 9 muajve - Syri

Kryetari i PD-së Lulzim Basha e ka ngritur si problem të madh, gjendjen shëndetësore të Kryeministrit Edi Rama sot në Kuvend si nën efektin e drogës. Madje, ai ka sugjeruar që shteti ka disa procedura për...

Lidhjet me krimin dhe drogën në debatin Rama-Basha

para 9 muajve - Illyria

Kuvendi në Tiranë nisi punën që prej orës 8:30 të mëngjesit pas shtyrjes dhe ndërprerjes tri herë të enjten Lidhjet me krimin dhe drogën nxitën debatin në seancën e Kuvendit në Shqipëri, përkundër planit...

Pse kruhet Edi Rama kur flet? Berisha: Ja përgjigja

para 9 muajve - Koha Jone

Ish-kryeministri Sali Berisha në një replikë të shkurtër në Kuvend, i ka bërë një pyetje kryeministrit Edi Rama: Pse kruhesh kur flet. Sipas Berishës, kjo është edhe një pyetje gjysëm humoristike, por...

Basha: Rama “koka” e krimit, drogës dhe korrupsionit në vend

para 9 muajve - Vizion Plus

Lideri i opozitës Lulzim Basha ka replikuar ne kryeministrin Edi Rama, ndërsa e ka akuzuar këtë të fundit si kokën e krimit dhe korrupsionit në Shqipëri. Nga foltorja e parlamentit, Basha deklaroi se integrimi...

Rama tregon bisedën e Bashës me Lu, kreu i PD: Bullshit is over

para 9 muajve - Ora news

Debate të ndezura në Kuvend lidhur me krimin. Në një moment Basha kërkoi të merrte fjalën dhe iu afrua foltores  ndërsa njerëzit e sigurisë iu afruan Ramës. Basha u largua dhe me ironi Rama tha se nuk...

Basha ia përsërit Ramës: Bullshit! Kur më flet për peshq e zogj, jo për drogën e krimin, s’kam fjalë tjetër

para 9 muajve - Koha Jone

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, ia ka përsëritur në sy fjalën “Bullshit”, kryeministrit Edi Rama, që Rama ia solli në kujtesë për t’i argumentuar se dikur Basha e kishte sharë. Mirëpo Basha theksoi se...

Berisha: Pse kruhet Edi Rama kur flet? Ja përgjigja

para 9 muajve - Syri

Ish-kryeministri Sali Berisha në një replikë të shkurtër në Kuvend, i ka bërë një pyetje kryeministrit Edi Rama: Pse kruhesh kur flet. Sipas Berishës, kjo është edhe një pyetje gjysëm humoristike, por...

Basha ia përsërit Ramës: Bullshit! Kur më flet për peshq e zogj, jo për drogën e krimin, s'kam fjalë tjetër

para 9 muajve - Syri

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, ia ka përsëritur në sy fjalën "Bullshit", kryeministrit Edi Rama, që Rama ia solli në kujtesë për t'i argumentuar se dikur Basha e kishte sharë. Mirëpo Basha theksoi se...

Rama përplaset me Bashën teksa tenton t’ia zërë vendin në foltore

para 9 muajve - Koha Jone

Debate të ndezura në Kuvend lidhur me krimin. Në një moment Basha kërkoi të merrte fjalën dhe iu afrua foltores  ndërsa njerëzit e sigurisë iu afruan Ramës. Basha u largua dhe me ironi Rama tha se nuk...

Debate për krimin, Rama përplaset me Bashen

para 9 muajve - Ora news

Debate të ndezura në Kuvend lidhur me krimin. Në një moment Basha kërkoi të merrte fjalën dhe iu afrua foltores  ndërsa njerëzit e sigurisë iu afruan Ramës. Basha u largua dhe me ironi Rama tha se nuk...

Berisha: Rama kruhet dhe shkaku është kokaina

para 9 muajve - Java News

Deputeti i PD Sali Berisha ka akzuar kryeministrin Edi Rama se bën gjestikualcione krurje për shkak se pi kokainë. “Rama kruhet dhe shkaku është kokaina. Lexoni simptamat e kokainës. Ky ka zgjedhur vizat...

Batutat e plota në Kuvend: çfarë thanë Rama, Basha, Berisha e Ndoka

para 9 muajve - AlbPress

Kuvendi gjatë seancës së sotme parlamentare u përfshi nga debatet, akuzat e kundër akuzat, por pa lënë mënjanë edhe batutat që hera herës çtensiononin situatën dhe krijonin të qeshura mes ligjvënësve....

Batutat e plota në Kuvend: çfarë thanë Rama, Basha, Berisha e Ndoka

para 9 muajve - Te Sheshi

Kuvendi gjatë seancës së sotme parlamentare u përfshi nga debatet, akuzat e kundër akuzat, por pa lënë mënjanë edhe batutat që hera herës çtensiononin situatën dhe krijonin të qeshura mes ligjvënësve....

“Pse kruhet Rama?”, Berisha: E ka nga kokaina. Dalloj dhe ata që e kanë provuar

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Ish-kryeministri Sali Berisha ka kujtuar sërish akuzat e tij ndaj kreut të qeverisë Edi Rama, se ky i fundit është përdorues kokaine. Sipas Berishës, sot shtrohet pyetja se pse kruhet Rama, ndërsa ai i...

Vazhdon përplasja Rama- Berisha: Ju tregoj pse kruhet Edi. Bullshit…

para 9 muajve - Periskopi

Sali Berisha ka vazhduar replikat e ashpra me kryeministrin Edi Rama. Në fjalën e tij, Berisha ka thënë se ‘ju tregon pse kruhet Edi Rama’. Thotë se këtë e bën nga kokaina, shkruan Periskopi. “Pse kruhet...

Kuvend/ Basha akuza Ramës: Pa mbështetjen e krimit nuk je asgjë

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Kreu i PD, Lulzim Basha ka replikuar me kryeministrin Edi Rama gjatë seancës së Kuvendit. Basha tha se pa mbështetjen e krimit Rama nuk është asgjë dhe sipas tij ai i ka hequr emrin nga Interpol Durim...

Kryemadhi: Rama rrezik kombëtar, bashkëqeveris me krimin

para 9 muajve - Ora news

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi akuzon kryeministrin Edi Rama për lidhje me krimin. Ajo ka publikuar dy foto në fb, përmes të cilave tregon se me kë po bashkëqeveris realisht Edi Rama. /Oranews.tv/ Të...

Basha: Peshku i madh i krimit është vetë Edi Rama

para 9 muajve - Opinion

Kryeministri Edi Rama nuk ka mundësinë për të luftuar krimin në vend, pavarësisht ngjarjeve tragjike që kanë ndodhur gjatë këtyre muajve. Kreu i PD-së, Lulzim Basha tha sonte se Edi Rama nuk e lufton dot...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK