http://kariera.mk

“Luftë fotosh” në Kuvend

para 9 muajve - Top Channel

Pasi kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha tregoi foto, sipas tij implikuese, të ministrit Blendi Klosi, Taulant Balla u këndërpërgjigj me të njëjtën monedhë. “Sot duhet të ishim bashkë për të rënë...

Balla: Lulzim, hiq dorë nga denoncimi me foto

para 9 muajve - Koha Jone

(Fotot e publikuara nga Taulant Balla kundër Bashës) Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka reaguar sot ndaj akuzave të kreut të PD, Lulzim Basha për fotot e Edi Ramës më disa të kërkuar nga...

Balla i nxjerr të "palarat" Bashës: Çfarë lidhje ke me trafikantin e minave?

para 9 muajve - Zhurnal

Kreu i Grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla gjatë fjalës së tij në Kuvend, i është përgjigjur akuzave të kryedemokratit Lulzim Basha lidhur me një foto ku shihej ministri Blendi Klosi me “të fortin”...

Taulant Balla i nxjerr fotot Bashës: Çfarë lidhje ke me tregtarin e bombave?

para 9 muajve - Opinion

Lulzim Basha publikoi mbrëmë në “Opinion” një foto të ministrit Blendi Klosi me të arrestuarin për trafik droge, Durim Keçi. Foto të cilën e risolli në vemendje sot në parlament për të treguar lidhjet...

Balla i nxjerr të "palarat" Bashës: Ja lidhja që ke me trafikantin e minave

para 9 muajve - Albeu

Kreu i Grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla gjatë fjalës së tij në Kuvend, i është përgjigjur akuzave të kryedemokratit Lulzim Basha lidhur me një foto ku shihej ministri Blendi Klosi me “të fortin”...

Balla ultimatum Bashës: Hiq dorë nga historia e fotove, disponojmë prova se ke 'lidhje' me trafikantin e minave

para 9 muajve - Sot News

Gjatë fjalës së tij nga foltorja e Kuvendit, kreu i Grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla i është kthyer replikave të kryedemokratit Lulzim Basha duke ju  kundërpërgjigjur në lidhje me një foto ku...

Balla i ‘hakërrehet’ Bashës: Hiq dorë nga historia e fotove. Ja ‘lidhja’ që ke me trafikantin e minave

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Kreu i Grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla nga foltorja e Kuvendit nuk u kursye në përgjigjet e tij duke iu përgjigjur akuzave të kryedemokratit Lulzim Basha lidhur me një foto ku shihej...

BALLA I KËRKON TË HEQË DORË NGA FOTOT DHE I PUBLIKON NJË TJETËR: BASHA ME PRODHUESIN E MINAVE

para 9 muajve - NOA

Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka publikuar një fotografi sot në Kuvend, si përgjigje ndaj Lulzim Bashës, i cili publikoi më herët një të tillë të Kryeministrit Edi...

Beteja për ‘lidhjet me kriminelët’: PS i përgjigjet Bashës me këto foto

para 9 muajve - Mapo

Foto 1 nga 2 Kryetari i PD, Lulzim Basha publikoi dje një foto të të kërkuarin nga drejtësia italiane Durim Keçi me deputetin e PS, Blendi Klosi duke shkaktuar debat sot në Kuvend. Por kryeministri Rama...

Basha: Unë thjesht një selfie, po Klosi që ha darkë me kriminelin?!

para 9 muajve - Gazeta Express

Kërkesës që Basha bëri për shkarkimin e Blendi Klosit nga detyra, socialisti Taulant Balla ju përgjigj me të njëjtën monedhë: Duke kërkuar shkarkimin e kreut demokrat. Por duke thënë se është absurde që...

Balla publikon foto të Bashës me të arrestuarin për mina

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Një ditë pasi keu i PD-së Lulzim Basha publikoi mbrëmë një foto të të arrestuarit Durim Keçi me ministrin Blendi Klosi, vjen kundërpërgjigja e mazhorancës. Sot në sallën e Kuvendit, gjatë seancës së tensionuar...

Balla i turret Bashës: Hiq dorë nga historia e fotove. Ja ‘lidhja’ që ke me trafikantin e minave

para 9 muajve - Koha Jone

Kreu i Grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla nga foltorja e Kuvendit nuk u kursye në përgjigjet e tij duke iu përgjigjur akuzave të kryedemokratit Lulzim Basha lidhur me një foto ku shihej ministri...

Balla i përgjigjet Bashës me një foto: Larg qoftë të të kërkojmë dorëheqjen!

para 9 muajve - Ora news

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla iu përgjigj me një foto akuzave të kreut të PD-së, Basha, i cili publikoi mbrëmë një foto të Blendi Klosit me një trafikant të kërkuar nga...

Balla nxjerr foton e radhës: Basha përkrah prodhuesit të minave

para 9 muajve - Gazeta Express

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla ka nxjerrë një foto që pretendon se Lulzim Basha është i lidhur me kriminelë me peronin që ai tregoi në foto. Si kundërpërgjigje e fotove të denoncuara...

Lufta e fotove, Balla i kujton Bashës foton me të arrestuarit për mina

para 9 muajve - Shqiptarja

Vijon lufta e denoncimit të fotove. Basha mbrëmë publikoi një foto të të arrestuarit Durim Keçi me ministrin Blendi Klosi, por sot Taulant Balla i është përgjigjur duke i rinxjerrë liderit të PD një foto...

Beteja politike e fotove, Balla: Basha foto me të arrestuarin për mina me telekomandë

para 9 muajve - Java News

Vijon lufta e denoncimit me foto. Basha mbrëmë publikoi një foto të të arrestuarit Durim Keçi me ministrin Blendi Klosi, por sot Taulant Balla i është përgjigjur duke i rinxjerrë liderit të PD një foto...

Beteja me fotot, Balla tregon të arrestuarin që pozoi Basha

para 9 muajve - Java News

Vijon lufta e denoncimit të fotove. Basha mbrëmë publikoi një foto të të arrestuarit Durim Keçi me ministrin Blendi Klosi, por sot Taulant Balla i është përgjigjur duke i rinxjerrë liderit të PD një foto...

Rama flet për foton: Ça të bëj Lulzim, ai që nxore në foto na doli te Çadra e Lirisë

para 9 muajve - Gazeta Tema

Kryetari i PD, Lulzim Basha publikoi dje një foto të të kërkuarit nga drejtësia italiane Durim Keçi nga Shijaku me deputetin e PS, Blendi Klosi duke shkaktuar debat sot në Kuvend. Por kryeministri Rama...

Publikohet fotoja, Durim Keçi në çadrën e PD-së

para 9 muajve - Koha Jone

Kryetari i PD, Lulzim Basha publikoi dje një foto të të kërkuarin nga drejtësia italiane Durim Keçi me deputetin e PS, Blendi Klosi duke shkaktuar debat sot në Kuvend. Por kryeministri Rama nga foltorja...

Zbulohet fotoja e të fortit të Shijakut në “çadrën e lirisë”

para 9 muajve - Ora news

Kjo është fotoja e të fortit të Shijakut Durim Keçi, për të cilin kryeministri Rama tha se ishte në “cadren e lirisë” gjatë protestës së PD. Foton e bëri publike, kryeministri Edi Rama si përgjigje ndaj...

Rama: Trafikantin në foto me Klosin e kishit në “çadrën e lirisë”

para 9 muajve - Ora news

Rama: Dhe jemi ju, jo se nuk keni idenë si luftohet krimi dhe skeni idenë si bëhen punët, por jeni ju që po hoqët krimin nga fjalori nuk dini çfarë të thoni. Ja provoni të bëni një fjalim pa fjalën “krim”,...

Balla tregon Bashën me një foto: Larg qoftë të të kërkojmë dorëheqjen!

para 9 muajve - Illyria

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla iu përgjigj me një foto akuzave të kreut të PD-së, Basha, i cili publikoi mbrëmë një foto të Blendi Klosit me një trafikant të kërkuar nga...

I arrestuari pjesëmarrës edhe në çadrën e PD/ FOTO

para 9 muajve - Shqiptarja

Kryetari i PD, Lulzim Basha publikoi dje një foto të të kërkuarin nga drejtësia italiane Durim Keçi me deputetin e PS, Blendi Klosi duke shkaktuar debat sot në Kuvend.

Deputeti i Elbasanit “kërkon” dorëheqjen e Bashës: Larg qoftë që ta kërkojmë këtë

para 9 muajve - ElbasaniPlus

Kreu i Grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla gjatë fjalës së tij në Kuvend, i është përgjigjur akuzave të kryedemokratit Lulzim Basha lidhur me një foto ku shihej ministri Blendi Klosi me “të fortin”...

LIVE/ Rama sfidon Bashën: Tafikanti që i nxore dje foto me Klosin, në çadrën e lirisë

para 9 muajve - BalkanWeb

Kryeministri Edi Rama e sfidoi hapur kryedemokratin Lulzim Basha që nxori dje një foto me një trafikant sipas tij, që quhet Durim Keçi e që u arrestua vetëm pak ditë para se Rama të vizitonte Italinë....

Balla i ‘hakërrehet’ Bashës: Hiq dorë nga historia e fotove. Ja ‘lidhja’ që ke me trafikantin e minave

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Kreu i Grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla nga foltorja e Kuvendit nuk u kursye në përgjigjet e tij duke iu përgjigjur akuzave të kryedemokratit Lulzim Basha lidhur me një foto ku shihej ministri...

Luftë fotosh në Kuvend, ja çfarë publikon Balla për Bashën

para 9 muajve - Te Sheshi

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla ka publikuar një foto, duke  pretenduar se Lulzim Basha është i lidhur me kriminelë. Si kundërpërgjigje ndaj fotove të publikuara nga kreu i PD-së, Balla...

Luftë fotosh në Kuvend, ja çfarë publikon Balla për Bashën

para 9 muajve - AlbPress

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla ka publikuar një foto, duke  pretenduar se Lulzim Basha është i lidhur me kriminelë. Si kundërpërgjigje ndaj fotove të publikuara nga kreu i PD-së, Balla...

Replikat për foton me trafikantin, Basha: Shkove zvarrë në Itali, Rama: Ka lezet Saliu

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Një ditë më parë kryedemokrati Lulzim Basha nxori emrin dhe foton e një krimineli që sipas tij kreu i qeverisë e ka përdorur për të fituar zgjedhjet. Basha tha se ai quhet Durim Keçi. Por sot...

Rama dhe Basha debat në Kuvend për foton e trafikantit

para 9 muajve - Shqiptarja

Debati për fotot e Durim Keçit me eksponentë të PS ka zbritur edhe në Kuvend. Rama u shpreh shqiptarët nuk mund të gënjehen me foto, ndërsa Basha e akuzoi se kishte fshehur urdhrin e Interpolit. “Ca fotografish...

Zbulohet foto e Durim Keçit në “Çadrën e Lirisë”

para 9 muajve - Java News

Kryetari i PD, Lulzim Basha publikoi dje një foto të të kërkuarin nga drejtësia italiane Durim Keçi me deputetin e PS, Blendi Klosi duke shkaktuar debat sot në Kuvend. Por kryeministri Rama nga foltorja...

Rama shpërthen ndaj Bashës: Turp, kishte lezet Saliu

para 9 muajve - Indeks online

Kryeministri Edi Rama nga foltorja e Kuvendit i është përgjigjur liderit të PD-së Lulzim Basha i cili e akuzoi kryeministrin për lidhje me drogën dhe për këtë ai publikoi disa foto. Me tone të ashpra,...

Rama shpërthen ndaj Bashës: Turp, kishte lezet Saliu

para 9 muajve - Albeu

Kryeministri Edi Rama nga foltorja e Kuvendit i është përgjigjur liderit të PD-së Lulzim Basha i cili e akuzoi kryeministrin për lidhje me drogën dhe për këtë ai publikoi disa foto. Me tone të ashpra,...

“Lidhja me krimin”, Rama-Bashës: Ça foto tregoni, ka lezet Saliu…

para 9 muajve - Koha Jone

Me akuza të forta në adresë të PD-së dhe opozitës, Kryeministri Rama ka nisur fjalën e tij nga foltorja e Kuvendit. Rama i ka dhënë përgjigje akuzave të kreut të PD-së, Lulzim Basha, kur mbërëmë në ”Opinion”...

“Durim Keçi ka qenë edhe në çadër”. Basha i shkon Ramës në foltore

para 9 muajve - Java News

“Provoni të bëni një fjalim pa fjalët krim, drogë, mafie dhe Elvis Rroshi. Nuk e bëni dot. Maksimumi do flisni 3 minuta”. Kështu iu drejtua Edi Rama opozitës ndërsa u ndal të akuzat e PD në lidhje me foton...

Fotot e publikuara nga PD, Rama: Presim agjentë të huaj të godasim krimin

para 9 muajve - Respublica

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha publikoi disa foto që sipas tij dëshmojnë për lidhjet kriminale të kryeministrit me kontigjentë të shpallur në kërkim nga Interpoli dhe të mbrojtur nga policia shqiptare....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK