http://kariera.mk

Tirana gati për Maratonën e vrapit, Veliaj zbulon planin e masave

para 9 muajve - BalkanWeb

Tirana është gati për të mirëpritur rreth 2500 vrapues nga 40 vende të ndryshme të botës që do të marrin pjesë në maratonën që do të mbahet të dielën. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj zhvilloi...

Maratona, Veliaj: Gati të mirëpresim 2500 pjesëmarrësit

para 9 muajve - Top Channel

Vetëm dy ditë nga Maratona e Tiranës dhe kreu i bashkisë Erion Veliaj thotë se kryeqyteti është gati të mirëpresë 2500 vrapuesit e regjistruar për këtë event. Ata vijnë nga 40 vende të ndryshme të botës,...

Tirana gati të mirëpresë 2500 vrapuesit e Maratonës

para 9 muajve - Ora news

Tirana është gati për të mirëpritur rreth 2500 vrapues nga 40 vende të ndryshme të botës që do të marrin pjesë në maratonën që do të zhvillohen këtë të dielë. Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj...

Maratona e Tiranës, Veliaj: Gati të mirëpresim 2500 vrapuesit

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Tirana është gati për të mirëpritur rreth 2500 vrapues nga 40 vende të ndryshme të botës që do të marrin pjesë në maratonën që do të zhvillohen këtë të dielë. Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj...

Tirana gati të mirëpresë 2500 vrapuesit e Maratonës, Veliaj: Ta fitojmë të gjithë bashkë këtë garë

para 9 muajve - Mapo

Tirana është gati për të mirëpritur rreth 2500 vrapues nga 40 vende të ndryshme të botës që do të marrin pjesë në maratonën që do të zhvillohen këtë të dielë. Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj...

Tirana gati të mirëpresë 2500 vrapuesit e Maratonës

para 9 muajve - ABC News

Tirana është gati për të mirëpritur rreth 2500 vrapues nga 40 vende të ndryshme të botës që do të marrin pjesë në maratonën që do të zhvillohen këtë të dielë. Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj...

Maraton ndërkombëtare në Tiranë, 2500 atletë zbarkojnë në kryeqytet

para 9 muajve - Vizion Plus

Tirana është gati për të mirëpritur rreth 2500 vrapues nga 40 vende të ndryshme të botës që do të marrin pjesë në maratonën që do të zhvillohen këtë të dielë. Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj...

Tirana gati të mirëpresë 2500 vrapuesit e Maratonës, Veliaj: Ta fitojmë të gjithë bashkë këtë garë

para 9 muajve - Koha Jone

Tirana është gati për të mirëpritur rreth 2500 vrapues nga 40 vende të ndryshme të botës që do të marrin pjesë në maratonën që do të zhvillohen këtë të dielë. Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj...

Tirana gati të mirëpresë 2500 vrapuesit e Maratonës

para 9 muajve - Syri

Tirana është gati për të mirëpritur rreth 2500 vrapues nga 40 vende të ndryshme të botës që do të marrin pjesë në maratonën që do të zhvillohen këtë të diel. Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj...

Tirana gati të mirëpresë 2500 vrapuesit e Maratonës, Veliaj: Ta fitojmë të gjithë bashkë këtë garë

para 9 muajve - Gazeta Tema

Tirana është gati për të mirëpritur rreth 2500 vrapues nga 40 vende të ndryshme të botës që do të marrin pjesë në maratonën që do të zhvillohen këtë të dielë. Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj...

Tirana gati të presë 2500 vrapuesit e Maratonës, Veliaj: Ta fitojmë bashkë këtë garë

para 9 muajve - NOA

Tirana është gati për të pritur rreth 2500 vrapues nga 40 vende të ndryshme të botës që do të marrin pjesë në maratonën që do të zhvillohen këtë të diel. Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj zhvilloi...

Nga Azia e largët e deri në Evropë, 2500 të huaj 'pushtojnë' shtretrit e hoteleve në Tiranë

para 9 muajve - Gazeta Express

Tirana është gati për të mirëpritur rreth 2500 vrapues nga 40 vende të ndryshme të botës që do të marrin pjesë në maratonën që do të zhvillohen këtë të dielë. Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj...

Nga Azia deri në Evropë, 2500 të huaj ‘pushtojnë’ Tiranën

para 9 muajve - Java News

Tirana është gati për të mirëpritur rreth 2500 vrapues nga 40 vende të ndryshme të botës që do të marrin pjesë në maratonën që do të zhvillohen këtë të dielë. Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj...

Tirana gati të mirëpresë 2500 vrapuesit e Maratonës, Veliaj: Ta fitojmë të gjithë bashkë këtë garë

para 9 muajve - Sot News

Tirana është gati për të mirëpritur rreth 2500 vrapues nga 40 vende të ndryshme të botës që do të marrin pjesë në maratonën që do të zhvillohen këtë të dielë. Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj...

Mijëra pjesëmarrës për Maratonën e Tiranës, kryebashkiaku Veliaj e kthen në ditë feste: Vrapues nga 40 vende të botës, ta mbyllim denjësisht!

para 9 muajve - Newsport

Një maratonë me 660 vullnetarë dhe 2500 të rregjistruar nga 40 shtete të botës. Ky është bilanci I Maratonës së Tiranës që sipas drejtuesve të Bashkisë, kryetarit Erion Veliaj dhe drejtoreshës Julinda...

Të dielën maratona në Tiranë, linjat urbane që do të devijohen

para 9 muajve - Ora news

Duke nisur nga mbrëmja e së premtes deri të dielën në orën 14.00 mos parkoni automjetet nuk do të lejohen të parkohen në akset Bulevardi Dëshmorët e Kombit, përgjatë Unazës së Re, Rrugës së Kavajës, segmentit...

Në fundjavë do të zhvillohet gjysmë maratona e Tiranës

para 9 muajve - ABC News

Duke filluar nga mbrëmja e të premtes deri të dielë në mesditë parkimi i automjeteve në pjesën qendrore të kryeqytetit do të jetë i ndaluar. Në fundjave do të zhvillohet gjysmë maratona e Tiranës.  Për...

Maratona paralizon Tiranën

para 9 muajve - Vizion Plus

Ketë fundjave shmangni lëvizjet me makine drejt qendrës se Tiranës. Maratona e 15 tetorit do te bllokoje qarkullimin e automjeteve përgjatë bulevardit kryesor dhe rrugët përreth qendrës. Por masat e bashkisë...

Maratona e Tiranës, ja VIP-at që do të marrin pjesë

para 9 muajve - Mapo

Rreth 2500 vrapues nga 40 shtete të botës do të marrin pjesë këtë të dielë në Maratonën e Tiranës. Midis vrapuesve do të marrin pjesë edhe disa personazhe të njohur dhe kanë dhe një detyrë të rëndësishme...

Maratona e Tiranës, ja VIP-at që do të marrin pjesë

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Rreth 2500 vrapues nga 40 shtete të botës do të marrin pjesë këtë të dielë në Maratonën e Tiranës. Midis vrapuesve do të marrin pjesë edhe disa personazhe të njohur dhe kanë dhe një detyrë të rëndësishme...

Do garojnë mbi 2500 vrapues, nga 40 shtete të Botës

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Nga Agron KAJA VEPRIMTARIA/ Të dielën më 15 tetor 2017, do të zhvillohet në kryeqytet Maratona e Tiranës, ja plani masave i Bashkisë Vjeshta erdhi, dhe bashkë me të edhe Maratona e Tiranës, e cila dje...

Maratona e Tiranës, ja VIP-at që do të marrin pjesë

para 9 muajve - Sot News

Rreth 2500 vrapues nga 40 shtete të botës do të marrin pjesë këtë të dielë në Maratonën e Tiranës. Midis vrapuesve do të marrin pjesë edhe disa personazhe të njohur dhe kanë dhe një detyrë të rëndësishme...

MARATONA E TIRANËS, PERSONAZHET E NJOHUR QË DO TË MARRIN PJESË

para 9 muajve - NOA

Rreth 2500 vrapues nga 40 shtete të botës do të marrin pjesë këtë të diel në maratonën e Tiranës. Midis vrapuesve do të marrin pjesë edhe disa personazhe të njohur dhe kanë dhe një detyrë të rëndësishme...

Maratona e Tiranës, ja VIP-at që do të marrin pjesë

para 9 muajve - Syri

Rreth 2500 vrapues nga 40 shtete të botës do të marrin pjesë këtë të dielë në Maratonën e Tiranës. Midis vrapuesve do të marrin pjesë edhe disa personazhe të njohur dhe kanë dhe një detyrë të rëndësishme...

Maratona e Tiranës, ja VIP-at që do të marrin pjesë

para 9 muajve - Albeu

Rreth 2500 vrapues nga 40 shtete të botës do të marrin pjesë këtë të dielë në Maratonën e Tiranës . Midis vrapuesve do të marrin pjesë edhe disa personazhe të njohur dhe kanë dhe një detyrë të rëndësishme...

Maratona e Tiranës, “Tirana Parking” njoftim qytetarëve: Ja rrugët ku ndalohet parkimi i automjeteve

para 9 muajve - Newsport

Në kuadër të përgatitjeve dhe marrjes së masave për mbarëvajtjen e Maratonës së Tiranës 2017 në disa akse kryesore që do të përbëjnë dhe itinerarin e saj, do të ndalohet parkimi i makinave. Nisur nga masiviteti...

Maratona e "Tirana Parking" ja rrugët ku ndaloheni të parkoni

para 9 muajve - Shqiptarja

Në kuadër të përgatitjeve dhe marrjes së masave për mbarëvajtjen e Maratonës së Tiranës 2017 në disa akse kryesore që do të përbëjnë dhe itinerarin e saj, do të ndalohet parkimi i makinave. Nisur nga masiviteti...

Maratona e Tiranës, rrugët ku ndalohet parkimi i automjeteve

para 9 muajve - Ora news

Në kuadër të përgatitjeve dhe marrjes së masave për mbarëvajtjen e Maratonës së Tiranës 2017 në disa akse kryesore që do të përbëjnë dhe itinerarin e saj, do të ndalohet parkimi i makinave. Nisur nga masiviteti...

Maratona e Tiranës, ja rrugët ku ndalohet parkimi i automjeteve

para 9 muajve - Sot News

Në 13 Tetor do të zhvillohet Maratona e Tiranës 2017 dhe për këtë arsye në disa nga akset rrugore që përbëjnë itinerarin e Maratonës do të ndalohet parkimi i makinave Nisur nga masiviteti i një ngjarje...

Një ditë në Bashkinë e Tiranës

para 9 muajve - Vizion Plus

Për të dytin vit radhazi, afro 400 të rinj, gjimnazistë e studentë, janë bërë pjesë e nismës së Bashkisë së Tiranës për të ndjekur një ditë nga puna e saj e përditshme. Te rinjtë janë pritur në një takim...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK