http://kariera.mk

Basha: Rama njësh me krimin

para 9 muajve - Klan

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, pas akuzave të kryeministrit që opozita nuk ka lidership dhe mungesë përgjegjësie, akuzoi Ramën se sulmoi për një orë opozitën, por nuk foli asnjë fjalë për...

Basha zbulon një ‘sekret’: Ambasadorët e SHBA-së e Italisë e kanë paralajmëruar Ramën për lidhjet e tij me krimin

para 9 muajve - Syri

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha gjatë fjalës në parlament menjëherë pas asaj të Edi Ramës që zgjodhi të sulmojë paraprakisht opozitën zbuloi edhe një detaj për shqetësimin e madh që kanë partnerët...

‘Bomba’ e Bashës: Çfarë do të bëjnë ndërkombëtarët me Edi Ramën

para 9 muajve - Gazeta Express

Kreu i PD-së Lulzim Basha duke folur nga Kuvendi lidhur me situatën e krimit në vendin tonë, ka paralajmëruar se shumë shpejtë ndërkombëtarët do të nxjerrin fakte tronditëse. Po ashtu, Basha i ka kërkuar...

Basha s?ia përton Ramës: E harrove mikun Elvis Roshin, përdhunuesin

para 9 muajve - Albeu

Gjatë fjalës së tij në Kuvend, kreu i PD, Lulzim Basha reagoi në lidhje me akuzat e Ramës si dhe nuk harroi të sulmonte Ramën. Basha I kujtoi Ramës miqësinë me ish- kreu i bashkisë së Kavajës Elvis Roshi...

Bashës i ikën Rama nga Kuvendi: O i pashkollë, s'ta mban të rrish

para 9 muajve - Albeu

Pas fjalës së Ramës, në foltore ka dalë edhe kreu i PD-së Lulzim Basha i cili me po aq tone të ashpra i është përgjigjur kryeministrit. Basha tha se Rama lejoi që të dyshuarit për ngjarjen e Elbasanit...

Basha: Rama njësh me krimin, dhunoi dhe bleu zgjedhjet

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Pak pas fjalimit të gjatë të kryeministrit, kreu i opozitës Lulzim Basha është kundërpërgjigjur në Kuvend, duke thënë se gjysma e deputetëve të PS-së janë kukulla pa integritet që i ka bashkuar krimi....

VIDEO/ Basha-Ramës: Ti i qan hallin PD-së?! Partinë tënde tani e sundojnë kriminelët me pistoleta në brez

para 9 muajve - Syri

Kreu i PD-së, Lulzim Basha i është përgjigjur akuzave të Edi Ramës në fjalën e tij në Kuvend. Sapo e nisi fjalën, Basha ka akuzuar Ramën dhe deputetët socialistë si të lidhur me krimin. Pjesë nga fjala...

“Rama sulmoi opozitën, por s’flet për krimin se është njësh me të”

para 9 muajve - Mapo

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka kritikuar sjelljen e deputetëve të Partisë Socialiste të cilët mbështesin dhe qeshin me deklaratat e kryeministrit Edi Rama, ndonëse këtij të fundit po i dalin çdo ditë lidhjet...

Basha akuza mazhorancës për lidhje me krimin e drogën

para 9 muajve - ABC News

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka sulmuar mazhorancën në Kuvend duke e akuzuar për lidhje me krimin dhe drogën në vend. “I keni pasur këtu dhe i keni akoma këtu njerëzit e krimit, nuk ka nevojë të tregoj...

LIVE/ Basha: Elvis Roshi një përdhunës, ju tregoj kush është Griselda

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Gjatë fjalës së tij në Kuvend, kreu i PD, Lulzim Basha hodhi akuza ndaj mazhorancës, ndërsa tha se ish- kreu i bashkisë së Kavajës Elvis Roshi është mik i Edi Ramës dhe një përdhunues. “Më pyetën...

LIVE/ Basha: Elvis Roshi një përdhunës, ju tregoj kush është Griselda

para 9 muajve - Koha Jone

Gjatë fjalës së tij në Kuvend, kreu i PD, Lulzim Basha hodhi akuza ndaj mazhorancës, ndërsa tha se ish- kreu i bashkisë së Kavajës Elvis Roshi është mik i Edi Ramës dhe një përdhunues. “I keni pasur këtu...

LIVE/ Basha deputetëve të PS: Për ça po qeshini? Për të vrarët në Lushnjë apo…

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka vijuar në linjën e kryeministrit Edi Rama, me gjuhë akuzash në drejtim të qeverisë. Sapo Rama la foltoren, vendin e tij e zuri Basha, ndërsa ky i...

Basha: Rama njësh me krimin, solli kriminelët në Kuvend

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Pak pas fjalimit të gjatë të kryeministrit, kreu i opozitës Lulzim Basha është kundërpërgjigjur në Kuvend, duke thënë se gjysma e deputetëve të PS-së janë kukulla pa integritet që i ka bashkuar krimi....

Kuvend, Basha: Për çfarë qeshni o kukulla pa personalitet? E shndërruat PS në bandë kriminale

para 9 muajve - Sot News

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka sulmuar mazhorancës duke ju kundërpërgjigjur akuzave të kryeministrit Edi Rama. Basha u është drejtuar deputetëve socialistë se përse qeshin, duke u kujtuar...

“O kukulla pa integritet”, Basha shpërthen ndaj deputetëve të PS

para 9 muajve - Koha Jone

Me debate ka nisur sot seanca e nisur që ditën e djeshme. Pas kryeministrit Rama fjalën e mori kreu i PD-së, Lulzim Basha, i cili sulmoi deputetët e mazhorancës, duke i quajtur ata “kukulla pa integritet”....

VIDEO LIVE/ Basha-Ramës: Ti i qan hallin PD-së?! Partinë tënde tani e sundojnë kriminelët me pistoleta në brez

para 9 muajve - Syri

Kreu i PD-së, Lulzim Basha i është përgjigjur akuzave të Edi Ramës në fjalën e tij në Kuvend. Sapo e nisi fjalën, Basha ka akuzuar Ramën dhe deputetët socialistë si të lidhur me krimin. Pjesë nga fjala...

Basha hidhet në sulm ndaj socialistëve: O kukulla të Ramës, pse qeshni?

para 9 muajve - Albeu

Pas Ramës, fjalën në Kuvendin e Shqipërisë e ka marrë kreu i opozitës Lulzim Basha i cili menjëherë ka sulmuar deputetët e maxhorancës duke i quajtur ato kukulla pa integritet. “Ky që për të fshehur lepurin...

Basha u sulet deputetëve të PS-së: O kukulla, për të vrarët në Lushnje qeshni?

para 9 muajve - Gazeta Express

Pas fjalës së gjatë dhe plotë akuza të kryeministri Edi Rama ndaj PD-së, radha për të folur në parlament i ka ardhur Lulzim Bashës. Edhe Basha, ashtu si kryeministri ka folur me një gjuhë të ashpër ndaj...

Basha akuza Kryeministrit: Të dënuarit për prostitucion i bëri kryetar bashkie

para 9 muajve - Sot News

Kreu i PD Lulzim Basha, gjatë fjalës së tij në Parlament ka vijuar me akzuat ndaj kryeministrit Edi Rama dhe Partisë Socialiste, teksa pohoi se të dënuarit për prostitucion Rama i ka bërë kryetar bashkie....

BASHA, RAMËS: I PASHKOLLË QË BËN DËRDËLLITJE BAJATE, JE NJËSH ME KRIMIN E ORGANIZUAR

para 9 muajve - NOA

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, iu kthye rivalit të tij politik Edi Rama dhe akuzave të tij për opozitë të tkurrur dhe pa lidership. Duke marrë fjalën në Kuvend, teksa po diskutohet ngritja...

Basha hidhet në sulm ndaj socialistëve: O kukulla të Ramës, pse qeshni?

para 9 muajve - Indeks online

Pas Ramës, fjalën në Kuvendin e Shqipërisë e ka marrë kreu i opozitës Lulzim Basha i cili menjëherë ka sulmuar deputetëte maxhoranvës duke i quajtur ato kukulla pa integritet. “Ky që për të fshehur lepurin...

Kuvend, Basha-Ramës: I pashkollë, autorët e Elbasanit në Holandë

para 9 muajve - Shqiptarja

Kryetari i PD, Lulzim Basha ishte mjaft i ashpër me kryeministrin duke e akuzuar për marrëdhënie direkte me kriminelë dhe trafikantë të lidhur me krimin. “O kukulla pa integritet gjysma prej jush keni...

Kuvend, Basha: Për çfarë qeshni o kukulla pa personalitet? E shndërruat PS në një bandë kriminale

para 9 muajve - Sot News

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka sulmuar mazhorancës duke ju kundërpërgjigjur akuzave të kryeministrit Edi Rama. Basha u është drejtuar deputetëve socialistë se përse qeshin, duke u kujtuar...

Debat në Parlament/ Basha-Ramës: Ambasadori amerikan dhe Kryeministri italian të kërkuan të shkëputesh nga krimi i organizuar

para 9 muajve - Opinion

Lideri demokrat Lulzim Basha e mori fjalën pas Kryeministrit në sallën e parlamentit, pasi ky i fundit sulmoi opozitës se nuk i gjen përgjegjësitë tek vetja për humbjen e zgjedhjeve. Lulzim Basha sapo...

Basha sulmon mazhorancën: Gjysma e deputetëve këtu i ka sjellë krimi

para 9 muajve - Ora news

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka sulmuar mazhorancë në Kuvend duke thënë se gjysma e deputetëve të PS janë kukull dhe i ka sjellë në Parlament krimi. “Për cfarë qeshni këtu ju kukulla që gjysma këtu ju ka...

VIDEO LIVE/ Basha-Ramës: Ti i qan hallin PD? Partinë tënde tani e sundojnë kriminelët me pistoleta në brez

para 9 muajve - Syri

Kreu i PD-së, Lulzim Basha i është përgjigjur akuzave të Edi Ramës në fjalën e tij në Kuvend. Sapo e nisi fjalën, Basha ka akuzuar Ramën dhe deputetët socialistë si të lidhur me krimin. Pjesë nga fjala...

Basha hidhet në sulm ndaj socialistëve: O kukulla të Ramës, pse qeshni?

para 9 muajve - InfoShqip

Pas Ramës, fjalën në Kuvendin e Shqipërisë e ka marrë kreu i opozitës Lulzim Basha i cili menjëherë ka sulmuar deputetët e maxhoranvës duke i quajtur ato kukulla pa integritet. “Ky që për të fshehur lepurin...

Basha: Rama se lufton krimin e organizuar se është vetë krimi i organizuar

para 9 muajve - Java News

Kryetari i PD Lulzim Basha, në reagim ndaj fjalës së kryeministrit Rama në Kuvend ka nënvizuar se fjala e kreut të qeverisë është një “dërdëllitje pa fund për të fshehur “lepurin në bark”. Basha ka sulmuar...

‘Bomba’ e Bashës: Çfarë do të bëjnë ndërkombëtarët me Ramën

para 9 muajve - Lajme.al

Kreu i PD-së Lulzim Basha duke folur nga Kuvendi lidhur me situatën e krimit në vendin tonë, ka paralajmëruar se shumë shpejtë ndërkombëtarët do të nxjerrin fakte tronditëse. Po ashtu, Basha i ka kërkuar...

Basha-Ramës: ke lepurin në bark, ndërkombëtarët të rrisin presionin…

para 9 muajve - AlbPress

Pas fjalës së kryeministrit Edi Rama në Kuvend, ka reaguar kreu demokrat Lulzim Basha. Ai tha se ndërkohë që Shqipëria po debaton për zgjedhjet, lidhjet e qeverisë me krimin dhe kur shqiptarët thonë se...

Basha-Ramës: ke lepurin në bark, ndërkombëtarët të rrisin presionin…

para 9 muajve - Te Sheshi

Pas fjalës së kryeministrit Edi Rama në Kuvend, ka reaguar kreu demokrat Lulzim Basha. Ai tha se ndërkohë që Shqipëria po debaton për zgjedhjet, lidhjet e qeverisë me krimin dhe kur shqiptarët thonë se...

Basha hidhet në sulm ndaj socialistëve: O kukulla të Ramës, pse qeshni?

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Pas Ramës, fjalën në Kuvendin e Shqipërisë e ka marrë kreu i opozitës Lulzim Basha i cili menjëherë ka sulmuar deputetëte maxhoranvës duke i quajtur ato kukulla pa integritet. “Ky që për të fshehur lepurin...

Basha deputetëve të PS: Për ça po qeshini? Për të vrarët në Lushnjë apo…

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka vijuar në linjën e kryeministrit Edi Rama, me gjuhë akuzash. Sapo Rama la foltoren, vendin e tij e zuri Basha, ndërsa ky i fundit pyeti deputetëve socialistë...

Basha: Elvis Roshi një përdhunës, ju tregoj kush është Griselda

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Gjatë fjalës së tij në Kuvend, kreu i PD, Lulzim Basha hodhi akuza ndaj mazhorancës, ndërsa tha se ish- kreu i bashkisë së Kavajës Elvis Roshi është mik i Edi Ramës dhe një përdhunues. “I keni pasur këtu...

Basha shpërthen ndaj deputetëve të PS: O kukulla pa integritet, për çfarë qeshni ju?

para 9 muajve - Periskopi

Kreu i opozitës Lulzim Basha teksa ka marrë fjalën pas kryeministrit Edi Rama, ka sulmuar deputetët e mazhorancës teksa i ka quajtur kukulla pa integrit. Ky që për të fshehur lepurin në bark, atij që i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK