http://kariera.mk

Itali – Vendi ku kishin fshehur 6 pako kokainë grupi i shqiptarëve

para 9 muajve - Koha Jone

Një operacion i policisë italiane i koduar “Il Casolare” dhe i nisur në muajin shtator të vitit të shkuar, ka përfunduar me arrestimin e dy anëtarëve të fundit të një grupi kriminal që merrej me shpërndarjen...

Vendi ku kishin fshehur 6 pako kokainë grupi i shqiptarëve

para 9 muajve - Ora news

Një operacion i policisë italiane i koduar “Il Casolare” dhe i nisur në muajin shtator të vitit të shkuar, ka përfunduar me arrestimin e dy anëtarëve të fundit të një grupi kriminal që merrej me shpërndarjen...

Trafikonin drogë në Itali, arrestohen 5 anëtarët e bandës shqiptare

para 9 muajve - Sot News

Policia italiane ka arrestuar të gjithë anëtarët e një bande shqiptarësh që furnizonin me kokainë rajonin e Arezzos në Itali. Hetimet për grupin e shqiptarëve nisën në shtator të 2016-ës, kur në garazhin...

Itali, trafik kokaine me vlerë 2 mln euro, pranga 5 shqiptarëve /VD

para 9 muajve - Shqiptarja

Autoritetet italiane kanë vënë në pranga të gjithë anëtarët e një bande shqiptarësh që furnizonin me kokainë rajonin e Arezzos në Itali. Hetimet për grupin e shqiptarëve nisën në shtator të 2016-ës, kur...

Arrestohen “mafiozët” shqiptarë në Itali, ishin bërë tmerri i policisë

para 9 muajve - Indeks online

Disa shqiptarë kanë rënë në pranga të autoriteteve italiane, pasi akuzohen për veprën penale të trafikimit të lëndëve narkotike. Ata sipas policisë furnizonin me kokainë zonën e Arezzo. Shqiptarët janë...

Arrestohen ?mafiozët? shqiptarë në Itali, ishin bërë tmerri i policisë

para 9 muajve - Albeu

Disa shqiptarë kanë rënë në pranga të autoriteteve italiane, pasi akuzohen për veprën penale të trafikimit të lëndëve narkotike. Ata sipas policisë furnizonin me kokainë zonën e Arezzo. Shqiptarët janë...

Arrestohen “mafiozët” shqiptarë në Itali, ishin bërë tmerri i policisë

para 9 muajve - Tetova1

Disa shqiptarë kanë rënë në pranga të autoriteteve italiane, pasi akuzohen për veprën penale të trafikimit të lëndëve narkotike. Ata sipas policisë furnizonin me kokainë zonën e Arezzo. Shqiptarët janë...

Arrestohen “mafiozët” shqiptarë në Itali

para 9 muajve - Arbresh

Disa shqiptarë kanë rënë në pranga të autoriteteve italiane, pasi akuzohen për veprën penale të trafikimit të lëndëve narkotike. Ata sipas policisë furnizonin me kokainë zonën e Arezzo. Shqiptarët janë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK